Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Kahvaltıda nohut dürümü ile ciğer kebapmı yedin ünlü Antep pidesi ile:KK34:

sen baya biliyorsun bizim adetleri :))) nohut yemeyizde ciğer yeriz.... ben ciğeri öğlen yedim :KK70: sabah o ünlü pidemizi özel üstü susamlı yaptırdım içinede antep peyniri oh ohhh gözümde canlanınca içim eriyor yahu :KK14:

tabi katmer ve su böreğini unutmayalım kahvaltıda :KK76:

tekrar merhabalar püsküütüm geldimi bakayım dedim ama ıhh yok :26:

Yani zorlaa hizaya sokuyosun hırslandırıyosun varya şu an itibariyle oldukça gıcık etmiş bulunmaktasın beni:KK4:

İnan bana benim sıkılmalarda kapıda ensemde yanı başımda:KK17: şööle bi hareketlenip silkelesem kilocukları süper olucak daa bu sefer de soğuklar başladı..Sabah iki pantolonumuda hem fitilli kadife hem terziden aldığımı kapının arkasındaki askıya astım..Dedim sizi burdan alıp giyicem bekleyin anacımm:KK1:En azından akşam eve gelip soyunup dökünürken yemek öncesi görürüm o pantolonları kilo verme hırsım kamçılanır beynim tok olur :KK9:

Amiinnnn :KK16:
heh heh ne güzel etmişim .:KK4:
benimde var belimi sıkan pantolonum ama ben onu b u günlerde sık sık giyeyimki sıksın aklımdan çıkmasın .:KK53:
bende memlekette 2 kg almışım dün gitti 1 kilosu ama mezuroda artış var göbek kalça ek 1 er cm birde göbek üstü 2 cm :KK43: püsküütten sonra göbeğimle konuşmaya başladım 'biz senle böyle mi anlaşmıştık noluyor 2 cm artmalar filan' çok kızdım ona akşam...

sabah kahvaltısını birkaç gün sileceğim. antepte kahvaltıları deli gibi yapmıştım. ayrılda gel demem lazım metabolizmama :KK20:
ölçü artışım olmamıştı 3 haftadır son 2 güne kadar ..şişlikmi yoksa kilomu yarın güeürüm baskül ve ölçülerde .:KK6:
hayırlı sabahlar dün menüm çok utanç vericiydi bugün toparlıcam inşallah
fadimem dün dünde kaldı .hadi toparla cuma yakın :KK52:
Canım en son akşam yememeye de alıştı vücut diyodun..

Ben menü sonrası zıplıyorum..Bugün farkettim basen bölgesi daha bi eksilmi sanki..Ölçmedim ama gözüme öyle göründü..İnş. doğrudur avuntu değildir:KK1:

o dedigim 4 hafta önceydi ondan sonra ne akşam yemekleri geçti akrebim :KK53:

zıplayamıyorum çümki sag dizimde bazan hafifbir anormalik hissediyorum :44: geçen sene çok süpor yapmıştım zorlamıştım ondan sonra olmuşstu sanırım .sürekli olmasada bu his hoşuma gitmiyor o yüzden zıplamıyorum bu sıralar ...

ne güzel, etki ettiyse devam akrebim ...

bende 1 saat pilatesmi yaptım oh ne güzel :KK8: pilates yapmayınca artık vindan yapıyorum :KK37:

bugün evdeyim dedim ama bi emanet var onu ileteyim hemde yürümüş olurum azcık :KK3:

sen baya biliyorsun bizim adetleri :))) nohut yemeyizde ciğer yeriz.... ben ciğeri öğlen yedim :KK70: sabah o ünlü pidemizi özel üstü susamlı yaptırdım içinede antep peyniri oh ohhh gözümde canlanınca içim eriyor yahu :KK14:

tabi katmer ve su böreğini unutmayalım kahvaltıda :KK76:
Eş Antepli olunca biliniyor işte ehh bu kiloları nasıl aldım sanıyosun :KK34: ilk evlendiğimde yani hamilelik öncesi 54 kiloydum yahu :KK12:
heh heh ne güzel etmişim .:KK4:
benimde var belimi sıkan pantolonum ama ben onu b u günlerde sık sık giyeyimki sıksın aklımdan çıkmasın .:KK53:

o dedigim 4 hafta önceydi ondan sonra ne akşam yemekleri geçti akrebim :KK53:

zıplayamıyorum çümki sag dizimde bazan hafifbir anormalik hissediyorum :44: geçen sene çok süpor yapmıştım zorlamıştım ondan sonra olmuşstu sanırım .sürekli olmasada bu his hoşuma gitmiyor o yüzden zıplamıyorum bu sıralar ...

ne güzel, etki ettiyse devam akrebim ...

bende 1 saat pilatesmi yaptım oh ne güzel :KK8: pilates yapmayınca artık vindan yapıyorum :KK37:

bugün evdeyim dedim ama bi emanet var onu ileteyim hemde yürümüş olurum azcık :KK3:

Tabiki arkadaş güzelinden olunca güzel ediyor işte:KK19:

Şu plates vicdanından ben de almak istiyorum hemde şööle toptan bi şekilde..

Yürüyüşü benim yerime de yap güzelim yok bende öyle günün herhangi bir saatinde yürüme lüksü:21:

Eş Antepli olunca biliniyor işte ehh bu kiloları nasıl aldım sanıyosun :KK34: ilk evlendiğimde yani hamilelik öncesi 54 kiloydum yahu :KK12:

Yürüyüşü benim yerime de yap güzelim yok bende öyle günün herhangi bir saatinde yürüme lüksü:21:

benimde eşim antepli gidince iki tarafa da bir ikramlar bir ikramlar düşün babam hastanedeydi çok gezemedik o koşturmaca içinde 2 kg aldım 1 haftada....:KK1:

sen nerelisin???

gnydn.jpg

Herkese günaydın.. :KK71:
ayyy Allahta seni güldürsün güzelim hatta seni ve göbeğini :))))

bende yoktum çoktandır memlekete gittim 1 hafta babam hastanedeydi bende hastane + misafirliklerle geçirdim. aynen senin gibi sanki amerikayı keşfeder gibi bir heyecanla tatlarına baktım bütün ikramların :KK56:

antidepresan güzel birşey... banada psikiyatristim bir ilaç verdi bu nasıl bir ilaçtır kuzum ben bunu bırakamam mükemmel birşey... ben normalde kıpırdamaya korkan uykulu genelde hasta az biraz depresif fazlaca da çekingen biriydim. bir enerji doluyum ki 5-6 saat uyku yetiyor artık 1 aydan fazladır yerimde durmuyorum yürüyorum zıplıyorum hep hareket halindeyim. hani evde boş boş otururken bile kalkıp 2 zıplayıp geri oturuyorum :KK37: çok aktif oldum herşeyi ben yaparım diye atlıyorum :KK6: babama çok hassasım. geçen hasta olduğunda daha ilk hastaneye gittiğimizde doktorun odasına salya sümük girdim bu kez durumu daha ciddiydi ama hiç ağlamadım sağlam durdum ne gerekiyorsa yaptım heryerlere yetiştim... bakalım kontrole gideceğim bırak derse ayaklarına kapanabilirim :KK50:
Amin efendim! Cümlemizi. :emir_bebek:
Dilerim baban daha iyidir. Geçmiş olsun.
Sendeki etkileri ne kadar olumluymuş böyle.. Ben de olsam bırakmam istemem, haklısın.
İlacın yarattığı kişilik dilerim öğrenilebilir bir kişiliktir. Bırakınca da böyle devam edebilirsin o zaman.. Zaten tedavilerde amaçlanan da bu..

bu görüntü hoşuma gitti bende yarına yaparım artık...
Amacım buydu fotoğraf paylaşırken.. :KK76:
Ben de sırf bu görüntü yüzünden yeşil çayı severek içer oldum.
Görsellik takıntım var.. Böyle çözdük işte. :KK37:
sagol canım bugün sohbette gittim artık topluma karışıcam eskiden evden çıkmak istemezdim
Çok güzel gelişmeler fadimecim. Tabii sadece topluma karış, mamalardan uzak dur. :KK51:
çayın rengi çok güzel içinde tarçın ,karanfil ,yeşil çay ,limon ,elmamı var
Haklısın.. o tuhaf parça elma gibi görünüyor. Kalan limonun poposu o. :KK60:

Paylaşımdaki mesajlar, özel mesaj cevabı vs derken bir daralma hali geldi.. Bu mesajlara da cevap verip kaçıyorum kızlar, sonra görüşürüz.

iyi akşamşlar efem ...

misafiler yeni gitti geldim .:KK17::KK17::KK17:

oh anlata bilmişim sonunda .:KK9:

bu cuma :KK19: yok püskütüm be haftada iflah olmam sanırım dün lapda yarım kaldı öyeln akşam iyiydi akşam hiç bişide yiyesim yokdu . mantının tadı tuzu derken 1 kase yendi:KK4:
benim tekrar sıkı bir şekilde edepte olmam lazım .. bugünlerde okadar yogununki anlatyamam haftanın en az 3 günü (hafta sonu hariç ) evde olamıyorum . tamda diyet yapacak zamanıma denk geldi:KK19:

beni yazmışım ''yeniden kilo almaya ıhtiyacın var ''diye :KK52::KK17:

akrebim ne güzel her gün renklendiryorsun günümüzü Allah razı olsun :KK16:

bende semiyorum hiç bitki çayı :KK37: çözümü şu şekilde buldum . belki yanlıştır bilmiyorum ama . salıyorum ve bi,raz sogumasını bekliyorum bir dikişde işçiyorum :KK19: hatata yeşil ve form çayını bereber yapıyorum ikisini briden içiyorum bir dikişte :KK24:

:KK17::KK17::KK17:
Mantıyı yapıp da yememek nasıl mümkün olabilirdi ki zaten. :KK37:
Senin yoğunluğun diyetini olumsuz etkilemeye başladı.
Bende de hiç motivasyon kalmadı aebenim. Nereye gidecek böyle fikrim yok.
Kardeşim en önemli motivsyon kaynağımdı. O da şimdi Sibiryada. Dönse de dürtse beni yeniden.
Bu hafta kötü gitti, gidiyor. Bugün hala göbeğim benden önde gittiği için istemeye istemeye lapa yapmaya karar verdim. Kesin kilo aldım. Ve terazide kötü bir rakam görüp de bunu kaldıracak durumda değilim. Lapa yaparsam hem yuarın nispeten güzel bir kilo görürürüm.
Hem de "o kadar zorlandım lapa yaparak, bunu koruyayayım" diye düşünürüm belki.. belki... belki..

yarın evdeyim :KK53:

adam gibi 1 gün diyet yapayım yahu :KK4:

bugün misafire hazırlık yapmakdan platesimide yapamadım zati:KK19:

.... (çare arayan iç ses.)
'' ben akşam aç yatarak iyi kilo veriyordum dimi.'':44:

....akrebim günaydın demekden başka niye yazmıyon bacım ?:26:
bu haftada kebabları götürüyormusun ? ara bana iyi gelmez diyorsun ama kilona bakılırsa zaten ara yapıyorsun :))
tahrik oldunmu? hadi yazz:)))

.... kıslar mumuyu gören varmı? takım kaptanlıgını bırakdı kayıpmı oldu bu hatun .:44:
Evet, akşamları aç kalınca kilo veriyordun. Madem gündüzlerini sosyal tuzaklar yüzünden kontrol edemiyorsun bari akşamları aç kal.

mumu pat diye ayrıldı yarışmadan. Ben de meraklandım hatta özel mesaj yazacaktım sonra vazgeçtim. Hoşça kal bile demeden gitti neden mesaj yazayım ki dedim, doğruya doğru. :44:

Offff bu nasıl bir iç sıkıntsı yahu! Sonra görüşürüz kızlar.. :KK3:

Herkese günaydın.. :KK71:

Amin efendim! Cümlemizi. :emir_bebek:
Dilerim baban daha iyidir. Geçmiş olsun.
Sendeki etkileri ne kadar olumluymuş böyle.. Ben de olsam bırakmam istemem, haklısın.
İlacın yarattığı kişilik dilerim öğrenilebilir bir kişiliktir. Bırakınca da böyle devam edebilirsin o zaman.. Zaten tedavilerde amaçlanan da bu..

Amacım buydu fotoğraf paylaşırken.. :KK76:
Ben de sırf bu görüntü yüzünden yeşil çayı severek içer oldum.
Görsellik takıntım var.. Böyle çözdük işte. :KK37:

Çok güzel gelişmeler fadimecim. Tabii sadece topluma karış, mamalardan uzak dur. :KK51:

Haklısın.. o tuhaf parça elma gibi görünüyor. Kalan limonun poposu o. :KK60:

babam daha iyi artık tlf la ulaşıyorum ona napalım mesafeler... ilacın yarattığı kişilik demeyelim ben ne ara bunalıma girdim hatırlamak zor ama bundan 6-7 sene evvelde ben aynen böyleydim yeni bir kimlik olarak alışmam gerekmedi işte ya ben buydum sonunda döndüm diyebildiğim bir mutluluk yaşattı bu ilaç...

bugün aldım geldim çıbıklarımı elmamı karanfilimi bende yapcam... bende limonun poposunu elma olaraktan görüp öyle getirdim :KK3: aynen benimde görsellik takıntım vardır, yemeklerde de hazırlarkende pişirmekten çok masanın ve yemeğin tabaktaki şekliyle ilgilenirim...

günaydın ,günaydın, günaydın .

püsküütümü gördüm bir daha gün aydın oldu :KK16::KK16:

akrebim öncedende çalışıyordun ve yogundun AMA hatırlıyorum yürüyüş yarışmalarında 1. bazanda arkamdan 2. :KK33:oluyordun .. bahane çok efem .:KK4:
ben antepliyim, eşim antepli, derin dondurucum antepli :KK52: ekmeği bile getirip donduruyorum tabi ordaki gibi olmuyor ama :KK55:

aaaaa sen ve eşinin antepli olmasında diyet açısından bir sorun yok AMA ,dondurucunun antepli olması olmamış :KK9:

Paylaşımdaki mesajlar, özel mesaj cevabı vs derken bir daralma hali geldi.. Bu mesajlara da cevap verip kaçıyorum kızlar, sonra görüşürüz.

Mantıyı yapıp da yememek nasıl mümkün olabilirdi ki zaten. :KK37:
Senin yoğunluğun diyetini olumsuz etkilemeye başladı.
Bende de hiç motivasyon kalmadı aebenim. Nereye gidecek böyle fikrim yok.
Kardeşim en önemli motivsyon kaynağımdı. O da şimdi Sibiryada. Dönse de dürtse beni yeniden.
Bu hafta kötü gitti, gidiyor. Bugün hala göbeğim benden önde gittiği için istemeye istemeye lapa yapmaya karar verdim. Kesin kilo aldım. Ve terazide kötü bir rakam görüp de bunu kaldıracak durumda değilim. Lapa yaparsam hem yuarın nispeten güzel bir kilo görürürüm.
Hem de "o kadar zorlandım lapa yaparak, bunu koruyayayım" diye düşünürüm belki.. belki... belki..

Evet, akşamları aç kalınca kilo veriyordun. Madem gündüzlerini sosyal tuzaklar yüzünden kontrol edemiyorsun bari akşamları aç kal.

mumu pat diye ayrıldı yarışmadan. Ben de meraklandım hatta özel mesaj yazacaktım sonra vazgeçtim. Hoşça kal bile demeden gitti neden mesaj yazayım ki dedim, doğruya doğru. :44:

Offff bu nasıl bir iç sıkıntsı yahu! Sonra görüşürüz kızlar.. :KK3:
olmadı, olmadı, olmadı püsküütüm .:KK20:

ben seni böyle görmeye alışık deyilim . hemen toparlanınız lütfen :KK4: kendimden biliyorumki bu türlü ruh halleri geçcici .birkaç günde geçer .:KK31:

kardeşcazında pek uzaga gitmiş, fakat iletişim uzak deyil püsküütüm .allah kavuştursun tez zamanda inşallah .

.... geçende lapaya veryansın etmişsiniz akreple . yazayım diyodum bak iyi oldu .

haksızlık etmeyelim, evet gidenin bırazı su fakat ben lapanın kiloda verdirdigine inanıyorum .
sonuçda o gün ne yag nede şeker alıyoruz bünyeye :KK34: ben günlük tartıldıgım içinde ertesi gün görüyorum hafif artış ama verdigimiz hepsi geri gelmiyor . buda ne demek lapa günüde kilo veriliyor efem :KK16: önceki haftaydı dimi senin lapadan sonraki gün bol kaçamak yapıpda kilo aldım dedigin . o artış kaçamakdandı lapanın ertesi gün oldugundan baskül öyle cevap verdi. bir kaç gün sonrnada inmişti zaten dimi. o yüzden moral bozmadan tatlı tatlı lapamızi yapalım efem .:KK34:

mumuşuma gelince o hep yapar pat diye kaybolur ,pat diye geri gelir püsküütüm . senelerdir diyetde ve takımlarda , bazan kaçması normal yene .:KK34:

Son düzenleme:
püsküütüm dün gece aç yatacaktım ki eşim erkenden arayıp yemegi beraber yiyelim bekleyin , ne yapıyorsun akşama diye arayana kadar .(eşimin işinden dolayı akşam yemegine gelecegi pek beli olmazda)
bende hamsi yapıyorum gel hadi dedim . kızlarda dersaneden gelene kadar akşam yemeyi saati 7.8. oldu ..
bu akşam karadenize uçuyor eşim yani süikaste ugramıycak akşamı erken yemek ve aç yatmak inşallah ..

pilates başlıycak ben kaçar .:KK8:

X