Callanetics Egzersizleri

haaa evet o kollarıda çalıştırıyomuş bugün sadece kollarımın altı ağrıyo şükür şuan hiç ağrım yok ilk yaptığımda bacaklarımda titreme olmuştu sabah kalktığımda yoktu:) birde bu forumda bi başlık vardı günde 5dk 1 haftaya taş gibi vücut diye onu yaptığımda tam 1 hafta öldüm resmen heryerim ağrıyodu özellikle bacaklarım zor yürüyodum merdiven çıkamıyodum birde şu göbek ve bel şekillendirme hareketlerini yapmıştım oda çok feci 4 gün yan taraflarım ağrıdı sağa sola dönerken hele uyuyamıyodum ama call deöyle değil çok hafif ağrılar oldu oda şimdi yok sadece kollarım hafif ağrıyo şuan bırakamyı düşünmüyorum kadın çok etkileyici konuşuyo inandırıcı geldi insallah bende öyle sımsıkı olurum pazarteside diyete tekrar baslıyorum yaza fit olarak girmek istiyorum artık sıkıldım eski halimi istiyorum ben doğumdan kaln göbek ve yan taraflarım özellikle beni çok sinir ediyo pantolon giyince yanlar çok çıkıyo doğum yapmadan önce yoktu onlar insallah oralarda düzelir birde fırsat buluncada gündüzleride leslie 3mil yaparım ve 100 tane ip atlıycam boş bulduğum vakitlerde call zaten aksamları yapıcam ...bu arada cnm sen hala yapıyosun değilmi nasıl sende etkileri oldu kiloda verdiriyomu ...birde okadar esnemeyle insanın boyu bile uzuyodur vallahi

bugün yapamasam da yarına kesin yapmayı düşünüyorum,arada aksatsam da 2 günü geçmiyo şükür.önceden bu 6 gün yap 1 gün ara ver olayını çok ciddiye almıştım,yapmam gereken gün yapamayınca bırakıyordum şimdi kim başlayacak baştan diye,meğer durum farklıymış artık 1 gün yapmasam ertesi gün kesin yapıyorum,katı kural olmaktan çıkınca zorunluluk gibiymiş de gelmedi,isteyerek yapıyorum artık

selam kızlar,ben 25 ocak da 60.8 kg ile babamla iddia ya girdim.(boy 1.58 )25 mart da 52 kg ya da altında olursam bana istediğim elbiseyi+ayakkabayı alacak.(olamazsam ben alıcam tabi).Şuanda 57.2 yim.evde kendi çapımda spor yapıom ve gayet sıkı bir rejim halindeyim.araştırma yaparken callanetics i gördüm ve konuşmalarınızı okudum.Şimdi int den bulduğum videosunu indiriom.Umarım doğru şeyi indiriyorumdur.Okuduklarımla baya bi gaza geldim.İddiadan çok askerdeki eşime süpriz yapmak istediğimden incecik olmak istiom.Çünkü benim eşimde acayip bir kg takıntısı var.Yarın sabah başlıom callen e.Deneyimlerimi sizlerle paylaşıcam ve eminim sizlere bol bol sorularım olacak.Her ne konu olursa olsun sizler sayesinde yalnız olmadığımı hissediyorum.o yüsden bu forumu çok seviyorum:))

4/21
4.günümdeyim.
Gittikçe alışıyorum galiba.
Bu sabah ölçülerimi aldım.
10. günde tekrar ölçeceğim.
Bakalım değişiklik olmuş mu?
Heyecanla bekliyorum valla.

Ben de eşim askerdeyken zayıflamıştım.Arada msn den görüşüyorduk,pek anlamıyordu ama görünce resmen şok olmuştu.
Ayy çok güzeldi gerçekten,bakıp bakıp hatun resmen küçülmüşsün diyordu.
Çok dalga geçerdi kilomla.
Şimdi ben egzersiz yaptıkça ya da yememe dikkat ettikçe,sen de çok abartttın ben seni böyle de seviyorum diyor ama
artık çok geç.Ben artık bunları kendim için yapıyorum.Sağlıklı yaşamanın ne olduğunu,bu dikkat etmelerimin ve yaptığım sporların
ilerde bana büyük getirileri olacağını biliyorum.
Aslında o zamanlar da kendim için yapıyordum ama ona
sen çok dalga geçtiğin için yaptım deyip,pişman olmasını sağlıyorum.
Umarım sen de istediğin kiloya ulaşırsın.Eşine de hoş bir sürpriz yaparsın.
Bu arada eşim çok kilolu olmasa da kocaman bir göbeği var ve artık ben onunla dalga geçiyorum.
Geçen benimle callanetics yapmaya çalıştı.15 dakika sonra bir baktım pes etmiş,gidiyor.Oh olsun ona.

Son düzenleme:
2. kez yaptım bu aksam biraz vücudumu titremesi geçti gibi yan taraflara doğru eğilirken acayip ağrıyo yanlar esneme hareketlerinde birde bacakları açıp öne yere eğiliyolar onu ben tam yapamıyorum tm yere yatamıyorum birde şu bacakları bara kaldırın diyo ya ben koltuğun kenarında yapıyorum diz kapaklarımın arkaları acayip ağrıyoşuan kasıklarımda çok ağrıyo yumurtalıklarımın olduğu yerler

Son düzenleme:

Süpersinnn :)) Çok eğlendim okurken:))

duygu_01 teşekür ederim link için:)
azimle başladıgım rejime bide spor ekledimmi degmeyin keyfime:) umarım 1 ayın sonunda fark görürüm:)

1-2 gün sonra ağrı kalmayacak cnm sabret, ağrıyan yerler küçülecek öyle düşün:) esnemelerde o seviyeye gelmek zaman istiyor, kişiden kişiye değişiyor esneme kapasitesi çoğumuz hala yere değemiyoruz, bu konuda endişelenme, kendini sebest bırak zamanla olacak...
bacak kaldırmada alttaki yada yukardaki dizini kilitleyip, yere çok bastırdığın için diz kapaklarının arkası ağrıyor olabilir, orayı daha serbest bırak hafif bükülü gibi olsun üzerine fazla yüklenme, bacağını kaldırdığın yer alçak kalıyorsa da bacak fazla düzleşiyor olabilir, gerekiyorsa biraz daha yukarı kaldırarak bunu engelleyebilirsin...

Son düzenleme:

evet yaa aslında biraz bükümlü yapsam yaa bende onlar gibi yapmaya çalışıyorum onlar yıllardır yapıyolar bunları bende öyle haliyle yapamam...teşekkür edrim cnm..bu arada aksam göğüslerimde bile ağrı vardı elledim semsert olmuşlar göğüslerdemi büyüycek ne ama sabah kalktığımda eski haline dönmüşler

selam kızlar 1/21 yapılmış durumda,hadi hayırlısı...benim boynum çok zorlandığından karın egzersizlerinde enseme ellerimi koyarak yaptım.pelvisi döndürme hareketi dışında çok zorlanmadım gibi,bakalım yarınki ağrı durumumdan anlarım nasıl gittiğini:)

:))) valla ben eşimi geçen hafta sonu ziyaret ettim 10 kg vermiş sıra sende dedimayıs da gelicek o zamana kadar toparlamış olurum dimi?bu arada bugün sabah tartıldım 56.9:))

:))) valla ben eşimi geçen hafta sonu ziyaret ettim 10 kg vermiş sıra sende dedimayıs da gelicek o zamana kadar toparlamış olurum dimi?bu arada bugün sabah tartıldım 56.9:))

Bence babanla bir daha iddiaya gir, 50 de elbise ayakkabı çanta alsın :)

Bence babanla bir daha iddiaya gir, 50 de elbise ayakkabı çanta alsın :)

25 mart a 52 kesin yetişir mi diosun?walla yememe acayip dikkat ediyorum ve günde en az 2.5 lt su içiorum.aynı apartman da annemler var 4 kat aşağıda ona inip çıkarken merdiven kullanıyorum.spor yapıodum kendi halimde ama şimdi callen e başladım.ee daha napiim bilemedim zaten.inşallah yetişir:)

1 ayın var ve 4,5 kilon kalmış... Rahat verirsin :)

:)) göğüs kaslarıda çalışıyor ondandır, bende koltuk altına doğru ağrı oluyordu. büyüme mevzuu muammalı, herkesin farklı gözlemleri var. büyüttü diyende, küçüttü diyende, aynı kaldı diyende var... ama genel olarak spordan sıkılaştırmasını ve güzelleştirmesini beklemek daha gerçekçi olur sanırım...

evet bencede ondan ağrı oluyodur ama küçültmesinde zaten küçükler

az önce 3.kez yaptım hareketler çok yavaş yaa etkisi olurmudur gerçekten gerçi çok acıyo ama yavaş olduğu için az enerji harcıyo insan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…