Callanetics Egzersizleri

callanetics kitabına ulaşamadım türkçe çevirisi olanlar özelden veya genelden link gönderebilirler mi acaba?

Son düzenleme:
googleda
callanetics 10 years younger in 10 hours yazınca çıkan türkçe siteden yada callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin yazınca çıkandan indirebilirsin...

saol nnnyyy hızlı cevabın için ama ah neler neler indirdim yaptım ettim ama maalesef bulamadım olmuyor dün kızımla bütün gece uğraştık.
Youtube'de de baktık ve sadece 5 dk lık kısa kısa şeyler bulduk. bir yerlerde satılıyormudur acaba gidip alsam ?

İlgine teşekkür ederim şimdi ben söylemiş olduğun başlangıç videosunu indirdim sürekli olarak onumu yapıyoruz...Diğerlerinden kastın hangileri? Ben ingilizce biliyorum olurda videolara ulaşabilirsem elimden geldiğince çeviri yaparım

evet onunla başla 21 gün yaptıktan sonra duruma göre ya buna devam edersin yada bir üst seviye için evolotionu tavsiye ederim.

diğerlerinden kastım callanetics evolution ve süper callanetics. öncelikle evolotionu çevirebilirsen süper olur...

saol nnnyyy hızlı cevabın için ama ah neler neler indirdim yaptım ettim ama maalesef bulamadım olmuyor dün kızımla bütün gece uğraştık.
Youtube'de de baktık ve sadece 5 dk lık kısa kısa şeyler bulduk. bir yerlerde satılıyormudur acaba gidip alsam ?

canım, ingilizecesi satılıyor nette..
yeni indiren arkadaşlardan linki özelden göndermelerini rica edelim yada link vermek yasak ama burdan tarif ederlerse...

Teşekkürler nnnyyy, ama ben özelden henüz msj atamıyorum yeni olduğum için :KK43:
o paralı olanları bir bulmaya çalışıyım ben :)

evet onunla başla 21 gün yaptıktan sonra duruma göre ya buna devam edersin yada bir üst seviye için evolotionu tavsiye ederim.

diğerlerinden kastım callanetics evolution ve süper callanetics. öncelikle evolotionu çevirebilirsen süper olur...

yeni indiren arkadaşlardan linki özelden göndermelerini rica edelim yada link vermek yasak ama burdan tarif ederlerse...

Evolutionu nerden indirebilirim peki...

2. günümüde yapmış bulunmaktayım.. Daha hızlı sonuç versin diye günde 2 kez yapasım var :KK53:

Aa ama olmadı bu, bu akşam da süperimi yapacaktım, yok marketti şuydu buydu derken bu saate kaldı, bi de misafirliğe davetliymişiz :KK43: Yarın 2 bodyrock bir süper yapmazsam bana da Duygu demesinler :)

Ben yapıyorum valla canım, öyle kaslar için çooooook çalışmak lazım ama fena değil durumum :) Genellikle sabah bodyrock akşam callanetics yapıyorum, vücudum gerçekten çok sıkılaştı ve şekillendi iyice.. İstersen basit hareketlerinden sen de başla, ekstra faydası olsun :)

6 gün egzersiz, 1 gün dinlenme, hepsinde mantık aynı.. 21 gün kesintisiz yapmak diye bir şey yok... 21 günden sonra istersen evolutiona, sonra da kendini hazır hissettiğinde süper'e geçebilirsin.. Benim kondüsyon iyi olduğu için bir sefer 10 hour olanından yaptım, sonra evolution'dan heralde 40 saat civarında yapmışımdır.. Şimdi de yorgun değilsem akşam super callanetics, yorgunsam evolution yapıyorum, süper dedikleri kadar süper gerçekten çünkü :) Ben ki kendimi zorlamayı severim, 'ne gerek var ki yahu bunu yapıyorum' diye kaç sefer düşünmüşümdür :) Sanırım süperi de 4 sefer falan yaptım şimdiye kadar, bugünle 5. olacak...

çok teşekkür ederim sağolun kızlar bende de var biraz spor geçmişi ama apandist ameliyatı oldum 3 sene önce ordan sonra gitti herşey şimdi kaslarımı derinlerden çıkarmaya çalışıyorum :KK50: bodyrock. tv dekiler nasıl yani onlarda sıra sıra mı yapılıyo yoksa hangi bölge isteniyosa o mu ?

açıkcası sitem ettiğini düşünmüştüm:)) ama bunu da anlarım, dediğim gibi cevapları bulmak için 100lerce sayfa okunmasını bekleyemeyiz...
mümkünse 6 yap 1 dinlen daha iyi oluyor.. 21 gün diye bir zorunluluk yok kendini hazır hissedince üst seviyeye geçersin önce evolotion sonra süper call yapılsa daha iyi ama evolotionu atlayıp süpere de geçebilirsin, klasikde 21i tamamladıktan sonra ikisini de deneyip kendinde daha rahatlıkla karar verirsin..
kaç kere ne yapılacağı konusunda kesin kurallar yok, hareketlerin nasıl yapılacağı biraz daha önemli, özellikle pelvisi sıkma, kaldırma diye tabir edilen durumları kavramak önemli. bu nedenle türkçe dublajlı olan ile başlayın kitabıda okuyun ve ne diyorsa dikkatle yapmaya çalışın diyorum. ilk başta çok zor geliyor zamanla da zor oluyor, normal oluyor ama hiç çok kolay olmuyor:)) zamanla kasların geliştikçe daha iyi yapıyorsun, kendini ve hareketi daha iyi tanıyorsun, daha çok sıkıyor daha fazla yanıyorsun, hareketin hakkını vermeye başlıyorsun, bu da daha fazla fayda olarak dönüyor...

evet bordyrock da yapıyorum, kaslarım daha güçlü daha sert, görünürde bişey yok ama olacak inşallah:)) bu yaz olmazda seneye yazın belki bikinimin üstünde 1-2 baklava dilimi olur:))

baklavalar en çok istediğim şey bodyrock takilerin baklavalrı gerçekten çok hoş bende de onlardan olması için herşeyi yapabilirim :KK52:
bendeki fazlalıklar gitse baklavalarım olacak ta işte kilo vermek gibi bi sorunum yok Allah'a şükür tek problem fitleşmek

İkinize de tekrar teşekkür ederim :KK54:

2. günümüde yapmış bulunmaktayım.. Daha hızlı sonuç versin diye günde 2 kez yapasım var :KK53:

bende birazdan başlıyorum bakalım hadi hayırlısı :KK1:

11/21 oldu bugün.dayanamadım belimi ölçtüm ama bir değişiklik yok üzüldüm.pazartesi ölçü günüm ölçülüp yazarım.sevgili duygu_01 arkadaşım bana da evolution linki gönderebilir misin? teşekkürler :KK54:

Günde 2 kez yapılabilirmiş bu arada, daha önceden yabancı bir forumda 20 seneden fazladır callanetics yapan hanımlara sormuştum :)

O zaman bir sabah bir akşam yapalım:KK8: Haliyle daha hızlı sonuç alırız heralde. Öyle olursa 3 günde bir ara vermek gerecek sanırsam.. Yanlış bir şey yapmayalımda.

nnnyyy canım ben video bulmadım türkçe bana yardımcı olabilir misin yorumlarıda okuyorum sık sık ama türkçesine ulaşamadım hanüz
Bulan ve indiren arkadaşlar banada yardımcı olun lütfen:KK16:

nnnyyy canım ben video bulmadım türkçe bana yardımcı olabilir misin yorumlarıda okuyorum sık sık ama türkçesine ulaşamadım hanüz
Bulan ve indiren arkadaşlar banada yardımcı olun lütfen:KK16:

Callanetics diyetcenter yaz orada linkler ve alt yazı linki var. Oradan indirebilirsin :KK34:

Evolutionu nerden indirebilirim peki...

O zaman bir sabah bir akşam yapalım:KK8: Haliyle daha hızlı sonuç alırız heralde. Öyle olursa 3 günde bir ara vermek gerecek sanırsam.. Yanlış bir şey yapmayalımda.

genel olarak bütün bu tarz sporlar için haftada 1 gün dinlenme öneriliyor yani günde 2 de yapsan haftada 1 dinlenme yeterli...
istersen gün aşırıda yapabilirsin ama kişisel deneyimlerime dayanarak 48 saatten fazla ara vermemeni öneririm en azından ilk zamanlar zira 2 günden sonra hissetmeye başlıyorsun yokluğunu...

Merhaba kızlar , egzersizlerde 7/21 deyim, karnımın biraz toparlandıgını hissediyorum sanki ama psikolojikde olabilir) fakat cm aynı...dün dinlenmem lazımmış ama unutmuşum) yarın dinlenicem artık...acaba yanlış mı yapıyorum yoksa erken mi daha ? yani 10 15 seanstan sonra mı incelme oLur? tecrübeli olan arkadaşlar bilgi verebilir mi

merhabalar,
ben de call yapmak istiyorum videosunu indirdirm şöyle bir göz attım ama pelvis hareketlerini nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum..
tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim..

Merhaba kızlar , egzersizlerde 7/21 deyim, karnımın biraz toparlandıgını hissediyorum sanki ama psikolojikde olabilir) fakat cm aynı...dün dinlenmem lazımmış ama unutmuşum) yarın dinlenicem artık...acaba yanlış mı yapıyorum yoksa erken mi daha ? yani 10 15 seanstan sonra mı incelme oLur? tecrübeli olan arkadaşlar bilgi verebilir mi

bugün 12/21 oldu bende kendimi hafiflemiş hissediyorum ama ölçü olarak bir değişiklik yok.ben ayrıca sabahları slim in 6 yapıyorum.akşamlarıda kısa bir ısınma videosu sonra callana geçiyorum. bu program bitsin p90x yada insanity yapıcam offf ya az zamanım var.sadece 3 ay ve toparlanmam lazım :KK43:

X