Callanetics Egzersizleri

Herkese merhaba, bir süre diet ve sporla 64 kg dan 57 kg ya düştüm.Şimdi Callaneticsle daha ince bir görünüme kavuşmaya ve kilomu korumaya çalışıyorum.Bugün 5/21 oldu daha öncede call yaptım ama hep sıkılıp tamamlamadan bıraktım. Bu sefer azimle tamamlayacağım. Tamamladıktan sonrada Calllanın diğer serileriyle devam etmek istiyorum.Bende basen ve bacaklar problemli bölge .Sizce bu 21 günlük seriden sonra supercallanetics ilemi yoksa evolotion ilemi devam etmeliyim?

14/21 :KK9:hala kalça esnetme hareketini yapamıyorum sağ dizim kopacak gibi oluyor onu atlıyorum mecbur kızlar sizinde öle oluyor mu?

merhablar:KK3::KK3::KK3::KK3:
ben bugün 8. yaptım 6. seanstan sonra ara vermedim vermem gerekir miydi:44::44::44:
birde sırtım ağrımaya başladı neden olabilir acaba:44::44::44:
şimdiden teşekkürlerr......

yarın ara verirsin olur:) sırtın içn de,karın hareketlerinde sırtına yükleniyor olabilirsin,nacizane görüşüm:)zaten karın hareketlerinde ya boynun ağrır ya sırtın sonradan geçiyor tabi.

Herkese merhaba, bir süre diet ve sporla 64 kg dan 57 kg ya düştüm.Şimdi Callaneticsle daha ince bir görünüme kavuşmaya ve kilomu korumaya çalışıyorum.Bugün 5/21 oldu daha öncede call yaptım ama hep sıkılıp tamamlamadan bıraktım. Bu sefer azimle tamamlayacağım. Tamamladıktan sonrada Calllanın diğer serileriyle devam etmek istiyorum.Bende basen ve bacaklar problemli bölge .Sizce bu 21 günlük seriden sonra supercallanetics ilemi yoksa evolotion ilemi devam etmeliyim?

ilk seferde bırakmadan olmuyor,gelenek oldu o:) arkadaşlar genelde evolution ve süper sırasında gidiyor sanırım,önce bi hareketlerine bak ona göre kendin seçersin zaten,açıkçası süper zor göründü bana yazın bi evolutiona geçicem,şimdiye kadar çok bile geç kaldım ama dublajlı callanı kimseye değişmem:KK70:

14/21 :KK9:hala kalça esnetme hareketini yapamıyorum sağ dizim kopacak gibi oluyor onu atlıyorum mecbur kızlar sizinde öle oluyor mu?

dizinden sorunun vardı sanırım canım yanlış hatırlamıyorsam,ben her hareketi yapmaya çalışıyorum,zaman zaman benim dizimden de kütürtü geliyo ama yanlış yaptım galiba deyip sonra düzeltmeye çalışıyorum ama sağlık sorunun varsa dizinle ilgili bişey diyemem.doktora danışmak lazım sanırım öyle bi durumda.

dizinden sorunun vardı sanırım canım yanlış hatırlamıyorsam,ben her hareketi yapmaya çalışıyorum,zaman zaman benim dizimden de kütürtü geliyo ama yanlış yaptım galiba deyip sonra düzeltmeye çalışıyorum ama sağlık sorunun varsa dizinle ilgili bişey diyemem.doktora danışmak lazım sanırım öyle bi durumda.

Canım dizimle ilgili bi sağlık sorunum yok normalde ama o harekette kopacak gibi oluyor mecbur 10 tane falan yapıp bırakıyorum belkide hareketi yanlış yapıyorum bilemedim :KK43:

selam kızlarrrrrrrr :))))))) dün 1/21 baslamıs bulundum : cok zevkli geldi bana call.. tabi ilk kez yaptıgım icin bazı hareketleri 100 e kadar yapamadım :KK52::KK52::KK52:

bugun iş cıkısı 2.de sıra pes etmicem kararlıyım hele öğrencilerinin o popolarındaki degisimi görünce :KK76::KK76::KK76::KK76: hırs geldi bana:emir_bebek::21:

selam kızlar bu benim fotom bir aylık süreçte 12 gün call yaptım bir kaçgün plates yaptım 10 güne yakın jillian michaels 30 sd yaptım. bu da ayın 20 sindeçeilen son fotom ama hangisi en çabuk etkiyi gösterdi diye sorarsanız şiddetle callanetics öneririm yediklerinize dikkat ederseniz 1 haftada 1 kilo verebilirsiniz. Daha benim 4 5kilo fazlam var boyuma göre onuda call ile vermeyi düşünüyorum. kilo şu anda 51 başadığımda 53 dü ama jiilian ile fazla kilo veremedim call ile haftasında 1 kilo verdim

$ÖN.JPG $yan.JPG $arka.JPG

selam kızlar bu benim fotom bir aylık süreçte 12 gün call yaptım bir kaçgün plates yaptım 10 güne yakın jillian michaels 30 sd yaptım. bu da ayın 20 sindeçeilen son fotom ama hangisi en çabuk etkiyi gösterdi diye sorarsanız şiddetle callanetics öneririm yediklerinize dikkat ederseniz 1 haftada 1 kilo verebilirsiniz. Daha benim 4 5kilo fazlam var boyuma göre onuda call ile vermeyi düşünüyorum. kilo şu anda 51 başadığımda 53 dü ama jiilian ile fazla kilo veremedim call ile haftasında 1 kilo verdim

Eki Görüntüle 428493 Eki Görüntüle 428494 Eki Görüntüle 428495

süüpppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr süpperrrrrrrrrrrrr resmennnnnnnn harika yaa. karın sıkılasmıs popo kalkmıs ve bacakların toparlamıs cidden harika .. bunları gördükte daha da motive oluyom ya. bende foto cekcem asama asama:KK76:

sağol canım evet birde ben sürekli call yapmadım eğer yapsaydım daha fazla etki görürdüm sıkıldım arada başka şeyler yapmak istedim. Ama şimdi her gün değilde gün aşırı yapmayı planlıyorum haftada 4 gün oluyo o da bana yeter çok acelem yok yani 6 günde hem yer hem vakit bulamıyorum evde. bir de en güzel tarafı selülitler azaldı şimdi krem de kullanmaya başladım yani selülitin en büyük ilacı spor.

evet bacaklar süper olmus benm de selülit basen problemm var düzenli yapmayla bir ayda toparlayacagım kalca hareketleri de yaparak.:emir_bebek:

cidden cok begendim ya fizign harika olmus darısı bize..

evet bacaklar süper olmus benm de selülit basen problemm var düzenli yapmayla bir ayda toparlayacagım kalca hareketleri de yaparak.:emir_bebek:

cidden cok begendim ya fizign harika olmus darısı bize..

amin canım bir aya çok güzel toparlarsın merak etme. bence foto çekip devam et görünce insan daha da hevesleniyor bırakamıyor. kolay gelsin şimdiden:)))

tebrikleeeeer twentyseven ,çok güzel olmuşsun,ya böyle foto çekenleri gördükçe pişman oluyorum keşke ben de çekseydim diye.herkese büyük motivasyon oldu bu fotolar,devam kızlarrrr:KK8:

fotoğrafları görünce iç çektim epey benim bu tostombul bacaklarım da incelecek mi bir gün :KK1:
bir haftadır yapıyorum ara vermeden yani 1 gün ara dışında, diyetle yediklerime dikkat etmekle hiç alakam yok yediklerimi yazsam roman olur hatta :KK1:
ama gel gör ki dün 38 pantolona sığdım hani kapalı olmasam kabinden tuniksiz fırlayıp popomu gösterecektim ordakilere çok mutlu oldum anlatamam, geçen yıl 46 beden giyiyordum şimdi zorlayarak da olsa 38 bedene girdim yaşasın :KK52::KK52::KK52::KK52:
ama ben bu bir haftadır zumba da yapıyorum epey terletiyor o yaparken.
şimdi dostlar asıl derdim şu ben popomun genişliğinin daralmasını istiyorum ama ASLA tepsi popo olmak istemiyorum yuvarlak olur değil mi yani eski sayfalarda arada popom düzeldi yazan vardı sanırım bir de videoda harekette kalçanın hacimlenmesini önleyip kasları uzatır diyor neyi kastettiğini çözemedim telaş yaptım, zenci poposudur hayalimiz :KK24::KK24::KK24:

hayır canım en sondaki pelvis kepçesi varya ondan sonraki hareket oturur pozisyonda yapılıyor

Ben o bahsettiğim harekette kötüyüm de, ondan yandaş arıyorum kendime galiba:)

Senin dediğin hareketi büyük ihtimalle yapıyorsundur ama garip bir hareket, yapıp yapmadığını anlamak zor, ondan böyle düşünüyorsundur bence. Zorlanma mı oluyor, yapamamışsın gibi mi geliyor?

Ben bugün, aradan sonraki dersi yaptım; 7/21 oldu.Bugün daha esnektim ve hareketleri doğru yapmaya daha çok yaklaştım, hissediyorum. 1 gün ara gerçekten önemli galiba...

Ben o bahsettiğim harekette kötüyüm de, ondan yandaş arıyorum kendime galiba:)

Senin dediğin hareketi büyük ihtimalle yapıyorsundur ama garip bir hareket, yapıp yapmadığını anlamak zor, ondan böyle düşünüyorsundur bence. Zorlanma mı oluyor, yapamamışsın gibi mi geliyor?

Basen ve kalça hareketlerini mi diyorsun canım?

Ben bugün, aradan sonraki dersi yaptım; 7/21 oldu.Bugün daha esnektim ve hareketleri doğru yapmaya daha çok yaklaştım, hissediyorum. 1 gün ara gerçekten önemli galiba...

aynen dediğin gibi canım ara verdikten sonra vücut daha esnek oluyor.bel esnetme hareketinde acayip farkediyorum mesela.

minee canım kalça esnetme hareketinde ben kalçama ve pelvise odaklanıyorum diğer her yeri serbest bırakmaya çalışıyorum.ilk başlarda kalçamı sıkmak için bacakları da sıkıyordum ve çok zorlanıyordum.sen de öyle mi yapıyorsun ondan mı acaba.bacaklarını sıkma kasma bi de öyle dene bakalım,farkediyor gerçekten.

aynen dediğin gibi canım ara verdikten sonra vücut daha esnek oluyor.bel esnetme hareketinde acayip farkediyorum mesela.

minee canım kalça esnetme hareketinde ben kalçama ve pelvise odaklanıyorum diğer her yeri serbest bırakmaya çalışıyorum.ilk başlarda kalçamı sıkmak için bacakları da sıkıyordum ve çok zorlanıyordum.sen de öyle mi yapıyorsun ondan mı acaba.bacaklarını sıkma kasma bi de öyle dene bakalım,farkediyor gerçekten.

Evet canım bacaklarıma veriyorum bütün yükü ister istemez o da dizime zarar veriyor sanırım. bugün serbest bırakmaya çalışayım bakalım başarabilirsem

X