Callanetics Egzersizleri

nnnyyy canım yanıtın için sağol benim rusça dediğim video hareketleri yapanda rus aynı hareketlermi emin değilim.
sağolsun yağmurdamlası link gönderdi özelden bana ancak dublajsız sendeki türkçeyse rica etsem gönderirmisin

5.kez yaptım bu aksam insallah 19.kez yaptığımda farkı görebilirm...şuan çok rahat yapıyorum hareketleri dayanabiliyorum yaptıktan sonrada ağrıda olmuyo titremede...plates yaparken öüyorum resmen çok zor ama bu artık çok kolay geliyo bana üstelik platesten daha etkili ve daha kısa sürede sonuç veriyomuş insallah öyledir:21::21::21::21:

Son düzenleme:
nnnyyy canım yanıtın için sağol benim rusça dediğim video hareketleri yapanda rus aynı hareketlermi emin değilim.
sağolsun yağmurdamlası link gönderdi özelden bana ancak dublajsız sendeki türkçeyse rica etsem gönderirmisin

malesef canım...

5.kez yaptım bu aksam insallah 19.kez yaptığımda farkı görebilirm...şuan çok rahat yapıyorum hareketleri dayanabiliyorum yaptıktan sonrada ağrıda olmuyo titremede...plates yaparken öüyorum resmen çok zor ama bu artık çok kolay geliyo bana üstelik platesten daha etkili ve daha kısa sürede sonuç veriyomuş insallah öyledir:21::21::21::21:

19a gerek yok 3-4 saat sonra birileri kilomu verdin demeye başlar:)) birde o zor gelen pilatesi şimdi dene, benim pilates performansımı inanılmaz arttırmıştı. hundred yaparken 70den sonrasını sallar zoraki 100e tamamlardım calldan sonra 150 den fazla çok rahat ve bacakları aşağı indirerek falan yapabilir hale gelmiştim, karnımı içeri çekme kapasitemi de acayip arttırdı...

hepiniz normal call mı yapıyorsunuz yoksa evo olanı mı?
Yarın başlıyorum nnnyyy canımm ,yapmazsam cezalandır motivasyona ihtiyacım var çokk
:2::2:

Ben de bugün başladım, daha önceden pilates yaptığım için fazla zorlanmadım ama yine de evo.dan başlamaya cesaret edemedim, biraz alışırsam diğerine geçiş yaparım diye düşünüyorum , hepimize kolay gelsin kızlar.. kazakları, paltoları atacağız, saklanacak yer kalmayacak :2: o yüzden derhal kurtulmak lazım fazlalıklardan !!!

Az kaldı yaza azz :) Oh be, belimin ağrısından kurtuldum da rahat rahat yapabiliyorum callaneticsimi, zuzanamı :) çok mutluyum :)

Bu akşam 13.saatimi yapıcam ama şimdiden çok fark var,özellikle basen bölgemde gözle görülür bir toparlanma oldu...Artık alıştım hareketlerde kolay geliyor ama gerçekten işe yarıyor il başta fazla ümidim yoktu ama yaparak gördüm işe yaradığını

Aynı durumdayız, benim de bel sakattı yeni düzelttim :) 1den sayıyorum ben de.. Akşamları güzel hareket oluyor evde..

Çok geçmiş olsun canım.Resmen misafirim gitse de kaldığım yerden devam etsem diye dua ettim.
O kadar merak ediyorum ki sonucu.
Acele etmiyorum,biliyorum zamanla etkisini görmeye başlayacağım.
Ama ne zaman işte benim merakım bu.:KK1:

canım öyle bir kural yok, üzme kendini...
motivasyon amaçlı gün gün takip ediyoruz, alışkanlık olsun diye 21 gün yapılıyor, haftada 1 gün kasları dinlendirmek gerekir diye 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz ama callan teyzenin kitabında böyle bir zorlaması yok. hatta haftada 3-4 gün ile başlamaktan falanda bahsetmiş. kişisel tecrübeme göre 48 saatten fazla ara vermeseniz iyi olur, özellikle yeni başlarken...

Artık böyle devam edeceğim ne yapayım.
Zaten 21 günle sınırlandırmayı düşünmüyorum.
Eğer ki etkisini görürsem hergün olmasa da gün aşırı yapmayı düşünüyorum.
Yani bir şekilde bundan sonra callanetics hayatımda olacak.
Umarım ben de rahatsız bölgelerimde etkisini görürüm.
Çok umutluyum ama..

malesef canım...

19a gerek yok 3-4 saat sonra birileri kilomu verdin demeye başlar:)) birde o zor gelen pilatesi şimdi dene, benim pilates performansımı inanılmaz arttırmıştı. hundred yaparken 70den sonrasını sallar zoraki 100e tamamlardım calldan sonra 150 den fazla çok rahat ve bacakları aşağı indirerek falan yapabilir hale gelmiştim, karnımı içeri çekme kapasitemi de acayip arttırdı...

sahimi vay be callanetics neymiş yahu platesi yapmıyıda kolaylaştırdı demek ama platesi sevmiyorum zaten anca callanetics yapıyorum ona fırsat buluyorum birde gündüzleri ip atlıyorum..bende alıştım calla çok sevdim bayıldım ben bu egzersizlere vallahi:21::21::21::21: tam benlik:KK53:

Bu akşam 13.saatimi yapıcam ama şimdiden çok fark var,özellikle basen bölgemde gözle görülür bir toparlanma oldu...Artık alıştım hareketlerde kolay geliyor ama gerçekten işe yarıyor il başta fazla ümidim yoktu ama yaparak gördüm işe yaradığını

cnm sen normal eskisinimi yapıyosun yoksa evosu varmış onumu

nihayet bende indirdim daha doğrusu abim internet cafede indirtti bende başlıyorum bu gece. indiremeyenler internet cafeden indirtebilir.

hepiniz normal call mı yapıyorsunuz yoksa evo olanı mı?
Yarın başlıyorum nnnyyy canımm ,yapmazsam cezalandır motivasyona ihtiyacım var çokk
:2::2:

:))) haa şöööle bi silkin, kendine gel bakalım, kaç gün kaldı düğüne 93 gün mü?? yılın en fit gelin olacaksın, taşşş olacaksın taşşş, damat düğünü erken bitirin diyecekkk:))))

gecekuşuuuu, rapor veeeerrrrme zamanıııı, say baştan 1/93 yapıldı mı????

nihayet bende indirdim daha doğrusu abim internet cafede indirtti bende başlıyorum bu gece. indiremeyenler internet cafeden indirtebilir.

cok sevindim canim,
bilgisayardan anlayan birilerinin olmasi guzel. benim de esim bilg muhendisi o hallediyor boyle seyleri :KK1::KK1:

:))) haa şöööle bi silkin, kendine gel bakalım, kaç gün kaldı düğüne 93 gün mü?? yılın en fit gelin olacaksın, taşşş olacaksın taşşş, damat düğünü erken bitirin diyecekkk:))))

yaa ceza da mi var? ben bilmiyodum.. :26: benim daha 2/21 oldu.
ama coook sevdim cok :KK16::KK16:

Son düzenleme:
ben normal eski call yapıyorum evosu nasıl yaa o baskamı :26:
evosu güncellenmiş .çağımıza uygun kadınlarla yapılan video canım:KK1:
ama ben eskisini tercih edicem çünkü dublajsız hayatta yapamam

seviyorum seni yaaaa vallaaa:KK69:::KK60:

motive edişe bak can evmden vurdunn:KK1:

çayımı içiyim de hemen odama gidiyorum ben :KK1:

evosu güncellenmiş .çağımıza uygun kadınlarla yapılan video canım:KK1:
ama ben eskisini tercih edicem çünkü dublajsız hayatta yapamam

seviyorum seni yaaaa vallaaa:KK69:::KK60:

motive edişe bak can evmden vurdunn:KK1:

çayımı içiyim de hemen odama gidiyorum ben :KK1:

hmm yeni versiyonu yani:)bencede eskisini yap kadın çok motive edici konusuyo vallahi resimleri gördükçede daha çok yapasım geliyo

bu arada az önce yaptım call 6.yapışım bide aksam 30 dk tempolu yürüyüş yaptım markete gitmem lazımdı bare dışarı çıkmışken yürüyüş yapıp öyle eve döneyim dedim:KK1:

nnnnyy cnm 21 günü tamamladıktan sonra ara veriliyomu biraz kasları dinlendirmek için yoksa devammı

Son düzenleme:
nnnnyy cnm 21 günü tamamladıktan sonra ara veriliyomu biraz kasları dinlendirmek için yoksa devammı

devam devam bırakmak yok:)) bir şeyi 21 gün yaparsan alışkanlık yaparmış o nedenle başka bir forumda birisi 21 gün yapalım demiş öylece gidiyor işte...
istediğin ölçülere gelince 15dk yapılacak koruma programı var kitapda yazıyor, kitabı da indirip oku istersen...

X