Callanetics Egzersizleri

meraba kizlar ben komsu konudan geldim:KK52:
gobek eritme ve bel sekillendirme videolarini yapiyordum kizlar 3 4 aydir artik ara verdim diyet yapiyorum 59 kilodan 55 e dustum biraz daha verip tekrar spora baslicam sorun su zayifladim ama gobegim cok fena katlaniyor kizlara fotografimi gosterdim kk da callanetics i onerdiler olculerim soyle..
bel 71.5
gobek 84
kalca 90
boy 1.61
55 kilo icin bayagi buyuk bir gobegim var bu spor yapan halim cok moralim bozuk lutfen bana bir yol gosterin yaza bu gobekle girmek istemiyorum :KK43: callanetics e baslasam 21 gunden tatilime kadar toplam 3 kez yapabilirim yanina ilave etmem gerekn birsey var mi? ve de videolara nasil ulasabilirim. simdiden cok tesekkurler lutfen beni bu gobekten kurtariin:KK50:

hoş geldin canım
googleda "callanetics 10 years younger in 10 hours indir" veya "callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin" yazınca çıkıyor...

Herkese kolay gelsinnnn
duygucum gelinliğimi seçtim dikildi ayıptır söylemesi mankendekilerin hepsi bol geldi:KK1:
Allahtan belden aşağısı görünmüyor benim sorunlu bölgem basen ve kalçalar :KK1:
cuma günü tekrar dönüyorum eşyalarımı alıp evime döndükten sonra aranıza katılıcamm inşallah:KK19:

ooo kimler gelmiş kimler gelmişş. hoş geldin canım. ne güzel heyecenlar bunlar... gelinlik topikin var mı? linkini yollarmısın merak ettim nasıl bir gelincik olmuşsun, eminim çok yakışmıştır:))

Youtube'dan ab workout ya da abs workout diye arat beğendiklerini akşam tv karşısında da yapabilirsin... Bodyrock.tv belki ağır gelebilir, fitness blender'ın videolarını da tavsiye ederim gene youtube'dan, bazı karın hareketlerini ben de yapmıştım ve süperler :) Bir de protein ağırlıklı beslenmeye çalış bu ara, bol sebze, mercimek ve et ye, karbonhidrattan, çikolatadan, nutelladan uzak dur :)

duygucum adriana başka bir topicde(tiffany rothe bel videoları olan) resmini yollamıştı, fazla kilosu yok düzgün bir fiziği var bacaklar kollar ince kalça iyi maaşallah ama 36 beden elbise içinde mide ve karın 2 kat yapmıştı, bende buraya davet ettim. zaten tiffany vb yapmış sonuç almış ama istediği gibi olmamış, fazla kilosu da yok diye call tavsiye ettim, hatta 10 gün call yap mide katı gider, alt karında toparlanır, popon kalkar, kalçan şekillenir o elbise çok daha güzel durur dedim:))
daha sonra da o göbeğin üzerine baklava dilimleri yerleştirmek isterse zuzanna tavsiye ederiz diye düşünmüştüm:KK66:

hoş geldin canım
googleda "callanetics 10 years younger in 10 hours indir" veya "callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin" yazınca çıkıyor...

peki 21 gunluk olan varmis ondna baslayamaz miyim acaba ben direk saldirisa gecmeyi istiyorum da:KK53: yaza kadar uc ayim kaldi 21 gunluk olanda genelde 3 cm lik incelme gormus cogu kisi bende de toplam 5 6 fln olsa yaz tatilime kadar daha bisey istemem:KK31:

Youtube'dan ab workout ya da abs workout diye arat beğendiklerini akşam tv karşısında da yapabilirsin... Bodyrock.tv belki ağır gelebilir, fitness blender'ın videolarını da tavsiye ederim gene youtube'dan, bazı karın hareketlerini ben de yapmıştım ve süperler :) Bir de protein ağırlıklı beslenmeye çalış bu ara, bol sebze, mercimek ve et ye, karbonhidrattan, çikolatadan, nutelladan uzak dur :)

bodyrock cok agir gelmisti canim pilates ve birde tiffany nin karin hareketleri kas yapti biraz ama incelme yasamadim cok fazla o yuzden callanetics en son umudum:26:

duygucum adriana başka bir topicde(tiffany rothe bel videoları olan) resmini yollamıştı, fazla kilosu yok düzgün bir fiziği var bacaklar kollar ince kalça iyi maaşallah ama 36 beden elbise içinde mide ve karın 2 kat yapmıştı, bende buraya davet ettim. zaten tiffany vb yapmış sonuç almış ama istediği gibi olmamış, fazla kilosu da yok diye call tavsiye ettim, hatta 10 gün call yap mide katı gider, alt karında toparlanır, popon kalkar, kalçan şekillenir o elbise çok daha güzel durur dedim:))
daha sonra da o göbeğin üzerine baklava dilimleri yerleştirmek isterse zuzanna tavsiye ederiz diye düşünmüştüm:KK66:

Allahiiim bu soylediklerin olsa daha ne isterim kii beeennn:KK52::KK52:

kiloma ve olculerime bakilirsa 58 kilodan 54.5 kiloya dustum ama olculerde azalma yok.. :KK50: kilo vermem hizlansin diye 2 haftadir spor degil diyet yapiyordum boylece daha az yiyebiliyorum hadi bakalim ins bu ise yarar o zaman ben 10 gunluk le basliyorum kizlar hemen simdi:KK34:

canlarim benim bulduklarim sadece 5 dakikalik:26: link atabilir misiniz acaba yanlis bisey yapmak istemiyorum:18:

ooo kimler gelmiş kimler gelmişş. hoş geldin canım. ne güzel heyecenlar bunlar... gelinlik topikin var mı? linkini yollarmısın merak ettim nasıl bir gelincik olmuşsun, eminim çok yakışmıştır:))

Baklava dediğin karında güzel durur zaten di mi, midede değil :)))Hehe valla Callanetics'e her türlü varım, kesinlikle ise yarayacaktir sıkılaşmak için :)

kizlarr macbooktan acilmiyor bu mp4 baglantili video ben napicam yaaa baslayamadim:26: yardim edin lutfen

peki 21 gunluk olan varmis ondna baslayamaz miyim acaba ben direk saldirisa gecmeyi istiyorum da:KK53: yaza kadar uc ayim kaldi 21 gunluk olanda genelde 3 cm lik incelme gormus cogu kisi bende de toplam 5 6 fln olsa yaz tatilime kadar daha bisey istemem:KK31:

bodyrock cok agir gelmisti canim pilates ve birde tiffany nin karin hareketleri kas yapti biraz ama incelme yasamadim cok fazla o yuzden callanetics en son umudum:26:

Allahiiim bu soylediklerin olsa daha ne isterim kii beeennn:KK52::KK52:

kiloma ve olculerime bakilirsa 58 kilodan 54.5 kiloya dustum ama olculerde azalma yok.. :KK50: kilo vermem hizlansin diye 2 haftadir spor degil diyet yapiyordum boylece daha az yiyebiliyorum hadi bakalim ins bu ise yarar o zaman ben 10 gunluk le basliyorum kizlar hemen simdi:KK34:

21 günlük denilen aynı zaten türkçe dublajlı bir tek video var, diğerleri ingilizce ve genelde üst seviye için...

bulamayanlar birde şöyle arayın "Callanetics_10_hour_Challenge-dublaj_altyazae_.wmv"

adriana bu mp4 değil belki bunu açabilirsin...

maşallah burası motivasyon yanında teknik destek de veriyor :KK70::KK70:

ben de yapıp yatıcam sanırım,gözüm açılmıyo çok uykum var bugün.

Merhaba, yapan yapmak isteyen herkese azim ve şevk diliyorum :)
Daha önce sorulduysa da aklımda değil tüm sayfaları okumuştum; onlar yavaş yavaş yapıyor 30'dalarken ben 50 oluyorum mesela. Sayıyı tamamladıktan sonra yavaş yapıp yapmamanın bir önemi var mı acaba?

Merhaba, yapan yapmak isteyen herkese azim ve şevk diliyorum :)
Daha önce sorulduysa da aklımda değil tüm sayfaları okumuştum; onlar yavaş yavaş yapıyor 30'dalarken ben 50 oluyorum mesela. Sayıyı tamamladıktan sonra yavaş yapıp yapmamanın bir önemi var mı acaba?

yok canım kendi hızınla yapabilirsin.
ama tabii burda iki şeye dikkat etmek lazım, biri hız adına baştan savma yapılmamalı, kolu bacağı hareket ettirmek yerine kendini sallamaya dönmemeli iş, hissederek yapmak, hareketin hakkını vermek önemli. birde özellikle esnemelerde hızlı yapmak kontrolü kaybetmeye, gereğinden fazla itmeye yada fazla zorlamaya sebep olabiliyor, özellikle bel ve boyun için riskli olabiliyor.
genelde çoğu kişi %25 daha hızlı yapılıyor sanırım ama video 50 deyken sen 100deysen bi durup kendine bakıp doğru yaptığından emin olmak lazım..

nnnyyy, bir şey danışmak istedim... Bu hafta da neredeyse kesintisiz yaparsam önümüzdeki haftaya kadar 40lara geçmiş olacağım, sence super callaneticse geçsem uygun olur mu? Gerçi evolutionun Karen'ıyla aynı düzeyde yapıyorum başlangıçtan beri.. Yeterli olmuş mudur ki?

bulamayanlar birde şöyle arayın "Callanetics_10_hour_Challenge-dublaj_altyazae_.wmv"

adriana bu mp4 değil belki bunu açabilirsin...

denedim canim yine olmadi...

Gomplayer diye bir video izleme programı var onu indir ve kur. Mac'te de izleyebilirsin böylece :))

gomplayer i indiriyorum su an ay anam agladi be :) ne zor ismis :KK43:

nnnyyy, bir şey danışmak istedim... Bu hafta da neredeyse kesintisiz yaparsam önümüzdeki haftaya kadar 40lara geçmiş olacağım, sence super callaneticse geçsem uygun olur mu? Gerçi evolutionun Karen'ıyla aynı düzeyde yapıyorum başlangıçtan beri.. Yeterli olmuş mudur ki?

geç tabii güzelim karenda zaten süper call düzeyinde yapıyor...

X