Callanetics Egzersizleri

şu bacaklarım incelsin başka bişi istemiyorum

hoşbulduk canımm dün geld,m evime nihayet.topiğim yok canım ama telaşelerim başımdan gitsin eşyalarımla paylaşırım,

bu arada welldone tebrik ederimm

Sanırım aradığım yeri buldum fiziğim kötü değil kılomda boyuma göre fazla değil (daha zayıf oldugumda yuzum hortlağa dönüşüyor) mide ve göbek problemim had safhada resmen 3-4 aylık hamile gibi duruyorum başlangıç için olan linki tekrar verebilirseniz mutluluğuma mutluluk katacağım

O videodan 21 saat kadar yapılıyor. Sonra biraz üst seviye içeren evolution ve daha sonrasında super callanetics'e geçebilirsiniz...

Merhaba, bu aşagıdaki link başlangıç seviyesi için olan dimi? ben bunu indirdim rahat yapıyorum ama diger dediğiniz evolution ve super callanetics'i bulup indiremedim daha doğrusu indirdiğim açılmadı.. lütfennn bi allahın kulu yardım etsin indirmeye çalışmadığım site kalmadı sporumm yarım kalcak hep başlangıç seviyesinde kalcam yoksaaa ((

Callanetics 10 Years Younger in 10 Hours - YouTube

Tatlım bu 5 dklık demo gösterimi, doğru program 1 saate yakın bir şey.. callanetics 10 years younger in 10 hours türkçe diye yazarsan google'a çıkan linklerden birinden indirebilirsin...

geçen gün indirdim ama benim ki türkçe dublajlı değildi. Anlayamadığım en başta çok zorlamıyor mu. Acayip zor geldi bana.

geçen gün indirdim ama benim ki türkçe dublajlı değildi. Anlayamadığım en başta çok zorlamıyor mu. Acayip zor geldi bana.

Daha öncesinde hiçbirşey yapmadıysan spora dair, zor gelmesi normal.. Dilersen Leslie ile yürüyüş veya basit pilates videolarıyla başla, sonra buna geçersin...

Daha öncesinde hiçbirşey yapmadıysan spora dair, zor gelmesi normal.. Dilersen Leslie ile yürüyüş veya basit pilates videolarıyla başla, sonra buna geçersin...

Verdiğim 3 haftalık bir ara var sadece. Tekrar açtım ben yanlış yapıyormuşum. Dublajını indirdim daha iyi anladım. :) Hadi bakalım bugün itibariyle bende başlamış bulunmaktayım.

Verdiğim 3 haftalık bir ara var sadece. Tekrar açtım ben yanlış yapıyormuşum. Dublajını indirdim daha iyi anladım. :) Hadi bakalım bugün itibariyle bende başlamış bulunmaktayım.

gülen kalpçim biz senle daldan dala atlarken sonunda zayıflayacağız yaaa bende bugun başladım tabi biraz zorlandım ama şu an buna aldanmıyorum çünkü acısı yarın çıkacak biliyorum (genelde bu şekilde okudum)

genelde burda kimse sorulara cevap vermese de ben başladım inşallah yanlış olandan başlamamışımdır :44:

Merhaba Arkadaşlar...
Uzun zamandır konuyu takip ediyorum ama üyeliğimi yeni yaptım. Benim başlangıç seviyesinde 17/21 bitti, aynı zamanda dukan diyeti yapıyorum. Callaneticsi çok sevdim gerçekten vücudu şekle sokuyor, düzgün fizikli biri değildim açıkçası ama şimdi bakıyorum arada aynaya call teyzeye benzemeye başladı vücudum. Bu egzersizleri sadece yapmakla kalmıyorum ayrıca herkese de öneriyorum.Bbaşlarda yaparken çok zorlanırken şimdi bayağı esnedim ve daha rahat yapıyorum. hatta insan farkediyor ki hareketleri yanlış yapıyormuşsun sonra düzeltiyorsun. Sizlere de kolay gelsin.

2 günlük aradan sonra üzerimdeki rehaveti attım (atmasam da kendimi zorluyorum bunun için) kaldığım yerden devam call a ve bugün 18 olmuş!!

seksenlerden kalma tiplerin olduğu video yapman gereken yaklaşık 1 saat sürüyo :)

hangi soruna cevap verilmemeiş canım, geriye doğru baktım ama göremedim tekara sorarsan yardımcı olalım.

genelde hepimiz sorulara cevap vermeye çalışıyoruz ama... tabii sürekli bir link isteme, aynı soruların ve cevapların tekrarı olunca... malum her topicin derdi bu, soranda haklı cevaplamaktan yorulanda:))) keşke ilk sayfaya müdahale edip sık sorulanları oraya yazabilsek...

Öyle olacak galiba canım :) Bende zorlandım ama iyiki önceden yapmışım spor yoksa dahada zorlanırdım. Baya bir zorluyor insanı. Hadi bakalım seninle bir başladık birbirimize destek olalım

mesajım yanlış anlaşılmış galiba sitem etmek için yazmamıştım ama sağolun genede sizde haklısınız bi kaç sayfaya bakınca hemen hemen aynı şeyler sorulmuş o yüzden insan bi yerden sonra bıkar :26: kusura bakayın yanlış anlaşıldıysa.

bende eski olana başladım kitabında 6gün yapıp bir gün dinlenin diyo o şekilde mi yapıyoruz yoksa kesitisiz mi yapıyoruz bide 21 günden sonra super ve evolotion geçiliyo demişsiniz ya bunları da 21 gün mü yapacağız? yani belli bi süre ile döngü şeklinde mi yapacağız ben bunları merak ediyorum.

bide arada bodyrock.tv linkleri vardı onlarada baktım. nnnyyy ve duygu_01 yapıyo galiba onları sizinde öyle kaslar oluştu mu? onları da yapıyo musunuz?

Ben yapıyorum valla canım, öyle kaslar için çooooook çalışmak lazım ama fena değil durumum :) Genellikle sabah bodyrock akşam callanetics yapıyorum, vücudum gerçekten çok sıkılaştı ve şekillendi iyice.. İstersen basit hareketlerinden sen de başla, ekstra faydası olsun :)

6 gün egzersiz, 1 gün dinlenme, hepsinde mantık aynı.. 21 gün kesintisiz yapmak diye bir şey yok... 21 günden sonra istersen evolutiona, sonra da kendini hazır hissettiğinde süper'e geçebilirsin.. Benim kondüsyon iyi olduğu için bir sefer 10 hour olanından yaptım, sonra evolution'dan heralde 40 saat civarında yapmışımdır.. Şimdi de yorgun değilsem akşam super callanetics, yorgunsam evolution yapıyorum, süper dedikleri kadar süper gerçekten çünkü :) Ben ki kendimi zorlamayı severim, 'ne gerek var ki yahu bunu yapıyorum' diye kaç sefer düşünmüşümdür :) Sanırım süperi de 4 sefer falan yaptım şimdiye kadar, bugünle 5. olacak...

açıkcası sitem ettiğini düşünmüştüm:)) ama bunu da anlarım, dediğim gibi cevapları bulmak için 100lerce sayfa okunmasını bekleyemeyiz...
mümkünse 6 yap 1 dinlen daha iyi oluyor.. 21 gün diye bir zorunluluk yok kendini hazır hissedince üst seviyeye geçersin önce evolotion sonra süper call yapılsa daha iyi ama evolotionu atlayıp süpere de geçebilirsin, klasikde 21i tamamladıktan sonra ikisini de deneyip kendinde daha rahatlıkla karar verirsin..
kaç kere ne yapılacağı konusunda kesin kurallar yok, hareketlerin nasıl yapılacağı biraz daha önemli, özellikle pelvisi sıkma, kaldırma diye tabir edilen durumları kavramak önemli. bu nedenle türkçe dublajlı olan ile başlayın kitabıda okuyun ve ne diyorsa dikkatle yapmaya çalışın diyorum. ilk başta çok zor geliyor zamanla da zor oluyor, normal oluyor ama hiç çok kolay olmuyor:)) zamanla kasların geliştikçe daha iyi yapıyorsun, kendini ve hareketi daha iyi tanıyorsun, daha çok sıkıyor daha fazla yanıyorsun, hareketin hakkını vermeye başlıyorsun, bu da daha fazla fayda olarak dönüyor...

evet bordyrock da yapıyorum, kaslarım daha güçlü daha sert, görünürde bişey yok ama olacak inşallah:)) bu yaz olmazda seneye yazın belki bikinimin üstünde 1-2 baklava dilimi olur:))

Dublajlı evolution ya da süperi nerden indirdiniz acaba ben arıyorum ama hala bulamadım..Cevaplarsan çok sevinirim

Merhaba,
forumda verdiğiniz tüm linkleri önerileri denedim ama işe yarar hiç bir şey indiremedim.
çıldırmak üzereyim ben nasıl nerden bulabilirim Callanetics başlangıç seviyesini, lütfen yardım edin

Dublajlı evolution ya da süperi nerden indirdiniz acaba ben arıyorum ama hala bulamadım..Cevaplarsan çok sevinirim

onların türkçesi yok malesef canım, yardım sever kk kadınlarınıdan birinin çeviri yapmasını bekliyoruz, çeviren olursa dublaj yapmaya gönüllü kişiler var...
türkçe dublajlı olan klasik call da dediğimiz callanetics 10 years younger in 10 hours videosu, başlangıç için bunu kullanınca zaten mantığı kavrayıp diğerlerine geçince yapması daha kolay oluyor ama yinede onları yaparken biraz ingilizce bilmek lazım..

Merhaba,
forumda verdiğiniz tüm linkleri önerileri denedim ama işe yarar hiç bir şey indiremedim.
çıldırmak üzereyim ben nasıl nerden bulabilirim Callanetics başlangıç seviyesini, lütfen yardım edin

googleda
callanetics 10 years younger in 10 hours yazınca çıkan türkçe siteden yada callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin yazınca çıkandan indirebilirsin...

İlgine teşekkür ederim şimdi ben söylemiş olduğun başlangıç videosunu indirdim sürekli olarak onumu yapıyoruz...Diğerlerinden kastın hangileri? Ben ingilizce biliyorum olurda videolara ulaşabilirsem elimden geldiğince çeviri yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…