Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

iyi akşamşlar efem ...
misafiler yeni gitti geldim .:KK17::KK17::KK17:

Hah şimdi anladım hareketi. Belimizden yukarı doğrulmuş oluyor yani yanlar iyice sıkışmış oluyor bu şekilde.. Ay merak ettim yarın yapacam. Yalnız bir sakınca var. Salonda bi tane normal 2 li koltuk var. Önünde de kallavi sehpa. Araya sığmam. Diğer koltuklar da baba koltukları. Sallangaçlı. :KK52: Nasıl olacak bilemedim. Deneyeyim sonucu yazarım.
O esneme hareketleri süper. Ben de Salı denk geldim iki kere ve bayıldım. Bacağın biri bitince diğerinin yanına koyuyorsun da nasıl uzamış oluyor ilk yaptığımda şoke oldum.
Ağrılarının nedeni bence de bunlar. Tahmin edebiliyorum kasları zorladığını.
Ya arkadaş görmezden geliyorum ama boşa.. Habire yazıp duruyorsun yahu! :KK53: Yok baklavaymış yok mantıymış. Yiyen var yiyemeyen var kardeşim. :KK15: :KK33:
63.4 ü bilemem de inşallah Cuma günü 63x olursun aebenim.
Ay ay aaaaay sen beni ısrarla şımartıyorsun. E bırakayım bari rejimi ben :KK60: :KK60:
Bi de "yeniden kilo almaya ihtiyacın var" yazmış... Te Allahım yaaa! :KK51: :KK60:
Nerede şu kebapçının telefonu. 1.5 Mevlana istiyorum ben o zaman.. (Pidenin de adına bak tövbe tövbe!!-bana ne arkadaş günah kebapçının)

Tamam şimdi oldu fadimecim. Daha önceleri 2 günlük boşluklara alıştığın için küt diye kesildi ilaç demek ki.
Çok sevindim adına.
Hem çevrenin anlayışlı olmasına sevindim ama asıl senin kendini iyi hissediyor olmana sevindim.
Geçmiş gitsin olsun inşallah. :KK71:
oh anlata bilmişim sonunda .:KK9:

bu cuma :KK19: yok püskütüm be haftada iflah olmam sanırım dün lapda yarım kaldı öyeln akşam iyiydi akşam hiç bişide yiyesim yokdu . mantının tadı tuzu derken 1 kase yendi:KK4:
benim tekrar sıkı bir şekilde edepte olmam lazım .. bugünlerde okadar yogununki anlatyamam haftanın en az 3 günü (hafta sonu hariç ) evde olamıyorum . tamda diyet yapacak zamanıma denk geldi:KK19:

beni yazmışım ''yeniden kilo almaya ıhtiyacın var ''diye :KK52::KK17:
gunaydin1l.gif
gunaydin1l.gif
gunaydin1l.gif

Bugün çaylar benden:KK16:

5c32b830b931.jpg
akrebim ne güzel her gün renklendiryorsun günümüzü Allah razı olsun :KK16:
Göbeğim ve ben günaydın demeye geldik. :KK60:

Bir süredir yaşil çayımı Müftüoğlunun formülüyle içiyorum. Öyle zevk alıyorum ki.. Hazırlarken bile içim bir hoş oluyor.
Yani gün gelecekti de ben yeşil çayı severek içecektim.
Ah Müftüoğlu, beni bana yalancı çıkarttın ya! Alacağın olsun! :KK34:

Dün içmeden önce ani bir kararla fotoğrafını çekmeye karar verdim bu güzellik abidesinin..

Buyrun, afiyet olsun. :KK71:

İç ses: Eczacım uğrardı her akşam o da çekmiş elini eteğini.. İnşallah yoktur bir terslik.
bende semiyorum hiç bitki çayı :KK37: çözümü şu şekilde buldum . belki yanlıştır bilmiyorum ama . salıyorum ve bi,raz sogumasını bekliyorum bir dikişde işçiyorum :KK19: hatata yeşil ve form çayını bereber yapıyorum ikisini briden içiyorum bir dikişte :KK24:
Oh, oh nazar değmesin.. Saatler sonra bakmaya geliyorum mesajlar yığılmış.. Hiç vaktim yok, daha sonra okurum artık..
Cafeyi büyütsek mi n'apsak.. sığamıyoruz artık. :KK33:

Motive olunacak aktif bir başlık aranıyor. Gören haber versin lütfen. Ben sıkılmaya başladım çünkü.. :KK55:

:KK17::KK17::KK17:

ayyy Allahta seni güldürsün güzelim hatta seni ve göbeğini :))))

bende yoktum çoktandır memlekete gittim 1 hafta babam hastanedeydi bende hastane + misafirliklerle geçirdim. aynen senin gibi sanki amerikayı keşfeder gibi bir heyecanla tatlarına baktım bütün ikramların :KK56:

antidepresan güzel birşey... banada psikiyatristim bir ilaç verdi bu nasıl bir ilaçtır kuzum ben bunu bırakamam mükemmel birşey... ben normalde kıpırdamaya korkan uykulu genelde hasta az biraz depresif fazlaca da çekingen biriydim. bir enerji doluyum ki 5-6 saat uyku yetiyor artık 1 aydan fazladır yerimde durmuyorum yürüyorum zıplıyorum hep hareket halindeyim. hani evde boş boş otururken bile kalkıp 2 zıplayıp geri oturuyorum :KK37: çok aktif oldum herşeyi ben yaparım diye atlıyorum :KK6: babama çok hassasım. geçen hasta olduğunda daha ilk hastaneye gittiğimizde doktorun odasına salya sümük girdim bu kez durumu daha ciddiydi ama hiç ağlamadım sağlam durdum ne gerekiyorsa yaptım heryerlere yetiştim... bakalım kontrole gideceğim bırak derse ayaklarına kapanabilirim :KK50:
babana geçmiş olsun spirochet .inşallah iyidir :KK16:
püsküütüm anlatamadım dimi :KK53: şöyle düşün senin yaptıgın hareketi uzanarak deyilde yarı egik koltuga tutunarak yap .
yani sen matematigi seversin (ama ben pek anlamam ya neyse:KK53:) senin yaptıgın hareketede yan yatarken 90 derecelik açıdasın kabul edelim . benim dedigim harekettede yana dogru 60 .70 derecelik açıya gel:KK9: yarı kalkık olmak içinde koltukdan yardım al ... öyle kaldır indir bacagını . fakat agırlıkla deyil .ama sıkarak kasları çok minik harektlerle 3.5. cm hareketlerle oynat bacagını aşagı yukarı . agırlık yada sıkarak yapmak çok farklı bu hareketde. eger hareketi dogru yaparsan yan bel kalça ve üst bacaktaki bir çok kası hissedersin . ve bunu bırakmadan 100 kere yapıyorsun .
call de bu hareketler . zamanın olursa bir kaç videosunu izle derim .tabi teyzelerden sıklmazsan :KK9:

birde yazamayı unutugum bir hereket daha var . pilatesde ısınma ardından lastikle bacak arkasını açıyorya ebru . ondan sonra iç ve dış tarafada açıyorum ben . ebru bunu çok nadir yapar genelde esneme günlerinde oda bu agrılarımda etki diye düşünüyorum .

ben kaçayım mantı ve baklava yapıcam da.:KK43:(

püsküütüm diyeti bırakdım son hafta 63.4 düm sanırım . bu sabah birazda şişlikle 65 civarlarındaydım .ama regl öncesi 64 küsürlerdeydi ..
cumaya ne giderse . malum ben hedefleri masuss zorlayıcı koyuyorum . bakalım cuma baskül ne diycek .?

senin resimleri görüncede sen deyil canım asıl ben utandım . sen kendine kilolu diyorsan benim halim nice olaaa:KK52:

bence hedefin 63 den aşagı olmasın püsküütüm senin sadece sıkılaşmaya ihtiyacın var ve yeniden kilo almaya o kadar .:KK31::KK16:
:KK52::KK17:
sedece sıkılaşmaya ve tekrar kilo almamaya ihtiyacın var yazmak istemiştim :KK17::KK17::KK53:

yarın evdeyim :KK53:

adam gibi 1 gün diyet yapayım yahu :KK4:

bugün misafire hazırlık yapmakdan platesimide yapamadım zati:KK19:

.... (çare arayan iç ses.)
'' ben akşam aç yatarak iyi kilo veriyordum dimi.'':44:

....akrebim günaydın demekden başka niye yazmıyon bacım ?:26:
bu haftada kebabları götürüyormusun ? ara bana iyi gelmez diyorsun ama kilona bakılırsa zaten ara yapıyorsun :))
tahrik oldunmu? hadi yazz:)))

.... kıslar mumuyu gören varmı? takım kaptanlıgını bırakdı kayıpmı oldu bu hatun .:44:

Son düzenleme:
Ay benim internetim sorun veriyor kaç gündür, giremiyorum. :KK43: Aklim sizde, kalbim sizde, gözüm yemeklerde. :KK43: Midemde bir bayram havası. :)) Herhalde bir kaç gün daha hasret kalicam size. :/
Bu arada Püsküütcm, ben de tüm parami sana yatiriyorum kuzum. :KK66: :/

bu haftada kebabları götürüyormusun ? ara bana iyi gelmez diyorsun ama kilona bakılırsa zaten ara yapıyorsun :))

.... kıslar mumuyu gören varmı? takım kaptanlıgını bırakdı kayıpmı oldu bu hatun .:44:

Kuşum işlerden dolayı giremiyorum..Sabah günaydın diyemezsem hiç görünemicem o bir borç gibi yani:KK1:

Kilo ve ara bağlantısını anlayamadım kuzum :44: iyi mi dedin kötümü bilemedim..

Cafeye ilk gelenlerden hiç birini göremiyorum artık..Evet mumu da kayıp..

Ay benim internetim sorun veriyor kaç gündür, giremiyorum. :KK43: Aklim sizde, kalbim sizde, gözüm yemeklerde. :KK43: Midemde bir bayram havası. :)) Herhalde bir kaç gün daha hasret kalicam size. :/
Bu arada Püsküütcm, ben de tüm parami sana yatiriyorum kuzum. :KK66: :/
eczacım yinemi havlu atın .kaçamak kokusu alıyorum :KK4::KK4::KK4:

oh oh , bumu kahvaltın akrebim ?:KK33::KK33::KK33::KK9:

Kızlar şirince için güzel bir program yapılmış.

21 Aralık Şirince Programı;,,,,

10.00 Kahvaltı
12.00 Orman yürüyüşü
14.00 Piknik alanında öğlen yemeği
17.00 Şarapla gün batımı
18.30 Mehdi (İsa Mesih) ile buluşma
19.00 Son akşam yemeği

20.00 Düşen göktaşları izlencesi
21.30 İsrafil'den sur dinletisi
23.00 "Keşke herkes burada olsaydı" konuşmaları

00.00 Kıyamet ve kapanış

00.01 Mahşerde buluşma
00.02 "Ulan hani Şirince'ye bir şey olmayacaktı" tartışması
00.03 Sözlü için hazırlanma
04.00 Sözlülerin bitimi
05.00 Sırat Köprüsü turu
06.00 Cennet ve cehennem için dağılış... AMİN..

Kuşum işlerden dolayı giremiyorum..Sabah günaydın diyemezsem hiç görünemicem o bir borç gibi yani:KK1:

Kilo ve ara bağlantısını anlayamadım kuzum :44: iyi mi dedin kötümü bilemedim..

Cafeye ilk gelenlerden hiç birini göremiyorum artık..Evet mumu da kayıp..

kilo ve ara baglantısı seni dürtüp yazdırmak içindi:KK9:

kolaygele akrebim ..
evet niyedir bilmem insanoglu çabuk sıkılıyor . :KK19: yada yogundurlar bilemedim .:44:

Son düzenleme:
seni görmek ne güzel sezen .:KK16:

Kızlar şirince için güzel bir program yapılmış.

21 Aralık Şirince Programı;,,,,

10.00 Kahvaltı
12.00 Orman yürüyüşü
14.00 Piknik alanında öğlen yemeği
17.00 Şarapla gün batımı
18.30 Mehdi (İsa Mesih) ile buluşma
19.00 Son akşam yemeği

20.00 Düşen göktaşları izlencesi
21.30 İsrafil'den sur dinletisi
23.00 "Keşke herkes burada olsaydı" konuşmaları

00.00 Kıyamet ve kapanış

00.01 Mahşerde buluşma
00.02 "Ulan hani Şirince'ye bir şey olmayacaktı" tartışması
00.03 Sözlü için hazırlanma
04.00 Sözlülerin bitimi
05.00 Sırat Köprüsü turu
06.00 Cennet ve cehennem için dağılış... AMİN..

ay harika olmuş .. en begendigim yerde'' hani şirinceye bişi olmayacaktı'':KK9:

yani gülüyoruz ama, ben çok üzülüyorum bu hale :KK19: RABBIM günüllerimize hidayet ver inşallah . :26:
bir can borcumuz var rabıma o gittimi kıyamet işte ..
hemde ölümü HZ.Mevlana gibi dügün kabul edenlerden eyle .AMİN .

babana geçmiş olsun spirochet .inşallah iyidir :KK16:

:KK52::KK17:
sedece sıkılaşmaya ve tekrar kilo almamaya ihtiyacın var yazmak istemiştim :KK17::KK17::KK53:

günaydın kızlar...

teşekkür ederim güzelim biraz daha iyi ama yaşlılık aksilik dik başlılık hepsini bünyesinde barındıran sevimli bir babam var :)

cumaya kadar 2 gün toparlama günüm ..
akşam yine aç yapmayı planlıyorum umarım yapabilirim ....

pilatesi bekliyorum bacaklar , göbüş ve kasa kısmı yaglandı :KK9: streçlendi iyce bir spor yapıp atayım son 3 haftayı :KK9:
baskül fazla inmedi demekki kilo aldım . balirsiniz baskülden çok mezuroya bakarım . dün göbüşde ve bacakda 1 cm fazlalık görünüyordu bugün tamalanmış her yerimde 1 cm fazlalık var . demekki 1 kilo almışım bu 3 haftalık ara dönemimde .. yarlaşmadan postalamam lazım ve ondan sonrada bismillah deyip sıkıca sarılmaya . yeter bukadar nane yadigim .:KK9:
bende durum budur .. masayı toplayım pilatese kadar .:KK6:

..püsküütüm gelmedin :26:

mumu ayrıldı... bir süre ayrılmak istedi arada uğrayacağını söyledi ama herhalde müsait olmuyor... anlıyorum onu aksilikler üstüste geliyor motivasyonu dağılıyor inşallah çok ayrı kalmaz bizlerden ama biraz kafasını dağıtsa iyi gelecektir eminim...

günaydın kızlar...

teşekkür ederim güzelim biraz daha iyi ama yaşlılık aksilik dik başlılık hepsini bünyesinde barındıran sevimli bir babam var :)

kul kuısursuz olurmu ? varmı ana baba gibisi .. rabbım başımızdan eksik etmesin inşallah .:KK16:

mumu ayrıldı... bir süre ayrılmak istedi arada uğrayacağını söyledi ama herhalde müsait olmuyor... anlıyorum onu aksilikler üstüste geliyor motivasyonu dağılıyor inşallah çok ayrı kalmaz bizlerden ama biraz kafasını dağıtsa iyi gelecektir eminim...

hayallah bu kıza buralardan ayrılmak iyi gelmez . diyet dışında bişi yokdur inşallah .:26:

oh oh , bumu kahvaltın akrebim ?:KK33::KK33::KK33::KK9:
Yani zorlaa hizaya sokuyosun hırslandırıyosun varya şu an itibariyle oldukça gıcık etmiş bulunmaktasın beni:KK4:
kilo ve ara baglantısı seni dürtüp yazdırmak içindi:KK9:

kolaygele akrebim ..
evet niyedir bilmem insanoglu çabuk sıkılıyor . :KK19: yada yogundurlar bilemedim .:44:
İnan bana benim sıkılmalarda kapıda ensemde yanı başımda:KK17: şööle bi hareketlenip silkelesem kilocukları süper olucak daa bu sefer de soğuklar başladı..Sabah iki pantolonumuda hem fitilli kadife hem terziden aldığımı kapının arkasındaki askıya astım..Dedim sizi burdan alıp giyicem bekleyin anacımm:KK1:En azından akşam eve gelip soyunup dökünürken yemek öncesi görürüm o pantolonları kilo verme hırsım kamçılanır beynim tok olur :KK9:
yani gülüyoruz ama, ben çok üzülüyorum bu hale :KK19: RABBIM günüllerimize hidayet ver inşallah . :26:
bir can borcumuz var rabıma o gittimi kıyamet işte ..
hemde ölümü HZ.Mevlana gibi dügün kabul edenlerden eyle .AMİN .

Amiinnnn :KK16:

pilatesi bekliyorum bacaklar , göbüş ve kasa kısmı yaglandı :KK9: streçlendi iyce bir spor yapıp atayım son 3 haftayı :KK9:
baskül fazla inmedi demekki kilo aldım . balirsiniz baskülden çok mezuroya bakarım . dün göbüşde ve bacakda 1 cm fazlalık görünüyordu bugün tamalanmış her yerimde 1 cm fazlalık var . demekki 1 kilo almışım bu 3 haftalık ara dönemimde .. yarlaşmadan postalamam lazım ve ondan sonrada bismillah deyip sıkıca sarılmaya . yeter bukadar nane yadigim .:KK9:

bende memlekette 2 kg almışım dün gitti 1 kilosu ama mezuroda artış var göbek kalça ek 1 er cm birde göbek üstü 2 cm :KK43: püsküütten sonra göbeğimle konuşmaya başladım 'biz senle böyle mi anlaşmıştık noluyor 2 cm artmalar filan' çok kızdım ona akşam...

sabah kahvaltısını birkaç gün sileceğim. antepte kahvaltıları deli gibi yapmıştım. ayrılda gel demem lazım metabolizmama :KK20:

Canım en son akşam yememeye de alıştı vücut diyodun..

Ben menü sonrası zıplıyorum..Bugün farkettim basen bölgesi daha bi eksilmi sanki..Ölçmedim ama gözüme öyle göründü..İnş. doğrudur avuntu değildir:KK1:

bende memlekette 2 kg almışım dün gitti 1 kilosu ama mezuroda artış var göbek kalça ek 1 er cm birde göbek üstü 2 cm :KK43: püsküütten sonra göbeğimle konuşmaya başladım 'biz senle böyle mi anlaşmıştık noluyor 2 cm artmalar filan' çok kızdım ona akşam...

sabah kahvaltısını birkaç gün sileceğim. antepte kahvaltıları deli gibi yapmıştım. ayrılda gel demem lazım metabolizmama :KK20:

Kahvaltıda nohut dürümü ile ciğer kebapmı yedin ünlü Antep pidesi ile:KK34:

X