Callanetics Egzersizleri

Bu hafta ölçü almadım regl dolayısıyla şişkinliğim vardı ama önceki sayfalarda foto paylaşmıştım gözle görülür bi değişme var karın çevremde özellikle :KK34: bu arada 20yi de tamamladım:KK76:

peki görüntü olarak nasıl bayağı yapmıssın çnkü benim 22 oldu bugün daha iyi eskiye göre ama istediğim gibi değil henüz:) yeni foton var mı ki

slm

türkçe dublajı indiremedim alt yazılıyı indirdim ama alt yazı geriden geliyo sizdede öyle mi bide sizin videolar şu callanın öğrencileriyle birlikte yaptığı toplu yapılan mı....

bugün ilk kez seyrettiğimden hareketleri doğru algılamak için parça parça yaptım ve en son bittikten sonra yürürken bacaklarım tir tir titredi merdiven çıkarken de dizlerim gıcırdadı sizce bu normal mi...

Bende bir gün ara vere vere 4 gündür yapıyorum biraz daha alışınca vücudum inş her gün yapabileceğim

slm

türkçe dublajı indiremedim alt yazılıyı indirdim ama alt yazı geriden geliyo sizdede öyle mi bide sizin videolar şu callanın öğrencileriyle birlikte yaptığı toplu yapılan mı....

bugün ilk kez seyrettiğimden hareketleri doğru algılamak için parça parça yaptım ve en son bittikten sonra yürürken bacaklarım tir tir titredi merdiven çıkarken de dizlerim gıcırdadı sizce bu normal mi...

bndeki tr dublaj olduğu için alt yazıya hiç dikkat etmedim cnm geri mi ileri mi diye.. öğrencilerle toplu bide eski saç modelleri mayolar falan parlak parlaksa odur.. Bende yeni başladım yaptıktan sonra o titremeler bende de oldu birçok kişide de oluyor vücut alıştıkça daha kolay yapıyormuşsun.

bndeki tr dublaj olduğu için alt yazıya hiç dikkat etmedim cnm geri mi ileri mi diye.. öğrencilerle toplu bide eski saç modelleri mayolar falan parlak parlaksa odur.. Bende yeni başladım yaptıktan sonra o titremeler bende de oldu birçok kişide de oluyor vücut alıştıkça daha kolay yapıyormuşsun.

mrb.bu call linklerini bana gönderebilirimisin.bir türlü indiremedim.ulaşamadım hala şu videoya..

bakalım bende ölçülerimi ve kilomu bi kağıda not ettim....demek sende yenisin ee 4 günde bi fark oldumu...

dört günde bir fark hissetmeniz zor ilk on günden sonra hissedersiniz ancak.
bugün egzersizin 2/2.21sini tamamladım. umarım hep yaparım. vucudum inceldi çünki keşke diyorum üniversitedeyken başlasaydım şimdiye harika bir vücudum olurdu. :))

bugün egzersizin 2/2.21sini tamamladım. umarım hep yaparım. vucudum inceldi çünki keşke diyorum üniversitedeyken başlasaydım şimdiye harika bir vücudum olurdu. :))

merhaba ben bu videoyu nerden bulurum acaba?

bana da acaba linki atabilir misiniz?.. ya da nerden bulurum acaba hareketleri??

peki 2 ayda ne gibi değişiklikler oldu canım? nasıl hissediyorsun?

henüz herşey istediğim gibi olmasa da çok güzel değişiklikler oldu:)) belim inceldi,popom toparlandı,pantolonlarda çok farkediliyor,basenleri ve yanları da toparladı ama ben hâlâ yanlarımdan şikayetçiyim:)malum hep daha iyisini istiyoruz.daha dik duruyorum ve bel oyuntusu çok belirginleşti.bacaklarım da güzel şekillendi,inceydi zaten.bacakları özellikle üst tarafı toplayınca bacak boyu falan daha uzun görünüyor.üst karnım falan toparlandı,bi de videoda dediği gibi göğüsleri dikleştiriyor gerçekten.alt karnım da toparlandı ama üstte daha fazla farkediliyor.yaptıkça toparlıyor vücudu ama bi ara benim moralim bozuldu artık işe yaramıyo sanırım diye ama ilk zamanki kadar kolay farkedemediğim içindi sanırım,giysilerden anlıyorum,öyle daha çok motive oluyorum:) bi de artık yağ yakacak başka sporlar da yapmak istiyorum ki taş gibi olayım:))önceleri sadece toparlasın yeter diyordum ama yetmiyormuş,onun için daha başlayamadım ama yakın zamanda bodyrock egzersizlerine de başlamayı düşünüyorum.evolutionun dublajı olsa ona başlıcam ama bakalım biraz daha klasikle devam edeyim,sadece daha da zorlayarak yapmaya çalışıyorum artık.

Ben sehir disindayim herşey kaldı :KK43: istanbula doner dönmez başlayacağım gene :)

duygu cum bende altyazi ceviri icin yardimci olayim diyorum ama iki gündür arastiriyorum hic ingilizce bile altyazisina rastlamadim evolution ya da süper in :KK50:
yine de elimden geleni yaparim banada haber verirseniz

kızlarrrr,ölçü alırken mezurayı nasıl kullanıyorsunuz.yani diyelimki belimizi ölçüyoruz karnımızı iyice içimize çektik ve mezurayı sardık peki mezurayı sıkıyormuyuz yoksa gevşek şekilde mi kalıyor.nasıl ölçmek lazım?

X