Callanetics Egzersizleri

Arkadaşlar birisi bana da linki atabilir mi özel mesajla? Malum yaza az kaldı. Bende başlamak istiyorum biran önce. Teşekkürler şimdiden yardımcı olucak arkadaşlara

Son düzenleme:
kızlar ben bu başlıkta yazan şeyi daha ilk defa duyuyorum ve merak ettim temin edebilenler benide yönlendirebilir mi :26:

ne yapmam gerektiği nereden başlamam gerektiğini söylerseniz çok sevinirm

not:hiç spor yapmadım hayatımda yüzme dahi bilmem

ne yapmam gerektiği nereden başlamam gerektiğini söylerseniz çok sevinirm

not:hiç spor yapmadım hayatımda yüzme dahi bilmem

hoşgeldin canım, 372. sayfaya bi göz atarsan sorularına yanıt bulursun sanırım.

link isteyen arkadaşlar, googleda "callanetics 10 years younger in 10 hours indir" veya "callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin" yazınca da bulamıyorlar mı?

rapor veriyorum:) bi gece yarısı daha görevimi tamamladım ve hemen uyumayı düşünüyorum :KK70: şu kapıya asıldığım hareket olmasa iyi de,kollarım gövdemden ayrılacakmış gibi hissediyorum.öbür hareketlerde esneyemediklerime sayarım artık.herkese iyi geceleeeer

rapor veriyorum, regl oldum, havada yağmurlu romatizmam tuttu, her yerim ağrıyor, bugün dinlenme günüm olsun dedim ama dünde böyleydim ve aynısını demiştim:KK43:( yarın mutlakaa yapmalıyım.

sizde durumlar nasılll???

rapor veriyorum, regl oldum, havada yağmurlu romatizmam tuttu, her yerim ağrıyor, bugün dinlenme günüm olsun dedim ama dünde böyleydim ve aynısını demiştim:KK43:( yarın mutlakaa yapmalıyım.

sizde durumlar nasılll???

Sabah erkenden sınavım vardı akşam da evde misafirler vardı onlar gittikten sonra denedim az önce ama tamamlayamadım çünkü çok uykum var ve çok yoruldum :KK43: ben de dinlenme günü yaptım bugünü mecburen :2:

Arkadaşlar merhaba

Ben yeni üye oldum ve bu kadar çok paylaşım olması harika.Ben de kilolarım ve özellikle de basenimden şikayetçiyim.Bahsi geçen videoları indirmeye kalktığımda virüs uyarısı veriyor.Sizde herhangibir problem olmadımı?Yardımlarınıza ihtiyacım var.Bir kez daha linki gönderebilirmisiniz full olanı.

Şimdiden çok teşekkürler

Dün ben de yapamadıydım, herkesin dinlenme günü olmuş anlaşılan :) bugün aksatmayacağım ama :)

ehehe o zaman bi bomba da benden dün benim de dinlenme günümdü:))utana sıkıla itiraf edecektim ki baktım herkesin dinlenme günüymüş :KK70: bugün de zor gibi ama bakalım,mola verdiğim bi arayı mı değerlendirsem napsam:44:

ehehe o zaman bi bomba da benden dün benim de dinlenme günümdü:))utana sıkıla itiraf edecektim ki baktım herkesin dinlenme günüymüş :KK70: bugün de zor gibi ama bakalım,mola verdiğim bi arayı mı değerlendirsem napsam:44:

Değerlendir mutlaka :) Bugün ben yaptım valla, saydığım son gündü 35 etti... Artık saymayacağım :)

11 de bitti :) çok fazla esnemişim onu farkettim bugün :) eskiden yerde otururken parmak uçlarıma bile değmekte zorlanırken şimdi kafamla dizim arasında 3parmaklık boşluk var :KK52: ama bi sorum olucak ben çok hızlı mı yapıyorum acaba toplamda 40-45 dk sürüyo hepsinin bitmesi..bütün hareketleri yapıyorum hepsini 100e tamamlıyorum hatta bazen fazla bile yapıyorum..bu kadar çabuk bitmesi normal mi yoksa biraz daha yavaş mı yapmalıyım?:44:

meraba kizlar ben komsu konudan geldim:KK52:
gobek eritme ve bel sekillendirme videolarini yapiyordum kizlar 3 4 aydir artik ara verdim diyet yapiyorum 59 kilodan 55 e dustum biraz daha verip tekrar spora baslicam sorun su zayifladim ama gobegim cok fena katlaniyor kizlara fotografimi gosterdim kk da callanetics i onerdiler olculerim soyle..
bel 71.5
gobek 84
kalca 90
boy 1.61
55 kilo icin bayagi buyuk bir gobegim var bu spor yapan halim cok moralim bozuk lutfen bana bir yol gosterin yaza bu gobekle girmek istemiyorum :KK43: callanetics e baslasam 21 gunden tatilime kadar toplam 3 kez yapabilirim yanina ilave etmem gerekn birsey var mi? ve de videolara nasil ulasabilirim. simdiden cok tesekkurler lutfen beni bu gobekten kurtariin:KK50:

molaları değerlendiremesem de gece yatmadan yaptım:) hem yatmadan yapınca rahatlatıyo belimi falan,bütün gün masa başında nerdeyse hiç kalkmadan çalışmaktan tutuldu her yerim.callan yaptığım gece daha rahat uyuyorum onu farkettim,bebekler gibi valla :KK70: sabaha da dinç uyanıyorum böylelikle.o zaman ben bunu bu aralar hep gece yatmadan yapiiiim:KK66:

meraba kizlar ben komsu konudan geldim:KK52:
gobek eritme ve bel sekillendirme videolarini yapiyordum kizlar 3 4 aydir artik ara verdim diyet yapiyorum 59 kilodan 55 e dustum biraz daha verip tekrar spora baslicam sorun su zayifladim ama gobegim cok fena katlaniyor kizlara fotografimi gosterdim kk da callanetics i onerdiler olculerim soyle..
bel 71.5
gobek 84
kalca 90
boy 1.61
55 kilo icin bayagi buyuk bir gobegim var bu spor yapan halim cok moralim bozuk lutfen bana bir yol gosterin yaza bu gobekle girmek istemiyorum :KK43: callanetics e baslasam 21 gunden tatilime kadar toplam 3 kez yapabilirim yanina ilave etmem gerekn birsey var mi? ve de videolara nasil ulasabilirim. simdiden cok tesekkurler lutfen beni bu gobekten kurtariin:KK50:

Youtube'dan ab workout ya da abs workout diye arat beğendiklerini akşam tv karşısında da yapabilirsin... Bodyrock.tv belki ağır gelebilir, fitness blender'ın videolarını da tavsiye ederim gene youtube'dan, bazı karın hareketlerini ben de yapmıştım ve süperler :) Bir de protein ağırlıklı beslenmeye çalış bu ara, bol sebze, mercimek ve et ye, karbonhidrattan, çikolatadan, nutelladan uzak dur :)

Bu hafta daha callanetics evolution'uma devam edeyim, önümüzdeki haftadan itibaren super callaneticse geçmeye karar verdim :) Sabah erken kalkıp zuzana yapmak hayal olacak, ancak haftasonları bakabilirim gibi görünüyor...

Son düzenleme:
Herkese kolay gelsinnnn
duygucum gelinliğimi seçtim dikildi ayıptır söylemesi mankendekilerin hepsi bol geldi:KK1:
Allahtan belden aşağısı görünmüyor benim sorunlu bölgem basen ve kalçalar :KK1:
cuma günü tekrar dönüyorum eşyalarımı alıp evime döndükten sonra aranıza katılıcamm inşallah:KK19:

Herkese kolay gelsinnnn
duygucum gelinliğimi seçtim dikildi ayıptır söylemesi mankendekilerin hepsi bol geldi:KK1:
Allahtan belden aşağısı görünmüyor benim sorunlu bölgem basen ve kalçalar :KK1:
cuma günü tekrar dönüyorum eşyalarımı alıp evime döndükten sonra aranıza katılıcamm inşallah:KK19:

Maşallah güzel geline o zaman :))) Süper o halde, kalçayı gayet güzel şekillendirip sıkılaştırıyor, basen sorunum kiloluyken bile olmadığından bilemiyorum ama mutlaka çok faydası olacaktır, bacakları da çok güzel biçimlendiriyor çünkü :)

X