Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

yukarıda kırmızıladıgım kısmın moralini bozmaması için hedefini çok zorlama püsküütüm . neden dersen hep kilo verilip durulmazki . artılarıda hesaba katmak lazım .helede çok sıkı diyet yapmıyorsak bunlar olasıdır :KK34:

hiç yakıştıramdım sana ,tökseyince havlu atmayı :KK20:

hadi bakalım madem yanlışlarını bilyorsun bu hafta bu yanlışlardan uzakdur . bakarsın sonraki hafta hedefindesin . olmaz diye bişi yok :KK34:
ben bu sabah 64 dü bekliyordum ne yalan diyim bu kilo banada süpriz oldu :44:
dün aç yattım akşamıda 19 da yedim.. . dün yapıtıgım özel bişi daha vardı püsküütüm. belki sanda işe yarar arkadaşım . her ögünüme yogurt kattım hatta kahvaltıma bile .hatta akşam ögünüm büyük 1 kase yogurt içinede kuru meyveler ve tarcın ceviz.:KK34:

...bugün cuma ve sohbetim var . kaçamak günüm yani .ama sonrasında akşam bişi yemeden yatıcam inşallah .(akrebim eşim yok nasılsa geri dönüş uçagı 20 de):KK9:.

püskütüm kemer sıkmaya varmısın bu hafta yarışa senide katalım .inan bu insanı baya kamçılıyor . tabi yarışacagın kişi akrepde olunca .:KK9:
kendini zorlıycak bir kilo belirle haftaya cumaya .:KK31:

ben kaçar şimdi .akşama görüşürüz inşalah :KK16:
İkinci hedef dönemimde zaten güya buna dikkat ettim. Haftalık hedeflerimi hep 400 gr olarak ayarladım ama daha başında cıvıttım yani.. :KK52:
Yok yoooook beni asıl cıvıtan sizsiniz..
Evet, evet siz ikiniz.
İkiniz de göbekli fotoma güzel laflar ettiniz. E ben de oldum demek ki diye gevşedim.
Lulut kelepçeleri getir oğlum! :KK51:

A-aaaa tabii ya! Yoğurt! E ben güya yiyordum öğlen akşam.. Bu hafta neden unuttum düzenli yemeyi acaba?
Güya bu dikkat ettiklerimden biriydi. İyi ki hatırlattın arkadaşım!
Lulut, aebenimin kelepçelerini çözebilirsin evladım!
Yarış.. bilmiyorum.. kendimle yarışırım ben hep. Çok alışkın olduğum bir şey değil yarışmak.
Eskiden de herhalde en son baktığım şeydi bizim takım kaçıncı oldu diye..
çivi çiviyi söker diyorsun yani püsküütüm .:KK9:

bu hafta yarıştayız püsküütüm ve sıkı diyet yapıyorsun :KK23: sen belki kabul etmesende alt beynide işledim :KK9::KK34:

...hepinizi kucaklayıp kaçtımmm .:KK55:
Bu hafta kesinlikle sıkıyorum. Şükürler olsun kardeşim de döndü Sibiryadan. Gaz sohbetimizi yaptık onunla da. :21:
Tatlım çizelgemde önceki kilom, kilo almadan önceki kilom yani :KK1: Bilinçli olarak değiştirmiyorum ki o kiloyu gördükçe kilo verme isteğim kırbaçlansın..

Ehh alkışı şimdi bekliyorum efemm:KK53:

Oyy aynı ben:21:

Ben de artış görürsem iştah ayarım dozajı yükseltiyor, ne kadar artış o kadar iştah :KK47: O yüzden günlük tartılmalar bana pek yaramıyor..

Aaaa sakın! Uzak dur günlük tartılmadan :KK50:

Aaaa akrep yarışamı girmiş :KK53: sakin sakin okurken gözlerim açıldı birden :KK1: Hafta güzelleşicek desenize akrebin birinciliği ile:KK52:

E o zaman sen bol toplantı sohbet durumlarında ol..Püsküütümm az önce dilim sürçtü sen günlük tartılmaya devammm :KK52:
:KK9: :KK9:
Tebrikler o zaman..
Darısı çizelgedeki kiloya ulaşmaya.
Ceza olsun diye günlük tartılayım dedim ama.. kötü mü olur ki?

Evet, evet siz yarışın ben de yemek fotosu ekleyeyim bol bol.. :KK52:

Yok ben aslında çizelgedeki kiloya inmeden inmiş saymıyorum kendimi..

Tamam canikom bu hafta yarıştayız hadi bakem haftaya kim birincilik merdiveninde olucak :nazar:
Paramı kime koysam acaba? :KK24:
Eee geldimi enişte akşam :KK53:

Evett devammm:122:

Aaaa ben sana tümm börek çeşitlerini yaparım zaten sıkılmıştın bu hafta gel bana değişiklik olur senin için :KK53:
Börek deme lütfen..... :KK43:
evet akrebim senin haberin olmadan yarışa girdik :KK9:

hadi bakalım hafta sonu dikkat et kaçırma emi .yada kaçırki ben seni geçeyim :KK33:

ben sohbetede giderim, diyetimide yaparım ,kilomuda veririm efem .:KK53:

bu hafta sonunada dikkat etmem lazım .:KK55: hafta başına kilo almadan başlamak lazım :44:

püsküütüm gelmemişsin ,sen ne diyorsun bu yarış işine varmısın ?
E ben de endirekt olsa katılıyor oluyorum herhalde..
Bu haftaki hedefim zaten çok fena. Tamı tamına 900 gr vermem gerekiyor 1 Mart planım için.
Sizin yarış halinizden ben de nemalanırım, tribünde durup fena mı?

İkinci hedef dönemimde zaten güya buna dikkat ettim. Haftalık hedeflerimi hep 400 gr olarak ayarladım ama daha başında cıvıttım yani.. :KK52:
Yok yoooook beni asıl cıvıtan sizsiniz..
Evet, evet siz ikiniz.
İkiniz de göbekli fotoma güzel laflar ettiniz. E ben de oldum demek ki diye gevşedim.
Lulut kelepçeleri getir oğlum! :KK51:

A-aaaa tabii ya! Yoğurt! E ben güya yiyordum öğlen akşam.. Bu hafta neden unuttum düzenli yemeyi acaba?
Güya bu dikkat ettiklerimden biriydi. İyi ki hatırlattın arkadaşım!
Lulut, aebenimin kelepçelerini çözebilirsin evladım!
Yarış.. bilmiyorum.. kendimle yarışırım ben hep. Çok alışkın olduğum bir şey değil yarışmak.
Eskiden de herhalde en son baktığım şeydi bizim takım kaçıncı oldu diye..

Bu hafta kesinlikle sıkıyorum. Şükürler olsun kardeşim de döndü Sibiryadan. Gaz sohbetimizi yaptık onunla da. :21:

:KK9: :KK9:
Tebrikler o zaman..
Darısı çizelgedeki kiloya ulaşmaya.
Ceza olsun diye günlük tartılayım dedim ama.. kötü mü olur ki?

Evet, evet siz yarışın ben de yemek fotosu ekleyeyim bol bol.. :KK52:

Paramı kime koysam acaba? :KK24:

Börek deme lütfen..... :KK43:

E ben de endirekt olsa katılıyor oluyorum herhalde..
Bu haftaki hedefim zaten çok fena. Tamı tamına 900 gr vermem gerekiyor 1 Mart planım için.
Sizin yarış halinizden ben de nemalanırım, tribünde durup fena mı?
al işde yogurdun bir faydası daha, kelepçemi çözdü :KK60::KK60::KK60::KK60:

... püsküütüm hedef belirkenken ben şunuda göz önüne alıyorum . bu hafta diyelim 1 kilo aldım. ve bunu vermek için tekrar 1.2. hafta lazım . gittimi sana 3 hafta, eski kilonda olmak için :KK52:( misalde abartmış olabilirim ):KK9:

efenim trübindede olsa yarıştasınız. eh hakemlerde yarışın içindedir dimi.:KK9:

vel hasıl kelam bu hafta herkes sıkıyor bir yerlerini.:KK52::KK23:

kardeşcazın içinde gözün aydın :KK34: hadi sıkılmak için artık sebebinde yok püsküütüm bu hafta kim tutar seni.:KK55::KK9:

yogurt meslesine gelince . bu sene ilk haftalarda yapmışım bol yogurtla bayada etkili olmuş:44: tekrar deneyim dedim etkili oldu .
püsküütüm haftaya perşembe bol yogurtlu geçirebilirsin lapa yerine :KK34: ben öyle yapmayı planlıyorum :KK31:
bu hafta ;
çarşamba karbonu kestim bol salata ve prolu geçirdim . perşembede her ögünde yogurt vede salata.
bugünde sabah 1 dl ekmekli yogurtlu vs . kahvaltı.
öyleyinde yeşil mercimekle salata ve yogurt.
akşam üstüde sohbette 1 poğaça ve 1 kurabiye . eve gelincede 1 kase yogurt 3.5. findık ve 2 hurmayla günü kapattım .
eh işde az kazayla atlattım sayılır . malum bugün benim kaçamak günüm .:KK36:

...hafta sonu inşalah kazasız geçer . pazartesiye kilo almayım bu bana yeter.. inşallah bu hafta içi arkadaşlardan davet gelmez.:KK52::26:

al işde yogurdun bir faydası daha, kelepçemi çözdü :KK60::KK60::KK60::KK60:

... püsküütüm hedef belirkenken ben şunuda göz önüne alıyorum . bu hafta diyelim 1 kilo aldım. ve bunu vermek için tekrar 1.2. hafta lazım . gittimi sana 3 hafta, eski kilonda olmak için :KK52:( misalde abartmış olabilirim ):KK9:

efenim trübindede olsa yarıştasınız. eh hakemlerde yarışın içindedir dimi.:KK9:

vel hasıl kelam bu hafta herkes sıkıyor bir yerlerini.:KK52::KK23:

kardeşcazın içinde gözün aydın :KK34: hadi sıkılmak için artık sebebinde yok püsküütüm bu hafta kim tutar seni.:KK55::KK9:

Bu akşam ben de yoğurt yedim aebenim.. 3 kaşık yoğurt yanında da light minik krakerler.. toplamı nasıl desem.. hani krem karamel kapları var ya onları düşün (ayyyyyyyyyyyy krem karamel olsa da yesek) hah ne diyodum.. kafa dağıldı dur.
hah.. o kapların yarısını bile doldurmuyor krakerlerin toplamı. Böylelikle yoğurtcuğuma dönüş yaptım.

Mantığını şimdi anladım.. Aslında sen bir yerde her haftaki gidişata göre hedefini yeniden belirlemiş oluyorsun.. Misalinden gidelim. Diyelim ki o hafta olmadı.. 1 kilo aldın. E ben şimdi bunu vermeliyim öncelikle deyip diğer hedefini sümen altı atmış oluyorsun.
Doğru mu anladım ya?

Estağfurullah efenim ne hakemliği.. Hepimiz hakemiz, hepimiz yarışmacıyız.. (ayyyy bu slogandan da ne tiksinmişimdir gün gelecekti de kullanacaktım öyle mi? Bulut ceza yaz bana oğlum!)

Ne yalan söyleyeyim.. kardeşime çok aklım takılmıştı. Rahmetli anamın babamın emaneti o bana.. Hastalanacak diye korktum o havada.. Bi'de adam dışarı çıkıp donmuş göllerde fotoğraf çektirip yollamaz mı? Neyse şükürler olsun döndü sağ salim.. :21:

Rahatladığım halimden belli oluyordur herhalde.. :KK24:

yogurt meslesine gelince . bu sene ilk haftalarda yapmışım bol yogurtla bayada etkili olmuş:44: tekrar deneyim dedim etkili oldu .
püsküütüm haftaya perşembe bol yogurtlu geçirebilirsin lapa yerine :KK34: ben öyle yapmayı planlıyorum :KK31:
bu hafta ;
çarşamba karbonu kestim bol salata ve prolu geçirdim . perşembede her ögünde yogurt vede salata.
bugünde sabah 1 dl ekmekli yogurtlu vs . kahvaltı.
öyleyinde yeşil mercimekle salata ve yogurt.
akşam üstüde sohbette 1 poğaça ve 1 kurabiye . eve gelincede 1 kase yogurt 3.5. findık ve 2 hurmayla günü kapattım .
eh işde az kazayla atlattım sayılır . malum bugün benim kaçamak günüm .:KK36:

...hafta sonu inşalah kazasız geçer . pazartesiye kilo almayım bu bana yeter.. inşallah bu hafta içi arkadaşlardan davet gelmez.:KK52::26:

Ya bak bir önceki haftaydı sanırım öğlen akşam ne yiyorsam yanında mutlaka 1-2 kaşık da olsa yoğurt yiyordum ben de..
Ama bu hafta bütün dengem -öncelikle ruhsal olarak- alt üst oldu.

Zaten bu konuda bilimsel araştırmalar da var.. Eminim biliyorsundur araştırmacı profitörülüm benim..

Profitöröl müüüüüüüü olsa da yesek!

Ya neden her yol Romaya çıkıyor? Bak misal Roma donduması :KK33:

Bugün yediklerinden poğaçayı çok beğendim. Benim de dolapta haşlanmış, sonra da limonlanmış yeşil mercimeğim var. Yarın onu çoban salatasıyla karıştırıp yiyeceğim öğlen ve yanında da elbette yoğurt. :KK56:

Bir gün pro, bir gün karbon vs... bu yöntem aslında her gün aynı şeyi yememek, bünyeyi şaşırtmak mantığı di mi?

Bu akşam ben de yoğurt yedim aebenim.. 3 kaşık yoğurt yanında da light minik krakerler.. toplamı nasıl desem.. hani krem karamel kapları var ya onları düşün (ayyyyyyyyyyyy krem karamel olsa da yesek) hah ne diyodum.. kafa dağıldı dur.
hah.. o kapların yarısını bile doldurmuyor krakerlerin toplamı. Böylelikle yoğurtcuğuma dönüş yaptım.

Mantığını şimdi anladım.. Aslında sen bir yerde her haftaki gidişata göre hedefini yeniden belirlemiş oluyorsun.. Misalinden gidelim. Diyelim ki o hafta olmadı.. 1 kilo aldın. E ben şimdi bunu vermeliyim öncelikle deyip diğer hedefini sümen altı atmış oluyorsun.
Doğru mu anladım ya?

Estağfurullah efenim ne hakemliği.. Hepimiz hakemiz, hepimiz yarışmacıyız.. (ayyyy bu slogandan da ne tiksinmişimdir gün gelecekti de kullanacaktım öyle mi? Bulut ceza yaz bana oğlum!)

Ne yalan söyleyeyim.. kardeşime çok aklım takılmıştı. Rahmetli anamın babamın emaneti o bana.. Hastalanacak diye korktum o havada.. Bi'de adam dışarı çıkıp donmuş göllerde fotoğraf çektirip yollamaz mı? Neyse şükürler olsun döndü sağ salim.. :21:

Rahatladığım halimden belli oluyordur herhalde.. :KK24:
evet normal haline dönüyorsun şükür .:KK9:
püskütüm sabah tb .ekmegimi dogradım yogurdun içine krakerden iyi emin ol .:KK34:

hedef belirleme konum şöyle; malum benim sagım solum belli olmuyor bende ona göre hareket ediyorum
en iyi sonuç degerlendirmem . 1 ay önceki kiloma bakarak bugün bulundugum durum .
eger her hafta şu kadar vereyim dersem ben başdan kaybediyorum . şöyleki vermedigim hatta aldıgım hafta herşey alt üst oluyor . buda bende ne diyet bırakıyor nede moral ( senin bu hafta yaşadıgın gibi) o yüzden haftalık yaşıyorum :KK9: tabi birde uzun vadede hedef.:KK34:

.. evladım yok deme püsküütüm . büyütüp koca adam etmişsin hemde :KK34::KK16:
Ya bak bir önceki haftaydı sanırım öğlen akşam ne yiyorsam yanında mutlaka 1-2 kaşık da olsa yoğurt yiyordum ben de..
Ama bu hafta bütün dengem -öncelikle ruhsal olarak- alt üst oldu.

Zaten bu konuda bilimsel araştırmalar da var.. Eminim biliyorsundur araştırmacı profitörülüm benim..

Profitöröl müüüüüüüü olsa da yesek!

Ya neden her yol Romaya çıkıyor? Bak misal Roma donduması :KK33:

Bugün yediklerinden poğaçayı çok beğendim. Benim de dolapta haşlanmış, sonra da limonlanmış yeşil mercimeğim var. Yarın onu çoban salatasıyla karıştırıp yiyeceğim öğlen ve yanında da elbette yoğurt. :KK56:

Bir gün pro, bir gün karbon vs... bu yöntem aslında her gün aynı şeyi yememek, bünyeyi şaşırtmak mantığı di mi?

önce tarif...:KK9: yeşil mercimek . bol dereotu ve maydonoz, yeşil sogan. az nar ekşisi ,limon ,bol baharat. isyege baglı yeşil zeytin dilimleri ... hımmm nefissss oldu . :KK56:

ben begenmedim poğaçayı ama seçenek yoktu :KK24:

birgün pro, birgün karbon . birgün kaçamak. birgün aç yatmak . :KK53: ortaya karışık efem ..:KK37:

...benim bünye bir yöntemle 3 gün kilo verir 4. gün durur . bunu tesçilledim, belgeledim duvara astım :KK9:
yogurtda öyle püsküütüm o yüzden hergün o sıklıkda yemem :KK34:

burda kişinin kendi bünyesini tanıması önemli . malum hepimizin bünye ayrı :KK14: bu konudada en iyi destekcim 4. senedir tutugum diyet günlügüm .:KK37:

Son düzenleme:
Aebencim akrepcim biz buralarin müdavimiyiz ama puskutcum sen yeniden mi geldin canim ya

hoşgeldim kadisim . canım takıl bize hayatını pardon diyetini yaşa :KK9:

hadi sen dogurdun geri geldin ,artık bizi takımlar kabul etmiyor çok kartlaşmışız:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

her zaman bekleriz kadis:KK16:

iyi akşamalr herkeseee....

benimde en iyi kilo verdiigm yöntem ara yapmadan yedigim dönemler
sabah meyve ile güne başlayıp sabah, öglen akşam doyana kadar yiyip ara yapmazsam iyi kilo veriyorum.

aben ablam yogurt meselesine gelince he rögün yemiyormusun dogrumu anladım?

hadi sen dogurdun geri geldin ,artık bizi takımlar kabul etmiyor çok kartlaşmışız:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:-)) :-)) alemsin canim gruplarin topu senin canim.
gelmez miyim hic buralardayim her daim.9 ay oldu hala 3 kilo kaldi dogumdan canim ya.ben yaklasik 7 ay daha burdayim yaza zayif girmek ve deli gibi kiyafet almak istiyorum.

sfdgsdsggsd.jpg

Günaydın kızlar.. :KK71:

Amanın agir toplar buraya toplanmis da haberimiz yok
Ağır top mu?
Ay insan bu kadar da açıksözlü olmaz ki canım! :KK60: :KK60:
Aebencim akrepcim biz buralarin müdavimiyiz ama puskutcum sen yeniden mi geldin canim ya
Ben buradan hiç kurtulamadım ki zaten.. :KK53:
Yeniden kilo verme mücadelesine giriştim ben de.. Ama yıllar önce mezun olduğum kilodan sadece 3 kilo civarında fazlalığım var.. Önce ondan kurtulmayı sonra da daha zayıf olmayı istiyorum.. Bakalım neler olacak..
evet normal haline dönüyorsun şükür .:KK9:
püskütüm sabah tb .ekmegimi dogradım yogurdun içine krakerden iyi emin ol .:KK34:

hedef belirleme konum şöyle; malum benim sagım solum belli olmuyor bende ona göre hareket ediyorum
en iyi sonuç degerlendirmem . 1 ay önceki kiloma bakarak bugün bulundugum durum .
eger her hafta şu kadar vereyim dersem ben başdan kaybediyorum . şöyleki vermedigim hatta aldıgım hafta herşey alt üst oluyor . buda bende ne diyet bırakıyor nede moral ( senin bu hafta yaşadıgın gibi) o yüzden haftalık yaşıyorum :KK9: tabi birde uzun vadede hedef.:KK34:

.. evladım yok deme püsküütüm . büyütüp koca adam etmişsin hemde :KK34::KK16:

önce tarif...:KK9: yeşil mercimek . bol dereotu ve maydonoz, yeşil sogan. az nar ekşisi ,limon ,bol baharat. isyege baglı yeşil zeytin dilimleri ... hımmm nefissss oldu . :KK56:

ben begenmedim poğaçayı ama seçenek yoktu :KK24:

birgün pro, birgün karbon . birgün kaçamak. birgün aç yatmak . :KK53: ortaya karışık efem ..:KK37:

...benim bünye bir yöntemle 3 gün kilo verir 4. gün durur . bunu tesçilledim, belgeledim duvara astım :KK9:
yogurtda öyle püsküütüm o yüzden hergün o sıklıkda yemem :KK34:

burda kişinin kendi bünyesini tanıması önemli . malum hepimizin bünye ayrı :KK14: bu konudada en iyi destekcim 4. senedir tutugum diyet günlügüm .:KK37:
tb ekmeği ne aebenim?
Benim sana göre tek sıkıntım hedefime ceza eklemem.. O nedenle bu kadar kasıyorum herhalde kendimi..
Haklısın aebenim.. Zaten kardeşimi büyütmek bana kaldığı için anladım ya anneliğin dünyanın ne zor işi olduğunu.. En çok da korkumdan doğuramadım zaten.. :18:
Aebenim.. salataya ben yeşil yerine kırmızı soğan koyuyorum ve domatesle, yeşil biber ekliyorum. Yani bildiğin çoban salata yapıp içine haşlanmış mercimek eklemiş oluyorum aslında.. Öğlen gelse de yesem.. :KK56:
Dediğin gibi hem bünyemizi tanımamız önemli hem de bünyenin gösterdiği değişiklikleri çözümlememiz önemli.. Bir zaman iyi gelen başka zaman iyi gelmiyor..
Ya da hah tamam bu yöntem iyi diyorsun ama aynı yöntem bir sonraki hafta mesela işe yaramıyor.. Tam bir bilmece.. Bu diyet günlüğünden çıktı diyet ansiklopedisine bağladık hayırlısıyla.. :KK1:

Aha! Bir açıksözlü daha..
Ağır top.. kart.. Allahım suçum neydi moral bulayım diye geldim ne hale düşürdüler bunlar beni ya-aa! :KK53:
iyi akşamalr herkeseee....

benimde en iyi kilo verdiigm yöntem ara yapmadan yedigim dönemler
sabah meyve ile güne başlayıp sabah, öglen akşam doyana kadar yiyip ara yapmazsam iyi kilo veriyorum.

aben ablam yogurt meselesine gelince he rögün yemiyormusun dogrumu anladım?
Ne güzel.. Sen kendi şifreni kırmışsın..
Ah bi'de ben anlasaydım kendi şifremi ne güzel olacaktı. :KK34:
:-)) :-)) alemsin canim gruplarin topu senin canim.
gelmez miyim hic buralardayim her daim.9 ay oldu hala 3 kilo kaldi dogumdan canim ya.ben yaklasik 7 ay daha burdayim yaza zayif girmek ve deli gibi kiyafet almak istiyorum.
Ohhh mis gibi! :nazar:
Bravo sana vallahi.. Doğum kilolarını yapışmadan göndermişsin.. :KK9:
Sen deli gibi kıyafet alma hayalini unut.. Çünkü sen zayıflayana kadar vitrinlerde ne var ne yok boşaltırım ben! :KK37:

GÜNAYDINN

vucut şifremi çözdüm ama ne ugraş var nede çaba, hiç bişiy gaza getirmiyor beni artık
bildikleirmi bile unuttum sanki:KK43::KK43::KK43::KK43:

GÜNAYDINN

vucut şifremi çözdüm ama ne ugraş var nede çaba, hiç bişiy gaza getirmiyor beni artık
bildikleirmi bile unuttum sanki:KK43::KK43::KK43::KK43:

Ben senin yerinde olsam çok uzağa değil, hemen aşağıya çizelgeme bakar ve gaza gelirim..
Nereden nereye gelmişsin be masumcum.
Dile kolay.
90 nerdeeeee 67 nerdeeeeee :nazar:
Ve düşün.. Hedefine kalan yolun kaç katını yürüdüğünü düşün.
Bunca çaba hedefe ulaşmayı sağlamaz mı hiç?
En azından benim gibi yürüdüğün yolu bir kez daha yürümüyorsun..

Ben senin yerinde olsam çok uzağa değil, hemen aşağıya çizelgeme bakar ve gaza gelirim..
Nereden nereye gelmişsin be masumcum.
Dile kolay.
90 nerdeeeee 67 nerdeeeeee :nazar:
Ve düşün.. Hedefine kalan yolun kaç katını yürüdüğünü düşün.
Bunca çaba hedefe ulaşmayı sağlamaz mı hiç?
En azından benim gibi yürüdüğün yolu bir kez daha yürümüyorsun..

her akşam yatarken neynimi resetliyorum ama bi türlü başlayamıyorum.:KK43::KK43::KK43::KK43:
bana en iyi gelen diyet monti aslınd abunu biliyorum.
bende 65 e kadar indim ama nerdeyse 2 senedir çok komik belki ama 58 inmeye ugraşıyorum
65 in üstüne çıkıp altına inmiyorum..

buraya daha sık geleym en iyisi sizleri görüpte gaza gelmemek imkansızzz
zaten aeben abla olmasaydı ben çoktan havlu atardımm.
her lafı bana gaz veriyorr.... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
yazdan beri toparlayamıyorum kendimi ya iştahım çok açıldı sanırım kullandıgım ilaç etkiledi beni bu kadar:18::18:

Şu kalan kiloları da versek.. bitse de gitsek.. bitse de gitsek.. :KK55:

Maalesef tartılmış bulunuyorum. Benim kabahatim yok. Lulut tartıyı odama getirmiş. :KK76:

Dün lapayla ne kadar verdiğimi bilmiyorum, Perşembe tartılmamıştım çünkü..

Şimdi... Yok, yok bana ceza olsun bu hafta bu. Eskiden de nefret ederdim her gün tartılmaktan, mönü yazmaktan.. Bu haftaki cezam her gün tartılmak ve utancımı ilan etmek olsun. Haftaya hala akıllanmadıysam bi'de üstüne mönü yazmaya başlarım. Evet, evet iyi fikir bu.

Dün lapa sonrası sanal kilom => 66.4 :KK3:
Bugün reel kilom => 67 :KK17:
28 Aralık hedefime kalan => 1,5 kilo :18:

6 günde 1,5 kilo.. :44:

her akşam yatarken neynimi resetliyorum ama bi türlü başlayamıyorum.:KK43::KK43::KK43::KK43:
bana en iyi gelen diyet monti aslınd abunu biliyorum.
bende 65 e kadar indim ama nerdeyse 2 senedir çok komik belki ama 58 inmeye ugraşıyorum
65 in üstüne çıkıp altına inmiyorum..

buraya daha sık geleym en iyisi sizleri görüpte gaza gelmemek imkansızzz
zaten aeben abla olmasaydı ben çoktan havlu atardımm.
her lafı bana gaz veriyorr.... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
yazdan beri toparlayamıyorum kendimi ya iştahım çok açıldı sanırım kullandıgım ilaç etkiledi beni bu kadar:18::18:

Gel, bekleriz..
Sana gaz verirken ben kendimi de gaza getiriyorum zaten.. :KK24:

İlaç.. antidepresan?

Günaydın kızlar.. :KK71:

Ağır top mu?
Ay insan bu kadar da açıksözlü olmaz ki canıam! :KK60: :KK60:

Ben buradan hiç kurtulamadım ki zaten.. :KK53:
Yeniden kilo verme mücadelesine giriştim ben de.. Ama yıllar önce mezun olduğum kilodan sadece 3 kilo civarında fazlalığım var.. Önce ondan kurtulmayı sonra da daha zayıf olmayı istiyorum.. Bakalım neler olacak..
tb ekmeği ne aebenim?
Benim sana göre tek sıkıntım hedefime ceza eklemem.. O nedenle bu kadar kasıyorum herhalde kendimi..
Haklısın aebenim.. Zaten kardeşimi büyütmek bana kaldığı için anladım ya anneliğin dünyanın ne zor işi olduğunu.. En çok da korkumdan doğuramadım zaten.. :18:
Aebenim.. salataya ben yeşil yerine kırmızı soğan koyuyorum ve domatesle, yeşil biber ekliyorum. Yani bildiğin çoban salata yapıp içine haşlanmış mercimek eklemiş oluyorum aslında.. Öğlen gelse de yesem.. :KK56:
Dediğin gibi hem bünyemizi tanımamız önemli hem de bünyenin gösterdiği değişiklikleri çözümlememiz önemli.. Bir zaman iyi gelen başka zaman iyi gelmiyor..

Aha! Bir açıksözlü daha..
Ağır top.. kart.. Allahım suçum neydi moral bulayım diye geldim ne hale düşürdüler bunlar beni ya-aa! :KK53:
Ohhh mis gibi! :nazar:
Bravo sana vallahi.. Doğum kilolarını yapışmadan göndermişsin.. :KK9:
Sen deli gibi kıyafet alma hayalini unut.. Çünkü sen zayıflayana kadar vitrinlerde ne var ne yok boşaltırım ben! :KK37:

Canim benim agir anlayisimi aeben tam ifade etmis hos ben o kadar acimasiz yazamam da yillanmis diyeyim sen burdan tabi ki kopmadin da kilo vermeye calişmiyodun da ondan dedim di.sen hedefine kisa zamanda ulasirsin canimcim ben zaten yaza anca alısverise baslarim.
seni bu cabalamamizda yanimizda gormek guzel bilgilerinden calariz artik.fi tarihinde 5.takimdayken kalliste senin diyet disiplininden pek bahsederdi.

Şu kalan kiloları da versek.. bitse de gitsek.. bitse de gitsek.. :KK55:

Maalesef tartılmış bulunuyorum. Benim kabahatim yok. Lulut tartıyı odama getirmiş. :KK76:

Dün lapayla ne kadar verdiğimi bilmiyorum, Perşembe tartılmamıştım çünkü..

Şimdi... Yok, yok bana ceza olsun bu hafta bu. Eskiden de nefret ederdim her gün tartılmaktan, mönü yazmaktan.. Bu haftaki cezam her gün tartılmak ve utancımı ilan etmek olsun. Haftaya hala akıllanmadıysam bi'de üstüne mönü yazmaya başlarım. Evet, evet iyi fikir bu.

Dün lapa sonrası sanal kilom => 66.4 :KK3:
Bugün reel kilom => 67 :KK17:
28 Aralık hedefime kalan => 1,5 kilo :18:

6 günde 1,5 kilo.. :44:

Persembe gunun yine lapa anladigim kadariyla bende fi tarihinde bikac kez yapmistim pek ıse yaramisti .sen menulerini şimdiden yazsan olmaz mi?:-) pek mi merakliyim ne?

X