Callanetics Egzersizleri

Callanetics in yarattigi sonuclar gercekten buyuleyici we benim bu sonuca gercekten ihtiyacim war suan diyetteyim 6 kilo kadar werdim
bi 10 kilo daha wermem lazim callanetics i hangi asamada yapmam daha dogru aceba kilolarimdan tamamen kurtulduk sonra mi yapmaliyim
suanki asamamda da yapabilir miyim bilgisi olan war mi :44:

Callanetics in yarattigi sonuclar gercekten buyuleyici we benim bu sonuca gercekten ihtiyacim war suan diyetteyim 6 kilo kadar werdim
bi 10 kilo daha wermem lazim callanetics i hangi asamada yapmam daha dogru aceba kilolarimdan tamamen kurtulduk sonra mi yapmaliyim

bence hemen yapman kilo vermeni de hızlandırır. spor + diyet birlikte götürürsen kilo verme süren yarıya inmiş olur.

Hiç beklemeden çabuk başla :)

hemen başlayabilirsin canım, hem sarkmadan kilo verirsin hemde verdiğin her 1 kilo 2 kilo gibi görünür.
ben bu sayede hedef kiloma ulaşmama 7 kilo varken hedeflediğim bedene geldim, 7 kilo daha azken giydiğim elbiseyi giydim, üstelik vücudum da daha güzel daha kıvrımlı görünüyor..

merhaba sonunda bende callanetics video ve kitabini indirdim ve pazartesi basliyorum 2 nisana kadar 1 beden incelmem gerekiyor dukan diyeti de yapiyorum sizce gunde 1 kez callanetics yeterli mi yoksa 20 dk eliptik bisiklet de eklemeli miyim?

merhaba sonunda bende callanetics video ve kitabini indirdim ve pazartesi basliyorum 2 nisana kadar 1 beden incelmem gerekiyor dukan diyeti de yapiyorum sizce gunde 1 kez callanetics yeterli mi yoksa 20 dk eliptik bisiklet de eklemeli miyim?

Pazartesiyi bekleme şimdi başla :)

Bir kaç kere yaptıktan sonra zaten vücudunun şekillendiğini gördükçe seni kesmeyip eliptik bisiklete de bineceksin, başka programlar da yapıyor olacaksın merak etme :) Yeter ki başla sen..

Pazartesiyi bekleme şimdi başla :)

Bir kaç kere yaptıktan sonra zaten vücudunun şekillendiğini gördükçe seni kesmeyip eliptik bisiklete de bineceksin, başka programlar da yapıyor olacaksın merak etme :) Yeter ki başla sen..

bugun 1 saat bisiklet yaptm her yanm aliskin deil diye agriyo bugu baslasam yigilip kalirim sanirim :KK9: diger mazeretmse yarin yapamayacagim cunku besiktasin macina gidecegim sabah 7de dershaneye gidicegimden ve mac donusu 23.30 falan olcagindan pazartesi baslayip hic aksatmamayi dusunuyorum hayirlisiyla gidecek o yaglar :))

düzenli yaparsan call tekbaşına da 2 nisana kadar oldukça inceltir ama kilo verdirmez. kilomda gitsin diyorsan diyet+call yada bisiklet+call+ yediklerine dikkat etmek gerekiyor. eğer spor geçmişin varsa üçüne birden başla ama yoksa call ile başla alışana kadar, 1 hafta falan, sonra bisikleti de eklersin.. ilk baştan ikisi birden ağır gelebilir...
başlarken ölçü almayı unutma, hatta resmini çek, emin ol karşılaştırması çooook zevkli olacak. resmi olmasada ölçüleri burada da paylaşırsan yeni başlayanlara ve bazı tembel gelinlere(o kuş kendini bilir:))) motivasyon olur. kolay gelsin...

düzenli yaparsan call tekbaşına da 2 nisana kadar oldukça inceltir ama kilo verdirmez. kilomda gitsin diyorsan diyet+call yada bisiklet+call+ yediklerine dikkat etmek gerekiyor. eğer spor geçmişin varsa üçüne birden başla ama yoksa call ile başla alışana kadar, 1 hafta falan, sonra bisikleti de eklersin.. ilk baştan ikisi birden ağır gelebilir...
başlarken ölçü almayı unutma, hatta resmini çek, emin ol karşılaştırması çooook zevkli olacak. resmi olmasada ölçüleri burada da paylaşırsan yeni başlayanlara ve bazı tembel gelinlere(o kuş kendini bilir:))) motivasyon olur. kolay gelsin...

nnnnyyy kaç kilosun merak ettim de bi de callanla çok inceldin mi

10.kez yaptım kızlar ayna bakıyodum bişey farkettim sol kolum sağ koluma göre biraz daha fazla incelmiş sağ koluma daha çok yapmalıyım sanırım..bide hamileyken sağ trafımda daha çok bozukluklar oldu sağ bacak içim daha yumusaktı sağ kolumda öyle çok az çatlak var zaten ama sol kolumda yok bu yüzden sanırım sağ taraf zor toparlanıcak:KK8::KK8::KK8::KK8:

Ya kızlar bende bütün videoları var callaneticsin ama şu 21 günlük programın harici hepsi İngilizce ve anlamak malum tabii..Aramızda dili iyi olan ve dublaj yapabilecek bir yardımsever varsa haberleşelim lütfen..En Büyük KK

üstüme alınmam gerek bir yorum gördüm sanırım ben:KK1:

ayy valla billa yarın başlıcam yaa ertelememin sebebi de ne biliyor musun kuzu?
ayın 15 inde izmire gidiyorum,gelinlik diktiricem onun için,10 gün falan kalıcam şimdi başlayıp ara vermek de istemiyorum orada yapmam imkansız zaten,acaba şimdilik pilates bandıya bacak çalışsam da dönüşte mi call a adamakıllı başlasam diyorum.Bİr yandn da başla ,ara ver nolcak ki hareket harekettir diyorum ama bu ara çok hantalım kendi kendimi kandırıyorum sanıım:KK1: bugün yediğim şeyleri bir yazsam bana 5 caall üst üste yapma cezası verirsin:KK1:

ayy balayndaki ruslar geldi aklıma ühüüüüüüüüü:KK43:

Arkadaşlar ben bu call'a geçen yıldan beri başlıyorum ve malesef başarılı olamıyorum bir türlü. :KK50:
Önceki yıllarda hergün en az yarım saat egzersiz yapardım muhakkak ve çok faydasını görüp inceldiğim dönemlerdi o zamanlar.
Daha sonra tembellik edip bıraktım egzersizleri tabii ve geçen yıldan beri call'ı uygulamaya çalışıyorum ve olmuyor, henüz 1.yi bile bitiremeden kendimi kötü hissediyorum ve bırakıyorum.
Çünkü hiç kondisyonum yok.. :26:
Şimdi içimden bir ses tekrar başla diyor ama... Aması var işte. Anladınız siz beni. :KK31:

Arkadaşlar ben bu call'a geçen yıldan beri başlıyorum ve malesef başarılı olamıyorum bir türlü. :KK50:
Önceki yıllarda hergün en az yarım saat egzersiz yapardım muhakkak ve çok faydasını görüp inceldiğim dönemlerdi o zamanlar.
Daha sonra tembellik edip bıraktım egzersizleri tabii ve geçen yıldan beri call'ı uygulamaya çalışıyorum ve olmuyor, henüz 1.yi bile bitiremeden kendimi kötü hissediyorum ve bırakıyorum.
Çünkü hiç kondisyonum yok.. :26:
Şimdi içimden bir ses tekrar başla diyor ama... Aması var işte. Anladınız siz beni. :KK31:

Sıkı bir ceza uygulanmalı valla:KK1: ben de sen gibi oldum ki sorsuz duramazdım hiç ama 1.5 aydırr tuvalete gitmeye üşeniyorum,başlasam gerisi gelicek biliyorum ama o ilk adımı atamadım henüz

Sıkı bir ceza uygulanmalı valla:KK1: ben de sen gibi oldum ki sorsuz duramazdım hiç ama 1.5 aydırr tuvalete gitmeye üşeniyorum,başlasam gerisi gelicek biliyorum ama o ilk adımı atamadım henüz
Hiç sorma canım ya, benimde başıma ne geliyorsa üşengeçlikten geliyor. :KK4:
Aslında ben kendi kendimi çok iyi motive edebilen biriyimdir ama o ilk adımı atma cesaretini gösteremiyorum bir türlü bu kez.

eveeet 3 ay önce indirdiğim bu videoyu uyguladığım gün geldi (ben de hasretle beklemiştim:)) inşAllah devam edebilirim ve ben de artık burada bildirim yapmak istiyorum; 1/21:nazar::21:

nnnnyyy kaç kilosun merak ettim de bi de callanla çok inceldin mi

hemen açıyorum kara kaplı defterimi:) calla başladıktan sonra belden 7 cm, kalçadan 5cm incelmişim ve ilk yaptığım ayda 1 kilo vermişim genelde 60-61 kilolarda gezinmişim.
fakat beraberinde aklıma estikçe pilates,yoga, step ve haftada 2-3 gün yüzme yaptım bunları calla başlamadan önceki 1 sene boyuncada yapmıştım ve sonrasında da yaptım.

kız kardesim 20 gün sadece call yaptı onun ölçülerini de önceki sayfalarda paylaşmıştım, bulursanız(alıntılayın lütfen) tek başına call yapmanın etkilerini görmek açısından daha sağlıklı bilgi verir.

2 sene kadar önce 83 kiloydum haftada 2 gün yüzme, 2 gün step-aerobik ve 3-4 gün pilates yapıyordum ve yediklerime de dikkat ederek 1-1,5 sene sonunda 60-62 kiloya indim. hedefim eskisi gibi 53 kilo olup yıllardır giyemediğim bir elbisemi giymekti ama kocişim çok kiloverdiğimi söyleyip protestoya başlayınca bir süre kilomu korumaya karar verdim tesadüfen bu dönemde de callanetics ile taniştım. 10 gün yaptıktan sonra kalçadan ve belden 2cm kadar incelmiştim ki dizimden sakatlanınca hergün yapamaz oldum haftada 2-3-4 gün yapabildiğim kadar yaptım(beraberinde diğer sporlarada devam ettim) zaman zaman 1-2 hafta yada 1-2 ay ara verdiğim oldu ama hep dönüp dolaşıp callan teyzeye devam ettim:)) sonunda 53 kilo olmadım ama 60 kiloyla tekrar o elbiseyi giydim, üstelik kalçası ve beli eskisi gibi üzerime oturmuyordu:))))

üstüme alınmam gerek bir yorum gördüm sanırım ben:KK1:

ayy valla billa yarın başlıcam yaa ertelememin sebebi de ne biliyor musun kuzu?
ayın 15 inde izmire gidiyorum,gelinlik diktiricem onun için,10 gün falan kalıcam şimdi başlayıp ara vermek de istemiyorum orada yapmam imkansız zaten,acaba şimdilik pilates bandıya bacak çalışsam da dönüşte mi call a adamakıllı başlasam diyorum.Bİr yandn da başla ,ara ver nolcak ki hareket harekettir diyorum ama bu ara çok hantalım kendi kendimi kandırıyorum sanıım:KK1: bugün yediğim şeyleri bir yazsam bana 5 caall üst üste yapma cezası verirsin:KK1:

ayy balayndaki ruslar geldi aklıma ühüüüüüüüüü:KK43:

bahaneni sevsinler:))) bi düşün bakalım call ile 10 günde ne kadar değişirsin sen?
o gelinliği kazulet gibi giymek var, şöööyle dimdik durup, enerjik, sıkı ve esnek bir vücutla prova etmek var. enişte de gelecek mi senle?

Ne diyeyim sana bilmem ki en iyisi, gelinliğin altında sallanacak bacaklarını düşün!!!

X