Callanetics Egzersizleri

merak ettiğim bir soru daha var
21 gün yapıyoruz ya bunu 21 gün peş peşemi yapmak gerekiyor yoksa 21 günü haftada 2 güne yayarak falan yapsakta şekle girebilirmiyiz ki?

21 gün yapıyoruz ya bunu 21 gün peş peşemi yapmak gerekiyor yoksa 21 günü haftada 2 güne yayarak falan yapsakta şekle girebilirmiyiz ki?

6 gün sürekli yapıp 1 gün ara veriliyormuş. 48 saatten fazla ara vermemek gerekmiş.

hiç yoktan iyidir tabii, 1 haftada alacağın sonucu 3-4 haftada alırsın ama özellikle yeni başlarken araya fazla zaman koymak iyi olmuyor. genelde cumartesi pazar yapıp 5 gün yapılmıyor. şekillenmeyi göremiyorsun, motivasyon düşüyor, verilen uzun arada vücut esnekliğini kaybediyor, pazar yaptıysan pazartesi ile cuma vücudun aynı olmuyor bunu hissediyorsun vs.. bu nedenle 48 saatten fazla ara vermemeye çalışıyorum, her zaman bu mümkün olmuyor tabii...
callanın böyle bir söylemi yok ama ben kişisel tecrübeme dayanarak ilk zamanlar 48 saati geçmemek gerektiğini düşünüyorum...
mümkünse haftada 6 gün yap olmazsa gün aşırı yap, o da olmazsa ne yapabilirsen kardır yapabildiğini yap ama mutlaka yap derim:)))

Kesinlikle katılıyorum :) Dün akşam yapamadım, toplamda 9 etti şimdiye kadar ve ciddi sıkılaştırdı..

arkadaşlar bende başlamayı düşünüyorum ama benim 6 aylık bebeğim var o yüzden 1 saat aralıksız yapamam parça parça yapsam olur mu acaba:26::26::26::26::26:

arkadaşlar bende başlamayı düşünüyorum ama benim 6 aylık bebeğim var o yüzden 1 saat aralıksız yapamam parça parça yapsam olur mu acaba:26::26::26::26::26:

ara verince soğursun, soğuyuncada tekrar hareketi yaparken ısınmazsan riskli olur... video 1 saat sürmüyor 30-40dk da biter ama buda fazla dersen sabah akşam 2 parçada yapmak isteyenler için am-pm callanetics var onları indir. aynı videoyu 20dklık 2 parçaya bölmüşler ama başında ısınması da var(yaparken 15dk da biter)
yinede türkçe dublajıda indirip ordan izleyip hareketleri iyice kavrayarak am-pm i yapmanı tavsiye ederim..

canım bu zor buldum ben o dediğin için link verebilir misin özelden mesaj atabilirsen çok sevinirim

bir gün daha bitti,yalnız birşey dikkatimi çekti,sanırım callanetics iştah da kesiyor,iyi mi kötü bilemedim ama,nefsim yemek istese de midem fazlasını kabul etmiyor artık:)tecrübelilere sormak istedim,siz de oldu mu.kolay kolay iştahım kesilmez çünkü:)

bende bu egzersizlere baslamak istiyorum ama indiremedim bi turlu rica etsem ozelden linki yollar misiniz

canım bu zor buldum ben o dediğin için link verebilir misin özelden mesaj atabilirsen çok sevinirim

maalesef yok canım..

bilmem hiç farketmedim... cardio iştahımı açıyor ama...

ben hep yaparım olumsuz bişey olmuyor... karın ağrımı azaltıyor, gerçi bu etkiyi pilates ve yogada yapıyor..

tama cnm ozaman bende yapıcam 1 hafta ara vermek çok olur belki 2 gün olabilir çünkü ilk 2 gün çok ağrıyo kasıklarım heryerim yada ağrı kesici içtikten sonra yaparım oda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…