Callanetics Egzersizleri

Diyetle beraber yapmayı düşünüyorum. Bu şekilde yapanlar var mı aranızda? Siz hangi diyeti önerirsiniz? "5 günde 5 kilo" eziyeti ağır ve sağlıksız olur sanırım. :KK43: Ama bi an önce de kurtulmak istiyorum. :/

bende de D cup göğüsten kaynaklı ve başka sebeplerden sırt problemleri var 2-3 sayfa öncede yazmıştım şuan tek başına call yetiyor ama 2 gün aksatırsam sırtım kendini hemen hissettiriyor, arada aklıma gelirse pilates yüzme hareketi ve 2-3 sırt hareketi yaparım...

triceps için ısınmadaki geriye kıvırdığımız hareket bana yetiyor düzenli yüzdüğüm zamanlardaki halinde kollarım.
biceps için Sandranın şu videosundaki hareketi de yapıyorum. 100tane
25 Mayıs 2011 23:32 | Facebook

göğüs içinde rus bir callanatics hocasının videosunda gördüğüm bi hareketi yapıyorum. elleri göğüs hizasında birleştiriyorsun hıristiyanların dua etmesi gibi ve sıkıyorsun pilateste topla yaparız bunu ama burda minik minik sıkıyoruz callanatics usulü puls yapıyoruz:) 100 tane

aslında call da pilates gibi bir sürü soruna bir sürü değişik hareket var ama pilates gibi yaygın olmadığından bilmiyoruz o hareketleri, çeviri de olmadığından 1 videoya bağlı kalıyoruz.
evolotionda daha fazla sırt hareketi var mesela...
south african callanetics diye bir türü daha var, 5-6 cd çıkarmışlar biri hamileler için call... cdleri çok aradım ama bulup indiremedim reklam videolarına göre çoook değişik hareketleri var...

Call hareketleri haricinde bende bu gögüs hareketini yapıyorum. Söylenene göre baya toparlıyormuş. :)

Son düzenleme:
benimde basen eritmem lazımm yaaaaaaaaa :KK43:((((((

ama call ise yaramaz mı ki burda bi beden incelen arkadaslar varmıs vücut sıkılasıyo sonucta:KK14:

hangi bedeni ne kadar sürede hangi bedene sokmak istediğine bağlı birazda canım... sonuçta call sıkılaştırıyor ve bu da bir yere kadar, kimse 90 kiloyu 21 seansda 36 beden yapmasını bekleyemez...

ben 60-62 kiloyum 52-53 kiloyken giydiğim kıyafet bol geliyor. ozaman 38 beden giyerdim boy 165.
kilomda basen çevremin ölçüsüde geçen seneki ile aynı ama geçen sene aldığım pantolon bu sene bol geliyor.. kalçayı sadece küçültmemiş şeklini değiştirmiş, bacak dipleri kalçanın alt kısmı falan gitmiş yerine kalkık, yuvarlak ve taş gibi bir popo gelmiş... bu kiloyla 40-42 beden giymem gerekir..
38 bedene inmem ilk zamanlarda oldu, 36ya inmemse 1 seneyi buldu diye bilirim...

bende de D cup göğüsten kaynaklı ve başka sebeplerden sırt problemleri var 2-3 sayfa öncede yazmıştım şuan tek başına call yetiyor ama 2 gün aksatırsam sırtım kendini hemen hissettiriyor, arada aklıma gelirse pilates yüzme hareketi ve 2-3 sırt hareketi yaparım...

triceps için ısınmadaki geriye kıvırdığımız hareket bana yetiyor düzenli yüzdüğüm zamanlardaki halinde kollarım.
biceps için Sandranın şu videosundaki hareketi de yapıyorum. 100tane
25 Mayıs 2011 23:32 | Facebook

göğüs içinde rus bir callanatics hocasının videosunda gördüğüm bi hareketi yapıyorum. elleri göğüs hizasında birleştiriyorsun hıristiyanların dua etmesi gibi ve sıkıyorsun pilateste topla yaparız bunu ama burda minik minik sıkıyoruz callanatics usulü puls yapıyoruz:) 100 tane

aslında call da pilates gibi bir sürü soruna bir sürü değişik hareket var ama pilates gibi yaygın olmadığından bilmiyoruz o hareketleri, çeviri de olmadığından 1 videoya bağlı kalıyoruz.
evolotionda daha fazla sırt hareketi var mesela...
south african callanetics diye bir türü daha var, 5-6 cd çıkarmışlar biri hamileler için call... cdleri çok aradım ama bulup indiremedim reklam videolarına göre çoook değişik hareketleri var...

çeviriyi yapmayı düşünüyorum ama bir yandan da yanlışlık yaparım diye çekindiğimden geri duruyorum bakalım evolution dışında bildiğim yoktu benim de şimdi araştırdım biraz da güney afrika callanetics i epey zorlayıcı gözüküyor gerçekten de
platesteki hareketi biliyorum sanırım doğru anladıysam biceps çok iyi oldu :-)
CALLANETICS CHALLENGE APRIL 2008 - Page 10 - Low Carb Friends
buradaki görüntüler dehşet verici geldi azıcık o halde ne yapıyorlar acaba nasıl zorluyorlar vücutları :KK1:

hangi bedeni ne kadar sürede hangi bedene sokmak istediğine bağlı birazda canım... sonuçta call sıkılaştırıyor ve bu da bir yere kadar, kimse 90 kiloyu 21 seansda 36 beden yapmasını bekleyemez...

ben 60-62 kiloyum 52-53 kiloyken giydiğim kıyafet bol geliyor. ozaman 38 beden giyerdim boy 165.
kilomda basen çevremin ölçüsüde geçen seneki ile aynı ama geçen sene aldığım pantolon bu sene bol geliyor.. kalçayı sadece küçültmemiş şeklini değiştirmiş, bacak dipleri kalçanın alt kısmı falan gitmiş yerine kalkık, yuvarlak ve taş gibi bir popo gelmiş... bu kiloyla 40-42 beden giymem gerekir..
38 bedene inmem ilk zamanlarda oldu, 36ya inmemse 1 seneyi buldu diye bilirim...

nnnyyy bir konuda fikrini almak istiyorum.benim boy 1,65 kilo 60 ama bacaklarım basenlerim çok kalın yani kilom orda toplanmış durumda.oralar çok gevşek.call ile biraz sıkılaştı tabi eskisine göre oldukça iyi ama ben başka egzersizlerde eklemek istiyorum sıkılaştırıcı.bu konuda yardımcı olabilir misin? ne yapmamı önerirsin?:44:

6/21 bitti bugün.Yarın ara veriyorum.
Kalça hareketlerinde hala iyi değilim...Hatta, açıkcası, çok kötüyüm:)

ben 42 bedenim suan inan 40 beden olsam yeterli su surecte geri kalan sürecte zamanla 38 beden inerim diye düsünüyorum. acıklamaların icin tesekkür ederim. sagol :KK16:

bu ergersizlerle gerçekten süper güzellesen biri var mı?
vucut olarak soruyorum..
ne gibi değişiklikler oldu, genel hatlarıyla özetleyecek bir prenses arıyorum :KK19:

bu ergersizlerle gerçekten süper güzellesen biri var mı?
vucut olarak soruyorum..
ne gibi değişiklikler oldu, genel hatlarıyla özetleyecek bir prenses arıyorum :KK19:

bende before after fotolarını koymalarını talep ediyorum bize deha da gaz vermeleri icin:KK3:

3/21 bitti adet olduğum için 2 gün ara vermek zorunda kaldım çok ağır geçtiği için :18:

günaydın arkadaşlar callda 21 günlük programı bitirmiştim.o yüzden dün mola verdim.spor yapmadım hiç.şimdi tekrar call programına başlıcam.tekrar 21 günlük program.çünkü tam anlamıyla hareketleri yapamıyorum.ama bunun yanına birkaç egzersiz daha eklicem.inşallah bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.basen bacak hareketleri üzerine egzersizlerde fikir verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim..

günaydın arkadaşlar callda 21 günlük programı bitirmiştim.o yüzden dün mola verdim.spor yapmadım hiç.şimdi tekrar call programına başlıcam.tekrar 21 günlük program.çünkü tam anlamıyla hareketleri yapamıyorum.ama bunun yanına birkaç egzersiz daha eklicem.inşallah bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.basen bacak hareketleri üzerine egzersizlerde fikir verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim..

ölcülerinde degisiklik oldu mu peki arkadasım call 'ın ise yaradıgını gördün mü ?

bir de bu videolar var bende bazı rahatsızlıklarım yüzünden baslayamadım. call ile beraber baslıcam artık. dans eder gibi eglenceli hem..

Small waist, tight butt, thin thighs in under 10 min. with this workout surprise. - YouTube

10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube :KK76::KK76::KK76::KK76:

ölcülerinde degisiklik oldu mu peki arkadasım call 'ın ise yaradıgını gördün mü ?

bir de bu videolar var bende bazı rahatsızlıklarım yüzünden baslayamadım. call ile beraber baslıcam artık. dans eder gibi eglenceli hem..

Small waist, tight butt, thin thighs in under 10 min. with this workout surprise. - YouTube

10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube :KK76::KK76::KK76::KK76:

saol arkadaşım ilgin için.akşam hemen bakıcam bu videolara.call ın işe yaradığını tabikide gördüm.öncelikle selülitlerim baya azaldı.kalça hizam, videoda ve kitapta da dediği gibi gerçekten yükseldi.ayrıca ölçümlerimde 18 saat sonunda 4 cm belden,, 2 cm basenden inceldim.zaten ilk önce üst taraf sonra alt taraf gidiyomuş.tabi ben diyet yapmıyorum.sadece kilo almamak için dikkat ediyorum...onun üzerine daha ölçmedim.pazar günü ölçücem..ben gerçekten yapmak isteyen bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.ama ben artık hareketleri anlayıp ezberlediğim için daha kısa sürede videoyu bitiriyorum.normalde 1 saat ,,ben 35 dk da birtiriyorum.o yüzden yeni egzersizlerde eklemek istiyorum bacaklarımı çalıştırmak için...

saol arkadaşım ilgin için.akşam hemen bakıcam bu videolara.call ın işe yaradığını tabikide gördüm.öncelikle selülitlerim baya azaldı.kalça hizam, videoda ve kitapta da dediği gibi gerçekten yükseldi.ayrıca ölçümlerimde 18 saat sonunda 4 cm belden,, 2 cm basenden inceldim.zaten ilk önce üst taraf sonra alt taraf gidiyomuş.tabi ben diyet yapmıyorum.sadece kilo almamak için dikkat ediyorum...onun üzerine daha ölçmedim.pazar günü ölçücem..ben gerçekten yapmak isteyen bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.ama ben artık hareketleri anlayıp ezberlediğim için daha kısa sürede videoyu bitiriyorum.normalde 1 saat ,,ben 35 dk da birtiriyorum.o yüzden yeni egzersizlerde eklemek istiyorum bacaklarımı çalıştırmak için...

ççççççççookk sagol faydasını görmek güzel bende bugün nasipse baslayacagım ve sana önerdigim videoları da arada yapacagım dans eder gibi cok eglenceli ama cok da terletici:)) videodaki bayan 1 videosunu 3 kez ardarda yapılmasını önermiş ama ben onun yerine tüm videoları 1 kez yapıyordum. yine öyle yapmaya devam ederim incelmek süper 18 saat sonunda o ölcüler bende diyete yeni basladım ve forma girmeye ihtiyacım var. işe yaradıgını öğrenmek güzel. zaten call teyze tas gibi masallah :KK39::KK76::KK76:

Bu ara verilen gün boşluğunu hissediyorum resmen:)
Kaslarım dinlensin bugün ama. Ne pilates ne yürüyüş ne call bugün:)

Ben dün yapamadım :KK43:baştan mı başlamam gerekiyor ?

heh işte bu yüzden gün saymıyorum ben:)acayip motivasyon düşürüyor bende bu gün sayma işi.hiç üzülme yapmaya devam et canım.öyle bi gün yapmadım aman herşey boşa gitti diye düşünme.ben nerdeyse 1 hafta kadar ara verdiğimi hatırladım,bugün yapıcam inşallah:)
gün sayarak yaptığım zamanlar böyle bikaç gün yapamayınca moralim bozulup bırakmıştım,sonra saymamaya karar verdim,bazen gün aşırı yapıyorum bazen istikrarlı aksatmadan yapıyorum ama yapıyorum,bırakmıyorum.3 ay falan oldu öyle öyle.tabi günü gününe yapmak daha etkili ama yapamadığım zamanlar oluyor,onun için bırakmaktan iyidir benceee:KK66:

merhablar:KK3::KK3::KK3::KK3:
ben bugün 8. yaptım 6. seanstan sonra ara vermedim vermem gerekir miydi:44::44::44:
birde sırtım ağrımaya başladı neden olabilir acaba:44::44::44:
şimdiden teşekkürlerr......

X