Callanetics Egzersizleri

kislar su linki bende istesem ayip olmaz diimi.....:))) leslie ile kosup ardindan aksam bunu yapmak iyi olabilir belkide :)

kızlar ben çok düzensiz yaptım yav
aslında cumartesi günü yapıp pazar dinlenip 21 tamamlamış olmam lazımdı
ilk hafta p.tesi başlayıp 5 gün yapabildim c.tesi pazar yapamadım
ikinci hafta perşembe c.tesi pazar yapamadım
üçüncü haftada kayıpsız gidiyorum pazar dinlenmeyi planlıyorum
2 hafta boşa gitmişmidir acaba :18:

aza önce 13.yaptım

13. çok iyiymiş Farkı görebiliyormusun ? Bende başlamak istiyorum dün attığın mesajdaki linkden indirdim mesaj yazamadım burdan teşekkür ederim Kitabını okudum biraz.. Şimdi biz bütün hareketlerlemi o güzel toparlanmaları elde ediyoruz yoksa nerde sorun varsa oraya yönelik verdiği hareketlerle mi ? :26::26: Videosunu açamıyorum oynatıcı bozulmuş o yüzden çok soru soruyorum kusura bakma Birazcık açıklarsan yaptıklarını paylaşırsan sevinirim

hiç boşa gitmiş olur mu, tabiiki faydasını görürsün, çok fazla ara vermediğin sürece bir kaybın olmaz endişelenme... mesela ben spora ilk başladığım zaman sırt çalışmayı 2-3 gün bıraksam ağrılarım tekrar başlıyordu 4-5 ay sonra 1 hafta yapmayınca tekrar başladı şimdi 2-3 hafta yapmayınca ancak ağrılar başlıyor o da çok hafif demekki artık sırt kaslarım yeterince güçlü ve geri dönüşüm de eskisi kadar hızlı olmuyor.. yada yüzmeyi bıraktıktan 2 ay sonra trisepslerim gevşemeye başlamıştı mesela... tabiiki callı bırakınca da geri dönüşler olacak ama öyle 1 günle bişey olmaz.. 40-50 sayfa geride de bir arkadaş 21 gün yapıp bıraktıktan 3 ay sonra eski halime döndüm ama kiloda almıştım yazmış...

bütün hareketler yapılıyor 40-45dk sürüyor, eğer sadece kalça yada sadece göbek eritmek istiyorsan onlar için de 20dk süren ayrı bir video var... ama videoyu izleyerek yapsan çok iyi olur yaparken verdiği uyarılar falan çok önemli, işe yaraması için hareketler doğru yapılmalı. video oynatıcı dediğin bilgisayardaki programmı aratıp başka bir program indirsen?

Son düzenleme:

Sürücüde bozukluk var diye hata veriyor bilgisayar biraz sorunlu bi kaç gün içinde yaptırcam ve hemen başlicam.. Şimdiden bilgi alıp sorun halloldugunda aklımda soru işareti olmadan başlayayım ben aslında genel olarak incilmek istiyorum(kol,göbek,basen,kalça) fakat en çok basende problemim var.. birde önceki sayfaları okudum gögüs altınıda inceltiyormuş galiba :26::26: ben istemiyorum gögüs bölgemde incelme zaten küçükler büyütmeye çalışıyorum bende olandan da olmayayım şimdi ben bu videoyumu yapıcam yoksa başka bir video mu indireceğim ? :26::26:

yok canım göğsü küçültmüyor, evet altını küçültüyor ama göğsün kendisi küçülmüyor. sırt-mide üstü ve yanlardaki fazlalığıda incelttiği için ölçerken güğüs çevresi küçük çıkıyor..
mesela benim göğüsten 2cm küçüldü ama eskiden de 80D kabını tam dolduruyordu hala aynı dolduruyor ama hani sütyenin altındaki lastik kısmı varya orası biraz bol geliyor şimdi, aslında 75 takmam lazım artık ama 80d 75 bedende e-f cupa denk gelir onuda piyasada bulamam herhalde zaten eskiden de 80d den taşıyordu ama mecbur daha büyüğünu bulamadığımdan onu kullanıyordum sonra verdiğim son 5 kilo ile şükür biraz içi boşaldıda d cup normal olmaya başladı... kısaca call küçültmüyor, topluyormu yada büyütüyormu onu da bilmiyorum, başka sporlarda yaptığım için kendimde gözlemleyemedim...

tüm vücutta incelme istediğine göre bunu yapmalısın... bel, kalça, göbek, bacak, kol hepsi var bunda...

Son düzenleme:
kizlar yaa ne güsel yazmisiniz biz yeni baslayanlarada biras yol gösterin mesela ben daha indiremedim bile ücretli görünüo bu..para mi yatircaz???

hayır ücretli falan değil o indirme sitesinin sistemi hızlı indirmek istersen ücret ister yavaş indirmeyi seçersen istemez, evde indirmene yardım edecek biraz bu işden anlayan birisi yok mu?

slowdownloada tıkla sonra orda 10sn falan bekletecek, sonra çıkan yere resimdeki kelimeyi yaz, sonra downloadnow a tıkla...

Son düzenleme:

Teşekkürlerr
Peki gögüsümü küçültmicek madem bilgisayrdaki sorun halloldugu andan bende başlıyoruuuum

indirdim simmdik videoyuu yardim icin saolun... bu egzersizleri gunde 2 defa yapsak olur mu yani daha hizli sonuc elde edermiyiz ve 21 gunu daha kisa surede tamamlayabilirmiyiz? en azindan cabucak sonuc ve vakitten kazaniriz :) deneyen var mi ?

ayrica bende indirdimde acep dogruu turkce dublajli ... ve kadin cok eski zamanin kadini videoda oyle sizinde oylemi

içime su serptin valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…