Callanetics Egzersizleri

ben dün 1.yi yaptım çok zor bazı hareketleri eksik bazılarını yanlış yaptım bugün heryerim ağrıyor nasıl devam ederim kızlar geçermi bu ağrılar

2.günde ağrı yapabilir ama benim 3.gün hiç bişeyim kalmadı hareketleri tamamladıktan sonra

2.günde ağrı yapabilir ama benim 3.gün hiç bişeyim kalmadı hareketleri tamamladıktan sonra

inş öyle olur. çok kiloluydum zayıfladım şimdi de sıkılaşmak istiyorum kiloluyken bu kadar takıntı olmuyordu. şuan sadece 5 kilo fazlam var. ama anormal gözüken sadece belim be kollarım 1 ay içinde sıkılaşabilir miyim?

callan teyze sıkılaşacağını söylüyor bence ciddi bir fark oluşur eger düzenli yaparasan.

bende 6.yı yaptım bugün kızlar ve 15 dk bisiklete bindim

Heey ben de 6'yı bugün yaptım, senle ara vermişim, şahane. Aferim bize, bırakmak yok! Fazladan bisiklete binmen süper ben de acaba öncesinde bir 40 dk kadar yürüsem mi diye düşünür oldum.

kızlar bu egzersız programına nerden ulasabılırım 210 sayfayı okuyamadım yardımcı olabılır mıısnız?

bugün 7.yi yaptım
5-6 sayfa ileride olası lazım nerden indirebileciğin orada yazıyor cornnella

Son düzenleme:
Heey ben de 6'yı bugün yaptım, senle ara vermişim, şahane. Aferim bize, bırakmak yok! Fazladan bisiklete binmen süper ben de acaba öncesinde bir 40 dk kadar yürüsem mi diye düşünür oldum.

kilo vermek istiyorsan mutlaka yürüyüşü de programına ekle ama mümkünse hemen öncesinde yada sonrasında değilde araya zaman koyarak yap mesela birini sabah birini akşam yap. spor yapınca metabolizma hızlanıyor yada yağ yakımı başlıyor ve spordan sonrada bu etki bir kaç saat boyunca sürüyor ya günde 2 defa egzersiz yaptığında da vücüttaki bu etkinin güne yayılmasını, daha uzun süre devam etmesini sağlıyorsun. ayrıca ikisini aynı anda yapınca yorgunluk da daha fazla oluyor. yapabiliyorsan sabah akşam yap. ben beceremiyorum genelde üşengeçlikten sabah yapmıyorum, akşam yemeği faslına yaklaşıncada ay bugün spor yapmadım araya sıkıştırayım diye başlıyorum yapmaya sonra bi başlayınca da gaza geliyorum şunuda yapayım bunuda yapayım diye devam ediyorum sonrada bizimkiler akşam makarnaya talim ediyor:)
birde mümkünse cardioyu en az 30dk yapın zaten yağ yakımı 20 dkdan sonra başlıyormuş ideali 30 dklık setler halinde yapmakmış, araştırmalara göre 30dk yapıp 20dk dinlenip tekrar 30 dk yapınca direk 1 saat yapılandan daha fazla yağ yakılıyormuş...

Çok faydalı olacak nnnyyy bu yazdığın, teşekkürler :)

bende yaptım bugün 7 yi
bende kilo vermek istiyorum ama söyle bi durumum var işim saat 16 da başlıyor
sabah 10 da kalkıp 10.30 da kahvaltı yapıyorum.
12 gibide call yapıyorum
şimdi bu kardiyoyu hangi araya sıkıştırsam bilemedim
evin işlerine de yemek yapmaya da yetişemicem sanki spor duş filan derken napıcam bilemedim ki

ya okuyunca çok beğendim ben de ama acaba kaslandırır mı bu bacakları? ben inceltmek istiyorum bacaklarımı çünkü eğer kas yapıyosa yapmamalıyım

ama vucudum cok alismisti valla ne guzeldi hic agrim yoktu hareketlere iyice asina olmustum kendi kendimede soruyodum acaba dogrumu yapiyorum diye hatta ben call supere gecmistim ama iste neyse insallah bu kes cok iyi olacak kiz kardesimide tesvik ettim beraber yapicaz insallah cok guzel olcak :)))))

Son düzenleme:
8 bitti
Kalça hareketlerinde çok söyleniyorum ama. Calla teyze diyor ki "minik, narin kasılmalar hissedeceksiniz". Ne miniki ne narini, tir tir titriyor, bacağımı 1cm hareket ettirmeme gerek kalmıyor

8 bitti
Kalça hareketlerinde çok söyleniyorum ama. Calla teyze diyor ki "minik, narin kasılmalar hissedeceksiniz". Ne miniki ne narini, tir tir titriyor, bacağımı 1cm hareket ettirmeme gerek kalmıyor
ilk başladığımda benimde öyle oluyordu 3.de geçti benimki sadece son kalça hareketinde bitimine yakın hafif titreşimler oluyoseninle aynı gidiyoruz ölçülerini almış mıydın cnm bakalım kaç cm inceleceğiz ben 12 de ölçeceğim2.dinlenme gününde yani

En sonuncusu en zorlandığım, titrek sinek oluyorum resmen Evet aldım hatta yazmıştım buraya. Aynı gün ölçülür ben de yazarım umarım, ne kadar işe yaradığının şahitleri oluruz :)

8 bitti

bende kalça yerine bacağı çok sıkıncada çok titreme oluyor, titreme başlayınca elimi bacağıma koyup titreyen kası serbest bırakmaya çalışıyorum becerebilirsem titreme duruyor ve kalça kası üzerindeki yükün arttığını hissediyorum... tabii benim kalça kasım diğer kısımlarımdan daha güçlü olduğu için kalçadan kaynaklı bir titremem olmuyor sende de tiremeyi yapan bacaksa böyle serbest bırakmayı deneyebilirsin belki işe yarar...

Omuzlarımı sıktığımı fark ettim onu düzelttim bayağı, buna da bakayım öyleyse geçecektir umarım, teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…