Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

güzelim hangi sporu yaptığını bilmiyorum ama sporla şaşırtmak istersen spining i öneririm iyi ter atıyorsun...

Herkese günaydın

Yarın olsa da her gün tartılma cezam bitse.. Bugün 200 gr. geri almışım. Ama olsun yine de mutluyum. 66.3 kiloyum hem de lapasız. Geçen Cuma 66.4 düm ama lapa sonrası sanal kiloydu bu.

Ve istediğim de oldu.. Cuma hedefimden çok uzaktayım belki ama hem bugün lapa yapmıyorum.. hem de pazar gecesinden bu yana geceleri yemek yeme işini bırakmayı başardım.

Yani yeni bir alışkanlık için çabaladığımdan ötürü mutluyum. Hem belli mi olur, yarın terazi bey günaydın der belki bana..

Bana, sana, hepimize..

Ayy inş.

Bugün basküle çok uyuz oldum beni de fazla gösterdi dedim o yüzden senle sıkı fıkı olmayı sevmiyorum ben

Bakalım yarın nasıl olucak

Ayy inş.

Bugün basküle çok uyuz oldum beni de fazla gösterdi dedim o yüzden senle sıkı fıkı olmayı sevmiyorum ben

Sana katılıyorum.. Zaten ikimiz de bu yüzden zırt pırt tartılmıyoruz ya..

Ha bak her gün eksik gösterecekse canım feda o zaman tartılırım..

Ay keşke öyle bir terazi yapsalar.. Sadece verince gösterse, diğer hallerde de yorum yok falan yazsa..

Yok yok... yarın da tartılayım sonra yılbaşı faciasını anlamak için ertesi sabaha kadar yok bi'daha tartı martı..

Arkadaş zaten ip üstünde dengede duruyorum ruhsal olarak.. Kendimi motive etmek için yapmadığım şebeklik kalmadı..

püsküütcüm, lapasız geçen haftaki kilondan az olma başarı benceee
inşş tartı yüzümüzü güldürürr yarınn.
bende dün biranda kendimi mutfakta buflum 1 elma ve 4-5 kaşık yogurt yemem saniyeler sürdüü
pazardan beri ne güzle bişiy yemiyordum ama bende bugün ekmek ve meyve hakkımı aradan çıkardım.

akşamada haşlanmış karnıbahar salatası yiycemm sabah öglede dengeli yedim
inşş tartı benimde yüzüme güler ve uzun zman sonra özgüvenimde yerime gelirr
gerçi regli haftam ama ne kaa eksik gelirse tartı okaa iyidirr:)))

mayıs 18 de kardeşim evleniyorrr:18::18::18::18::18: zayıf olmak isityourm , çokmu şey istiyorumm

Sorma yahuu, tartı fazla gösterdi ya aklıma binbirtürlü yiyecek geliyor, eski halim olsa ooooo şimdiye hepsini hüpletmiştim..

Millet fazla gelince hırs yapar yemez azalmak ister ben de tam tersi battı balık yan gider halleri

Az gelirsem tüm iştah yok olur iyice gaza gelirim

Var ben de bir terslik kesin

Neyseki çok tehlikeli şeyler yememişsin..
Güzel sözlerin için de teşekkürler..
18 Mayıs süper tarih bence.. haftada 500 gr versen 7 kilo falan eder resmen..
Dilerim yarın terazi bey sana bu yoldaki ilk keyifli adımını attırır..
Ay aynıyız akrebim ya!
Bu yüzden de asırlardır buraya çakıldık kaldık ya zaten..
Yok ama bu sefer bitecek bu iş.
O kadar sıkıldım ki.. bu muhabbetin devam ediyor olmasından aynı lafları okuyup yazmaktan sıkıldım..
Ama bırakırsam verdiklerimi geri alacağım için bi'lokmacık kırıntıyla devam ettiriyorum..
Bende şöyle bi durum da var..
Terazi yüksek çıktı: moral bozuldu:ne bulursan ye gitsin anasını satayım!
Terazi düşük çıktı: e tamam bu iş. bugün yersem bişey olmaz..

Bu ne ya?
Tam zamanında açmışım öbür topiği.. Yoksa bu haftaki her gün tartılma tuzağıyla ben 70 e dayanırdım herhalde yeniden..

ilahi püsküütüm demek iki seçenektede git ye diyorsun . o vakit hergün tartılmak sana gerçekden ceza.
bende genelde 2. şeçenek olur yada tam tersi . yani o andaki ruh durmuma baglı tamamen . birde cumaya kaç gün var durumuna göre .. sanırım bu yüzden hafta sonları asıyorum ben biraz .:44::44::44:
her güm perşembe olarak düşünsem sanırım kilo milo kalmaz .
yok banum niye çok şey olsun ..inşallah baskül yarın yüzünü güldürürde azmine azim katar ...

bu sıralar sana söyledigim söz benimde kulaklarımı çınlatıyor ''sıkmazsam bu kilo çıkmazından kurtulamazsın ''
Ayy inş.

akrebim sen bari cumaya iyi kilosa ol bacım ya ben başaramadım bu hafta .

... püsküütüm diger topige ugrayamadım 2 gündür ... ama yazsam kızacaksın . yok yok gece yemedim ,tam tersi .çok erken yedikden sonra baya uzun aç kaldım .. ama en son o linke yazmıştımya 3 gün önce .erken yedim bi daha yemem diye daha sonra eşim akşam yemegine geldi ve ben o akşam yedim hemde baya cıss yedim 2 gündürde onun günahını temizlemek için kendime aç kalma cezası veriyorum
ne yapıyoruz yahu iyce diyet dengemi bozdum . denemedigimiz ne kaldı ???????????

Son düzenleme:
ALINTIDIR EFEM

SOĞUKLARDAN KORUNMAK İÇİN DOĞAL TAKVİYE :

MALZEMELER :

- 1 adet orta boy kavanoz
- kavanozun yarısını dolduracak kadar taze zencefil
- 1 limon (dilimlenmiş)
- yeteri kadar bal

HAZIRLANIŞI :

Zencefilin kabuklarını soyun ve incecik (jülyen doğrama) dilimleyin. Kavanoza yerleştirin ve limonları da ilave edin. Üzerine balı ekleyin. Kapağını sıkıca kapatın ve buzdolabına kaldırın.
Kullanırken; bir çay bardağına 1 dilim limon, zencefil şurubundan bir ya da iki yemek kaşığı koyun ve üzerine sıcak su ekleyerek karıştırıp için.

Sıcak olarak içtiğiniz gibi aynı miktardaki karışıma soğuk su ya da soda ekleyerek de içebilirsiniz.

Karışım buzdolabında 2-3 ay bekleyebilir. Sonbaharla birlikte gribal hastalıklarda evlerin baş köşesine yerleşmeye başladı bile. Ateş, burun akıntısı, boğaz ağrısı derken ardından gelen öksürüğü kesmek en uzun süreçtir. Hazırlayacağınız şurubu soğuk algınlığına yakalanmadan önce çay gibi ailece günde bir fincan içebilirseniz koruyucu özelliğinden yararlanır, sonrasında ise öksürüğe karşı doğal tedavi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca araç tutmasından ya da mide üşütmelerinden kaynaklanan bulantılara karşı da çok etkili.

Kızlar süper bir grip ilacı muhakkak deneyin

Dediğin gibi her gün Perşembe desek, buralarda aylar boyu kalmamız da gerekmeyecek de.. nerdeeeeee

Ben eğer o topiğe şu saatte en son şunu yedim diye yazıyorsam, eğer sonrasında bi'lokma bile atıştırırsam topiğe itiraf etmeye kendime söz verdim.. Bunu da gururuma yediremediğim için 4 gündür bir lokma bile yemeden gecenin körlerine kadar serseri kurşun gibi dolanıyorum. Böyle bakınca benim işime yaradı topik.

Hakikaten sen çok gevşedi son günlerde.. Bu nasıl diyet kardeşliği anlamadım ben Yalnızım ben çoook yalnızım buymuş benimmm diyet yazımmmm

Seni bilmiyorum ama benim denemediğim çok şey var daha.. Mesela şu anda 19:00 /19:30 civarı işkembemin fermuarını kapatsam da gündüz deli gibi yiyorum Yazsam döversiniz.. git işine böyle kilo mu verilir dersiniz eminim...
Baktım durakladım hemen o mamaları azaltıcam..

gerçekden gevşedimmah kafam
son 1 aydır yerimde sayıyorum püsküütüm . kilo aralıgım 1.2. kilo arasında gelip gitsede şüKür ölçülerimde sorun yok .ama iniŞde yok .. bu hafta yılbaşı var . olmasa sana söz verip hep tartılmamayı hemde kaçamak yapmaMAyı düşünüyordum ama :44: sonraki hafta yapayım ömrümüz olursa inşallah .

...dedimya banuya söyledigim söz 2 gündür kendi kulaklarımdada çınlıyor ..

dün gece dolabımı doktüm (hazır eşimde yokken ) bazı kıyafetlerim oturuyor . yeni aldıklarımıDa masus geniş almadım . yaza onları serbest bi sekilde giymek istiyorum . daha önce yaptım şimdi niye yapmayayım .
yıl başı sonrası ,o 2 ayı iyi degerlendirme kararı aldım . bu iş yaza Bİ-TE-CEK.

Ben de ya gunduz yiyorum ne yapcam bilmiyorum.kac gundur iyiydim.simdi sabahin stresi sardi beni

O ikinci şıklada benzeşiyoruz..

Bendeki ikinci şıkda şööle:Bir kaç hafta üst üste verdim..Hem de güzel verdim..Bende bööle bir rehavet başlar acaip havalara girerim nasılsa veririm ben zaten kolayca veriyorum havaları..

Ve başlar yeme düzeninde bozulmalar tabi tartıdaki bozulmalarda..
Ehh tartı düzeni bozulur bendeki düzen iyice yoldan çıkar..

Dönerim tekrardan başa..Ta ki giymek istediğim kıyafetlere olmaayınca tekrar sıkıyönetim uygulanmaya başlanır..

Ama bu sefer öyle olmicak..Yetsin artık demi ama..Verelim kilocukları sonra oturtalım şu dört gün sık üç gün rahatla formülünü olsun bitsin

hayırlı cumalar

topigin yüz karası geldi bu aralar kaynanamın gelmesiyle hiç kendimi durduramıyorum

kilom 98.6

sporum 280

bel 103

basen 114
göbek 119
gögüs 113

GÜNAYDINNNNNN

geçen hafta:69.0
bu hafta:68.2
giden:800

daha çok gider diye düşünmüştüm bu kilollar neden böyle ya gelirken 2 kilo geliyor
giderken 800 gr gidiyor
reglime 3-4 gün var onunda şişligi vardır diye umuyorum..

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize

sabah diyetisyendeydim,maalesef bu hafta,bu ay,ve hatta bu yıl sonu hedefime ulaşamadım

1400 gr vermem gerekiyodu,500 gr vermişim sadece,ama yağdan 600 gr gitmiş şu ana kadar toplamda 9,1 kg oldu,bunu 5,2 kg su yağdan gitti,buda 21 paket yağ yapıyobu örneği sabah diyetisyende verdi,vee rahat olmamı,onun için önemli olanın her hafta istikrarlı bi şekilde yağdan kilo veriyo olmam olduğunu söyledi

birde bu hafta paronoyak şekilde tartıyla haşır neşir oldum,sabah,akşam,kıyafetli kıyafetsiz,wc sonrası sürekli baskülün üstündeydim,artıık kıyafetlerimin bile kaç gr geldiğini biliyorum

onuda yasakladı diyetisyen,biraz rahat ol ,psikolojini bozarsan ne kadar sıkı diyet yaparsan yap kg veremezsin dedi...ve son sözü yılbaşı akşamı serbestsinnnn tabi sonra dikkat etmek koşuluyla

günaydın , hayırlı cumalar hatunlar ..
cuma sabahı herkes etegindeki taşı döküyor .

efenim artı çıkıcam diye baya korkuyordum ama şükür artım yok . eksimde yok ama .
63.5 kiloyum .

bu haftasonu dikkat etmeye karar verdim.. yoksa hafta sonu al, cumaya ver sıktı artık 1 aydır yerimde sayıyorum

neslişim bencede germene gerek yok sonuçda az giden kalıcı olur vede saglıklı .. yagdan gitmeside çok iyi yani hedefine gelemesende bence sonuç iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…