Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Aebencm hiç sorma. Havlu attım denebilir, doğru. :KK9: Geçtigimiz cumartesi 66,7 i gördüm sonra havaya girdim herhalde :KK9: öyle bir yemisim ki :/ bugün 67,3 ile bildirim yaptim. :KK43:
Ve izne ayriliyorum. :KK43: haftaya gidecektim finallerim için ama benim internetimde sandigim sorun megersem bilgisayarimdaymis. Ben de 1 hafta erken gitmek zorunda kaliyorum. :KK43: Bu iznin şubata kadar yolu var. Uzun süre aranızda görünmicem. Hepinizi kocaman kocaman öpüyorum o zamana kadar. ;-*

hayırlı cumalar hatunlar :KK16:

Aebencm hiç sorma. Havlu attım denebilir, doğru. :KK9: Geçtigimiz cumartesi 66,7 i gördüm sonra havaya girdim herhalde :KK9: öyle bir yemisim ki :/ bugün 67,3 ile bildirim yaptim. :KK43:
Ve izne ayriliyorum. :KK43: haftaya gidecektim finallerim için ama benim internetimde sandigim sorun megersem bilgisayarimdaymis. Ben de 1 hafta erken gitmek zorunda kaliyorum. :KK43: Bu iznin şubata kadar yolu var. Uzun süre aranızda görünmicem. Hepinizi kocaman kocaman öpüyorum o zamana kadar. ;-*

:26::26:özliycez seni desene :KK31: hayırlarla git gel inşallah ..:KK16:

Oje sürme vaktimde geldim mesajları yavaş yavaş okuyor cevaplıyorum. 1.katı sürdüm ha'di bakalım.. :KK34:

Vallahi bravo aebenim.. 3 hafta ara verip 1 kilo almak hiç ama hiç önemli değil. İnan bana ben 1 gün kaçamak yapsam alıyorum 1 kiloyu..
Sanırım kaçamak/ara anlayışlarımız farklı.. :KK60:
Mideme gizlenmiş işkembe ruhunu kaybedemedim ben hala.. :KK17:
Bir sıkıntı, bir daralma hali var üzerimde.. Mücadele ediyorum defetmek için.. İşlerim de karışıp altta bu ruh hali olunca uğrayamadım aebenim.. :KK16:

Ay o kapıdaki nasıl kovarız akrebim ya?
Aklımıza bir fikir gelse keşke..
Aklım fikrim............ :KK56:
:KK37:
bu anlatıklarını hepsi bendede vardı püsküütüm hatta 3 günde 2 kilo aldıgmı bilirim .hatta anemlere 1 haftalık gidişimde 3 kilo alıp gelrim ve bunuda 2 ayda ancak verirdim .:KK53:
fakat son dönemlerde diyetimi genel olarak kaçamaklı yapıyorum yani hafta sonları vs azda olsa kaçamak katıyorum . ve ara verdigimdede o yiyeceklere zaten alışık olan bünye fazla tepki vermiyor .tabiki kaçamaklarıda ölçülü yiyorum .

şu an üzerinde bulunan bu karamsar hal bendede çok olur, pek beli etmesemde .ama dedigim gibi geçicidir :KK34:

hadi püskütüm . diyete en iyi adepte olma yöntemi spordur .insan okadar spor yaptıkdan sonra gidip yiyeceklere saldırmıyor . bu kadar tepinmeyi boşamı yaptım diye :KK9:
yolumuz uzun arkadaşım , verecek kilomuz çok olmasada ara ara bizi zorlayacak . inişler çıkışlar olacak elbet :KK34:

hayırlı cumalar
ben daha regl olmadım kilom 98 inşallah haftaya 95 olurum

reglden kilonun fazla çıkması fadimem . bak ben o yüzden geçen hafta tartılmadım :KK30: tartılsam eminim 2 kilo fazla çıkaçaktı baskül .

regl sonrasına bayılıyorum ne güzel hiç iştahım olmuyor . keşke hep böyle olsam kilo milo kalmaz .:KK30: ama regl öncesi kurabiye canavarı gibi oluyorum . :KK52:

gelelim killo bildirimine ...

1 aralık kilom 63. 4.
ve 3 haftalık ara
geçen hafta tartılmadım regl şişkinligi vardı .
ama hafta başı 65 kiloydum .
bu sabah 63 .5

artan 1 cm de geri inmiş :nazar:

rahmetdenizi1.jpg

gunaydin.jpg

1 aralık kilom 63. 4.
ve 3 haftalık ara
bu sabah 63 .5

Ufff ne şişkinlikmiş o öyle :KK53: 65 ten 63,5 ee

Bende bu sabah itibari ile 63,8 im..Nerdeyse yanyana gidiyoruz efem :KK34:

sende iyi inmişsin akrebim :KK34:

... 65'şin hepsi şişkinlik deyildi akrebim . şişken tartılmadım :KK52:kesin 66 üzerindeydim ,o elim yüzün şiş dedigim geçen cuma . çok fenaydım :KK52: ama şişlik işde iniyor .

haftaya varmısın kapışalım akrebim . 62 li kiloları görebilecekmiyiz .:KK52: sen bi bismillah desen yapamıycan şey yok bilirim bacım .:KK34:

bugün sohbet günüm . pilatesimi yapıp evi toplayım yola düşeyim .:KK55:

püsküütüm iyi haberlerle gel inşallah arkadaşım :KK19:

Herkese günaydın.. :KK71:
Güle güle git, güle güle gel.
İnşallah Şubat ayında güzel kilolarla kavuşuruz. :KK16:
bu anlatıklarını hepsi bendede vardı püsküütüm hatta 3 günde 2 kilo aldıgmı bilirim .hatta anemlere 1 haftalık gidişimde 3 kilo alıp gelrim ve bunuda 2 ayda ancak verirdim .:KK53:
fakat son dönemlerde diyetimi genel olarak kaçamaklı yapıyorum yani hafta sonları vs azda olsa kaçamak katıyorum . ve ara verdigimdede o yiyeceklere zaten alışık olan bünye fazla tepki vermiyor .tabiki kaçamaklarıda ölçülü yiyorum .

şu an üzerinde bulunan bu karamsar hal bendede çok olur, pek beli etmesemde .ama dedigim gibi geçicidir :KK34:

hadi püskütüm . diyete en iyi adepte olma yöntemi spordur .insan okadar spor yaptıkdan sonra gidip yiyeceklere saldırmıyor . bu kadar tepinmeyi boşamı yaptım diye :KK9:
yolumuz uzun arkadaşım , verecek kilomuz çok olmasada ara ara bizi zorlayacak . inişler çıkışlar olacak elbet :KK34:
Aebenim şimdi çok şaşıracaksın.. Ben zaten çoğu zaman sıkı diyet yapmıyorum. İllaki kaçamak oluyor. Ama kaçamak var kaçamak var. Misal geçen hafta yaptıklarım kaçamak dışına çıkmıştı. Tiramisu, pizza, hamurişi.. Buna başka bi isim bulmak lazım. :KK53:
Ben artık çok iyi biliyorum kendimi. Psikolojim ancak hedefime ulaşırsam düzeliyor. Hedefime ulaşamadıysam bavullarımı toplayı gitmek istiyorum. Nereye diyecek olursan.. herhangi bir kuzey ülkesine. Niye böyleyim ben.. Aklım, kalbim hep kuzey ülkelerinde..
Ay konuya bak hizaya gel.. Konumuz diyetti.
Spor da yapıyorum güya.. Yaz gelse de yine yürüyüşlerimi yapsam.
Allahım sen akıl fikir ver bu kuluna.. İnsan aynı paragrafta hem kuzey ülkelerine gitmek istediğini söyleyip hem de yaz gelse der mi?
Ya sabır kendimden yani! :KK19:

1 aralık kilom 63. 4.
ve 3 haftalık ara
bu sabah 63 .5

Aebenim müthişsin! :nazar: :KK9:
Benim göbek, senin de mezura doğrucu davut!

---

Akrebin mesajı yine kaybolmuş yahu.. Dur onu da cevaplayayım da sonra yazarım utanç mesajımı. :KK17:

akrebim yorum yapamadım. Çizelgende 62,8 görünüyor, sen 63,8 demişsin.
Anlamak için son kilona baktım. 64.1 mişsin geçen Cuma.

Ha'di kararını ver ben de ona göre alkış dozumu ayarlayayım.. :KK34:

Evet...
Tiramisu, pizza ve hastane günü hamurişi kaçamaklarından sonra; 2.hedef dönemimin 2.asık suratını da almış bulunuyorum.
Apperim bana! :KK37:
Eşitlik sağlamak için haftaya hedefimin tutması şart üstü bin.

Offff... şimdi bu linki buraya, hedef tutmuş halde eklemek vardı. :KK50:

Evet...
Tiramisu, pizza ve hastane günü hamurişi kaçamaklarından sonra; 2.hedef dönemimin 2.asık suratını da almış bulunuyorum.
Apperim bana! :KK37:
Eşitlik sağlamak için haftaya hedefimin tutması şart üstü bin.

Offff... şimdi bu linki buraya, hedef tutmuş halde eklemek vardı. :KK50:

püsküütüm ben hep olumsuzlukları beni kamçılaması için sebeb görmüşümdür :KK34:

geçen haftayı bir ara verme haftası olarak gör , ve hiç pişmanlık ve üzüntü duyma, yedin afiyet olsun .
..rabbım ömür verdiyse önümüzde nice haftalar var .inan hafta dedigin göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor :KK34:
birde yediklerine bahane bulma bünye bu bir hafta kilo verdigin mönüyle, bir hafta kilo artışın olabilir .o tamamen bünyenin o zamandaki durumuna baglıdır .:KK31:

püsküütüm ben hep olumsuzlukları beni kamçılaması için sebeb görmüşümdür :KK34:

geçen haftayı bir ara verme haftası olarak gör , ve hiç pişmanlık ve üzüntü duyma, yedin afiyet olsun .
..rabbım ömür verdiyse önümüzde nice haftalar var .inan hafta dedigin göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor :KK34:
birde yediklerine bahane bulma bünye bu bir hafta kilo verdigin mönüyle, bir hafta kilo artışın olabilir .o tamamen bünyenin o zamandaki durumuna baglıdır .:KK31:

Sağlıklı bir bakış açısı aebenim.. Maalesef benim genel kişiliğim diyet konusunda geçerli olamıyor. Her gün tartılmamamın sebebi de bu.. Kazara kilonun arttığını gördüğüm anda yemeye başlıyorum çünkü.. :KK60:

Dilerim dediğin gibidir de bünyenin bugünkü durumuna bağlıdır bu kilo.. Haftaya anlarız.

Kendime ceza olarak her gün tartılmayı veriyorum bu hafta. Bak gördün mü? diyet konusunda olumsuzu daha da olumsuzlaştırmak benim yöntemim.. kafa böyle çalışıyor. Yoksa bugün bırakırım diyeti an meselesi yani..

Ama.. madem böyle! Her gün tartıl bakalım Püsküüt hanım! Lulut oğlum teraziyi yatak odasından al ve çalışma odama götür. Aferin oğluma!

Herkese günaydın.. :KK71:

Güle güle git, güle güle gel.
İnşallah Şubat ayında güzel kilolarla kavuşuruz. :KK16:

Aebenim şimdi çok şaşıracaksın.. Ben zaten çoğu zaman sıkı diyet yapmıyorum. İllaki kaçamak oluyor. Ama kaçamak var kaçamak var. Misal geçen hafta yaptıklarım kaçamak dışına çıkmıştı. Tiramisu, pizza, hamurişi.. Buna başka bi isim bulmak lazım. :KK53:
Ben artık çok iyi biliyorum kendimi. Psikolojim ancak hedefime ulaşırsam düzeliyor. Hedefime ulaşamadıysam bavullarımı toplayı gitmek istiyorum. Nereye diyecek olursan.. herhangi bir kuzey ülkesine. Niye böyleyim ben.. Aklım, kalbim hep kuzey ülkelerinde..
Ay konuya bak hizaya gel.. Konumuz diyetti.
Spor da yapıyorum güya.. Yaz gelse de yine yürüyüşlerimi yapsam.
Allahım sen akıl fikir ver bu kuluna.. İnsan aynı paragrafta hem kuzey ülkelerine gitmek istediğini söyleyip hem de yaz gelse der mi?
Ya sabır kendimden yani! :KK19:

Aebenim müthişsin! :nazar: :KK9:
Benim göbek, senin de mezura doğrucu davut!

---

Akrebin mesajı yine kaybolmuş yahu.. Dur onu da cevaplayayım da sonra yazarım utanç mesajımı. :KK17:
yukarıda kırmızıladıgım kısmın moralini bozmaması için hedefini çok zorlama püsküütüm . neden dersen hep kilo verilip durulmazki . artılarıda hesaba katmak lazım .helede çok sıkı diyet yapmıyorsak bunlar olasıdır :KK34:

hiç yakıştıramdım sana ,tökseyince havlu atmayı :KK20:

hadi bakalım madem yanlışlarını bilyorsun bu hafta bu yanlışlardan uzakdur . bakarsın sonraki hafta hedefindesin . olmaz diye bişi yok :KK34:
ben bu sabah 64 dü bekliyordum ne yalan diyim bu kilo banada süpriz oldu :44:
dün aç yattım akşamıda 19 da yedim.. . dün yapıtıgım özel bişi daha vardı püsküütüm. belki sanda işe yarar arkadaşım . her ögünüme yogurt kattım hatta kahvaltıma bile .hatta akşam ögünüm büyük 1 kase yogurt içinede kuru meyveler ve tarcın ceviz.:KK34:

...bugün cuma ve sohbetim var . kaçamak günüm yani .ama sonrasında akşam bişi yemeden yatıcam inşallah .(akrebim eşim yok nasılsa geri dönüş uçagı 20 de):KK9:.

püskütüm kemer sıkmaya varmısın bu hafta yarışa senide katalım .inan bu insanı baya kamçılıyor . tabi yarışacagın kişi akrepde olunca .:KK9:
kendini zorlıycak bir kilo belirle haftaya cumaya .:KK31:

ben kaçar şimdi .akşama görüşürüz inşalah :KK16:

Sağlıklı bir bakış açısı aebenim.. Maalesef benim genel kişiliğim diyet konusunda geçerli olamıyor. Her gün tartılmamamın sebebi de bu.. Kazara kilonun arttığını gördüğüm anda yemeye başlıyorum çünkü.. :KK60:

Dilerim dediğin gibidir de bünyenin bugünkü durumuna bağlıdır bu kilo.. Haftaya anlarız.

Kendime ceza olarak her gün tartılmayı veriyorum bu hafta. Bak gördün mü? diyet konusunda olumsuzu daha da olumsuzlaştırmak benim yöntemim.. kafa böyle çalışıyor. Yoksa bugün bırakırım diyeti an meselesi yani..

Ama.. madem böyle! Her gün tartıl bakalım Püsküüt hanım! Lulut oğlum teraziyi yatak odasından al ve çalışma odama götür. Aferin oğluma!

çivi çiviyi söker diyorsun yani püsküütüm .:KK9:

bu hafta yarıştayız püsküütüm ve sıkı diyet yapıyorsun :KK23: sen belki kabul etmesende alt beynide işledim :KK9::KK34:

...hepinizi kucaklayıp kaçtımmm .:KK55:

akrebim yorum yapamadım. Çizelgende 62,8 görünüyor, sen 63,8 demişsin.
Anlamak için son kilona baktım. 64.1 mişsin geçen Cuma.

Ha'di kararını ver ben de ona göre alkış dozumu ayarlayayım.. :KK34:
Tatlım çizelgemde önceki kilom, kilo almadan önceki kilom yani :KK1: Bilinçli olarak değiştirmiyorum ki o kiloyu gördükçe kilo verme isteğim kırbaçlansın..

Ehh alkışı şimdi bekliyorum efemm:KK53:

Oyy aynı ben:21:

Ben de artış görürsem iştah ayarım dozajı yükseltiyor, ne kadar artış o kadar iştah :KK47: O yüzden günlük tartılmalar bana pek yaramıyor..

Aaaa sakın! Uzak dur günlük tartılmadan :KK50:
yukarıda kırmızıladıgım kısmın moralini bozmaması için hedefini çok zorlama püsküütüm . neden dersen hep kilo verilip durulmazki . artılarıda hesaba katmak lazım .helede çok sıkı diyet yapmıyorsak bunlar olasıdır :KK34:

hiç yakıştıramdım sana ,tökseyince havlu atmayı :KK20:

hadi bakalım madem yanlışlarını bilyorsun bu hafta bu yanlışlardan uzakdur . bakarsın sonraki hafta hedefindesin . olmaz diye bişi yok :KK34:
ben bu sabah 64 dü bekliyordum ne yalan diyim bu kilo banada süpriz oldu :44:
dün aç yattım akşamıda 19 da yedim.. . dün yapıtıgım özel bişi daha vardı püsküütüm. belki sanda işe yarar arkadaşım . her ögünüme yogurt kattım hatta kahvaltıma bile .hatta akşam ögünüm büyük 1 kase yogurt içinede kuru meyveler ve tarcın ceviz.:KK34:

...bugün cuma ve sohbetim var . kaçamak günüm yani .ama sonrasında akşam bişi yemeden yatıcam inşallah .(akrebim eşim yok nasılsa geri dönüş uçagı 20 de):KK9:.

püskütüm kemer sıkmaya varmısın bu hafta yarışa senide katalım .inan bu insanı baya kamçılıyor . tabi yarışacagın kişi akrepde olunca .:KK9:
kendini zorlıycak bir kilo belirle haftaya cumaya .:KK31:

ben kaçar şimdi .akşama görüşürüz inşalah :KK16:
Aaaa akrep yarışamı girmiş :KK53: sakin sakin okurken gözlerim açıldı birden :KK1: Hafta güzelleşicek desenize akrebin birinciliği ile:KK52:
çivi çiviyi söker diyorsun yani püsküütüm .:KK9:

bu hafta yarıştayız püsküütüm ve sıkı diyet yapıyorsun :KK23: sen belki kabul etmesende alt beynide işledim :KK9::KK34:

...hepinizi kucaklayıp kaçtımmm .:KK55:

E o zaman sen bol toplantı sohbet durumlarında ol..Püsküütümm az önce dilim sürçtü sen günlük tartılmaya devammm :KK52:

sende iyi inmişsin akrebim :KK34:

... 65'şin hepsi şişkinlik deyildi akrebim . şişken tartılmadım :KK52:kesin 66 üzerindeydim ,o elim yüzün şiş dedigim geçen cuma . çok fenaydım :KK52: ama şişlik işde iniyor .

haftaya varmısın kapışalım akrebim . 62 li kiloları görebilecekmiyiz .:KK52: sen bi bismillah desen yapamıycan şey yok bilirim bacım .:KK34:

bugün sohbet günüm . pilatesimi yapıp evi toplayım yola düşeyim .:KK55:

püsküütüm iyi haberlerle gel inşallah arkadaşım :KK19:

Yok ben aslında çizelgedeki kiloya inmeden inmiş saymıyorum kendimi..

Tamam canikom bu hafta yarıştayız hadi bakem haftaya kim birincilik merdiveninde olucak :nazar:

tahriklerin işe yarıyor akrebim enişden geldsede akşam aç yatıcam sırf sana inat :KK23::125::125::125::KK9:
Eee geldimi enişte akşam :KK53:
Ne güzel bir fayda sağlamış demek ki.. zıplamaya devam.. :KK9:
Evett devammm:122:
Biri beni tutabilir mi.. Sahiden çok fena oldum.. Nasıl canım çekti anlatamam.. ki yazılanların çoğunu bilmediğim halde..
balatalar iyice gitti demek ki.. ooooyy karşıki dağlar.. oyy dumanlı dağlar..
Aaaa ben sana tümm börek çeşitlerini yaparım zaten sıkılmıştın bu hafta gel bana değişiklik olur senin için :KK53:

evet akrebim senin haberin olmadan yarışa girdik :KK9:

hadi bakalım hafta sonu dikkat et kaçırma emi .yada kaçırki ben seni geçeyim :KK33:

ben sohbetede giderim, diyetimide yaparım ,kilomuda veririm efem .:KK53:

bu hafta sonunada dikkat etmem lazım .:KK55: hafta başına kilo almadan başlamak lazım :44:

püsküütüm gelmemişsin ,sen ne diyorsun bu yarış işine varmısın ?

Son düzenleme:
X