Callanetics Egzersizleri

ben daha yapmadım bugunü akşama inşallah nasıl gidiyo zorlanma falan geçti mi biraz alışabildin mi hareketlere ?

Canım şöyle ki artık daha çok terliyorum yaparken. Daha çok yerimin çalıştığını hissettiğim için haliyle zorlanmam arttı. Ama en başta karın hareketlerinde son hareketi yarın bırakıyordum tamamlıyabiliyorum. Ayakta yapılan pelvis hareketlerinde bacaklarımın acısını hissetmiyorum eskisi kadar. Şimdilik gayet güzel gidiyor doğru yapmaya başladığımı hissediyorum. Senin nasıl gidiyor?

Duygu ben dosyayı açtım çeviri olayını nasıl yapalım?

Accaip uykusuzum hiç kafam çalışmıyor :) Biraz düşüneyim yarın fikir vereyim olur mu?

Bilgisayarla aran nasıl bu arada? Altyazı dosyası kendin oluşturabilir misin yoksa yardımcı olayım mı?

Bu arada ben bugün iptalim arkadaşlar, benim için de bir kez pelvis çevirin

genel kural, kolay yerde nefes al zorlanırken nefes ver... kaslara oksijen gitmesi önemli bu nedenle düzenli nefes almak lazım...
pilatesçilerin bahsettiği doğru nefes sırta ve yanlara doğru alınıyor, youtubeda videolara baksan daha iyi olur...
alışana kadar hareket sırasında zor oluyor genelde nefesi tutarak yapma eğilimindeyiz. ama esnerken biraz daha kolay... mesela öne eğilirken sırta ve yanlara doğru genişleyerek karnını şişirmeden derin bir nefes almayı dene, her nefesde biraz daha öne eğilebileceksin...

genelde sigarayı bırakınca yerine yemeği koyduğumuz için kilo alıyoruz malesef... cardio da biraz iştah açar. bu süreçte yemeklerini planlayarak, kalori kontrolü yaparak yemeni tavsiye ederim..
programın biraz yoğun olmuş özellikle başlangıç için.. bence callan ile başlayıp 3gün hamlık ağrılarını atana kadar başka birşey yapma sonra koşu ve leslieden birini seç, sabah call akşam ne seçtiysen gibi yaparsın, kasların biraz daha güçlenince de bodyrocku denemeye başlarsın...

Son düzenleme:
sınavlarım bi bitemedi ben de bahane ettim yapamadım uzun süre umarım tez vakitte sahalara dönerim)

Alt yazı olayı nasıl yapılıyor bilmiyorum ama anlatılırsa yaparım bilgisayarda fena sayılmam

bacak hareketlerinde kalçayı hem öne almak hem sıkmak ve aynı zamanda pelvisi kaldırmak fiziksel olarak mümkün değil gibi geliyor bana. yapamadım bir türlü. kafam karıştı.

Son düzenleme:
bacak hareketlerinde kalçayı hem öne almak hem sıkmak ve aynı zamanda pelvisi kaldırmak fiziksel olarak mümkün değil gibi geliyor bana. yapamadım bir türlü. kafam karıştı.

bacak değil kalça hareketinde... callanda diyorya videoda gösteriyor nasıl olacağını.. ilk başta tam onun gibi duramıyorsun tabii ama zamanla oluyor...

Kızlar bende baslamak istiyorm ama nerden bulucm videoları hangısınden baslıycam kaç gun yapılacak bilmiorum banada yardım edin lüütfennn...

benim şu anda zorlanmalarım devam etmekte bakalım bi iki güze düzelir inşallah bazı hareketlerde bende zorlanıyorum o yüzden ikiye falan bölerek arada dinlenerek yapıyorum ama benim şöyle bi sorunum var dalağım hemen şişiyo galiba bi batma yaşıyorum sürekli ısınma hareketleride fayda etmiyo nefes den mi acaba ?? sizde varmı böyle bi sorun

arkadaşlar günlerdir videoyu indirmeye çalışıyorum ama olmuyor bana mesaj atarmısınız bide türkçe dublajı varmış herhalde türkçe dublajı olsa daha ii olur ben karbonhidrat diyeti yapıyorum 6 kilo verdim bu egzersizlerle sıklaşmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim...

google a "callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin" yazarsan ilk çıkan linklerden dublajlı videoyu indirebilirsin:)

bu arada ben yine geldim ve kararlıyım bu sefer son bidaha git gel yapmak yok 19. kez yaptım az önce kendimi çok iyi hissediyorum

kızlarrrrr,bana bir yardım ediverin lütfennnn...12/21 yaptım cumartesi günü pazar günü dinlenme günümdü.ama pazartesi ve salı yapamadım dolayısıyla 48 saatten fazla ara vermiş oldum.şimdi baştan mı başlayacam ya tamda yarılamıştım

yok canım devam et tabii vücudun başa döndünmedi ki...

canım ben de 1 hafta kadar ara vermek zorunda kalmıştım ama tekrar başladım.ben saymıyorum onun için ara vermek zorunda kaldıktan sonra yine 6 gün yapıp 1 gün ara veriyorum.ilk başladığım zamanlar sayarak yapıyordum ama yapamadığım zamanlar baştan başlama sıkıntısı olunca bıraktım,onun için artık saymıyorum ve 2 ay falan olmuştur sanırım başlayalı.böyle daha motive edici buluyorum.bence hiç dert etme,yapmaya devam et ve 6 gün sonunda ara ver yine.

peki 2 ayda ne gibi değişiklikler oldu canım? nasıl hissediyorsun?

arkadaşlar ben bacak hareketlerinde 2 olanda bacağı yan uzatıp,kalçayı sıkıp,pelvisi kaldırdığımız hareketlerde hemen iniyor bacağım,çabuk yoruluyorum.yanlış mı yapıyorum ondan mı bu yorulmalarım acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…