Callanetics Egzersizleri

ilk basta bende çok zorlandım ama dayan yapıcaksın diyerek gözlerimi kapattım uyku modunda gibi öyle yapıyorum ama çok zor gerçekten 3.kez yaptığında daha alışıyo vücut ben dün yapamadım bu gece yapıcam insallah dinlene dinlene yapabilirsin videoyu durdurup tekrar baslarsın .....hareketler çok yavaş gözüküyo ama çok zor ve ağrı verici ama oda normaldir kadında diyo zaten ömür boyu şimdiye kadar hiç çalışmadığı kaslarımız çalışıyo resimleri görüp gaza gel konusmalarıda çok gerçekçi etkilendim ben

arkadaşlar arama motorundan arayarak bulduğum linkleri bir türlü indiremedim üstelik virüslüymüş internet ayarlarım da bozuldu bugün internet cafeden rica ettim o da bilgisarın virüslü olduğu için videoyu sildiğini söyledi ne olur birisi bana özelden videoyu gönderbilirmi

benim üst bacağım ve baldır bölgem alt bacakta kalın ve incelsin istiyorum etkili olur mu? ayrıca link konusunda lütfen yardımcı olur musunuz nasıl indiricem link nerde bulucam lütfen yarın başlamak istiyorum

ya kaç gündür uğraşıyorum bi türlü bulamadım video filan inmiyo lütfen bana da link atarmısınız

6/21
Egzersizi yeni bitirdim.
En son perşembe akşamı yapmıştım.
5.günümdü,cuma ve cumartesi yatılı misafirim vardı yapamadım.
Çok üzgünüm.
Kaldığım yerden devam ediyorum ama gerektiği gibi olmadığı için
canım sıkkın biraz.
1 gün geç gelse idi misafirim ne güzel dinlenme gününe denk gelecekti.
Neyse artık umarım bu şekilde de etkisini görebilirim.

hepsini bitiremedim ama cok sevdim
zaten hareketleri de tam dogru yapamiyorum ama yaptikca duzelir umuyorum..
ay kizlar, ins ben de sikilasabilirim boyle

Canım cok tesekkur ederim linki gönderdin:)) ben 'bana da gönderir misiniz' mesajini attıktan sonra keske bir okusaydim tum sayfaları dedim.. herkes benim gibi sormuş zaten senin gibi yardım sever arkadaşlarda sagolsun cok yardımcı oldular) ben dün başladım) yorumlardan cok mutlu oldu hadi hayırlısı benim sonuclarım ne olacak acaba.. Ölçüm yapmadım ama neyse hemen şimdi ölçüp koyayım:)) deneyimlerimi paylaşmak beni mutlu eder:) yeni kullanıcıyim bu forum sitesinde bir hatam olursa ne olur affedin:) bende gururla yazıyorum:))1/21 bugun 2. Gunüm okuldan gelince yaparım

Günaydın CanlarR=) güne enerjik başladım valla çok mutluyum=)) arkadaşlar sabah duşumu aldım ölçümlerimi yaptım (ilk kez başlıyorum bu arada)
şimdi ölçülerimi yazacağım bakalım ilerde neler olacak??? =)
26şubat2012 1.günüm
Bel:82
Kalça(sorunlu bölgem) : 112
Göğüs:92 (sütyensiz yaptım)
üstbacak(en kalın yerinden=) : 63
Dizkapağı ( o bölgem hep çıkık olmuştur.sinir oluyorum onu da takip edicem=) : 42.5
kol:30

Evet Kızlar bakalım 21 güne kadar nasıl değişimler beni bekliyor=) heyecanla bekliyorum..aradaki değişimlerde hemen ölçüm yapıp sizleri bilgilendireceğim merak etmeyinn=))
haydi ben okula=)

Aynı durumdayız, benim de bel sakattı yeni düzelttim :) 1den sayıyorum ben de.. Akşamları güzel hareket oluyor evde..

yağmurdamlası26 çok teşekkür ederim linki göndermişsin ama ben bunu torrentten indirmeyi başaramadım nasıl başardıysam film gibi birşey indi. You tube da ararken callanetic başlıklı bir video buldum sanırım rusça ona bir bakarmısınız sizinkiyle aynı hareketlerse onu bari yapayım

canim youtube dakiler kisa hep,
bunun tamami 1 saate yakin.
rusca olsa da eger tamami varsa onu dene bakalim.
10 saatte 10 yil gencles,
10 years younger in 10 hours
gibi seyler yaziyor.

benim gonderdigim link teki torrent linklerinden birine tikla sonra onu indir,
biraz deneme yanilma oluyor bazen yanlis seyler iniyor biliyorum.
ama ben de bu sekilde buldum canim,
ozel mesaja sigmaycak kadar buyuk bi dosya oldugu icin yollayamiyorum malesef..
kolay gelsin canim..

bugün 5/21 i yapıcam kızlar...gözle görülür sonuçları kaçıncıdan sonra aldınız?

dinlene dinlene yapabilirsin canım sorun olmaz. zamanla daha iyi olacak, herkes ilk başta zorlanıyor...

canım öyle bir kural yok, üzme kendini...
motivasyon amaçlı gün gün takip ediyoruz, alışkanlık olsun diye 21 gün yapılıyor, haftada 1 gün kasları dinlendirmek gerekir diye 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz ama callan teyzenin kitabında böyle bir zorlaması yok. hatta haftada 3-4 gün ile başlamaktan falanda bahsetmiş. kişisel tecrübeme göre 48 saatten fazla ara vermeseniz iyi olur, özellikle yeni başlarken...

canım rusçan yoksa ordan yapma bence, hareketler izlenerek yapılacak türden değil ne dediğini iyi anlamak önemli, mümkünse türkçe seslendirmeliden yap...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…