Callanetics Egzersizleri

kizlarrrrrrrrr :KK24: :KK24:

ben iki kez birer gun ara verdim bu yaptigim surec icinde yani basladigimdan bu yana 14 gun aama bunun icinde iki veya uc kez birer gun ara verdim gerci ben bunu surekli devam ettirmeyi dusunuyorum yani en az alti ay ve daaha sonrasindada yapmak istiyorum :KK70: :KK51: bir gun ara vermekle bisey olmaz degilmi :)

disiplini bozmamakda fayda var ama bişey olmaz korkma 6 günde bir mola veriyoruz ya ona say:)
14 günde farkedilir bir değişim olmuştur, ölçüleri paylaşır mısın lütfen?

7/21:KK64::KK64::KK64::KK64:

bel:68-67
kalça:89-88
göğüs:84-84
üst bacak:50-50
alt bacak:32-32
göbek:80-79

yalnız kızlar ben tekrar ölçü aldım ama regl olma zamanım o yüzden vücut şiş zaten dikkat ederseniz 1 haftada 1 cm incelmişim ama ben regl olduktan sonra yine ölçücem o zaman daha sağlıklı olur

bilmiyorum pek farkedemiyorum ama olcup yazarim buraya ilk olctugumdeki olculerim soyle :

bel : 62
ust bacak : 50
basen : 89
göbek : 75 cikyo ilk defa olcuyorm
alt bacak 31

Son düzenleme:
arkadaaşşlaaarr link istiyorum çok rice ediyorum biriniz atabilirmisiniiiz lütfeeeeennn :KK43:(((

10/21 bu arada tek başıma kaldım yaaa kimse yapmıyor mu ??

ben takip ediyorum seni canım merak etme:) tekrar ölçü almanı da merakla bekliyorum.
hergün yapmadığım için saymıyorum ama kendini yanlız hissetme ben de sana eşlik edeyim
0/21 diyerek başlayayım yazmaya, sabah 1 saat hafif cardio, 45 dk da pilates yaptım kızımı uyutunca, bende uyuyup kalmazsam eğer, call da yaparım seni mi kırıcam:)))

Son düzenleme:
ben takip ediyorum seni canım merak etme:) tekrar ölçü almanı da merakla bekliyorum.
hergün yapmadığım için saymıyorum ama kendini yanlız hissetme ben de sana eşlik edeyim
0/21 diyerek başlayayım yazmaya, sabah 1 saat hafif cardio, 45 dk da pilates yaptım kızımı uyutunca, bende uyuyup kalmazsam eğer, call da yaparım seni mi kırıcam:)))[/QUOT

ayy çok şükür canım yaa günlerdir tek başıma kaldım bakıyoum tek yazan benim:)neyse sende varmışsın rahatladım bak şimdi:) bu arada sende call yapmasanda bayaaa iyi gidiyorsun maşallah cardio,plates üzerine call ağır gelmesin sanki.. bende hergün öğlen call yapıyorum 2 saat sonrada hızlı tempolu yürüyüş yapıyorum 1 saat.. bugün regl oldıum çok şükür bitince hemen alıcam yine ölçüleri sabırsızlanıyorum:KK66::KK66::KK66::KK66:

kızlarrrr ünlü arama motorumuzdan arattım bütün sitelerde kaldırılmış telif hakkı yüzünden bulamadım siz nerden indirdiniz?ben yeni başlıcam yani ilk olan olucak lütfen yardımcı olun

buldum buldum buldum azim kazandı yine yıh yıh=))))ben de bir hastalığımdan dolayı ilaç kullanıyorum ve ilaç iştah açmıyor resmen tabirimi maruz görün hayvanlaştırıyor.3 haftada 9 kilo aldım düşünün.şimdi diyete başladım bir de call'e başlarsam zaten 1 haftada 4 kilo verebilen bi insanım metabolizmam hızlı allahtan.uzun süre devam edenlere tek sorum kaslı kaslı bir görünüm oluşuyor mu?öyle olsun istemiyorum çünkü:/

ben de aranıza geldimmmmm=)))

1/21 :KK42:

sabah yaptıklarımdan sonra biraz zor geldi, şuraya yapıcam diye yazmasam kesin kaytarırdım:) kk motivasyonu bu olsa gerek:) :KK76:

buldum buldum buldum azim kazandı yine yıh yıh=))))ben de bir hastalığımdan dolayı ilaç kullanıyorum ve ilaç iştah açmıyor resmen tabirimi maruz görün hayvanlaştırıyor.3 haftada 9 kilo aldım düşünün.şimdi diyete başladım bir de call'e başlarsam zaten 1 haftada 4 kilo verebilen bi insanım metabolizmam hızlı allahtan.uzun süre devam edenlere tek sorum kaslı kaslı bir görünüm oluşuyor mu?öyle olsun istemiyorum çünkü:/

ben de aranıza geldimmmmm=)))

hoşgeldin. malesef benimde kilo alma sürecim böyle başlamıştı sonra ilacı bırakınca da kilolar gitmez oldu üstüne bir de hamile kalınca... sonuç fazladan 30 kilo. yıllar sonra bu durumu bir doktora anlattığımda ilacın yan etkisi kilo almak diye buna katlanmak zorunda değilsin ki aynı işi yapan bir sürü ilaç var hepsi herkese aynı yan etkiyi yapmaz sana uygun olanını deneyerek buluruz, prospektüsde yazıyor yan etkisi normal deyip eziyeti çekmene gerek yok ki demişti. kullandığın ilaç nedir bilmiyorum ama bence bu durumu doktorunla konuş mutlaka, ilacı sağlık için kullanıyoruz tamam ama sonuçta kilo da bizi sağlıksız yapıyor...

soruna gelince kesinlikle hayır, bak o videodaki teyzelerin de hiç bir yerinde kaslı bir görünüm yok, burda kimsenin de görünüm şikayeti olmadı, aksine ince, kadınsı, zarif bir görünüm sağlıyor ve özellikle kalça, göbek, bacak kısmında çoook kısa sürede sonuç veriyor... zaten çok ciddi ağırlık çalışmadığı sürece kadınlarda kaslı bir görünüm oluşmuyor, gönül rahatlığıyla başla hareketlere ve sonuçları da mutlaka bizimle paylaş...

Son düzenleme:
2/21 bende dün başladım dün bitirmedim ama bugün bitirdim oğlum sağ olsun izin vermiyor bitireyim

ölçülerim

göğüs:
bel : 84
kalça :107

2/21 :KK42:

dünden ağır geldi sanırım bugün biraz ağrım vardı hangi hareketten bilmem ama trisepslerim ve arka bacak ve mide de ağrı hissettim, hasta olduğum için antibiyotiğe ve uyutan bir ilaca daha başladım, biraz halsislik vardı call yapmaya niyetim yoktu ama yatmadan önce doktorun verdiği boyun-sırt egzersizlerini yapınca baktım açılıyorum şunuda bunu da derken call da aradan çıkıverdi:))) baktım tamda göbeğimin en şişkin noktasına etki ediyor 1. karın hareketini 200 defa yaptım daha da yapabilirdim ama boynumu zorlamaktan korktum iyiki de zorlamamışım zira diğer 2 karın hareketinde 100ü zor tamamladım. kalça hareketlerini de 150 yaptım, hedefim 200 yapmaktı ama titremeyi kontrol edemeyince hastalığıma sığınıp boşver dedim.

geçmiş olsun canım maden birazda rahatsızsın bence çok zorlama yani sayıları artırma düzelince yavaş yavaş artırırsın.. benimde 12/21 oldu..bu arada yarın ilk aramı vericem çünkü kasları dinlendirmek gerekiyormuş 24 saat ..yani 6 gün yapıp 1 gün ara verilmesi doğru bir kural uygulamak gerekiyor

X