Callanetics Egzersizleri

Kızlarrr ben bu akşam yapayım dedim.Platesi çok rahatlıkla yapmama rağmen (onuda yapmayalı aylar oldu) Callanetics karın egzersizlerini anammm yapamadım boynum çok kasıldı.Kasmayayım dedim ama kasıldı işte napıcam yapmakta istiyorum.

ilk zamanlar boyunda sonra yavaşça aşağıya doğru tansiyon olması normal canım, dinlene dinlene yapabilirsin, ama fazla soğumadan ve mutlaka başlangış pozisyonundan yeniden başla, bir de çok fazla yukarı kalkıncada boyun zorlanıyor, sütyen hizasına kadar kalkarsan biraz daha kolay olur sanırım...

kızlar, meraba. bende başlıcam pazartesi günü callaneticse birbirimize destek olalım. ben ölçülerimi ve kilolarımı da yazıcam eğer bi grup durumu varsa beni katın ve bildirim günü varsa ben ogün girip yazmaya çalışıcam. memurluk sınavına hazırlanıorum fazla nete giremiorum. ben zaten oldum olası kiloluydum bi ara platesle bayaa inceldim zaten tek istikrarlı döneim de o zamandı hemen bırakıorum diyeti ve sporu hiç azimli değilim sinir oluyorum bu huyuma

boy:165 cm
kilo: 100
bel: 84 cm
kalça:129 cm
bacak:81 cm (en şişko yerini ölçtüm)

9 ocak pazartesi başlıcam. diyetle beraber. bi sorum olacak size bir de. callanetics yanında başka bi spor yapıomusunuz. yürüyüş yada herhangi bir ev egzersizi. pazartesi yaptıktan sonra yazarım kızlar. allah hepinize bol güç bana da irade versin ki yapayım.

hoş geldin canım. vücudunu kısa sürede sıkılaştırır ve şekillendirir ama kilo vermek için tek başına yeterli değil ama yanında diyet ve hafif bir cardiyo mesela yürüyüş yaparsan yeterli olur ve verdiğin her 1 kiloyu 2 kilo gibi gösterir... kolay gelsin...

çok teşekür ederim. ben sabah yürüyüş yapmayı seviorum fakat dersaneye gidiorum o yüzden erken çıkıorm evden olmazsa callaneticsten önce su bidonlarıyla yaptığım bi egzersiz vardı önceden onu yapıp sonra callaneticse başlarım.

bir şey sorabilir miyim call de ki kalça hareketinı yaparken hani dizden kırıyoruz ya sonra kırdıgımız bacağı kaldırıp indiyor muyuz yoksa hgeri ye dogru küçük adımlarla itiyor muyuz?

bir şey sorabilir miyim call de ki kalça hareketinı yaparken hani dizden kırıyoruz ya sonra kırdıgımız bacağı kaldırıp indiyor muyuz yoksa hgeri ye dogru küçük adımlarla itiyor muyuz?

ileri geri yapıyorsun canım, ayak tabanınla bir şeyi, iter gibi..

sizin deyiminizle 1/21 birazdan başlıorum. bitirince bi sorun olmazsa deneyimlerimi yazıcam.görüşürüz

kızlar... sadece izliorum. yapmıorum 100 kere yaptığı harektleri ben 20de bitiriorum zor sizin de ilk gün böle oldu mu

evet canım herkesde böyle oluyor max 1 haftada hepsini yapar hale geliyorsun merak etme. yavaş yavaş dinlenerek yap tamamla yarıda bırakma fazla soğumadan 20 de bir dinlenip 100e tamamla olmazsa 20de 50de falan bırakıp diğer harekete geç ama bitir mutlaka faydasını göreceksin...

Son düzenleme:
kızlar... sadece izliorum. yapmıorum 100 kere yaptığı harektleri ben 20de bitiriorum zor sizin de ilk gün böle oldu mu

hahaha bende aynı senin gibiydim 2 gün yapmaya calıstım simdi foss hiç videoyu açmıyorum bile 15 tatilde yapmaya calısıcam

kızlar slm. asıl bugün 1/21 tam yaptım önceki gibi oturup izlemedim ama ter içindekalmadım ağrıma falan olmadı yanlış mı yaptm dye dşünüyorum.bütün hareketleri hiç atlmadan yaptım tam 100 olmsa da. bakalım inşalah doğru ypmışımdır yaa. çok umutluyum leslie ile 5 mile de yapmayı düşünüorum beraberinde. yaşasın callanetics

selam kızlar tekrar callaneticse başladım 1/41 yaptım neden 41 derseniz 41 kere maşallah denecek hale gelmek istiyorum da ondan. ki artık bırakmam da söz konusu değil idda meselesi terlemedim ama üşümedim de atletle yaptım ayna karşısında yanlışımı görmek için

ayna karşısında çok zevkli oluyomuşş (narsist miyim ne :44::44:)

kızlar 2/21. aslında tam yaptıktan sonra yazacaktım da net yoktu.yaptım egzersizleri kaldım robot gibi kasım kasım kasıldım.. bacaklarım tirtir titredii. midemin kemikleri ağrısı resmen( ööle bi kemik varmı bilmiorum ama) hiç ağrımayan yerleri ağrıyo. bi de o topukları değdirip de biraz çmmelip pelvis yukarı biraz daha pelvis yukarı dio ya onu yapamıom neyse 2. gün dneyimlerim de bu. bi de boğazımı tutarsam süpr olacak.siz ne durumdasınız kızlar

Ben de yarından itibaren callanetics e başlıyorum, ayrıca pilates ve walk at home da yardımcım olacaklar. Daha önce callanetics e başlamıştım ama uygun ortam bulamadığım için 4 günden sonra bırakmak zorunda kaldım. Başlayalım bakalım 4 ayda kaç cm incelicez

merhaba arkadaşlar sizleri hep takip ediyordum . bu ilk msjım.bende 10 saatlik olan link var .21 günlük olanı istiyorum banada özelden msj atarsanız sevinirim özellikle karın için yada yürüyüş için olanı varsa onuda. ben bugün başladım.dilerim herkes istediği görünüme ulaşır.sevgiler

biz de 10 saatlik olanı yapıyoruz canım fakat 21 gün denmesinin sebebi bir şeyi 21 kez yaparsan devam ettirirsin diye bir inanış var o yüzden öyle diyoruz. mesela benim en az 30 saate ihtiyacım var kendi hedefini kendin belirle canım kolay gelsin

teşekkür ederim esra 2424

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…