Callanetics Egzersizleri

kızlarrrr,ölçü alırken mezurayı nasıl kullanıyorsunuz.yani diyelimki belimizi ölçüyoruz karnımızı iyice içimize çektik ve mezurayı sardık peki mezurayı sıkıyormuyuz yoksa gevşek şekilde mi kalıyor.nasıl ölçmek lazım?
öncelikle karın içe çekilmez diye biliyorum.ben ölçülerimi alırken ne aç ne tok durumunda alıyorum ve mezurayı çok sıkmıyorum ama gevşekte bırakmamak lazım:KK34:

kızlarrrr,ölçü alırken mezurayı nasıl kullanıyorsunuz.yani diyelimki belimizi ölçüyoruz karnımızı iyice içimize çektik ve mezurayı sardık peki mezurayı sıkıyormuyuz yoksa gevşek şekilde mi kalıyor.nasıl ölçmek lazım?

hiç terziye gittin mi ? Terzi ölçümüzü nasıl alıyorsa öyle alınmalı diye biliyorum ben.

bu arada ben de diyet yapıyorum sayfamdaki kızların önerisi sonucu buraya geldim egzersiz konusunda ilk zamanlar hevesli oluyorum ama sonra zamanla bırakıveriyorum callanetcis çok yararlıysa ve etkilerini 1 hafta gibi bir sürede görmeye başlarsam ben de yapmalıyım

bugün4/21 oldu çok yoruldum çokkkk ikinci yapışım olmasına rağmen hiç halim kalmıyor ama süper inceliyor insan...

bu sporu 3.yapışım benı gram terletmıyor tamam acıtıyor yaptıktan sonra bacaklar ozellıkle ama hıc terletmıyor neden S::26:

millet bu 3/21 5/21 dediğiniz video hangisi? ben ilk sayfalarda linkini gördüğüm bir videoyu indirdim 1 saatlik. bunu 21 gün yapıyorsunuz demek mi oluyor? bende bugun başladım bilgilendirirseniz çok sevinirim.

millet bu 3/21 5/21 dediğiniz video hangisi? ben ilk sayfalarda linkini gördüğüm bir videoyu indirdim 1 saatlik. bunu 21 gün yapıyorsunuz demek mi oluyor? bende bugun başladım bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Evet tatlım, ama 21 kez yapıp bırakıyoruz diye bir şey yok :) Devam ediyoruz, hatta kendimizi hazır hissediyorsak daha ileri versiyonlarına geçiyoruz.

Kocalariiz dövdü bizi :p şaka şaka iş gezisindeydim tatlım dönüyorum İstanbul'a şimdi spor falan hepsi yattı :)) döner dönmez başlayacağım gene :)
:KK1: senin spor yatmış ben hep yatma çabasındayım tatlım:KK1: düğüne çok az kaldı vallaa hazırlıklar tam gaz devam ediyor,spora vaktim yok desem güler misin:KK1:
duyguyu kocası dövmüş beni de bahar:)))

bugünlerde pek tadım yok canım... kızım hasta oldu sonra ben...

canım çok geçmiş olsunn:KK19:

merhaba arkadaşlar topiğe baktım ama nereden indirdiğinizi bulamadım rica etsem banada yardımcı olurmusunuz?

ya bu sıtede cok cırkın bır olay var ve benı cok rahatsız edıyor konustugunuz ınsanlara hersekılde cevap verıyorsunuz ama yenı bır uyeyse yada muhabbetınız olmadıgı bırıyse 10 kerede sorsalar cevap verılmıyo sorularına kımse yardım etmıyo .:KK19:

ya bu sıtede cok cırkın bır olay var ve benı cok rahatsız edıyor konustugunuz ınsanlara hersekılde cevap verıyorsunuz ama yenı bır uyeyse yada muhabbetınız olmadıgı bırıyse 10 kerede sorsalar cevap verılmıyo sorularına kımse yardım etmıyo .:KK19:

genelde cevap verilir yardımcı olunur sanmıyorum yeni üye olmakla alakası oldugunu.belki aynı soru çok kez sorulmuş ve cevaaplanmıştır belki de cevabını bilen yoktur :KK43:

bu sporu 3.yapışım benı gram terletmıyor tamam acıtıyor yaptıktan sonra bacaklar ozellıkle ama hıc terletmıyor neden S::26:

ben callan öncesi ısınma amaçlı başka egzersizler yapıyorum bildiğim kadarıyla çoğu kişi de bu şekilde yapıyor.terlemek kişiye göre değişiyor olabilir mesela aerobik beni terletir ama plates daha çok zorlayıp daha çok terletiyor.çünkü kaslarım daha çok zorlanıyor bende daha çok zorlanıyor ve terliyorum.belki senin vücudun callan da fazla zorlanmıyordur

öyle bir sey yok canim öyle düsünmeyin sorunuzu tekrar sorun cevap verelim. belkide gözden kacti ya da cevabi bilinmiyor.

merhaba arkadaşlar topiğe baktım ama nereden indirdiğinizi bulamadım rica etsem banada yardımcı olurmusunuz?

gönderdim linkleri duygu tatlisim sayesinde

terleme kişiden kişiye değişen bir şey, call yapısı itibariyle fazla terletmesi beklenecek bir spor değil zaten... çok terleyen çok verim alacak diye bir şey de yok ama acı varsa tamamdır :KK34:...
geçmiş olsun kızına da sana da...acil şifalar...

Geçmiş olsun tatlımi dikkat et kendine de kızına da :KK43:

:KK1: senin spor yatmış ben hep yatma çabasındayım tatlım:KK1: düğüne çok az kaldı vallaa hazırlıklar tam gaz devam ediyor,spora vaktim yok desem güler misin:KK1:

canım çok geçmiş olsunn:KK19:
geçmiş olsun canımm umarım bir an önce iyileşirsiniz
çok teşekkür ederim arkadaşlar...
ben callan öncesi ısınma amaçlı başka egzersizler yapıyorum bildiğim kadarıyla çoğu kişi de bu şekilde yapıyor.terlemek kişiye göre değişiyor olabilir mesela aerobik beni terletir ama plates daha çok zorlayıp daha çok terletiyor.çünkü kaslarım daha çok zorlanıyor bende daha çok zorlanıyor ve terliyorum.belki senin vücudun callan da fazla zorlanmıyordur
canım sen call öncesi fazladan ısınma yaparak niye vakit harcıyorsun ki callın kendi ısınması var, yetmiyor mu da ekstra ısınmaya yapıyorsun? ona harcayacağın vakitte başka bir şey yaparsın, 10-15dk bodyrock gibi...

X