Callanetics Egzersizleri

Yarın başlicaam inş 6 gün yapıp 1 gün aramı veriliyor ? :26: Birde video da dediği sayıda yapabiliyomusun ? bazı hareketler çok zor geldi bana
evet cnm öyle oluyo.ilk günler tamamını yapamıyordum 50-60-70 artırdım gün günden vucudun alışınca artıyor sayılar

Yarın başlicaam inş 6 gün yapıp 1 gün aramı veriliyor ? :26: Birde video da dediği sayıda yapabiliyomusun ? bazı hareketler çok zor geldi bana

bende cok zorlaniyorum ama dayanmaya calisiyorum nasil bir azimse 6 ay once baslamam gerekeni 1 aya sigdirma telasi valla gozumden yas geliyor o karin hareketlerinde ozellikle.. ama dayaniyorum ./ ne kadar dogru ne kadar yanlis hak getire artik ben o bacagi yana koyupta donduruyor filan allahimm ondada yorgunluktan oluyorum birde esnemede onlar kadar esnenmiyor zamanla olur tahminimce ve arkadaslarin tecrubelerine dayanarakk insss

selam kızlarrrryeni arkadaşlar katılmış aramıza ne güzel,inş daha da kalabalık olur birbirimize destek oluruz.az önce 6. yı tamamladım yarın dinlenme günüm.nickini unuttuğum bi ark yazmış zorlanma yanma olmadı diye o zaman muhakkak yanlış olan bişeyler var canım. ben bir set tamamlamışken bile ağrım oluyordu ki yanma olması harektlerin doğru yapıldığını ve kasların çalıştığını gösterir.türkçe dublajlı olanı muhakkak edinin değilse çoğu hareketi yanlış yaparsınız ben gibi ingilizceniz kıtsa

Videoyu 1 sene öne indirmiştim ama hiç başlayacak motivasyonum olmadı. Şimdi sizlerden aldığım destek ile yeniden başlayacağım. Benim videom ingilizce idi. Sen özellikle hareketleri iyi yapman lazım deyince, ne olur ne olmaz diye şu an dublajlısını indiriyorum

istediğin ölçüye gelince günde 15dk yapılacak bi program da var onu gördün mü? türkçe dublajlı video ile birlikte gelen kitapda yazıyordu hareket listesi...

Umarım o günü de görürüm...Umutluyum

Kızlar videosunu ve türkçe alt yazısını nerden bulabilirim başka bi siteden link buldum ama ..........'den indirmeyi beceremiyorum yardımcı olabilirmisinizzz ? :26:

indirebildin mi şeker?

Evet evet... Ben de ayy bu hareketlerimi yapacağım bunların hepsi yaşlı demiştim. Ama bir saattir yazılanları, yorumları, sonuçları okuyorum, hayretler içerisindeyim...

Sen de mi pazar başlıyorsun? Ben de şu an indiriyorum. Beraber gidelim mi? Yalnız başıma çok verimli olamıyorum birinin beni gaza getirmesi lazım!! En büyük sıkıntım bu işte. Motivasyon!

Duaların kabul oldu ve bak ben geldim. Lütfen sen de duanın şekillenmiş hali olan bu garip arkadaşona desteğini esirgeme.. Seni dinliyorum veeee kıt olan ingilizceme güvenmeyereeeekk dublajı indiriyorum

Saat geç olmuş ben artıkın uyuyayım..
İyi geceler/sabahlar..

kızlar selam. bu konu çok dikkatimi çekti. bana da yardımcı olursanız çok sevinirim. nette fotoğrafları görünce çok heveslendim. nereden indirebilirim acaba? nasıl yapılıyor bu spor

mrblar :) bnde uzun bi süre önce indirmiştim bu wideoyu sonunda başlamak nasip oldu bugün 3.günüm kalça harektlerini yaparkeen yanma acıma peek hissetmiorum ben acaba olmuyomu sizede öyle oluyomu.s

mrblar :) bnde uzun bi süre önce indirmiştim bu wideoyu sonunda başlamak nasip oldu bugün 3.günüm kalça harektlerini yaparkeen yanma acıma peek hissetmiorum ben acaba olmuyomu sizede öyle oluyomu.s

valla banada oyle oluyor arada sirada hic agrim sizim olmuyor sahsen ... birde yanimizda egitmen yok soramiyoruz hareket dogrumu die

Sen de mi pazar başlıyorsun? Ben de şu an indiriyorum. Beraber gidelim mi? Yalnız başıma çok verimli olamıyorum birinin beni gaza getirmesi lazım!! En büyük sıkıntım bu işte. Motivasyon!

Bugün başlicam şuanda işim var.. akşama yapıcam yaptıktan sonra girer yazarım Kaytarmak yok beraber gidiyoruz Rapor vericez ona göre Hadi bakalım güveniyorum bizee

Adet olmamla birlikte callayı mahvettim baştan başlıyorum saymaya. İlk setimi 12'yle bitirdim diyelim.
Bugün itibariyle, Calla 1/10

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…