Callanetics Egzersizleri

bende varım 6/21 tam olarak hareketleri yapamasamda gün geçtikçe başaracağıma inanıyorum :)
bugün tatildi yarın devam edicem inşallah.ayrıca sabahları slim in 6 yapıyorum akşam leslie ve callanetics.21 gün sonrasını çoooook merak ediyorum nolacak

bunlarda ölçülerim
ölçüler
göğüs 96
bel 76
göbek 86
kalça 99
bacak 57
kol 27

kilom da 64

slm herkese..ben bazı nedenlerden dolayı 2 gün ara vermek zorunda kaldımama çok alışmışım call a yapamadığım günler çok kötü oldum eksik hissettim resmen kendimi..şimdi 16.yı yaptım:) umarım bidaha ara vermek zorunda kalmam

slm kızlar ben ne zaman dara düşsem call yapıyorum ve mutlaka etkisini görüyorum bu sefer düzenli olarak yapmak için kendime söz verdim fakat sonda yapılan pelvic döngüsünü yapamıyorum dizlerim çok kötü oluyor farklı şekillerde denedim acaba ben mi yükleniyorum diye ama hayır her seferinde aynı ağrıyı hissettim sadece bu iki hareketi yapmasam göreceğim fayda çok mu etkilenir ve benim durumumda olan var mı sonucu nasıl oldu

aman dikkat et bende dizlerde sorun yaşadım o harekette tekrar başladığımda pelvis hareketlerini çıkartarak yapmayı düşünüyorum.

azcık moralim bozuldu bugün.ya belim ve bacaklarım inceldikçe bu yandaki simitler daha çok gözüme batmaya başladı benim,kalça hareketini yaparken yanma da hissesiyorum oralarda ama neden incelmedi bi türlü anlamadım,başımın belası yaaa sinir oluyorum bi ara iyi gibilerdi yine batmaya başladılar resmen,sanırım diğer bölgelerde olduğu kadar etkili değil orda,ya da bunlar inatçı gitmeyecekler.gece gece sinir oldum kendime

Sinirlenme onlar da gidecek, bak göreceksin :) devam et yapmaya sadece :)

günaydın kızlar 8,30 da 40 dak yürüyüş ardından callanetics yapmaya çalıştım ilkti bu ilk başlar iyi güzeldide şu ayakları bara koyupta yapılan harektten sonrakileri yarım yamalak yaptım çok zorlandım ilk günler mi böyle olyor yoksa yapamadıkça hep aynı sorunmu alucak?
ilk seferde sizde de böyle oldumu :26:

kaburgayı kapatmaktan kastın karnını içeri çekmek mi?

hepimize böyle oldu canım çok antremanlı olanlarımıza bile... biraz geriye doğru sayfaları okursan yapamıyorum diyen vazgeçmek isteyen şu hareketi yapmasan noolurki diyen arkadaşların zamanla yapabildiklerini daha zor seviyelere geçtiklerini görürsün...

kaburgayı kapatmaktan kastın karnını içeri çekmek mi?
yok karnı içeri çekince genelde göğüsü dışarı çıkarır kaburgayı daha çok açarız, bu mideyi içeri almak gibi bir şey, anlatmayı da hiç beceremem. hani göğüs altındaki kısımda sağa sola yönlenen kaburgaların arasında 3-4 parmak aralık oluyor ya o aralığı daraltmak... ebru şallı pilates videolarına bakarsan her ısınma sırasında bu konuyu anlata anlata bitiremez:)) hatta calldaki karın hareketlerinde pozisyon alırken mecburen kapanıyor, sonra bi bakıyorsun kaburga kapalı gezmeye başlamışsın sokakta:)))

Son düzenleme:

))) anladım, anlamaz mıyım. ben zaten 2 senedir öyle geziyorum hep. o kadar çok ki midem anca öyle idare ediyorum. bilmeden iyi birşey yapıyormuşum demek.

bende pelvis döngülerini beceremiyorum.zaten odun gibiyimdir kıvıramıyorum ama sadece pelvis kepçesini yapabiliyorum.bir de popo hareketlerinde hani yerde otururken yapılan şeftali gibi poponuz olsun diyor ya ben o hareketleri yapmıyorum.popom şeftali gibi olmasın memnunum popomdan.zaten sabahları slim in 6 yaptığım için orda toparlanır diye düşünüyorum ve callan da atlıyorum bu hareketleri sizce sakıncası olur mu?

bide bugün 7/21 i yaptım.dün tatil günümdü regl oldum şansıma dinlendim.bugün ölçülme günümdü genel olarak her bölgemden 1 cm lik incelme var.acaba regl dönemim bitince daha fazla incelme mi olur kızlarrrr :)))

maşallah en zorunu yapıyorsun. o kepçe var ya, beni terleten tek hareket.
bu arada ben başlayalı sadece 7 gün oldu. üstelik hala 20 kilo fazlası olan biriyim. buna rağmen bu sabah bir değişiklik farkettim. ölçü almadım ama gözle farkedilen bir toparlanma var.

ah o pelvis döngüleri yok mu:) ben de senin gibiydim canım odun gibi dedin ya aynen öyle:) daha önce de yazmıştım burda bununla ilgili,oryantalle falan hiç aram yoktu çünkü yapamıyodum esnek değildim,ama o pelvis hareketleri inanılmaz,insanın odunluğunu alıyo yani:)
yerde yapılan hareketler de çok zorluyor,ben yeni başladığımda bütün hareketlerden özellikle de senin ve şimdiye kadar herkesin şikayetçi olduğu hareketlerden nefret ederdim nerdeyse.aslında benim de popomdan yana pek bi benlentim yoktu ama,şimdi sonucu gördükçe iyi ki yapmışım diyorum.pantolonlarda çok güzel duruyor,o bölgeyi de toparlıyor.onun için en büyük ve çabuk etkiyi orda gördüm ben ve çok memnun kaldım.slim in 6yı bilmiyorum ama kısa bi süre pilates de yaptım ancak hiçbirşey callanetics gibi toparlamadı popomu.çok uzattım sanırım ama bence yap

Son düzenleme:
Ben zayıf oldugum halde ödün gibiydim, şimdi bıraksalar şakır şakır göbek atacağım :) yapın pelvis döngüsünü, aksatmayın :)

Dün ilk kez yaptım bu programı.

Kolay gibi görünüyor ama uygulaması çok zor ve o kadar hamlamışım ki her yerim ağrıyor.

İç karın, bacaklar, kollarımın iç kısmı...

Bugun yapamıyacağım o yüzden.

Valla ben de sürünüyordum ama yaptım :) süper çıkmadı bu gece de ama olsun evolution tamam :) kendime ceza geri kalan hafta süper call yapacagım :)

Yukarıda odun yazmak istemiştim, ödün çıkmış, çok pardon :) kereste veya kütük de okuyabilirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…