Callanetics Egzersizleri

ooo kaçak kuşumuzda gelmiş ben nasıl görmemişim bunu:)) teşekkür ederim canım, vücudum şekillendikçe motivasyonum artıyor birde burdaki arkadaşların desteği olunca gerisi geliyor. senin düğüne de az kalmış, görüşmeyeli nasılsın? en son leslie yapıyordun..
yemekte salça kadında kalça demişler azcık kalçadan zarar gelmez ama sıkı olsun, yuvarlak olsun, dik olsun, selülitsiz olsun, taşşş olsun:)))

fit ol tabii antalyanın en fit gelini ol:) hatta pilajda duyguyla birbirinize bakıp, birbirinizi çatlatın :))))

Son düzenleme:

Eheh en iyisi biz birleşip Rusları çatlatalım, birlikten kuvvet doğar

nnnyyy, tesekkur ederim bilgilendirme için. cok faydalı oldu.
ayrıca o 7 kilo zayfkenn giymediğin elbiseyi giyebiliyor olman, son zamanlarda duydugum en motive edici seydi , darısı basıma :26:

Quick Callanetics Legs - YouTube şöyle kısa bir video buldum canlarım bi bakın isterseniz call leg:)

bu içinden 1-2 hareketi aldıkları video, 20dklık bir video olması lazım, ısınma ile başlayıp devam eden...

bugün regl olduğum için hiç bir şey yapmayı düşünmüyordum, uyku gözlerimden akarken, 2dkcık t5t yapayım aksatmayayım dedim t5t yaptım, hazır ısınmışken şınav programı mı da yapayım zaten 5dk da biter dedim, onuda yaptım, setler arasındaki 90sn boşa gitmesin dedim araya pilates sırt hareketlerini de ekledim, derken baktım terlemişim bu kadarcık şey içinmi terledim, uykumda kaçtı bari bir de callanetics yapayım dedim onu da yaptım saat olmuş 2 aslında canım yoga yapmak istiyor ama sabah nasıl kalkıcam bilmiyorum ki..

Yaptın mı üstüne yogayı da :)

Gece 11 gibi tibet yaparken ben de hızımı alamamıştım, sonra çamaşır sereyim derken kaldı öyle.. Yoksa callanetics yapacaktım ben de, sen yapmışsın ellerine sağlık

Maksimum 1de uyumam lazım benim yoksa zor kalkıyorum 6 buçuklarda.. Gündüz uyursun bugün bir ara fırsat bulduğunda, iyi olmuş iyi :)

yok yapmadım kızım uyandı o ara şöyle bi dolandı evde, ne rüya gördüyse:)) yogada ezbere bildiğim bir program yok video açarsam sesini duyar yine kalkar diye çekindim. sabah zor kalktım çocuğu okula yollayıncada geri yattım:)

Yenir o uykulu haliyle :) Şanslı kız, annesinin spor yaptığını görerek büyüyor :) Benim de bugün ofiste öğlen vaktim vardı, videoyu iyice inceleyip hareketleri yazdım dikkat edilmesi gereken noktalarıyla bir kağıda.. Bakalım nasıl olacak merak ediyorum :)

Son düzenleme:

kitabını okumak lazımmış onu anladım,yanlış anladığım ya da acele ettiğim için dikkat edemediğim ayrıntıları öğrendim o güzel oldu.regl olmama rağmen bırakmadım bugün de yaptım,önceden ağrım olurdu ama call sayesinde mi bilmem ağrım da olmadı bu kez.başta biraz zorluyor ama alışınca da bırakılmıyor.21 i tamamlayıp sınavlar başlamadan koruma programına geçip sonra tekrar 1 saatlik programa başlamayı düşünüyorum.kitapta callaneticse devam edildiği sürece sonuç alınabileceğini söylüyor,süpere geçmeye gerek var mı o zaman acaba.

kitapdan anladığım kadarıyla kendisi öğrencilerini zaten onlar farkına varmadan süpere geçiriyormuş. bir süre sonra klasik video fazla zorlamıyor, vücudun zaten daha ileri seviyesini yapmak istiyor. en azından bende öyle oluyor, mesela bir süre sonra karın-kalça hareketi tatmin etmiyor, 150-200 yaptığım zamanlar oluyor, canım daha fazlasını istiyor, aşermek gibi:))
birde sondaki sandalye sıkma hareketini yaparkende mesela farkına varmadan bacaklarımı yerden 10cm yukardan tutmaya başlamıştım çünkü öyle sıkarken daha çok yanıyordum, sonra baktım süperde de o hareketin üst versiyonu olarak yerden bir karış yukardan tutun diyor ve yukardan tuttukça daha derin hissediliyor kaslar. burdan yola çıkarak vücut hazır olunca üst seviyeye geçmek gerekiyor diye düşünüyorum...

Az önce tibetten sonra gaz geldim, hazır tüm hareketleri yazmışken, hatta kitabına da göz atmışken 10 year 10 hour'u yapayım dedim. Yaklaşık 40 dk sürdü, ve kesinlikle diyebilirim ki evolution beni daha çok etkilemişti :) Sanırım yapmaya evolution'dan devam edeceğim ben, harekette kafam karışırsa harekette altyazılı haline bakarım :)

Hiii hem de Antalya! Bütün benim gıcık olduğum Rus'lar oradayken hemi de :) Çabuk başla :))
tamammmm

ağzından bal damlıyor canım
bende sorun var ben hareketsizliğe gelemiyorum kuzum yaa

call dan sıkılmıştım o yüzden usul usul hareketler diye,leslie tempolu geldi ama her seferinde duş almam lazım,kış gününde de zor oluyor,ondan da önemlisi saçımın yağ dengesi kaçtı,pilates lastiğiyle çalışıyordum,miskinlik diz boyu bir aydr

Calla yapayım bari değilse ben bu iştahla ohooo

Sende ne var ne yok canım?Tam gaz devam ediyoesun helal olsun valla

Duyguyla karşılaşırsak ruslar yüzünden aniden cinnet gelebilir ve bir cinnet her şeyi halleder

Ahah unutmuştum o lafı iyi hatırlattın, bir cinnet herşeyi halleder doğru :))

Az önce call evolutionu yaptım kesinlikle daha çok seviyorum bunu.. Ama eski videodan da çok şey öğrenmişim, orası kesin :)) Daha iyi geldi bugün bu :)

Yolladım tatlım sana da :)

Sporun her türlüsü faydalı, yeter ki hep yap, bırakma :)

duuygu sana mesaj yollamaya calıstım ama olmadı... linkleri yollayabılır mısın bana da bu arada senın degısım footolarını da ılham olması ıcın gonderebılır mısın ? gercekten ıse yaradıgını gormek buyuk motıvasyon saglıyor. bu arada o vıdeolar da turkce dublaj var mı? ben ıkı defa yapmıstım aslında ama kafam laptopa donuk oldugundan boynum agrıdı... olculer ne kadar kuculdu canım ?

çok sevindim senin adına :) diyet yapmak gerçekten çok zor. 83 ten 60 a düşmeyi başarmışsın harikasın. çok teşekkür ederim verdiğin bigiler için çok sağol :)

Benim ölçülerde bir problem yok canım, 1 seneden fazladır başka şeyler zaten yapıyorum, nnnyyy çok tavsiye ettiği için denedim ve çok beğendim, aralıklarla 3 sefer oldu şimdilik :) Linkleri gönderiyorum..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…