Callanetics Egzersizleri

callanetics super veya evolution her iksini de arattim netten ama indirilecek free bir site yok hepsi ya parali ya da calismiyor.

merhaba arkadaşlar
ben bu egzersizleri indirmek istiyorum ama indiremiyorum hep bir sorun çıkıyor.lütfen bana mail atar mısınız.ÇOK ACİL ihtiyacım var

merhaba arkadaşlar
ben bu egzersizleri indirmek istiyorum ama indiremiyorum hep bir sorun çıkıyor.lütfen bana mail atar mısınız.ÇOK ACİL ihtiyacım var

Aynen ben de ayni dertteyim off

Callaneticse baslamak istiyorum videolari nasil indirebilirim?

kızlar ben sahsen torrent yoluyla indirdim ama callan grubundakiler diyor ki google'a callanetics 10 years younger 10 hours yazınca çıkan ilk linkten indiriliyormuş. bir deneyin, olmazsa başka bir yol bulalım.

Kizlarsonunda yukleyebildim cok tesekkur ederim herkese yardim etmeye calistiklari icin ama emin olmak istiyorum ben 10 years younger in 10 years i yuklemisim ve toplam 57 dakikadogruolani bu mu?

O zaman 1/21 baslamakkk bitirmenin yarisidirr
Peki bu bitimce neye gececegim

2-3 sayfa geride yazmıştım canım. hele sen bi bitirde üşenmem yine yazarım

bir de başlarken ölçü almayı unutma, 6-10 günde bir ölçünü takip edersin hem gelişmeyi takip edersin hemde motive edici olur...

ben daha baslayamadim süper e ya da evolution a ( bir türlü uygun bir link bulamadim bulduklarimda fos cikti.

sanirim dvd sini alicam

ehehe ben 1 hafta daha 1 saatlik programı yapıcam galiba:) sonra sınavlarım boyunca koruma programını yapıcam:) callan teyzemin uyarıları olmadan eksik hissediyorum,çok alıştım ona

10 years younger in 10 hours'u 10 gün boyunca mı yoksa 21 gün boyunca mı yapıyoruz kızlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…