Callanetics Egzersizleri

Slm cnm Allah in izniyle dikkat etmeye dewam ediyorum, nerdeyse 1,5 aydir baska topikteyim, arada
sizin topige girip yorum yaziyorum ama cvp veren pek olmuyor :))))

Sen napiyorsun, kilo wermen ne alemde diyete dewam mi?

cnm yeni gelenler var onlar belki cvp yazmamıştır:26: bende devam ediyorum ama bu hafta malsefe bildirim yapamıycam diyet miyet kalmadı hep hamur iş yedim misafirliğe gittim bana misafir geldi olmadı bu hafta :KK50: diyete tam uyunca çok güzel kilo veriliyo gerçekten :))) ama işte bu kaçamaklar misafirlikler olmasa daha iyi olurma onlarsızda olmuyo:KK50:

Baslangic asamasinda olanlara gore guzel yol katetmissin masallah:nazar:
Kacirmis olabilirim wucudunda herhangi bi gelisme degisme war mi peki?
Ileri asamada olanlardaki degisiklikleri ben cok merak ediyorum once we sonrasi olarak
resiim paylasilsa daha motive edici olur hem :26:

Callanetics i arastirirken gordugum bu resim beni cok motive etmisti sizlede paylasayim ..

Eki Görüntüle 367890
Eki Görüntüle 367891

harika yaaa çok güzel zayıflamış diyette yapmıştır kesin bende bu kadar çok fark yok malesef bu aksam 19.kez yapıcam üşenmessem:KK17:

benimde aslında 5. yapmam gerekiyodu
ama hastayım malesef :KK5: :KK5: yapamadım :18: bu hafta bana alıştırma gibi oldu
önümüzdeki hafta tekrardan başlıcam

Baslangic asamasinda olanlara gore guzel yol katetmissin masallah:nazar:
Kacirmis olabilirim wucudunda herhangi bi gelisme degisme war mi peki?
Ileri asamada olanlardaki degisiklikleri ben cok merak ediyorum once we sonrasi olarak
resiim paylasilsa daha motive edici olur hem :26:

Callanetics i arastirirken gordugum bu resim beni cok motive etmisti sizlede paylasayim ..

Eki Görüntüle 367890
Eki Görüntüle 367891

evet değişim var basenim hafiften incelmeye basladı ben diyet yapmıyorum bu arada.
bacaklarım sıkılaşmıştır cünkü hareketleri yaparken yanma oluyo karın ve basende
20 yıl yapmakmıı cok iddeaalııı :KK70: ama her kilo alısta incelmek icin bende yaparım :KK70:

merhaba bugün benim 5. günüm ve cok daha kolay yapiyorum hareketleri bir tek oturarak kalkip pelvisle daire cizme ve pelvis scoop hareketi beni mahvediyor yaa
ilk güne göre daha iyiyim ama hala zorlaniyorum kadinlar nasil yapiyor yaa hayret :26:

ölcü alamadim ben ilk günden
ama önemlli degil kendimdeki incelmeyi hissediyorum
cok güzel bir duygu

mrynr arkadasim ya söylermisin su pelvis hareketlerini zorlanmadan yapabilecekmiyim bir gün :KK5:

anladım canım yaklaşık 2-3 sene önce yapmıştım,faydasını görmüştüm.umarım bırakmam bu sefer.her yerim ağrıyor vallahi yapmakk zor geliyor.

ben de yazın başlamıştım bi 15 falan yapıp bırakmıştım tabi şimdi pişman oldum keşke bırakmasaydım diye,zaman kaybı gibi geliyordu bana ama şimdi de yapmadığım zamanlara yanıyorum:)ben yaptıkça sevmeye başladım,etkisini görünce motive de oluyosun hem:)

baya olmuş yapıyosun peki çok büyük fark oldumu

evet canım gözle görülür bir fark oluştu,ben 11.günden sonra farketmeye başlamıştım zaten,bir ara değişiklik olmuyor sanmıştım ama olmuş meğer:) popom şekillenmeye ve kalkmaya başladı,basenler de toparlandı,bacaklarımda çok çabuk gördüm etkisini,belki normalde de ince oldukları içindir,göbekte biraz zorlanıyorum ama üst karnım ve yanlardan toparlamaya başlayınca göbek ileri fırlamış gibi oldu ama zamanla o da toparlanacak bence.değişimi giysilerle falan ölçüyorum,daha önceden giyemediğim ya da giyince çirkin duran kıyafetlerimle.ben diyet falan da yapmıyorum mesela,callanetics yanında başka bi spor yapıyosan ya da diyet falan daha hızlı görürsün bence etkisini.

bugün 19 seansımı yaptım ama bende o videodaki kadın kadar pek fazla fark olmadı bide diyette yapmaya çalışıyorum bi tek belim inceldi bacaklarım zaten inceydide iç bacaklarım daha toparlanmadı birbirine deyiyo daha sıkılaşmadı fazla kolarımdada çok az bi fark var üst göbeğimdede öyle alt göbeğimde daha toparlanmadı en sinir olduğum yerler gitmiyo yan taraflar deli olucam yahu gitmiyolar belim inceldi bacak yanları inceldi orası ortada kaldı daha kötü duruyo daha geniş duruyo deliricem kafayı yiycem artık baska napabilirm kızlar oraya yaaa titreşimli kemerim var onumu kullansam oda bas ağrısı yapıyo bende ama işe yararsa dayanırım yeterki gitsin şu lanet yerler:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bugün 19 seansımı yaptım ama bende o videodaki kadın kadar pek fazla fark olmadı bide diyette yapmaya çalışıyorum bi tek belim inceldi bacaklarım zaten inceydide iç bacaklarım daha toparlanmadı birbirine deyiyo daha sıkılaşmadı fazla kolarımdada çok az bi fark var üst göbeğimdede öyle alt göbeğimde daha toparlanmadı en sinir olduğum yerler gitmiyo yan taraflar deli olucam yahu gitmiyolar belim inceldi bacak yanları inceldi orası ortada kaldı daha kötü duruyo daha geniş duruyo deliricem kafayı yiycem artık baska napabilirm kızlar oraya yaaa titreşimli kemerim var onumu kullansam oda bas ağrısı yapıyo bende ama işe yararsa dayanırım yeterki gitsin şu lanet yerler:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

melsef alt karın en son gidiyor canım ilk yaptığımda da 20den sonra inmeye başlamıştı bende...

iç bacaklarımın birbirine değmesi sorunum ilk 15den sonra ciddi azalmıştı sandalyeyi sıkarken iç bacakların yanmıyor mu? kendini dediği gibi öne doğru verip üst gövdeyi serbest bırakırsan daha iyi hissediyorsun, ilk başta diz hizamda yanma oluyordu sonra güçlendikçe yukarı doğru yanmaya başladı sonra sandalyeyi olabildiğince yukardan tutmaya başladım(süper callda 1 karış yukardan tutuluyor) oda bayaa farketti. evolutioda masaya tutunarak yapılan bacak hareketleri var onlarıda programa ekleyebilirsin, çok etkili (ama orda bir püf noktası var videosunu bulursam yollayayım anlatmayı beceremem)

yanlar/simitler bende ilk kaybolan yerlerdi nedense bazı kişiler gitmediğinden şikayet ediyor sanırım yanlış yapılan bir şey var. yan oturup yapılan kalça hareketlerinde özellikle 1. harekette yanlarım çok fena yanıyor, pelvisi öne alıyorum, yana çok fazla yatmıyorum olabildiğince dik duruyorum, zaten artık sadece denge için tutunuyorum bu sırada da yanlarım çok yanıyor...

hepinize kolay gelsin yarın İzmir'e gidiyorum dönünce katılıcam size tekrardn iyi bakın kendinize:KK19:

Kızlar selam,
10 küsur yıl önce gazetenin verdiği kitabı alıp uygulamıştım, daha sonra kitabı kaybettim. Şimdi klasik videoları buldum ama evolutiona birtürlü ulaşamadım.
Rica etsem bana da linklerini gönderebilir misiniz?

Bir de, bazı sorularım olacak egzersizlerle ilgili;

sandalyeyi sıktığımız harekette sıkma hareketi sürekli mi, yoksa sıkıp sıkıp bırakılıyor mu orasını anlamadım.

pelvis hareketlerini de yapamıyorum, bazı arkadaşlar açıklamış biraz, bugün o şekilde de deniycem.

Salı günü başladım ama 100e tamamlayamadım hareketleri, ertesi gün ağrı falan da olmadı, sanırım yeterince zorlamadım.
bugün tekrar 1/21 olarak başlayayım diyorum.

Bir de, yemeği 7de yiyorum, tok karna spor yapılmaz diye bildiğimden gece 11de yapayım diyorum ama bu sefer de geç saat olmasından dolayı üşenip yarım bırakmaktan korkuyorum. Sizler yemekten kaç saat sonra yapıyorsunuz, tok karna zararlı olur mu acaba?

Kızlar selam,
10 küsur yıl önce gazetenin verdiği kitabı alıp uygulamıştım, daha sonra kitabı kaybettim. Şimdi klasik videoları buldum ama evolutiona birtürlü ulaşamadım.
Rica etsem bana da linklerini gönderebilir misiniz?

Bir de, bazı sorularım olacak egzersizlerle ilgili;

sandalyeyi sıktığımız harekette sıkma hareketi sürekli mi, yoksa sıkıp sıkıp bırakılıyor mu orasını anlamadım.

pelvis hareketlerini de yapamıyorum, bazı arkadaşlar açıklamış biraz, bugün o şekilde de deniycem.

Salı günü başladım ama 100e tamamlayamadım hareketleri, ertesi gün ağrı falan da olmadı, sanırım yeterince zorlamadım.
bugün tekrar 1/21 olarak başlayayım diyorum.

Bir de, yemeği 7de yiyorum, tok karna spor yapılmaz diye bildiğimden gece 11de yapayım diyorum ama bu sefer de geç saat olmasından dolayı üşenip yarım bırakmaktan korkuyorum. Sizler yemekten kaç saat sonra yapıyorsunuz, tok karna zararlı olur mu acaba?

tok karna sıkıştırıyor. kesinlikle tavsiye etmem. bu her spor için geçerli. bir defasında kalp krizi giçiriyorum sanmıştım. aç oluncada tansiyonum düşüyor.
ideali ana öğünden 2 saat ara öğünden 1 saat sonrasıymış...

googleda callanetics evolution indir yazınca çıkıyor..

sandalye konusunu hiç düşünmemiştim:44:
ben hep sıkıyorum, mink minik gevşetip tekrar sıkıyorum, hiç tamamen serbest bırakmıyorum, bırakmak mı gerekirdi acaba tereddüt ettim şimdi:)))

pelvis konusu herkesin derdi canım, zamanla oluyor vazgeçme sabır.
sıkdediği yeri sıkıp bırak dediği yeri serbest bırakmak çok önemli özellikle pelvisi öne al dediği yerlerde, alttarafı komple sıkmayı unutma bütün hareketlerde etkisi çok...

melsef alt karın en son gidiyor canım ilk yaptığımda da 20den sonra inmeye başlamıştı bende...

iç bacaklarımın birbirine değmesi sorunum ilk 15den sonra ciddi azalmıştı sandalyeyi sıkarken iç bacakların yanmıyor mu? kendini dediği gibi öne doğru verip üst gövdeyi serbest bırakırsan daha iyi hissediyorsun, ilk başta diz hizamda yanma oluyordu sonra güçlendikçe yukarı doğru yanmaya başladı sonra sandalyeyi olabildiğince yukardan tutmaya başladım(süper callda 1 karış yukardan tutuluyor) oda bayaa farketti. evolutioda masaya tutunarak yapılan bacak hareketleri var onlarıda programa ekleyebilirsin, çok etkili (ama orda bir püf noktası var videosunu bulursam yollayayım anlatmayı beceremem)

yanlar/simitler bende ilk kaybolan yerlerdi nedense bazı kişiler gitmediğinden şikayet ediyor sanırım yanlış yapılan bir şey var. yan oturup yapılan kalça hareketlerinde özellikle 1. harekette yanlarım çok fena yanıyor, pelvisi öne alıyorum, yana çok fazla yatmıyorum olabildiğince dik duruyorum, zaten artık sadece denge için tutunuyorum bu sırada da yanlarım çok yanıyor...

cnm yaa hareketleri doğru yapıyorum çünkü inanılmaz derecede kasılmalar oluyo kalça hareketlerinde zor dayanıyorum bende dik oturuyorum bitincede popomun üzerine zor oturyorum yanıyo resmen bacak içlerimdede öyle çok yanıyo bi hırslanıyorum iyice sıkıyorum dokunuyorum bacak içleri taş gibi oluyo yaparken ama hala daha sıkılaşmadı incelmedi birbirine deyiyo ama devam edicem belki bundan sonra baslar incelmeye en zor yerler oralar gidiyo çünkü yan taraflarımda ilk yaptığımda sanki azalmış gibi gelmişti ama bugün düşük bel pantolonumu giydim yine aynı hiçbi fark yok yanlar için nette bakıcam baska egzersizlerda yapıcam oralara bi deniyim en azından...doğumdan kaldı bu yan taraflar yoksa benim hiç yoktu oralar göbek vardı az ama yan taraflarım pantolon giyince yanlardan fışkırmıyodu:KK50:

Bu arada, linkleri bulduğum sitedeki link paylaşılan mesaja clementine isimli bir üye teşekkür etmiş 2010da, tesadüfe bakın, ilginç geldi :)

evet kızlar 4/21 oldu.

hareketleri yaparken ben videodan epey hızlı sayıyorum galiba benim 50 oluyor video hala 20lerde sayıyor.sizler sayarken videodakini mi baz alıyorsunuz yoksa kendiniz mi sayıyorsunuz?

benim de yandaki simitler çok canımı sıkıyo,pantolon giyince benim de çıkıyo,onun için çok moralim bozulmuştu bi ara,bugün bi elbisemi giydim eskilerden,onda da da çıkıyodu ama bugün öyle gözüme gözüme batmadı,arkadaşıma sordum o da iyi görünüyo dedi.sanırım orası biraz inatçı çıktı geç gidecek,popo kalça hareketlerinde ben de kontrol ediyorum pelvis önde popom sıkı oluyor,aynı pozisyonu da koruyorum,ikinci harekette çok mümkün olmasa da ilk harekette dik duruyorum.herkesin kilo aldığı verdiği yerler farklı oluyo ondan sanırım,geç gidecek onlar.toparlanma var ama,1 hafta kadar önce ben de olmayacak sanırım diyodum ama dinleme günümden sonra biraz daha iyi gibiydi.sabır diye diye devam ediyorum işte,yaza kadar onlardan da kurtuluruz inşAllah

X