Callanetics Egzersizleri

zorlanmaya, yada kası fazla sıkmaya bağlı aşırı ağrı, kasılma bende de çok oluyor, canım. ama bahsettiğin şey kramp girmesi ise onun bir kaç sebebi olabiliyormuş hatırladıklarım, susuzluk ve magnezyum eksikliği... bol su, muz ve maden suyu takviyesi tavsiye ederim...
Tam kramp olmasa da evet kramp gibi bişey..su zaten yeterince içiyorum ama muz yiyim bol bol o zaman :)

Günaydın kızlarrrr
Bende bugün itibariyle başlıyorum. Bol Şans dileyin sıkıştırın beni biraz nolur. Aylardır spor yapamadım... Sizin desteğinizle yapabilirim inşallah...:KK42:

Ölçü almış mıyıdın ne kadar incelme oldu görsek de gaza gelsek :KK53:

almamistim ama almama gerek de yokmus yani. inanilmaz bir bel oyuklugu oldu bende. eskiden de vücudum güzeldi zayifken ayiptir söylemesi :KK76:

ama simdi daha da güzel oldu ya. popom filan acayip kalkti. bir tek ic bacaklarimdan sikayetciyim hala :KK43:

insallah onuda halledicem nnnyyy arkadaism neden bana yorum yazmadin :2:

30. saatim filan oldu heralde benim saymayi biraktim. acayip sekillendi vücudum harika oldu ya belim filan.
artik cok terlemiyorum, zorlanmiyorum hareketleri yaparken tabii oturarak yapilan pelvis hareketleri haric. hala mahvoluyoum yerlere seriliyorum yaptiktan sonra :KK8:

cardio yada evolution link leri bulamadim . super call desen bazi hareketleri zorladigi icin beni bir kez denedim . ona devam etmedim mesela ayakta bir bacagin yerde digeride dizden bükülü sekilde yukari kaldiriyorsun:KK52: o ne öle yaa birazcik bile yukari kaldiramadim. neysem bende super yapmaktan vazgectim

haa ama sandalye SIKTIGIMIZ harekette topuktan SIKMA varmis onu yapiyorum ben ek olarak.

CArdio ya da evo yu cok merak ediyorum da dvd sini alcam bir vakit bulabilirsem.

hee birde selüllit demissiniz de ben pek bir etkisini göremedim :KK25: insallah devam edeyimde etkisini görürüüm.

birde su an hala alt karnim var video da söyledigine göre o da kalmayacak insallah.

birde ic bacaklarim yani üst ic bacaklarim yaygin hala. sallaniyo :KK5: eskiye göre iyi ama bir an önce SIKILASSN istiyorum yaaa:KK43:

almamistim ama almama gerek de yokmus yani. inanilmaz bir bel oyuklugu oldu bende. eskiden de vücudum güzeldi zayifken ayiptir söylemesi :KK76:

ama simdi daha da güzel oldu ya. popom filan acayip kalkti. bir tek ic bacaklarimdan sikayetciyim hala :KK43:

insallah onuda halledicem nnnyyy arkadaism neden bana yorum yazmadin :2:

hangi mesaja canım, 2-3 sayfa geriye gittim ama bulamadım, bişey mi atlamışım?

devam et yaptıkça iç bacak da, alt karın da gidecek inşallah...

linkler bende yok ama olan arkadaşlardan birizi sana evolotion linkini gönderse ne iyi olacak...
evolotionda 3 ayrı seviyede hareketleri gösteriyor, ihtiyacına göre bazılarını orta bazılarını ileri seviyede yapabilirsin...

benim de bir süredir ölçüm değişmiyordu, diyetime dikkat etmiyorum ondan diyordum ama bugün 1 aydır giymediğim bir pantolonu giydim, eskiden sımsıkı oturan pantolan şimdi gayet normal oluyor hatta beli gevşek bile bunun için kalça karın bel 1-2cm incelmiş olmalı ama ölçüyorum aynı çıkıyor, pantolonda kumaş, kot olsa esnedi diycem.. callan teyzemin kerameti işte:)))

Son düzenleme:

benim de bir süredir ölçüm değişmiyordu, diyetime dikkat etmiyorum ondan diyordum ama bugün 1 aydır giymediğim bir pantolonu giydim, eskiden sımsıkı oturan pantolan şimdi gayet normal oluyor hatta beli gevşek bile bunun için kalça karın bel 1-2cm incelmiş olmalı ama ölçüyorum aynı çıkıyor, pantolonda kumaş, kot olsa esnedi diycem.. callan teyzemin kerameti işte:)))

Aynısı bende de var, ölçüler aynı ama pantolonlar biraz daha bol.. Hatta aldığım 2 kiloyu da vermedim daha :) bir gün vermeye niyetlensem ertesi gün kesin birşey çıkıyor, iyice şaştım yeme düzenimden... Önümüzdeki 3 haftada kesin vereceğim ama, is değiştirmeden yapmam lazım :)

Sınavlarıma rağmen 9!!! :KK76: :KK9: :KK9:

utandım şimdi,sınavlarıma rağmen diyemedim ben,ama 2 hafta sadece hatta 2 haftadan da az sabredicem ve yine callan teyzeme dönücem:) bugün yüksek bel bi pantolonum vardı onu giydim ve çok güzel durdu,özellikle popo kısmı:)e zaten yüksek bel olunca kalan simitleri neyim de topladı,o yüzden tekrar başlamak için gün sayıyorum :)

linkler bende yok ama olan arkadaşlardan birizi sana evolotion linkini gönderse ne iyi olacak...
evolotionda 3 ayrı seviyede hareketleri gösteriyor, ihtiyacına göre bazılarını orta bazılarını ileri seviyede yapabilirsin...

heh tamam canim bu ic bacak alt karin olayini söyledigim msj imi kastettmistim . üsenmemis cevap yazmissin. tesekkürler canim :KK16:

gece gece bu ne sevgi ah bu ne izdırap diyesim geldi,ama üşenmedim az evvel tamamladım:13:
yatmadan farkettiğim bişeyi de yazayım dedim,kalçamı daha çok sıkıp pelvisimi daha çok kaldırabiliyorum,yalnız kalçamı çok sıkınca iyice içerde bi yerde bi sızı hissettim,acaba yeni tanıştığım bi kasım olabilir mi diye sevindim ama,bi de sizlere sorayım dedim.ehehe şu an yazarken o sızlayan yer seğiriyo resmen,aynen bunun gözü gibi:KK53:
:KK1::KK1::KK1:

arkadaşlar ben de bunu yapmak istiyorum ama dvd si falan nerede satılır bunun ya da indirebileceğim bir adres var mı?

yeni başlayanlar 1 saatlik olan programı mı uygulamalılar bende başlamak istiyorum da

evet cnım türkçe dublajlı olanı tercih etmeni öneririm.

arkadaşlar ben de bunu yapmak istiyorum ama dvd si falan nerede satılır bunun ya da indirebileceğim bir adres var mı?

googleda callanetics 10 years younger in 10 hours türkçe dublaj yaz çıkar, canım..

evet cnım türkçe dublajlı olanı tercih etmeni öneririm.

googleda callanetics 10 years younger in 10 hours türkçe dublaj yaz çıkar, canım..

ilk link kk çıkıyor tabii sonrakilere bakmak lazım..

evolotion için de şöyle aratabilirsiniz: Callanetics Evolution avi (DVDRip) İndir

Son düzenleme:
utandım şimdi,sınavlarıma rağmen diyemedim ben,ama 2 hafta sadece hatta 2 haftadan da az sabredicem ve yine callan teyzeme dönücem:) bugün yüksek bel bi pantolonum vardı onu giydim ve çok güzel durdu,özellikle popo kısmı:)e zaten yüksek bel olunca kalan simitleri neyim de topladı,o yüzden tekrar başlamak için gün sayıyorum :)

bence sınavlar engel değil :) yani sonuçta sürekli ders çalışmıyoruz 45dk tv izliceğime ya da nette takılcağıma cal yapıyorum hem vücudum dinleniyo hem zihnim tavsiye ederim :KK34: ben de bugün 2 yıldır giyemediğim pantolonumun içine girmeyi başardım :KK52:

kızlar indirdiğiniz linklerden birini bana özel msj atabilir misinz bulamadım hepsi yabancı türkçe ublaj yazıyor yabancı çıkıyor :KK19:

bence sınavlar engel değil :) yani sonuçta sürekli ders çalışmıyoruz 45dk tv izliceğime ya da nette takılcağıma cal yapıyorum hem vücudum dinleniyo hem zihnim tavsiye ederim :KK34: ben de bugün 2 yıldır giyemediğim pantolonumun içine girmeyi başardım :KK52:

tekrar o pantolonlara sığabilmek gerçekten müthiş bi duygu:) şimdilik formumu kaybetmemek için koruma programını yapıyorum 20-30 dk sürüyo işte.sınav zamanı tv izlemiyorum,normalde de pek izlemem aslında,malum öğrenci evi,yemek bulaşık derken baya zaman kaybı oluyo,sınavlar bitsin 1 saate devammm:KK55:

tekrar o pantolonlara sığabilmek gerçekten müthiş bi duygu:) şimdilik formumu kaybetmemek için koruma programını yapıyorum 20-30 dk sürüyo işte.sınav zamanı tv izlemiyorum,normalde de pek izlemem aslında,malum öğrenci evi,yemek bulaşık derken baya zaman kaybı oluyo,sınavlar bitsin 1 saate devammm:KK55:

bi an önce bitsin o zaman sınavlar :)))

X