Callanetics Egzersizleri

üzülme canım,ben de ilk başladığımda yapamamıştım hatta o kadar zorluyordu ki nefret ediyordum,ama şimdi seve seve yapıyorum,hatta hareketlere alışınca ben kendimi zorlamaya başladım,bağımlılık yaptı bende:)önceden pilates denemem de olmuştu ama callaneticsten sonra ben ben değilim artıkv,ücuduyla her türlü koşulda barışık olamayan ben vücudumun böyle şekilleneceğini düşünmezdim,onun için sonuçları gördükçe bağımlısı oldum:KK70: videoda söylediği gibi hiç kullanmadığımız kaslarımızı kullanıyoruz,kolları arkaya alarak yaptığımız ısınma hareketinden sonra kramp girerdi resmen,ama şimdi kollarımı daha yukarı kaldırmaya çalışıyorum.çok güzel esneklik de kazandırıyor,önceden belini kıvıramayan ben şimdi bıraksan göbecikler atıcam o derece yani:)umarım faydası olmuştur:KK66:hepsinden az az da yapsan yap derim ben,zamanla alışıyorsun,zorlama,sabret çok güzel sonuçlar alacaksın:)

canım ya çok teşekkür ederim. birkaç kilo verdikten sonra yapacağım ben de. :KK16:

Bir kaç kilo vermeyi bekleme, hemen başla.. Sonra da verdiğin kilolar 2 katı vermişsin gibi görünsün :)

canım önce kilo vermem lazım, bu egzersizler kilo verdirmiyor ama inceltiyor. benim spor için vaktim kısıtlı o yüzden leslie yapıp zayıflıycam önce. daha sonra bunu yapmayı düşünüyorum. yapabilirsem tabii:)

sınavlar yavaştan başlar:)) ben de yavaş yavaş koruma programına geçeyim sınavlardan sonra tekrar 1 saatlik programıma başlarım.

canım önce kilo vermem lazım, bu egzersizler kilo verdirmiyor ama inceltiyor. benim spor için vaktim kısıtlı o yüzden leslie yapıp zayıflıycam önce. daha sonra bunu yapmayı düşünüyorum. yapabilirsem tabii:)

canım leslie hangisi ben bilmiyorum,bilgi verebilirmisin bana canım ?

ikisini aynı gün yapamıyorsan 1 gün leslie, 1 gün callanetics de yapabilirsin bu şekilde hem kilo verir hem sıkılaşırsın, verdiğin her kilo 2 kilo gibi görünür.
leslie de sıkılaştırır ama callentics gibi değil... üstelik call kaslarını daha hızlı güçlendireceği için leslie yaparkenki performansında hızla artar, kısa sürede yaptığın mil sayısını arttırabilirsin.

leslie adında bir bayanın homewalk programı.
kısaca, 3-4 adımlık bir alanda, 1-5mil yürüyüş yapmış gibi kalori harcamanı sağlayan bir ev yürüyüş programı.. onlarca videosu var seviyene göre seçiyorsun, genelde 3 millik olanı yapılıyor, yerinde sayma, sağa sola ileri geri 1-2 adım git gellerden oluşan, güzel bir cardio programı...

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...9-leslie-sansone-yuru-incel-programi-106.html

Son düzenleme:

canım, sağ olsun nnnyyy gayet güzel açıklamış. ben leslie express 3 mil yapıyorum, lastik de kullanılıyor. acayip terletti beni. epey işe yarar diye düşünüyorum ama daha yeni başladım.

ikisini aynı gün yapamıyorsan 1 gün leslie, 1 gün callanetics de yapabilirsin bu şekilde hem kilo verir hem sıkılaşırsın, verdiğin her kilo 2 kilo gibi görünür.
leslie de sıkılaştırır ama callentics gibi değil... üstelik call kaslarını daha hızlı güçlendireceği için leslie yaparkenki performansında hızla artar, kısa sürede yaptığın mil sayısını arttırabilirsin.
aslında gayet güzel fikir canım da erteleme hastalığı var bende :KK1::KK1: zor geldi bu callentics o yüzden sürekli erteliyorum :KK50: ama dediğin gibi yapsam gerçekten çok iyi olurdu.

canım, sağ olsun nnnyyy gayet güzel açıklamış. ben leslie express 3 mil yapıyorum, lastik de kullanılıyor. acayip terletti beni. epey işe yarar diye düşünüyorum ama daha yeni başladım.

aslında gayet güzel fikir canım da erteleme hastalığı var bende :KK1::KK1: zor geldi bu callentics o yüzden sürekli erteliyorum :KK50: ama dediğin gibi yapsam gerçekten çok iyi olurdu.

Erteleme hastalığını yenmenin en güzel yolu ertelememektir :) Bende de vardı, öyle öyle yendim :)

Merhabalar bayanlar; bende yeni başladım egzersizlere ama 4. günün sonunda bıraktım. iyide gidiyordu ama araya 2 gün girdi baştan başlıcam.

Ben önce leslie 3 mil hemen ardındanda callen yaptım. 4 günde bile sıkılaşma hissettim. arkadaşlarımda farketti hatta erkek arkadaşımda farketti.

Burdan birbirimize destek olalım yarın tekrar başlayacağım.

bide birşey sorucam; callen evo. yuda indirdim hangisinden başlamalıyım sizce? ikisinide uygulayan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.

bide birşey sorucam; callen evo. yuda indirdim hangisinden başlamalıyım sizce? ikisinide uygulayan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.

X