Callanetics Egzersizleri

evet evolotionda da bacak hareketleri var fakat süper ve klasiktekilerin aynısı değil, özellikle ayakta durup sehpaya tutunarak öne, arkaya ve dışa doğru 100er defa yaptıkları bacak hareketleri bayaa zorluyor... evolotionda 3 kişi, 3 ayrı zorluk seviyesinde yapıyor 3. seviyedeki hatunu izlersen ve tabiii doğru yaparsan oldukça zorluyor...

süper calldaki bacak kısmına da baktım klasiktekine ek olarak 1 bacak hareketi var hareketi anlatma yeteneğim pek yok ama kabaca bara tutunup bir bacağı havaya kaldırıp aç kapa yapmış diyebilirim, birde en sonraki sandalye sıkma hareketini yerden 1 karış yukarıda yapıyor ve aynı hareketi topuklar/topuğun arka kısmı ile sıkarak da yapıyor...

birde sadece bacaklar için 20 dklık dvd çıkarmış ama onun indirme linkini bulamadım...

ayrıca diğer videolar ingilizce, hareketleri doğru yapmak söylediği yeri sıkmak, dediği yeri serbest bırakmak çok önemli, bence ne dediği anlaşılmadan yapılırsa pek etkisi olmaz, klasik callıda sadece görüntüye bakıp yapsak bu kadar zorlayıcı ince detayları yakalayamazdık diye düşünüyorum o nedenle ingilizcen yeterli değilse bence boş ver.

belki videoları indirene kadar, klasikdeki bacak hareketlerinin sayısını arttırarak devam edebilirsin...

Son düzenleme:

çooooooooook teşekkür ederim çok yararlı oldu bu :) klasiktekileri biraz arttırayım o zaman şimdilik o aç kapayı denedim de 10 taneyi zor yaptım valla biraz geliştirir evolutiona geçerim o zaman :)

10.yu yaptım bugün kızlar dün yapamadım fırsat olmadı aslında pztesi izin günümdü ama pztesi izin yok artık dün kullandım hakkımı

10.yu yaptım bugün kızlar dün yapamadım fırsat olmadı aslında pztesi izin günümdü ama pztesi izin yok artık dün kullandım hakkımı

Yaaa biz nicin senle aynı gidiyoruz ben de yapamadım dün :)) Ama ben bugün de yapamayacağım adet oldum, yarın 10 diyeceğim kısmet olursa artık. Buna da şükür.

Yaaa biz nicin senle aynı gidiyoruz ben de yapamadım dün :)) Ama ben bugün de yapamayacağım adet oldum, yarın 10 diyeceğim kısmet olursa artık. Buna da şükür.
evet ya aynı gidiyoruz sancın yoksa yapsana bugün cnm yine aynı devam edelim.

ben yarın tekrar baslamak istiyrum daha kınce devam edemedim
var mı bana arkadaş yarın başlayan ?????

11.bitti bugündeartık videoyu bile takip etmiyorum ezberledim hareketleri.karın hareklerini çok güzel yapmaya başladı sırtım kuvvetlendi iyice kendimi çok iyi hissediyorum

iyi akşamlar herkeseeee
bugün nihayet başladım sadece çok sıkıcı ve zor bulduğum için pelvis hareketini es geçtim.
onun yerine bacak ve popo çalıştıran sağlam 4 hareket var 50 şer jere onları yaptım.bırakmayı düşünmüyorum bir daha. hayat felsegfesi haline getirip hep sıkı vücutla dolaşıp mankenlere insan dışı varlıklar gözüyle bakmaktan kurtulmak istiyorumm
1/21

canım pelvis hareketleri de çok önemli önce zor geliyon ama zamanla alışır vucudun zaten 10 tane yapıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…