Callanetics Egzersizleri

callenetics gerçekten etkili bi egzersiz programı.ben de tekrar döndüm call e:) body rock un abcaklar ve eni öğrendiğim yanlar içi egzersizler de ilave .:) brazil butt e başlayamadım henüz onu çok istiyorum da..ne hikmettir ona sıra gelmedi.

Benim de indirme listemde duruyor hala o, bir türlü sıra gelip de indiremedim :)

Yap yap, bir gün call, bir gün bodyrock, bir gün ne istersen onu yap :) Haftanın en az 4 günü bunları yaparsak yaza kimse bizi tutamaz :)

Call'ın iki videosunuda indirdim ama bu call evolutionu merak ettim içeriği nasıl yada diğerlerine göre bu dahamı iyi sizce.indirmek için linkleride araştırdım doğru düzgün bulamadım fazla vaktimde yoktu açıkçası bunuda indirmek istiyorum varsa link alabilirmiyim.

liladaisy cnm meğer sende zayıfla sitesinden tanışıyormuşuzda haberimiz yokmuş benim nickimde k.cemilek cnm.resimler harika hemen farkediliyo değişim.3 aydır hatta biraz daha fazla spor yapıyorum ama daha yeni yeni değişimi farkediyorum senin o kadar zamanda değişimi yaşaman mucize birşey yani.

sağolsun nnnyyy'nin sayesinde duygu'yla beraber call'ada el attık call kardeşliğine bende varım.Duygu'cum o kadar çalıştırıyo yani bacakları benimkilerde titresin razıyım.şimdi iyice dozumuda artırıyorum lastiğimin en sert ve zor olanına geçtim o bile rahat geliyo bir şekilde zorlamam lazım kendimi.

Bana sorsan o zamanlar...''off kilolar gitmiyor o kadar yapıyorum bişey olmuyor'' modundaydım..taki fotoğraflayıp o fotoğrafları yanyana koyana kadar...ilk 2 ay kilodan giden bişey olmadı neredeyse,ama herkes zayıfladın diyordu....şekillenme toparlanma gerçekten inanılmaz.

ben herkesde aynı değişimi yaptığına inanıyorum..sadece gözle böyle net görmüyoruz..görmek için lütfen kendiniz için bile olsa fotoğraflayıp karşılaştırın.

meraba ben de yeni üyeyim fakat bu egzersizleri 10 gündür düzenli bir şekilde yapıyorum fakat bir sorum olcak bu 21 günü tamamlayan arkadaşlar sizin gögüslerinizde küçülme ve sıkılaşma oldu mu etki ettiğini hissediyorum fakat göğüslerim büyük olduğu için acaba küçültür mü bir kaç cm de olsa bilemedim.

nnnyyy kuzum yaaaa evolotion u bulamıyorum bir türlü ben,özelimden iletişime geçebilir miyiz? link varsa göndeebilir misin?
tekrar başlıcam ben karar verdim de :KK1:

meraba ben de yeni üyeyim fakat bu egzersizleri 10 gündür düzenli bir şekilde yapıyorum fakat bir sorum olcak bu 21 günü tamamlayan arkadaşlar sizin gögüslerinizde küçülme ve sıkılaşma oldu mu etki ettiğini hissediyorum fakat göğüslerim büyük olduğu için acaba küçültür mü bir kaç cm de olsa bilemedim.

hoş geldin canım, bende büyük göğüslüyüm ve sarkma var 2,5 sene çocuk emzirdim doğal olarak sarktılar ama üstüne spor ve yediklerime dikkat ederek 20 kilo verdim bu sürede sarkma devam etmedi aynı durumdaki bir çok insandan çok daha iyi durumda:)

call yaptığım sürece bende küçülme olmadı cup ölçüm hala aynı toparlandımı, nekadar toparlandı bilmiyorum, göğüs kaslarının çalışığını bende hissediyorum.

doktor sarkmanın ölçüleri var az ve orta sarkmayı spor toplar, sıkılaştırır, sıkılaşınca ölçünde biraz küçülür demişti ama benimkiler küçülmedi, demekki benimkiler çok sarkmış düşüncesiyle hiç dikkat etmiyordum göğüslerime, bir yandanda kilo vermekte olduğum için pek anlayamıyordumda. call yapmaya başladıktan sonraki 1 sene içinde kilom 1-2 kgdan fazla oynamadı, göğüslerim biraz daha dik ve sıkı geliyor ama... dikkatli izlemeye başlayalı fazla olmadı.
sanırım az sarkması olan birisi daha iyi cevap verir buna...

yalnız, sırtıda incelttiği için cm olarak göğüs çevresi daha küçük çıkıyor..

nnnyyy kuzum yaaaa evolotion u bulamıyorum bir türlü ben,özelimden iletişime geçebilir miyiz? link varsa göndeebilir misin?

canım ben indireli 1 sene oluyor linkler bende yok ama yakın zamanda indiren arkadaşlar var sitede...

Son düzenleme:

Gönderdim tatlım linkleri mesajla.. Başla hadi :) Yaza fıstık gibi olalım, Antalya'da bütün Rusları çatlatalım :p

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza katılmak istiorum ve bu egzersizleri denemek istiyorum ama videoyu bulamadım bir türlü eğer bana yollayabilirseniz çok sevinirim..

Arkadaşlar evolutionu ne zaman yapmak lazım ben şimdi 21 günlük olana başladım bugün 3/21 olucak bundan sonramı yapılması gerekiyor..Bide bende bulamıyorum evolutionu banada yollarsanız sevinirim..

Arkadaşlar evolutionu ne zaman yapmak lazım ben şimdi 21 günlük olana başladım bugün 3/21 olucak bundan sonramı yapılması gerekiyor..Bide bende bulamıyorum evolutionu banada yollarsanız sevinirim..

Ben de tam bilmiyorum ancak 21 günlükten sonra yaparsın :) Bu video daha yeni diğerinden, gönderiyorum birazdan linkleri..

Ben de tam bilmiyorum ancak 21 günlükten sonra yaparsın :) Bu video daha yeni diğerinden, gönderiyorum birazdan linkleri..

duygu teşekkür ederim link için ben özelden yazamıyorum henüz:)yalnız bişey sormak istiyorum bu 21 günlükolan dimi bana gönderdiğin?? şuan işyerindeyim açmıyo pek çok siteyi akşam indirebilicem ancak çok merak ettim bakalım inşallah becebilirim

Bacaklarım ve kalçamın acıdığını hiç bu kadar hissetmemiştim.ham olmadığım halde acıdı.nasıl bir şey bu bütün spor aletlerini bile geride bırakır bu call.bacaklarım titredi resmen

duygu teşekkür ederim link için ben özelden yazamıyorum henüz:)yalnız bişey sormak istiyorum bu 21 günlükolan dimi bana gönderdiğin?? şuan işyerindeyim açmıyo pek çok siteyi akşam indirebilicem ancak çok merak ettim bakalım inşallah becebilirim

Şimdi araştırdım internetten, bu 21 günlük olanın yeni versiyonlu videosu. Bazı hareketleri modifiye etmişler ve daha yeni bir video çekmişler, ilki 80lerden kalma çok komik görünüyordu tipler :) İlki daha iyi diyenler de var, bu iyi olmuş diyenler de.. Asıl eski versiyonun videosu yok bende, sadece bunu ve ne farkı olduğunu bilemediğim 10 hours videosu var. Evolutionu yaptım ancak 10 hours bu haftasonunu bekliyor :)

Lion, hiç beklemezsin di mi o kadar küçük hareketlerin bu kadar zorlayacağını :) İlk 10 sayfaya göz atabildim, 5.-6.dan sonra alışabilmişler yapanlar, çok normal :) Ben güya iyi antremanlıyım, beni de titretmişti :)

tamam canım 21 günde sonra yaparım çok teşekkür ederim gönderdiğin için

Tatlım sana mesaj gönderdikten sonra araştırdım, arasındaki fark sadece bu videonun yeni olmasıymış, bazı hareketleri de modifiye etmişler vs. Sen bilirsin :)

hoş geldin canım, bende büyük göğüslüyüm ve sarkma var 2,5 sene çocuk emzirdim doğal olarak sarktılar ama üstüne spor ve yediklerime dikkat ederek 20 kilo verdim bu sürede sarkma devam etmedi aynı durumdaki bir çok insandan çok daha iyi durumda:)

call yaptığım sürece bende küçülme olmadı cup ölçüm hala aynı toparlandımı, nekadar toparlandı bilmiyorum, göğüs kaslarının çalışığını bende hissediyorum.

doktor sarkmanın ölçüleri var az ve orta sarkmayı spor toplar, sıkılaştırır, sıkılaşınca ölçünde biraz küçülür demişti ama benimkiler küçülmedi, demekki benimkiler çok sarkmış düşüncesiyle hiç dikkat etmiyordum göğüslerime, bir yandanda kilo vermekte olduğum için pek anlayamıyordumda. call yapmaya başladıktan sonraki 1 sene içinde kilom 1-2 kgdan fazla oynamadı, göğüslerim biraz daha dik ve sıkı geliyor ama... dikkatli izlemeye başlayalı fazla olmadı.
sanırım az sarkması olan birisi daha iyi cevap verir buna...

yalnız, sırtıda incelttiği için cm olarak göğüs çevresi daha küçük çıkıyor..

Bende çok fazla sarkma yok sadece büyük oldukları ve yerçekimine karşı koyamadıkları için birazcık işte :) bi yandan kilo verip bi yandan da bu egzersizleri yapıp iyice sarkmamak toparlanarak kilo vermek istiyorum umarım işe yarar bedenen bi sıkılaşma hissediyorum bakalım bi kaç ay yapmayı düşünüyorum.cevap verdiğin için de çok teşekkür ederim ayrıca :)

Son düzenleme:
Bende yapmayı çok istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum.
Bana da link atarsanız çok sevinirim.
Gerçekten bu kadar fark sağlıyor mu?

Yolladım tatlım sana da :)

Sporun her türlüsü faydalı, yeter ki hep yap, bırakma :)

Bacaklarım ve kalçamın acıdığını hiç bu kadar hissetmemiştim.ham olmadığım halde acıdı.nasıl bir şey bu bütün spor aletlerini bile geride bırakır bu call.bacaklarım titredi resmen

:))) canım, inşallah kalçanı ve bacaklarını da kısa zamanda istediğin forma sokmanı sağlar:))

21 günlük dediğin 10years 10hours.. olandır sanırım. onu 21 gün veya rahat yapar hale gelince bir üst seviyesi olan süper callaneticsi yapabilirsin.
yada direk evolotion ile başlayıp videodaki 3 bayandan seviyene uygun yapanı(başlangıç-orat-ileri) takip ederek yapabilirsin.

Şimdi araştırdım internetten, bu 21 günlük olanın yeni versiyonlu videosu. Bazı hareketleri modifiye etmişler ve daha yeni bir video çekmişler, ilki 80lerden kalma çok komik görünüyordu tipler :) İlki daha iyi diyenler de var, bu iyi olmuş diyenler de.. Asıl eski versiyonun videosu yok bende, sadece bunu ve ne farkı olduğunu bilemediğim 10 hours videosu var. Evolutionu yaptım ancak 10 hours bu haftasonunu bekliyor :)

Lion, hiç beklemezsin di mi o kadar küçük hareketlerin bu kadar zorlayacağını :) İlk 10 sayfaya göz atabildim, 5.-6.dan sonra alışabilmişler yapanlar, çok normal :) Ben güya iyi antremanlıyım, beni de titretmişti :)

benim şahsi görüşüm evolution daha iyidir çünkü zaman içinde mutlaka geliştirilmiştir yeni şeyler eklenmiş insanların yorumları doğrultusunda daha iyi hareketler keşfedilmiştir. bunu bir süre ilk videoyu, bir süre diğerini yapıp deneyip sonuçları karşılaştırarak söylemiyorum böyle bir denemem olmadı ama ikisini de yaptım 2.yi daha çok sevdim.
yinede hep callan teyzenin 1. videosunu yapmayı tercih ettim, çünkü türkçeydi, pozisyonu doğru yapmak kolay değildi detay çoktu ve ben yanlış anlayıp yanlış yapmaktan korkuyordum, evolotionu yaptıktan sonra vücudum daha fazla rahatlıyordu ve daha fazla çalıştığını hissediyordum(zaten ileri seviyedeki kızı izleyerek yapıyordum) ama yinede aklımda hep bir acaba kalıyordu. bende içim rahat etsin diye türkçe olanı yaptım.

şimdi hareketlerin mantığını daha iyi biliyorum ne söylendiğini anlamaya ingilizcem yetiyor ama şimdide tembellikten ve alışkanlıktan yine eski videoyu yapıyorum:) evolotiondan daha çabuk bitiyor, hareketleri, sırasını ezberledim, kolay geliyor 2dk da bitiyor vs..
artık süper calla geçme zamanım geliyor birazda süper call mı yapsam yoksa evolotion mu yapsam yada dönüşümlü mü yapsam bilemiyorum... evolotion daha mantıklı ama süper call yapıyor olmanında başka bir havası ve motivasyonu olacak:)))

kısaca, hareketleri doğru yapmak alacağınız sonuçlar açısından çok önemli, eğer ne dediğini iyi anlıyorsanız evolotion yapın ama "yok ben anlamıyorum sadece görüntüye bakarak yapıcam" derseniz öyle olmuyor, call diğer sporlar gibi değil onun için türkçe olan videoyu indirip onu yapın derim ben...

X