Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın kızlar.....

güzel, güneşli, ılık bir antalya sabahından merhabalar sizlere...

anteplisin antalya da yaşıyosun. ne kadar zamandır burdasın ?

niye soruyorum bir antalyalı olarak ve antalya da yaşayan biri olarak soruyorum. yazdığını görünce de sevindim açıkcası.:KK1::KK1:

Hayirli sabahlar olsun efenim :)

Aldigim duyumlara göre,korktugum basima gelmis

az önce eda sagolsun faceden yazmis nereye kaboldun birden diye takimda yazmistim ama buraya firsat bulup yazamadim bi türlü ha bugün ha yarin derken kimset olmadi ama bi yandanda icim rahat degildi hic size haber veremedim diye ,ama vedalasmak icin degil yogunlugumdan dolayi,vedalasmadim cünkü gitmedim ,firsat buldukca bakmaya calisiyorum ama söyle rahat rahat oturup okuyupda yazamiyorum hatta suan bile dis doktoruna gitmek icin hazirlanirken bir yandanda yazmaya calisiyorum,cünküü sizi merakte biraktigim icin kiridgim icin cok üzüldüm hepinizin hakki var üstümde kimseyi kirmak incitmek istemem haklimisiniz hemde cok haklisiniz,hepiniziden özür dilerim :KK43:

yine sabahın açılışını akrep yaptı 1 dk ile kaçırdım yahu :KK47:

akrebim öncedende çalışıyordun ve yogundun AMA hatırlıyorum yürüyüş yarışmalarında 1. bazanda arkamdan 2. :KK33:oluyordun .. bahane çok efem .:KK4:

aaaaa sen ve eşinin antepli olmasında diyet açısından bir sorun yok AMA ,dondurucunun antepli olması olmamış :KK9:
Tatlım şimdi evde kayınbabam var..O zaman eşim vardiyalı olunca zamanı istediğim gibi sporla yada yürüyşle değerlendirebiliyordum..Şimdi sabırla değerlendiriyorum sadece..
ee adam 5'de kalkarsa arkasından yetişilmez .:KK9::nazar:

akrebim evet , bencede senide pilatesli yapmak lazım . hazır şişmiş topunda var :KK9::KK4:
Evet canım yapmak lazım ama nasıl..Aslında sabah namaz sonrası salona geçip kapıyı kapatıp pardon önce yatak odasındaki dolabın üst gözünden topu alıp salona sessizce götürüp kapıyı kapatıp neti açıp plates yapmak lazım..Ya da laptobu salondan yatak odasına getirip cd yı açıp yapmak lazım..Uff tüm bu hazırlık aşamaları bile spordan sayılır yanii:KK12:
olmadı, olmadı, olmadı püsküütüm .:KK20:

ben seni böyle görmeye alışık deyilim . hemen toparlanınız lütfen :KK4: kendimden biliyorumki bu türlü ruh halleri geçcici .birkaç günde geçer .:KK31:

kardeşcazında pek uzaga gitmiş, fakat iletişim uzak deyil püsküütüm .allah kavuştursun tez zamanda inşallah .

.... geçende lapaya veryansın etmişsiniz akreple . yazayım diyodum bak iyi oldu .

haksızlık etmeyelim, evet gidenin bırazı su fakat ben lapanın kiloda verdirdigine inanıyorum .
sonuçda o gün ne yag nede şeker alıyoruz bünyeye :KK34: ben günlük tartıldıgım içinde ertesi gün görüyorum hafif artış ama verdigimiz hepsi geri gelmiyor . buda ne demek lapa günüde kilo veriliyor efem :KK16: önceki haftaydı dimi senin lapadan sonraki gün bol kaçamak yapıpda kilo aldım dedigin . o artış kaçamakdandı lapanın ertesi gün oldugundan baskül öyle cevap verdi. bir kaç gün sonrnada inmişti zaten dimi. o yüzden moral bozmadan tatlı tatlı lapamızi yapalım efem .:KK34:

mumuşuma gelince o hep yapar pat diye kaybolur ,pat diye geri gelir püsküütüm . senelerdir diyetde ve takımlarda , bazan kaçması normal yene .:KK34:
Kuşum ben halaa lapadan yana değilim neden çünkü ben kendimi çok fazla kısıtladığım gün tamam tartıda az görünüyorum ama ertesi gün kaçamakta tavan yapıyorum..sonraki tartıda gördüğüm rakam beni çok mutsuz ediyor..
püsküütüm dün gece aç yatacaktım ki eşim erkenden arayıp yemegi beraber yiyelim bekleyin , ne yapıyorsun akşama diye arayana kadar .(eşimin işinden dolayı akşam yemegine gelecegi pek beli olmazda)
bende hamsi yapıyorum gel hadi dedim . kızlarda dersaneden gelene kadar akşam yemeyi saati 7.8. oldu ..
bu akşam karadenize uçuyor eşim yani süikaste ugramıycak akşamı erken yemek ve aç yatmak inşallah ..

pilates başlıycak ben kaçar .:KK8:

Akşamın güzel geçsin kuşumm, belki enişte iptal eder karadenizi yarına erteler yada bellimi olur :KK53:

niye soruyorum bir antalyalı olarak ve antalya da yaşayan biri olarak soruyorum. yazdığını görünce de sevindim açıkcası.:KK1::KK1:
Arkadaşın Antalyada yaşadığını okuyunca hemen sen gelmiştin aklıma canım..

az önce eda sagolsun faceden yazmis nereye kaboldun birden diye takimda yazmistim ama buraya firsat bulup yazamadim bi türlü ha bugün ha yarin derken kimset olmadi ama bi yandanda icim rahat degildi hic size haber veremedim diye ,ama vedalasmak icin degil yogunlugumdan dolayi,vedalasmadim cünkü gitmedim ,firsat buldukca bakmaya calisiyorum ama söyle rahat rahat oturup okuyupda yazamiyorum hatta suan bile dis doktoruna gitmek icin hazirlanirken bir yandanda yazmaya calisiyorum,cünküü sizi merakte biraktigim icin kiridgim icin cok üzüldüm hepinizin hakki var üstümde kimseyi kirmak incitmek istemem haklimisiniz hemde cok haklisiniz,hepiniziden özür dilerim :KK43:

Estağfurullah ne özrü canım.Sadece merak ettik birden gelmelerin kesilince..
İyi olduğuna sevindim..Geçmiş olsun bu arada..

Arkadaşın Antalyada yaşadığını okuyunca hemen sen gelmiştin aklıma canım..

Estağfurullah ne özrü canım.Sadece merak ettik birden gelmelerin kesilince..
İyi olduğuna sevindim..Geçmiş olsun bu arada..

bende okuyunca çok sevindim...

özürlük bişi yok benim açımdan mumum .rahat ol ben biliyorum senin bu gelgitlerini:KK34: iyi olmana sevindim.:KK19:

Tatlım şimdi evde kayınbabam var..O zaman eşim vardiyalı olunca zamanı istediğim gibi sporla yada yürüyşle değerlendirebiliyordum..Şimdi sabırla değerlendiriyorum sadece..

Evet canım yapmak lazım ama nasıl..Aslında sabah namaz sonrası salona geçip kapıyı kapatıp pardon önce yatak odasındaki dolabın üst gözünden topu alıp salona sessizce götürüp kapıyı kapatıp neti açıp plates yapmak lazım..Ya da laptobu salondan yatak odasına getirip cd yı açıp yapmak lazım..Uff tüm bu hazırlık aşamaları bile spordan sayılır yanii:KK12:

Kuşum ben halaa lapadan yana değilim neden çünkü ben kendimi çok fazla kısıtladığım gün tamam tartıda az görünüyorum ama ertesi gün kaçamakta tavan yapıyorum..sonraki tartıda gördüğüm rakam beni çok mutsuz ediyor..

Akşamın güzel geçsin kuşumm, belki enişte iptal eder karadenizi yarına erteler yada bellimi olur :KK53:

vay akrebim desene sende fadime gibisin . :26:diyet yapıyorsan ona şükrek bacım allah kolaylklar versin :KK31:

tahriklerin işe yarıyor akrebim enişden geldsede akşam aç yatıcam sırf sana inat :KK23::125::125::125::KK9:

ee adam 5'de kalkarsa arkasından yetişilmez .:KK9::nazar:

akrebim evet , bencede senide pilatesli yapmak lazım . hazır şişmiş topunda var :KK9::KK4:

benimde şişmiş topum var katılmak istiyorum iş yerinde olmasam :KK8:

yetişemiyorum valla akrebe ben 6-7 arası kalkıyorum :KK53:

2 seneye yakın burdayım. bende sevindim valla çok güzel birgün geçiriyoruz ya antepte donuyorlar :KK70:

2 seneye yakın burdayım. bende sevindim valla çok güzel birgün geçiriyoruz ya antepte donuyorlar :KK70:

tabii ben doğma büyüme antalyalıyım. üniversite için 6 sene ist.daydım. sonra yine burdayım bazen sıcaktan bunalsam da soğuktan iyidir. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tabii ben doğma büyüme antalyalıyım. üniversite için 6 sene ist.daydım. sonra yine burdayım bazen sıcaktan bunalsam da soğuktan iyidir. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ya sıcaktan bunalınca her dk denize gidebiliyoruz... hele karla boğuşmaktansa böyle yağsın yağmur essin rüzgar ohhh

Sizin de başınıza geliyor mu bilmiyorum ama mesajlara cevap yazana kadar bir de bakıyorum ki siteden çıkmışım.. O yüzden az alıntı yapmak lazım herhalde, çabuk olabilmek adına.. :S

Ay benim internetim sorun veriyor kaç gündür, giremiyorum. :KK43: Aklim sizde, kalbim sizde, gözüm yemeklerde. :KK43: Midemde bir bayram havası. :)) Herhalde bir kaç gün daha hasret kalicam size. :/
Bu arada Püsküütcm, ben de tüm parami sana yatiriyorum kuzum. :KK66: :/
Belliydi bir terslik olduğu.. Aman terslik bu olsun hiç önemli değil..
Yok tatlıcım ikimizin de paraları cebinde kaldı bu hafta. :KK23:
Baksana halime yine lapadan medet umuyorum.. Lapaya rağmen kilo almamış olurum inşallah diyor başka da bi'şey demiyorum. :KK17:
230226_411120032289454_1505610649_n.jpg
Offfff bayılırım kahvatıya.. Üç öğün yesem sıkılmayacağım tek şey herhalde.. Oy gidi salamlar oyyyyy :KK51:
kilo ve ara baglantısı seni dürtüp yazdırmak içindi:KK9:

kolaygele akrebim ..
evet niyedir bilmem insanoglu çabuk sıkılıyor . :KK19: yada yogundurlar bilemedim .:44:
Akıllı kadınsın vallahi.. :KK28: Dürttün işe yaramış baksana.. :KK9:

Oje sürme vaktimde geldim mesajları yavaş yavaş okuyor cevaplıyorum. 1.katı sürdüm ha'di bakalım.. :KK34:

cumaya kadar 2 gün toparlama günüm ..
akşam yine aç yapmayı planlıyorum umarım yapabilirim ....

pilatesi bekliyorum bacaklar , göbüş ve kasa kısmı yaglandı :KK9: streçlendi iyce bir spor yapıp atayım son 3 haftayı :KK9:
baskül fazla inmedi demekki kilo aldım . balirsiniz baskülden çok mezuroya bakarım . dün göbüşde ve bacakda 1 cm fazlalık görünüyordu bugün tamalanmış her yerimde 1 cm fazlalık var . demekki 1 kilo almışım bu 3 haftalık ara dönemimde .. yarlaşmadan postalamam lazım ve ondan sonrada bismillah deyip sıkıca sarılmaya . yeter bukadar nane yadigim .:KK9:
bende durum budur .. masayı toplayım pilatese kadar .:KK6:

..püsküütüm gelmedin :26:
Vallahi bravo aebenim.. 3 hafta ara verip 1 kilo almak hiç ama hiç önemli değil. İnan bana ben 1 gün kaçamak yapsam alıyorum 1 kiloyu..
Sanırım kaçamak/ara anlayışlarımız farklı.. :KK60:
Mideme gizlenmiş işkembe ruhunu kaybedemedim ben hala.. :KK17:
Bir sıkıntı, bir daralma hali var üzerimde.. Mücadele ediyorum defetmek için.. İşlerim de karışıp altta bu ruh hali olunca uğrayamadım aebenim.. :KK16:

Yani zorlaa hizaya sokuyosun hırslandırıyosun varya şu an itibariyle oldukça gıcık etmiş bulunmaktasın beni:KK4:

İnan bana benim sıkılmalarda kapıda ensemde yanı başımda:KK17: şööle bi hareketlenip silkelesem kilocukları süper olucak daa bu sefer de soğuklar başladı..Sabah iki pantolonumuda hem fitilli kadife hem terziden aldığımı kapının arkasındaki askıya astım..Dedim sizi burdan alıp giyicem bekleyin anacımm:KK1:En azından akşam eve gelip soyunup dökünürken yemek öncesi görürüm o pantolonları kilo verme hırsım kamçılanır beynim tok olur :KK9:

Amiinnnn :KK16:
Ay o kapıdaki nasıl kovarız akrebim ya?
Aklımıza bir fikir gelse keşke..
Aklım fikrim............ :KK56:
:KK37:

bende memlekette 2 kg almışım dün gitti 1 kilosu ama mezuroda artış var göbek kalça ek 1 er cm birde göbek üstü 2 cm :KK43: püsküütten sonra göbeğimle konuşmaya başladım 'biz senle böyle mi anlaşmıştık noluyor 2 cm artmalar filan' çok kızdım ona akşam...

sabah kahvaltısını birkaç gün sileceğim. antepte kahvaltıları deli gibi yapmıştım. ayrılda gel demem lazım metabolizmama :KK20:
Bu göbekgillere yüz vermeye gelmiyo benden demesi..
Hemen alıp başlarını gidiveriyorlar..
Arkadaş, bi'de bende takıntı var. Göbek çıkınca kendimi çok şişko hissediyorum. İnince de manken. :KK51:
Mehmet Öz de diyordu bunu.. Bünyeyi şaşırtın her gün aynı saatte, aynı şekilde yemek yemeyin diye..
Seninki de böyle bir mantık mı?
Canım en son akşam yememeye de alıştı vücut diyodun..

Ben menü sonrası zıplıyorum..Bugün farkettim basen bölgesi daha bi eksilmi sanki..Ölçmedim ama gözüme öyle göründü..İnş. doğrudur avuntu değildir:KK1:
Ne güzel bir fayda sağlamış demek ki.. zıplamaya devam.. :KK9:

sen baya biliyorsun bizim adetleri :))) nohut yemeyizde ciğer yeriz.... ben ciğeri öğlen yedim :KK70: sabah o ünlü pidemizi özel üstü susamlı yaptırdım içinede antep peyniri oh ohhh gözümde canlanınca içim eriyor yahu :KK14:

tabi katmer ve su böreğini unutmayalım kahvaltıda :KK76:
Biri beni tutabilir mi.. Sahiden çok fena oldum.. Nasıl canım çekti anlatamam.. ki yazılanların çoğunu bilmediğim halde..
balatalar iyice gitti demek ki.. ooooyy karşıki dağlar.. oyy dumanlı dağlar..

Eş Antepli olunca biliniyor işte ehh bu kiloları nasıl aldım sanıyosun :KK34: ilk evlendiğimde yani hamilelik öncesi 54 kiloydum yahu :KK12:

Tabiki arkadaş güzelinden olunca güzel ediyor işte:KK19:

Şu plates vicdanından ben de almak istiyorum hemde şööle toptan bi şekilde..

Yürüyüşü benim yerime de yap güzelim yok bende öyle günün herhangi bir saatinde yürüme lüksü:21:
Ne-ee? 54 mü?
Ay ben sanırım ortaokulda o kilodaydım.. Sonra hiç ama hiç 5x kilom olmadı..
Ne mutlu bana! :KK36:
babam daha iyi artık tlf la ulaşıyorum ona napalım mesafeler... ilacın yarattığı kişilik demeyelim ben ne ara bunalıma girdim hatırlamak zor ama bundan 6-7 sene evvelde ben aynen böyleydim yeni bir kimlik olarak alışmam gerekmedi işte ya ben buydum sonunda döndüm diyebildiğim bir mutluluk yaşattı bu ilaç...

bugün aldım geldim çıbıklarımı elmamı karanfilimi bende yapcam... bende limonun poposunu elma olaraktan görüp öyle getirdim :KK3: aynen benimde görsellik takıntım vardır, yemeklerde de hazırlarkende pişirmekten çok masanın ve yemeğin tabaktaki şekliyle ilgilenirim...
İlaç bir yerde geri dönüş bileti olmuş.. Güzel.
Görselliğe ilave simetri takıntın da var mıdır?
Bazen diyorum ki hiç yemek yenmese.. ortalık dağılmasa.. :KK33:

Ay keşke Allahtan başka bi'şey isteseymişim.. Körün istediği bir göz bende oldu iki göz..
Hatta mesajlar o kadar çok ki iki göz de oldu dört göz.
Oku oku bitiremedim ayol!
Neyse ojenin 2.katını da sürdüm.. :KK52:

olmadı, olmadı, olmadı püsküütüm .:KK20:

ben seni böyle görmeye alışık deyilim . hemen toparlanınız lütfen :KK4: kendimden biliyorumki bu türlü ruh halleri geçcici .birkaç günde geçer .:KK31:

kardeşcazında pek uzaga gitmiş, fakat iletişim uzak deyil püsküütüm .allah kavuştursun tez zamanda inşallah .

.... geçende lapaya veryansın etmişsiniz akreple . yazayım diyodum bak iyi oldu .

haksızlık etmeyelim, evet gidenin bırazı su fakat ben lapanın kiloda verdirdigine inanıyorum .
sonuçda o gün ne yag nede şeker alıyoruz bünyeye :KK34: ben günlük tartıldıgım içinde ertesi gün görüyorum hafif artış ama verdigimiz hepsi geri gelmiyor . buda ne demek lapa günüde kilo veriliyor efem :KK16: önceki haftaydı dimi senin lapadan sonraki gün bol kaçamak yapıpda kilo aldım dedigin . o artış kaçamakdandı lapanın ertesi gün oldugundan baskül öyle cevap verdi. bir kaç gün sonrnada inmişti zaten dimi. o yüzden moral bozmadan tatlı tatlı lapamızi yapalım efem .:KK34:

mumuşuma gelince o hep yapar pat diye kaybolur ,pat diye geri gelir püsküütüm . senelerdir diyetde ve takımlarda , bazan kaçması normal yene .:KK34:
Haklısın aebenim.. geçecek.
İnşallah yarın gece dönecek TR ye.
-31 dereceymiş.. Hasta olmadan gelseydi çocuk..

Yok benim veryansınım farklı.. Yoksa hatırlarsın 8 ay sürekli her perşembe hiç bozmadan lapa yaptım. Kilo vermemde en büyük katkı lapa diyetidir. Dediğin doğru, ertesinde kaçamak yapınca koptu ipler bende.. Eskiden her gün tartıldığımda lapayla 1-1.2 kilo civarında verirdim. Ertesi günde 500-700 gr kadarını alırdım. Sonra duraksama dönemi.. sonra hafif bir kıpırtı ve üstüne bir lapa daha.. Kilo hep böyle gitti.
Sadece bu sefer olabildiğinde az lapa yapmak istiyordum. Hani sıkışınca kullanacağım can simidi gibi..

Mumuşun bu huyunu bilseydim gönül koymazdım vallahi.. Gücendim çünkü, niye saklayayım.. :KK51:

püsküütüm dün gece aç yatacaktım ki eşim erkenden arayıp yemegi beraber yiyelim bekleyin , ne yapıyorsun akşama diye arayana kadar .(eşimin işinden dolayı akşam yemegine gelecegi pek beli olmazda)
bende hamsi yapıyorum gel hadi dedim . kızlarda dersaneden gelene kadar akşam yemeyi saati 7.8. oldu ..
bu akşam karadenize uçuyor eşim yani süikaste ugramıycak akşamı erken yemek ve aç yatmak inşallah ..

pilates başlıycak ben kaçar .:KK8:
Tamam geç vakte kalmış ama neticede misss gibi hamsi. Afiyet olsun aebenim.
Bu gece için de iy aç kalmalar sana.. :KK34:

A-aaaaaaaaaaaaaa mumuşum gelmiş bileeeee :KK16:
Yalnız bu ne hızlı bir değişimdir.. Hem gönül koyuyorum sonra da görünce çığlık.. :KK33:
Aman iyi bari.. Sen iyi ol da.. Toparlanınca bizim adres belli zaten mumuşum..

Püsküüt hedefine ulaşamaaazz :KK33::KK33:
Sevdim bu türküyü..
Birlikte söyleyelim. :KK53:
Evet farkındayım ulaşamam.. :KK43:

Allah razi olsun kizlAR,SEVIYORUM sizi :KK19:
Biz de seni.. :KK16:

A-aaaaaaaaaaaaaa mumuşum gelmiş bileeeee :KK16:
Yalnız bu ne hızlı bir değişimdir.. Hem gönül koyuyorum sonra da görünce çığlık.. :KK33:
Aman iyi bari.. Sen iyi ol da.. Toparlanınca bizim adres belli zaten mumuşum..

Sevdim bu türküyü..
Birlikte söyleyelim. :KK53:
Evet farkındayım ulaşamam.. :KK43:

Biz de seni.. :KK16:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

X