Callanetics Egzersizleri

öncelikle günlerdir aradigim evolution linkleri icin duygu01 e tesekkürü borc bilirim. gec olsada

inan canim cok dua ettim sana.

soracagim sey nnnyyy arkadasim merak ettigim sey: bu evolution beni cok zorlamadi. acaba yanlis mi yapiyorum ama bayagidir da ilk video yu yaptigim icin artik hareketlere ve kaslara alisigim. ama yine de merak ettim.

ve diyecegim birsey daha : gecen duygu ile ikinizin konusmasini görmüstüm . super in daha zor oldugu ile ilgili. bana tekrar söyleyebilirmsin? acaba sen hangisini yapiyorsun ? yoksa ben kendim mi karar vermeliyim. ?

bu arada sunuda söylemek istiyorum: evolution i ikinci kez yaptim ve inanilmaz bir degisim farkettim önden arkadan popo karin süper süper olmus. ve olacak . yoksa acaba ben mi abartiyorum ya :26:

tekrardan başladım call.a
tabi başlayıp ara vermenin sonucunu da gördüm tam alışmaya başlamıştım hareketlere şimdi birazcık zorlandım
gerçi özlemişim bitince heryerin titremesini
neysecime şimdi kendimi gerçekten enerjik hissediyorum
temizliğe başladım bu da kesmezse artık bilmiyorum naparım

canım her defasında çalıştırman gereken kası daha fazla sıkabiliyorsun buda zorluk derecesinin pek azalmasına izin vermiyor... evolotion 1.2.3. seviye ise süper call 4. 5. seviye diyebilirim...

Rica ederim tatlım ne demek :) Evolution biraz daha zor öbüründen ama süper çok çok daha zor.. Öyle ki kaytarıp duruyorum :)

geçen gün hem evolutionu hem süperi indirdim,çok inceleyemedim ama süper çok uzun sürüyo sanırım 1 saati geçiyo.neyse ben klasiklen devam edicem zaten bi süre daha,sonra duruma göre onlara geçerim,bulunsun diye indirdim bakalım.ama klasikten sonra evolutiona değil de süpere mi geçsem acep.callan teyzem yok evolutionda ondan ısınamadım:)

merhaba arkadaşlar bende callanetics e başlamaya karar verdim biraz sayfaları okudum fakat o kadar uzun ki hepsini okuyamadım. rica etsem başlamadan daha önce yapan bi arkadaş gerekli bilgileri bana aktarabilir mi?
ben başlangıç videolarını indirdim. şimdi bi 21 gün lafı var o nasıl yani 21 gün hiç aralıksız yapıp sonra mı ara veriyoruz yada öyle bişeymi ? kafam karıştı da biraz bide çeşitleri var demişssiniz zorluklarına göre onlar nasıl? teşekkür ederim şimdiden

Little-april,
Bende yeni başlayacak olanlardanım. Formun hepsini bende okuyamadım ama hem bizim sitelerden hemde yabancı sitelerden öğrendiğim kadarı ile 19 saat yapmak lazım. Daha iyi sonuç için bunu 21 yada 36 saat yapabilirsin yani gözle görülür sonuç alıp hareketleri rahatça uygulayabilecek seviyeye gelene kadar...

Sonra bir üst olan süpere geçiliyor ama onun hakkında bir bilgim yok

arkadaşlar merhaba
benim size bi sorum olucak..
ben 2 aydır dukan yapıyorum, şimdilik 7 kilo verdim. vermem gereken 8 kilo daha var.
hergün30 dk koşu bandında min. 6 da tempolu yürüyorum.
alt bedenim, üst bedenime göre 2 beden büyük.

callaneticsde sadece alt tarafı incelticek bir programı varmı. en azından uyguluyan sonuç alan?
hepinize teşekkürler
(foruma göz attım ama çokca post olduğundan kaçırmış olabilirim)

call zaten ağırlıklı olarak bel ve kalça çalıştırıyor özellikle popo :)

Arkadaşlar ben mi yanlış yapıyorum anlamadım yoksa bu call egzersizleri fazla mı ağır ?Sadece ısınma hareketlerinde bittim ben. Resmen her yerim ağrıdı. 10 saatlik olanı yapcaktım. Siz önce başka sporlarla mı başladınız? Pes mi etmeliyim ağrılara direnmelimiyim? Çok hevesle başlamıştım ama kafam karıştı. Yanıtlarsanız sevinirim...

aynen bende evolution ok güzel fazla kasmiyor ama callan teyze yok pek isinamadim. alisicaz bakalim.

evet fazla agir . hele esnek degilsen cok cok zor ilk baslarda. ama zamanla öle bir hale geliyorsun ki kendin bile sasarsin. o yüzden sakin birakma. ve kendini cok zorlama yapabildigin kadar. sonra acilacak vücudun yavas yaavas daha cok esneyeceksin sabirli ol.

bir sorum daha var benim.

ben classic i 30 geckin kez yaptim. ama hani diyorlar ya önce üst karin düzlesiyor sonra alt karin sisik oluyor ama zamanla o da azaliyor diye. simdi benim classic den sonra alt karinim düzlesmeden evolution a gectim. evolution da da alt karnim düzlesecek degil mi ? :18:

ben bu egzersizleri yaparım arkadaş ! ne çok memnun kalan varmış.. benim kilom yok, 46 kiloyum ama, basenlerin biraz incelmesi lazım bana linki mesaj atabilecek var mı :))

Hepsi gidecek :)

Ben bir kere klasiği yaptım, eh kondüsyon sorunum da yok diye evolution'a başladım direkt. Gayet başarılı, callan teyze yok diye sakın bırakma :) Karen seviyesinde biraz yaptıktan sonra süper'e geçersin istersen ama süper çok sağlam yoruyor.. Ben 40 saate yakın evolution'da Karen'le yapmama rağmen canım çıktı ilk süper denememde :) Aslında gene program 1 saate yakın, hatta konuşmaları çıkartırsan 45 dk kadar kalıyor... Videonun başlangıç bölümünde callan teyze hareketleri kendisi göstermiş doğrusunun nasıl yapıldığını 20 dk kadar, sonra da diğer kişilere yaptırarak programı çekmiş, ondan uzun görünüyor...

Kızlar bende dukan diyeti yapıyorum gayet iyi gidiyor kilo vermem 10 kilo kadar verdim ama vücudumun sıkılığı gitmeye başladı.Bende 1 saat süren bir video var...Sürekli o videodan mı yapıyoruz yoksa daha değişik videolarda varmı acaba...Biri bana açıklarsa çok memnun olucam :26::26:

O videodan 21 saat kadar yapılıyor. Sonra biraz üst seviye içeren evolution ve daha sonrasında super callanetics'e geçebilirsiniz...

ben de alabilir miyim bu linkleri? bir yerlerden super linki buldum, indirdim ama dosyaları açamıyor. hata veriyor. ilk aşamada 10. günüm oldu. 21 günü tamamladıktan sonra diğerlerine geçerim.

O videodan 21 saat kadar yapılıyor. Sonra biraz üst seviye içeren evolution ve daha sonrasında super callanetics'e geçebilirsiniz...

ilk 10 saat için olan videoyu 21 saat yaptıktan sonra diğerlerine geçiyoruz yani... peki diğerlerini ne kadar süre ile yapıyoruz yani bi yerden sonra bırakılıyo mu yoksa aynı düzen de devam mı edilecek ?

Yardım edin bana nolur üzerimde çok fena bi uyuşukluk var regl olmama az kaldı sanırım ondan..hiç bişey yapmak istemiyo canım sürekli uyumak istiyorum..dün de call yapmadım bugün de..napcam böyle bilmiyorum ne güzel gidiyodum tekrar gaza gelmem lazım ama bu uyuyşuklukla nasıl olcak acaba:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…