Callanetics Egzersizleri

istediğin dik bir duruş, fit bir vücut, yuvarlak hatlar, belirgin bir bel oyuğu, sıkı kalkık bir kaça, selülitsiz sıkı bacaklar ve düz bir karınsa evet callanetics sana bunu verebilir hemde kısa bir sürede:))

nasıl motive edici sözler bunlar ,ben de isteriiimm ben deee!:KK70: bir anca şu tarife kavuşsam keşkem.iyi ki varsınız ne diyeyim okudkça gaza geliyorum yasasın En Büyük KK

call yanında diyet yapmakta gerekirmi basenlerim gitmiyo poofffffffffffffffffff

bence yediklerine dikkat etsen süper olur canım. daha çabuk incelir ve şekillenirsin. benim hiç basen problemim yok bende iç bacak problemi var ama bacaklar için süper süper

kızlar bişey sorucam. calla yı yaptıktan sonra evde eliptik bsikletim var ondan 30 dk yapmalımıyım yapmamalımıyım siz ne dersiniz ?

imkanın varsa yap tabii...
call sağladığı incelmeyi kilo verdirerek değil sıkılaştırarak yapıyor. 1 kilo verirsen bunu 2 kilo gibi gösteriyor. bu nedenle daha hızlı sonuç almak için diyetle birlikte yapabilirsin hatta yanında yürüyüş vs.. bir cardiyo da yapabilirsin. bunların hepsi hedefine ulaşmanı hızlandırır.

malesef kaç kilo olursa olsun kilo alıp vermiş, doğum yapmış vs.. bir şekilde vücudu deforme olmuş bir kadın, spor yapmazsa hep aynı kiloda kalmış bir kadın gibi görünemiyor. call size bu gençliği, diriliği de geri veriyor. 10saatte 10 yaş gençleş derken bunu kastediyor bence...

sizinle aynı kiloda kadınlardan daha ince görünüyorsunuz, bununla birlikte sizden daha ince bir çok kadından da daha hoş, kıvrımlı, fit ve seksi görünüyorsunuz..

bugün düzenli beslenmeye ve yürüyüşe baslıyorum callda yapıcam düzenli olarak haftada 1 yapıyordumda :KK17:

merhabaaaa
calll teyze ile tanıştık ama bugün tam yapmadım tabi sadece hareketleir tanımak içinn
hepsindne bir kaç tane yaptımm çok yormadı beni hareketlerrr
1. ya yanlış yapıyorum hareketleri
2. yadaa spor yaptıgım için kaslar zaten hareketli
siz tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuzzz?

birde plateste yapmış biri olarakk , cal çok sıkıcı diye düşünürdüm am atam tersi oldugunu düşündüm video yu izlerken
daha akıcı , hareketler daha az yoruyor insanı ve daha etkili olduna kanat getiridm
ve görüntülerdekii degişimlere inanamadım:KK53::KK53::KK53::KK53:

merhabaaaa
calll teyze ile tanıştık ama bugün tam yapmadım tabi sadece hareketleir tanımak içinn

birde plateste yapmış biri olarakk , cal çok sıkıcı diye düşünürdüm am atam tersi oldugunu düşündüm video yu izlerken
daha akıcı , hareketler daha az yoruyor insanı ve daha etkili olduna kanat getiridm

aaaaa..kimleri göryorum..hoşgeldin canım..:KK9:

zaten spor yaptığın için olabilir..ama birde birkaçtane yaptım demişssin..anlamak için tamamını yapman gerekli.

ben ilk gün ölmüştüm resmen ki spor konusunda sıfır değildim..ayaklarım boşaldı,midem bulandı..ama ikincisini yaptıkten sonr hepsi geçiyor..

ve evet çok etkili..ben 14/21 i yapacağım bugün..bacaklarım taş gibi..göbekte daha çok fazla etkisini göremedim..ama eskisi gibide değil..farkında olmadan dik oturuyorum..önceden iki büklüm otururdum..

aaaaa..kimleri göryorum..hoşgeldin canım..:KK9:

zaten spor yaptığın için olabilir..ama birde birkaçtane yaptım demişssin..anlamak için tamamını yapman gerekli.

ben ilk gün ölmüştüm resmen ki spor konusunda sıfır değildim..ayaklarım boşaldı,midem bulandı..ama ikincisini yaptıkten sonr hepsi geçiyor..

ve evet çok etkili..ben 14/21 i yapacağım bugün..bacaklarım taş gibi..göbekte daha çok fazla etkisini göremedim..ama eskisi gibide değil..farkında olmadan dik oturuyorum..önceden iki büklüm otururdum..

aaa sendemi buradasın ebru oo sen bana göre deneyimli sayılırsın karın hareketleirnin filan tamammını yaptımm
ama bi yerde yanlış yaptım sanırım ben dee sürekli yapmak istiyorumm ama çok faydalıymış platesten bile etkiliymiş:)

merhabaaaa

Eheh bi kaç tane değil, 75'er 100'er tane yaptığında farkı farkedeceksin :p

Klasik call videosu değil de evolution daha uygun olabilir belki, ben de spor yaptığımdan klasik pek sarmamıştı.. O kıvırmalı kalça hareketi hariç :KK70:

Eheh bi kaç tane değil, 75'er 100'er tane yaptığında farkı farkedeceksin :p

Klasik call videosu değil de evolution daha uygun olabilir belki, ben de spor yaptığımdan klasik pek sarmamıştı.. O kıvırmalı kalça hareketi hariç :KK70:

hımm bu video kaç dk sürüyor peki nereden indirebilirim?

slm çok hızlı bir giriş oldu ama ; okuduğum kadarıyla yararlı olacağının düşündüğüm için bende video istiyorum ama nasıl ulaşabilirim??

Halin kalıyorsa neden olmasın :)

halim kalıyor kalmasına da eve geç geliyorum 8de akşam yemeği yiyorum 6da yesem çok daha iyi olur ama. bir aydır diyet yapmaya çalışıyorum boğazımı tutamıyorum işte :KK43: sürekli spor yapıyorum zaten eliptik bisiklet almam çok iyi oldu. bu gün 3. günüm calla ile. inşallah güzel sonuçlar alırım..

X