Callanetics Egzersizleri

10 günde 10 yaş gençleş başlıklı bir videoda habire 21 yazılıyo hala..

1/10 gayet motive ediciyken 1/21'le insanları kaçırıyorsunuz bence.
10 tane yap, temiz yap bitiriver şu işi yavrum ya..!

4/21 yılmak yok hadi bakalım:KK64::KK64::KK64: bu arada egzersize başlamadan önce ölçülerimi almış ve burda yayınlamıştım acaba ne kadar zaman sonra tekrar ölçü almalıyım güzeller??

10 günde 10 yaş gençleş başlıklı bir videoda habire 21 yazılıyo hala..

1/10 gayet motive ediciyken 1/21'le insanları kaçırıyorsunuz bence.
10 tane yap, temiz yap bitiriver şu işi yavrum ya..!

kimseyi zorlamıyoruz ya yapmak istemiyorsanız yapmayın.21 tekrarın bir mantığı var herhalde.

2/21 :KK55::KK55:

bişey daha sorucam 6 gün yapıp 1 gün ara verin diyor ya ben hiç ara vermek istemiyorum sıkıntı olmaz umarım

4/21 yılmak yok hadi bakalım:KK64::KK64::KK64: bu arada egzersize başlamadan önce ölçülerimi almış ve burda yayınlamıştım acaba ne kadar zaman sonra tekrar ölçü almalıyım güzeller??

cnm aksilik olmazsa 3 hafta yapıcagımız ıcın ben her haftanın sonunda ölçmeyi dusunuyorum.3 aşamada değişimi gözlemlemiş olurum diyorum

bişey daha sorucam 6 gün yapıp 1 gün ara verin diyor ya ben hiç ara vermek istemiyorum sıkıntı olmaz umarım

hayır sorun olmaz.hazır düzenli gidiyorken ara verme bence de..

tamam o zaman yani ben 3 gün sonra ölçücem demektir hadi bakalım ne kadar incelicez :KK66::KK66::KK66:

ay inşallah bizi heyecenlandıran bi sonuç alırsın.

ewet canım ara verince gerisi geliyor o yüzden hiç vermeyi düşünmüyorum ölçülerimi bir kaç sayfa önce yazmıştım 3 gün sonra yine buraya yazıcam ki moral olsun herkese :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

meraba arkadaşlar.indirme konusunda yardımcı olurmusunuz.nereden indiricem bulamadımm:26:
yazdıklarınızı okudukça çok heveslendim bennnnn

link verilmiyor yasak.internette arama çubuğuna callanetics egsersizleri yaz s...z...kulübünden indir lütfen.

4 / 21 :KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK8::KK8::KK8::KK55:

ilk 3 gün çektiğim inanılmaz derecedeki kas ağrılarım bugün sabah uyandıgımda neredeyse yoktu.canım acıyo dıye bırakmayıp inatla devam edin arkadaşlar,canım acıya acıya sızlana sızlana yaptım 2. ve 3. günü ama bugun cok rahattı umarım böyle devam eder 1. hafta sonunda bende ölçülerimi alıp değişimi paylaşıcam sizinle,umarım değişim olur:KK1:

kizlarrrrrrrrr :KK24: :KK24:

ben iki kez birer gun ara verdim bu yaptigim surec icinde yani basladigimdan bu yana 14 gun aama bunun icinde iki veya uc kez birer gun ara verdim gerci ben bunu surekli devam ettirmeyi dusunuyorum yani en az alti ay ve daaha sonrasindada yapmak istiyorum :KK70: :KK51: bir gun ara vermekle bisey olmaz degilmi :)

X