Callanetics Egzersizleri

indirdim simmdik videoyuu yardim icin saolun... bu egzersizleri gunde 2 defa yapsak olur mu yani daha hizli sonuc elde edermiyiz ve 21 gunu daha kisa surede tamamlayabilirmiyiz? en azindan cabucak sonuc ve vakitten kazaniriz :) deneyen var mi ?

evet doğru indirmişsin o yaşlı teyzelerin olduğu eski video...
sen o teyzelerin yaşına aldanma hareketleri dediği gibi 1 kere yap da ondan sonra tekrar sor günde 2 defa yapayım mı diye:)))
şimdiye kadar ilk seferde bütün hareketleri eksiksiz doğru yaptım diyeni yada en az 3 gün ağrı çekmeyeni görmedim.
ben 1 senedir nerdeyse hergün orta-ileri seviyede pilates, step-aerobik ve yüzme yaptığım halde o çok güvendiğim kaslarım callan teyzeme dayanamadı:)) kısaca o hareketler göründüğü kadar kolay değil mutlaka hamlama ağrıların olacak ama sık dişini 3 günde geçer, sonrasında da günde 1 defa yapman yeterli olur, 2 defa yaparsan vücudunu aşırı zorlamış olursun...
illa daha hızlı ilerlemek istiyorsan, kilon nasıl bilmiyorum ama kilo verecek bir şey yapabilirsin, mesela en az yarım saatlik yürüyüş gibi bir cardio egzersizi yapabilirsin.
bir şekilde kilo verirsen call verdiğin 1-2 kiloyu 3-4 kilo gibi gösterir...

Son düzenleme:

aslinda boyuma gore normal kilom var ama su basenler oldurdu beni birde hafif gobisim cikti onlar 1 ayda gitsin bisi istemem okuldan yeni geldim sole dinleniyimde aksama dogru denicem gece yazarim durumuumu :))) valla cok basit gb geliyor hareketler oysaki

bugün 14.yü yaptım ama yeni başlayan arkadaşlar şunu söylemek istiyorum 23 günde incecik olmayı beklemeyin.çok güzel toparlıyor ilk hafta farkı görüyorsunuz zaten ama istediğiniz inceliğe ve sıkılığa ulaşmak için daha uzun süre yapmanınz gerekiyor.zaten vucudunuz alışınca tıkır tıkır yapıyorsunuz zor gelmiyo artık videoyu bile takip etmiyorum,ezberledim tüm hareketleri başlayınca gerisi geliyor

nihayet duyarli bir arkadasim cikti ..canimsin ya cok saol..hayatim bende indirmek istiyorum dogru linki bana özelden atarmisin??

valla yeni yaptimm bitirrdim daha 1ci gunum... ama su karin ve bacak esnetmede onlar gibi kusursuz acabiliyormusunuz bacaklarinizi kizlar dumduz.... ben yapamiyorum belki zamanla olur :S..... hele en son yere dogru esnemede oturuyorsunuz ya ondada yarim kaliyorum... sanki etki etmicek gibime geliyor kendimi zorluyorum ama onlar gb zor yaparim gibime geliyor :26:

kendini zorlama açıldığı kadar yap gün geçtikçe daha çok acılacak ama şimdi zorlarsan ağrı yapabilir.

kendini zorlama açıldığı kadar yap gün geçtikçe daha çok acılacak ama şimdi zorlarsan ağrı yapabilir.

normal yaptim fazla agrim yok simdilik.. gerci 2 gundur leslie yapiodum... ins gunden gune onlar gb oluruz hareketleride kisa zaten oyle 1 saate tam olmuyor :)

slm kizlar bende katildim araniza.rukeye ablaya tesekkür ederim..linki bugün indirdim.yarin baslarim yapmaya..peki sunu sorucam biz bunu süreklimi yapicaz yoksa sadece 21 günmü? yada 10 günmü ?? devali yapinca etkisi devamli olur die düsünüom..sizce???

kaç cm incelmek istiyorsan hedefine ulaşana kadar yapman gerekiyor.hedefine ulaştıktan sonra da 15 dk lık koruma proğramı varmış cnm

kaç cm incelmek istiyorsan hedefine ulaşana kadar yapman gerekiyor.hedefine ulaştıktan sonra da 15 dk lık koruma proğramı varmış cnm

oo aysecelin sen cevapdami yazardin :))) sen kapilmis gidiosun nasil gördün mesaji :))
saka cnm.bi an önce baslamak icin heycanlaniom vallah ..yazilan yorumlar acaip isteklendirici..benimde üst tarafim normal alt genis basenler :/ hergün 1 saat yürüodum ben bunuda yaparsam tamemen gider insallah..

niye cnm elimden geldiğin cvp yazmaya çalışıyorum eğer başka bir arkadaş cvp verdiyse o zaman yazmıyorum.benimde basenlerim var ben istediğim ölçüye ulaştıktan sonra da devam edeceğim cnm kendimi iyi hissediyorum

çok özledim ben de call i yeniden başlıyorum yarın.ne güzel incelmiştim ya.keşke bırakmasaydım.neyse herkese kolay gelsin..

geç saate bırakınca çok zor oldu benim için ama en başa almaktan kokrtuğum için bu saatte azimle yaptım callı :))))
5/21

bugun 2-21 ama hic agrim yok :S kaslarim mi dogru calismadi anlamadim birde hastada oldum :S hic agrim yok sizin anlattiginiz gibi :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…