Callanetics Egzersizleri

kızlar 3/21 1/21 ne:26:[/QUOTE]

21 gün yapmaya calışacağız.(aslında böyle birşey yokmuşta hedef belirlemek için 21 diyoruz)mesela ben düün 1.yi yaptım 1/21 yazdım.bgn 2.yi yapınca 2/21 yazacağım.

Ben zaten zayıfım ve spor da yapıyordum evde, ancak kalçamı kaldırdı ve daha sıkılaştırdı :) Etkilerini gördükçe vazgeçemeyeceksiniz :)

Bende bugun ikinci kez yaptim, gecen gunlerde ilk sefer yaptim ikinci kez icin araya bayagi bosluk girmisti, o yuzden dun sil bastan tekrar basladim ...

Sende degisim war mi peki, resimleri gorebilir miyiz :26:

ben çok hamlamışım biraz ondan biraz ondan yapıp alışmaya çalışıyorum spora bu hafta böle geçsin bakalım:26:hemen yoruluyorum o zamanda bişeye yaramıyor
haftaya başlarım olursa tam anlamıyla saymaya

Ben zaten zayıfım ve spor da yapıyordum evde, ancak kalçamı kaldırdı ve daha sıkılaştırdı :) Etkilerini gördükçe vazgeçemeyeceksiniz :)

Zayıf olarak mı başlamıştın yoksa kiloluydun da zamanla mı zayıfladın.
Sormamın sebebi ben de çok kilolu değilim ama vücudum şekilsiz biraz.
15.yapışım,bel hariç incelme olmadı,ama göbeğimin gittiğinin de farkındayım.
Öyle hemen pes etmeye niyetim yok.Bazı yapanlar hemen 10 günde incelme olduğunu
söylüyorlar da acaba diyorum kiloyla mı alakalı aldığımız sonuçlar.
Daha çok kilosu olanlar daha mı çabuk inceliyor ki?
Aslında benim derdim üst bacaklarım çok kalın.(Baldırlarım)
Ben asıl etkiyi orada görmek istiyorum,her seferinde merakla orayı ölçüyorum.Sonuç aynı.

Bende bugun ikinci kez yaptim, gecen gunlerde ilk sefer yaptim ikinci kez icin araya bayagi bosluk girmisti, o yuzden dun sil bastan tekrar basladim ...

Sende degisim war mi peki, resimleri gorebilir miyiz :26:

Ben zayıfım tatlım, 1 seneden fazladır da bodyrock.tv deki workoutları yapıyorum. Callanetics bana ekstra sıkılık kazandırdı :)

kızlar ben dün yapamadım birazdan kalkıp yapıcam bide aksamada yapsam olurmu günde 2 kez yapılabilirmi ben şimdi 18.kez yapıcam aksamada 19. kez öyle olurmu yoksa günde 1 keremi yapmak lazım

linkli mesaj atamıyorum ama benim uyguladığım yöntemle sende indirebilirsin. (a callanetics 10 years younger in 10 hours )yazıyorsun google'a ilk çıkan sayfaya tıklıyosun o formdaki arkadaşlar linli paylaşmış zaten alt alta üç link var ilkine tıkla indirmek için bir sayfa açılacak,sonra ortadaki indirme kısmına tıkla.sonra d indirmesini bekle toplam 1 saat sürdü benim.pc göremezsen geçmiş indirilenlere bak orda çıkacak kalan yükleme süreni bile gösteriyor.yükleme bittikten sonra video hazır.hadi kolay gelsin ; )

heryerim ağrıyor sanırım yapmayı bir süreliğine bırakıcam en azından bir iki güncük.sağ bacağımın kasları feci ağrıyor kesin sert bir şeklide zorladım.eğilip kalkamıyorum düzgün bir şeklide.size kolay gelsin kızlar = (

Ben zayıfım tatlım, 1 seneden fazladır da bodyrock.tv deki workoutları yapıyorum. Callanetics bana ekstra sıkılık kazandırdı :)

Ne mutlu sana

Gecmis olsn cnm, callan teyze ustune basa basa zorlamayin wucudunuzu yapabildginiz kadar yapin diyor
bidaha ki sefere bunu dikkate alarak yap ..

Ben almıştım ama belden hariç hiçbir yerde incelme olmamış.Belimde de 2 cm lik bir incelme
olmuş.Oysaki değişikliği gözümle görebiliyorum.

yıllardır popomu en geniş yeri olan en alttan ölçüyordum sonra calla başladım bir gün bi baktım artık en geniş yer popomun ortasında popo bayaa yukarıya çıkmış ben de en geniş yerden ölçtüğümden artık popomun ortasından ölçüyorum cm olarak değişim fazla çıkmıyor oysa eski ölçü aldığım yer cm olarak bayaa incelmiş:)) bir de eskiden popom yandan bakınca aşağıdan yukarı şööyle geniş bir çıkıntıya sahipti [ sonra şöyle ( kavisli görünmeye başladı dolayısıyla pantolon içinde kapladığı hacim de azalmış oldu bu da dar pantolonlarda farkı çok hissettirdi...

tebrikederim azmin için. kiloyla değilde sıkılıkla alakalı çok gevşek vücutlar ile kilo verenler cm olarak daha fazla ve hızlı incelme kaydediyor ama şekillenme hızı çoğunlukla aynı oluyor. ama kendimden gözlemlediğim yapıp bırakınca hareketleri bildiğimden ilk seferde tam ve doğru yaptığımdanmı mi kaslarımın hafızasında o şekil olduğundanmı bilmem daha hızlı sonuç alıyorum. bu durumu call teyzede kitabında 2 sene yapıp bırakan birisi için söylemiş tekrar başladığında nerdeyse gözümüzle gördük şekillenmeyi diye...
bacaklar konusunu tam çözemedim ilk yaptığımda cm olarak değişmişti ama sonra incelme durmuş gibi görünüyor fakat pantolonun bacakları bollaşıyor yanlışmı ölçüyorum anlamadım bu mevzuyu bende durumu pantolondan takip etmeye başladım:)) daha fazla bacak çalışmak istersen evolotionda masaya tutunarak yapılan bacak hareketleri çok yakıyor onu deneyebilirsin bulursam linkini atarım...

kızlar ben dün yapamadım birazdan kalkıp yapıcam bide aksamada yapsam olurmu günde 2 kez yapılabilirmi ben şimdi 18.kez yapıcam aksamada 19. kez öyle olurmu yoksa günde 1 keremi yapmak lazım

:)))))))))))))) ay çok hoşuma gitti bunu duymak, daha 3 hafta önceki ilk seansını düşün birde bu soruyu:))) aşım ağrıyor her tarafım tittriyor çok zor falan diyordun dimi:)))
bezen gece yatmadan önce yapıp sorada sabah kalkıp yapıyordum aslında iki seans arasında 6-7 saat geçmiş oluyordu bir sorunda hissetmiyordum fizik olarak ama verimi nasıl etkiler bilmiyorum. uzmanlar kaslara dinlenmesi için zaman vermek de gerekiyor diyor hep.

Duygu Sandraya yazdığında bunu da sorar mısın günde 2 defa yapsak olur mu...

Sordum :) 6 gün yapıp 1 gün dinleniyorum, bu mudur iyisi yoksa 1 gün yap 1 gün bırak mıdır diye de sorduydum :) İkisinin de cevabını alınca iletirim :)

dün dinleme günümdü birazdan tekrar yapmaya başlıcam.bugün eskiden dizimden üste zor çıkan,yerlere yata yata giyebildiğim pantolonumu giydim tekrar,bu kez üst bacaklar inceldiği için bacakları bol geldi,çizmelerin içinde biraz komik oldu ama olsun ben aldığım sonuca memnun oldum valla kim ne derse desin ama sınavlar yaklaşıyor,o yüzden sınav süresince koruma programına geçip sonra tekrar başlarım artık,bu kadar ilerleme kaydetmişken bırakmak olmaz değil mi

evet cnm vallahi yaptıktan sonra heryerim titriyodu basım zonkluyodu resmen bacaklarım acayip ağrıyodu ama şimdi alıştı vücudum banamısın demiyo sanki az bile geliyo sadece yaparken biraz daha zorlanıyorum pelviz hareketlerinde bide karın hareketlerinde ama bakıyorum onlar bile zorlanıyosa benim normaldir zorlanmam diyorum bu arada öğlende yaptım 18 oldu son hız devam bakalım:)))

duygucum cnm günde 2 defa yapsak olurmu cnm sabah ve aksam yapmadığımız zaman böyle yapsak olurmu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…