Callanetics Egzersizleri

Kizlar ben limonata diyetine baslayacagim ama size bi sorum var simdi sizce ilk cal yapip sonra mi diyet yapim yoksa ilk limonata diyeti sonra cal mi benim kafama 2. yatiyor kilo verip sonra sabitlemek gibi ama uzman falan degilim fikirlerinizi almak istedim:44:

Kizlar ben limonata diyetine baslayacagim ama size bi sorum var simdi sizce ilk cal yapip sonra mi diyet yapim yoksa ilk limonata diyeti sonra cal mi benim kafama 2. yatiyor kilo verip sonra sabitlemek gibi ama uzman falan degilim fikirlerinizi almak istedim:44:

Ben de uzman değilim daha 7.seansımdayım ama sana tavsiyem cal a başlamak için zaman kaybetme ne kadar erken başlarsan o kadar iyi olur :KK34: limonata diyeti hakkında bi bilgim yoktu az önce araştırdım biraz ama bana çok sağlıksız göründü :KK50: yine de sen bilirsin tabi :)

Mahfetme mideni, az ye, sağlıklı ye, kilo verirsin zaten, sağlığından olma... Call'la beraber yaparsan sıkılaşırsın, yanına bir şey daha yaparsan Leslie gibi çok daha rahat kilo verirsin, ama noolur sağlıksız diyet yapma..

diyetle birlikte yapılması durumunda daha etkili olur, verdiğin her 1 kiloyu 2 kilo gibi gösterir... ama limonata diyeti yerine biraz daha sağlıklı diyetler tercih etmeni öneririm, bu tür diyetler kısa vadede kilo verdirirken metabolizmanı bozup verdiğin kiloyu hızla ve fazlasıyla geri almana sebep oluyor... nacizane fikrim, yavaş olsun kalıcı olsun ...

dün mecburi dinlenme günü oldu,bugün de üşendim bu saate kalınca koruma programını yaptım.ama şu göbek ve simitler meselesi çok moralimi bozuyo,kesinlikle fark var ama,bazen daha düz oluyor bazen de fırlıyo yine,şişkinliğim olmadığı zamanlarda da öyle,neden anlayamadım,yemeğimi mi fazla kaçırıyorum bazen ne :KK70: şu biriki haftayı atlatıp yağ yakıcı egzersizlere de başlıcam artık,tek callan yetmiyo bana.bacaklarımla belim ince olunca iyice göze batıyo orası.herkes zayıfsın dese de yok bu göbeğe ve yanlara takmış durumdayım,kurtulcam onlardan da:129:

30. saatim filan oldu heralde benim saymayi biraktim. acayip sekillendi vücudum harika oldu ya belim filan.
artik cok terlemiyorum, zorlanmiyorum hareketleri yaparken tabii oturarak yapilan pelvis hareketleri haric. hala mahvoluyoum yerlere seriliyorum yaptiktan sonra :KK8:

cardio yada evolution link leri bulamadim . super call desen bazi hareketleri zorladigi icin beni bir kez denedim . ona devam etmedim mesela ayakta bir bacagin yerde digeride dizden bükülü sekilde yukari kaldiriyorsun:KK52: o ne öle yaa birazcik bile yukari kaldiramadim. neysem bende super yapmaktan vazgectim

haa ama sandalye SIKTIGIMIZ harekette topuktan SIKMA varmis onu yapiyorum ben ek olarak.

CArdio ya da evo yu cok merak ediyorum da dvd sini alcam bir vakit bulabilirsem.

hee birde selüllit demissiniz de ben pek bir etkisini göremedim :KK25: insallah devam edeyimde etkisini görürüüm.

birde su an hala alt karnim var video da söyledigine göre o da kalmayacak insallah.

birde ic bacaklarim yani üst ic bacaklarim yaygin hala. sallaniyo :KK5: eskiye göre iyi ama bir an önce SIKILASSN istiyorum yaaa:KK43:

30. saatim filan oldu heralde benim saymayi biraktim. acayip sekillendi vücudum harika oldu ya belim filan.
artik cok terlemiyorum, zorlanmiyorum hareketleri yaparken tabii oturarak yapilan pelvis hareketleri haric. hala mahvoluyoum yerlere seriliyorum yaptiktan sonra :KK8:

cardio yada evolution link leri bulamadim . super call desen bazi hareketleri zorladigi icin beni bir kez denedim . ona devam etmedim mesela ayakta bir bacagin yerde digeride dizden bükülü sekilde yukari kaldiriyorsun:KK52: o ne öle yaa birazcik bile yukari kaldiramadim. neysem bende super yapmaktan vazgectim

haa ama sandalye SIKTIGIMIZ harekette topuktan SIKMA varmis onu yapiyorum ben ek olarak.

CArdio ya da evo yu cok merak ediyorum da dvd sini alcam bir vakit bulabilirsem.

hee birde selüllit demissiniz de ben pek bir etkisini göremedim :KK25: insallah devam edeyimde etkisini görürüüm.

birde su an hala alt karnim var video da söyledigine göre o da kalmayacak insallah.

birde ic bacaklarim yani üst ic bacaklarim yaygin hala. sallaniyo :KK5: eskiye göre iyi ama bir an önce SIKILASSN istiyorum yaaa:KK43:
Ölçü almış mıyıdın ne kadar incelme oldu görsek de gaza gelsek :KK53:

Ben nihayet 21 saatimi dün tamamladım.
Başlarda çok hevesle yapıyordum ama son zamanlarda
tiroid için ilaç kullanmaya başladım.Ondan mıdır nedir acayip
yorgun oluyor ve bir türlü başlayamıyordum.Yine de yaptım ve
yapmaya da devam edeceğim.
Kendimi daha sıkılaşmış hissediyorum,aynaya bakınca da görüyorum.
Ama ölçülerimde bir değişiklik olmadı maalesef.
Hergün yapmadım.Buradan okuduğum kadarıyla bir gün yapıp bir gün yapmadığım oldu.
En fazla 48 saat ara vermişimdir.Yani öyle 6 yap 1 dinlen olmadı bende.
Yine de karamsar olmayacağım.Sonuçta insanlar her gün değil haftada 3-4 gün egzersiz
yapıyorlar.Hatta bunu kitabında da yazdığını söylemişti bir arkadaş.
Kitabı da okuyorum ara ara.
Çok kilolu değilim.Ama videoda karın egzersizinden sonra gösterilen bayan kadar da zayıf değilim.
Onda bile etkisi olmuşsa bende de kesin olur diye umuyordum.
Neyse işte yapmaya devam, heralde 2-3 ay yaparsam sonuçları görmeye başlarım.
O bayanın vücudu 19.saatten sonra mı öyle oluyordu hatırlayamadımda şimdi.
Oysaki hergün de izliyorum ama unuttum işte.

Tebrik ederimmm :) Nice 8 ve 88leree :))))

Bu sefer kararlıyım 88 de olucak :)) ama bi sorunum var bugün bacağım kasıldı acaba fazla zorladım da ondan mı oldu yoksa tesadüf mü arada olurdu çünkü gerçi cal a başladığımdan beri çok rahattım ama anlamadım niye böyle oldu :44:

bu koruma programı dişimin kovuğuna yetmiyo ya,esnediğimin farkına varamadan bitiyo.neyse bakalım,sabır.1 saatlik programıma döneceğim günü iple çekiyorum.

canlar bir yığın sayfa okudum, aklım karıştı iyice, anlayacağım yere.yardım eden olursa süper olur:

1)bu 21 günde yapılacak program "10 year younger in 10 hours" videosu mu?değilse hangisi/adı ne?

2)bunu 6 gün yapıp 1 gün durmalıyız?

3)21 gün sonra hangisine geçiyoruz?

4)"callenitics evoluation" ve "süper callenitics" videoları ne zaman uygulamalı?

5)öncesinde ısınma için yürüyüş vs yapıyor musunuz? (pilates de öneriliyordu)

canlar bir yığın sayfa okudum, aklım karıştı iyice, anlayacağım yere.yardım eden olursa süper olur:

1)bu 21 günde yapılacak program "10 year younger in 10 hours" videosu mu?değilse hangisi/adı ne?

2)bunu 6 gün yapıp 1 gün durmalıyız?

3)21 gün sonra hangisine geçiyoruz?

4)"callenitics evoluation" ve "süper callenitics" videoları ne zaman uygulamalı?

5)öncesinde ısınma için yürüyüş vs yapıyor musunuz? (pilates de öneriliyordu)

372. Sayfaya bak. İlk mesaj senin sorduğun soruların aynısı, 2. Mesajda cevaplarını içeriyor.

Sanırım son sorunun cevabı yok bir tek, videonun başındaki hareketler ısınma hareketleri zaten, yürüyüşe gerek duyana denk gelmedim :)

sorduktan sonra okudum o sayfayı:) gelip bildireyim de kimse zahmet edip yazmasın istedim ama duygu sağolsun, yazmış bile:) çok teşekkür ederim...

ben 21 gün yapayım, sonra başınızı ağrıtırım yine:)

heyecanlandım ve burayla birlikte motive olmak çok daha kolay, çok daha güzel:)

sevgiler herekese

Bu sefer kararlıyım 88 de olucak :)) ama bi sorunum var bugün bacağım kasıldı acaba fazla zorladım da ondan mı oldu yoksa tesadüf mü arada olurdu çünkü gerçi cal a başladığımdan beri çok rahattım ama anlamadım niye böyle oldu :44:

zorlanmaya, yada kası fazla sıkmaya bağlı aşırı ağrı, kasılma bende de çok oluyor, canım. ama bahsettiğin şey kramp girmesi ise onun bir kaç sebebi olabiliyormuş hatırladıklarım, susuzluk ve magnezyum eksikliği... bol su, muz ve maden suyu takviyesi tavsiye ederim...

X