Callanetics Egzersizleri

chentic hoşgeldin canım umarım sen ben ve diğer arkadaşlarımız kısa zamanda istediğimiz her şeye ulaşabilirz bugün dinlenme gnümdü kendimi boşlukta hissettim valla ,ödevini yapmamış öğrenci gibi vicdan azabı çekiyorum keşke öğrencilerim de böle hissetse

1. bitti sayıların daha azını yapabildim maşallah her tarafım çalışıyor o PELVİS DÖNDÜRME HAREKETİ neydi ya hiç yapamadım onu

1. bitti sayıların daha azını yapabildim maşallah her tarafım çalışıyor o PELVİS DÖNDÜRME HAREKETİ neydi ya hiç yapamadım onu

evet pelvis döngüsü çok zor 10 tane yapılıyor ama bana da 100 tane gibi geliyor.beni en çok zorlayan hareket ama inatla yapıyorum

çok teşekkür ederim arkadaslar incelmek bi tarafa şu cıvık etlerim sıkılaşsın istiyorum artık mümkün dimi calla

uyumak istiyorum. callen teyzemi izledim. artık rahatça uyuyabilirim. soru: pelvis kepçesini doğru yapan var mı? ne kadar uğraşsam da pelvisle kıvrılamıyorum onların yaptığı gibi.

hoşbuldum... ben daha ilk günümdeyim ve dinlenme gününü iple çekiyoruö

4/21 olduuu anaaa daha dun diyordum nasil baslicam die amaa hala oturmayan taslar var gb hisediyorum yaa neyse sanki ters bisiler var sanki hareketleri dogru yapamiyorum gibime geliyor ama yapmayada devam ediyorum hadi hayirliis

Merhabalar....
Baştan itibaren konuda yazılan herşeyi okudum ve ondan sonra yazıyorum......Ben bir başka forum sitesinden görüp uygulamaya başladım Callanetics hareketlerini.... 11. seansımı yaptım ve ilk olarak belimden incelme oldu...( 3 cm)...diğer yerlerden o kadar çok incelmedim sayılır..... Bir arkadaşım ..ki sık görüştüğüm biridir...bana bu ara güzel zayıfladın dedi halbuki sadece 1 kg verdim...
Bu arada ben sabah 7 de kalkıyorum ..önce Leslile ile walk at home videolarından bazen 2 bazen 3 mil yürüyüş yapıyorum.... Akşamları ise saat 11 de Callan yapmaya başlıyorum... bu sayede daha rahat ve güzel bir uykum oluyor.....
Başlangıçta benim de çok ağrım oldu... ve her hareketi sonlandıramadım... hala bazen yoruluyorum ama kesinlikle çok işe yarayan müthiş bir esneme egzersizi.... ve gittikçe kaslarımın esnediğini hissediyorum....
Buraya yazan ve deneyimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler.... ben de paylaşmak istedim sadece...
Sabırla ve azimle yaparsanız sonuca ulaşırsınız kesinlikle...
Herkese kolaylıklar ve bol hareketli günler.....

Bir de yine bu sitenin Tibet hareketleri bölümüne bazı sorular yazdım ama kimse ilgilenmedi... burda yapan varmı... Tibetin gençlik pınarı olan 5 hareketi yapan varsa bana bu konuda yardımcı olabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…