Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

guzel-anlamli-sozler-gunaydin.jpg

günaydın .kar yagan bir ankrara sabahından :KK16:

püskütüm artık merak etmeye başladım normal deyil 3 gündür yoksun :26:

Eveet, ben de çok beğendim linki. :KK52: Çok güzel düşünülmüş. :KK16: Benim gibi böyle yazdıkça gaza gelenler için çok ideal. :KK9: Takıma yazdığım yazıyı kopyalarım yakında oraya. :KK14:

SÜPER SÜPER SÜPEER! :KK52::KK52::KK52: Maş. :nazar::nazar::nazar: Ben 4 kiloda 4 cm incelemiyorum. O yüzden az da ne demek?! :KK53: Hoş ben 4 kilo da veremiyorum ya zaten, neyse. :KK9:

Vın vınnn.. Düt düütt.. :KK52:
Gaza geldim de noldu? Bu akşam 1 pkt negroyu indirdim mideye. :KK37: Bi de gaza gelmemiş olsam yani.. Allah muhafaza. :KK53:
kız cadı ankrada nerdesin de de gelip kulagını bükeyim .:KK9::KK4:
topla bakem kendini .gençsiniz daha azimli olmanız lazım:KK34: .

diger cefeciler neerde ?:26:

Günaydın kızlar
günaydın aeben ablacım nasılsın?Çok özledim seni ben kk ya çok uzun zamandır girmiyordum da seni online görünce sevindim :21::21::21:

evet efenim geçen 2 ayın özetini yazma zamanı:KK9:
en güzelide dün misafirlerim gelince yaz başında aldıgın bir pantolonu giydim :KK52: ve sonuç ;pantolonu ikide birde düşmesin diye çekmek durumunda kaldım . sanırım belini yaptırmadan giyemiycem :KK9:

yaklaşık 2 ay önce . ve 1 aralık .

kilo ........ 67, 4.......... 63 ,4 - 4 kilo :KK42:

bel ........76 cm .........72 cm - 4 cm.:nazar:
göbek .....94 cm ........ 90 cm - 4 cm .:KK9::KK17:
üst bas....93 cm ........ 90 cm - 3 cm .
alt bas.....98 cm ........ 94 cm - 4 cm .:nazar:
gög.altı ...79 cm ...... ..77 cm - 2 cm .
gögüs......93 cm .........90 cm - 3 cm.:
bacak......53 cm .........51 cm - 2 cm .

ölçülerime bakınca kas yada sudan deyilde yagdan verdigimi görüyorum .:KK55:
neren baksam 1 beden inceldim .:KK9: çogunuzun verdigi kiloya göre az görünsede bu benim için harika bir sonuç .:KK31:

evet hedefime ulaşamasamda bu ölçüler benim için hedeftende önemliydi . ve çok mutluyum bu konuda :119::119:
püsküütüm özelikle sana teşekkürederim diyet kardeşim benim :KK19:

hadi bakalım darısı yeni hedeflere:KK16: yaza kimsede fazla kilolar kalmasın inşallah .:KK16:

Tebrik ederim aeben ablacığım..Harika bir başarı bu gerçekten:nazar:..Sağlıklı kilo veriyorsun benim gibi çok zor kilo verebildiğini biliyorum bu yüzden çok daha sevindim :KK9:Darısı başıma ben buradan uzaklaşınca kilo alıp dönüyorum ne yazık ki..Ve başlamak için bile foruma takılmalıyım siz benim tek motivasyonum oluyorsunuz:KK16: Şu sıralarda her geçen gün kilo aldığımın farkında, sağlıksız beslenen,ve buzamana kadar en kilolu halime ulaştım ne yazık ki :KK5: şimdi de otelde kalıyorum açık büfe olunca salatalara gitmiyor gözüm :26: Sağlıklı şeklini bilsem de eve dönmeyi bekliyorum eve döner dönmez sağlıklı beslenmeye başlayacağım sizi takip ederek tabi..

İnşaallah cnm. İnşaallah görebilirim. :KK31:
Ben de hiç görmedim 5 li kiloları. O dönem ortaokuldaydım sanırım ve hiç tartılmadım. (Şimdi düşününce bile ilginç geliyor, senelerce hiç tartılmamak. Yaş kaç olursa olsun, ilginç yani. :KK53:) Liseden 60 küsurları hatırlıyorum bir kaç. Sonra L-2 nin 2. dönemi almaya başladım. (1,5-2 haftada 7 kg almıştım.:KK53:) O seneler ramazanlarda fix 5 kg verirdim. Üni ye geldiğim sene diyetsiz 8 kg vermiştim falan ama aldıklarım galip çıktı tabii. :KK53: Genel kilom 73-75 arası seyretti hep. Öss sonrası da dahil 76 dan fazlasını görmedim hiç. Sonra kilo verdim, 70,8 i gördüm. Yazın eve gittim, 3 ay boyunca hiç tartılmadım:KK53: Ve dönüp de tartıya çıktığımda 78,8 i gördüm. :KK53::KK53: Hayatımda ilk kez 'Şu andan itibaren diyetteyim' demiştim. :KK53: Sonra buraya geldim vs vs. :KK31:
Niye anlattım bilmiyorum. :KK53: Arada anlatıyorum ben bunu. Sanırım yine zamanı gelmiş. :KK9: Ama bu kadar olduysa bir bu kadar daha olabilir, doğrudur. :112:
kk benim için o noktada o kadar büyük önem arzatmişti ki. Olay sadece devamlılık falan değil. Bunun yapılabileceğini göstermişti bana kk. Hani kilo çizelgeleri var ya. İşte onlarla. Ben bir insanın 20 kg verebileceğine inanmazdım. Ancak çoğu kişinin çizelgesinde 20 kg verdi, 15 kg verdi, 30 kg verdi 'leri görünce demek ki dedim bu durum sadece haberlerde senede bir izlediğimiz kadar istisna değil. Bu yapılabilir. :KK31: Hala da inanıyorum, yapılabilir. :KK76:
Ben de bu yüzden seviyorum diyetisyen diyetlerini. :112: İstediğini yiyebiliyorsun, sadece ufak bir miktar değişimiyle yansıtıyorsun listene ve diyetini bozmamış oluyorsun. :KK16: Bana da sıkı duvarlar iyi gelmiyor. :112:

Eleştire de bilirsin cnm. Her türlü yorum serbest. :KK16:
Cevabıma gelince;
Öncelikle Dünya Sağlık Örgütüne(WHO) göre normal BMI değeri 18.50-24.99 aralığı. Yani olmak istediğim kilo zaten sağlıksız kategorisine girmiyor. :112: Tabloyu yapıştırmak istedim ama beceremedim. Linki; WHO :: Global Database on Body Mass Index
Diğer taraftan, benim o kemikleri görünür zayıflardan olabilmem için 50 kg a düşmem gerekiyor Püsküütcm. :KK9: Etim sıkı değildir benim. Özellikle yanaklarım ve gıdığımın maşaallahı vardır. Aldığım ilk bir kilo önce yüzüme sonra göbeğime sonra diğer kısımlara gider, öyle söyleyeyim. :KK9: Biraz da genetik yanaklarımız. Nice zafiyet geçirmek üzere olan(Tabii benm yanımda öyle kalıyorlar, aslında fıstık gibi tipleri var maş:KK9:) kuzenimin yanakları benimle yarışır. :KK53: Bu birinci kısım.
İkinci kısım ise, en büyük örneğim ablam. Aramızda yaklaşık 2 cm var. O 56 kg olduğunda çok hoşuma gidiyor benim. Yani bu da benim 57-58 kg olmama denk oluyor. :112:
Yani Püsküütcm, planım şu (Tabii becerebilirsem:KK53:) 62-60 kg dan sonra sıkılaşma egzersizlerine de başlicam. İdeal kilomun dediğim gibi 57-58 kg olduğunu düşünüyorum ve daha önce de konuştuğumuz o 1-2 kg lık barajı da koyarak 56 kg a kadar inmek istiyorum. :112: Ve bunu yaptığımda az önce söylediklerimden dolayı ne yüzüm çökecek ne de vücudumdaki kemikler görünecek inş. :112: Zaten öngörülemeyen bir şekilde bu olmaya başlarsa benim diyet biter. :KK9:
Amaç madem bu yola girdim bir kere. Madem bunun için uğraşıyorum. Neden 36 beden olmayayım ki. :KK55:

Yalnız benim bunları hatırlamaya ihtiyacım varmış. Teşekkürler. :KK52: Umarım başınızı ağrıtmıyorumdur. :KK53:

Tebrik ederim canım 10 kilo vermişsin bile..ben de şimdi senin baştaki kilolarındayım sanırım 78 falanımdır herhalde otelde kalıyorum iki haftadır açık büfe :26: buraya gelirken 75 falandım ama iki haftadır tartılmıyorum ve kilo aldım fazlası ile biliyorum oysa ki 60 lı kilolardan 5 li hanelere inmeyi amaçlarken 8li lere koşuyorum :KK5::KK5: başlangıç kilolarımız geçmiş kilolarımız ve hedefimiz aynı gibi geldiği için yazmak istedim :KK16: Bikaç gün sonra evime döneceğim ve sağlıklı beslenmeye başlayacağım kararlıyım ben kk ile birlikte daha önce 56 kiloya kadar zayıflamıştım çünkü, buradan uzaklaşınca motivasyon,kararlılık.. herşey bitiyor bende..Buyüzden elimden geldiğince sizi takip edip okuyacağım kararlılıkla tekrar başlayacağım..:KK16:

Günaydın kızlar
günaydın aeben ablacım nasılsın?Çok özledim seni ben kk ya çok uzun zamandır girmiyordum da seni online görünce sevindim :21::21::21:

eminecim naber tatlımm:KK34::KK34: (kirazz_z ben:KK16::KK16:) kilo alan soluğu kk da alıyo,sendede durum farklı değil sanırım:KK1::KK1:

canım ben şu anda 1.takım kaptanıyım,beklerim takımımaaa:KK16::KK16:

eminecim naber tatlımm:KK34::KK34: (kirazz_z ben:KK16::KK16:) kilo alan soluğu kk da alıyo,sendede durum farklı değil sanırım:KK1::KK1:

canım ben şu anda 1.takım kaptanıyım,beklerim takımımaaa:KK16::KK16:

canımmmmmmm nasıl sevindim anlatamam ki sana :KK9::KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek:::21::21: sen de döndün demek..yaşasınnnnn :KK16::KK16::KK16: sizi çoook özledim ben gerçekten ve çok kilo aldım :26::26::26: seve seve Ama eski takım arkadaşlarımla buluşma mutluluğumu anlatamam şuannn :21::21::21:

iyi geceler.:KK16:

gerçekdenmi , süper bir haber .:KK9: ben kaçırmışım o sayfaları :KK17:

bu hafta duruma bakyımda püskütüm tartılmama kararı alıcam galiba:44:

evet tam ozamanlardaydı sen pek ugramıyordun paylaşım alanıda .kaliş sultan gözetliyordu o günlerde genelde. o yazılarda 5.takımdaydı sonra dedi böyle bir link açıp yazıları oraya koyalım diye .bizde çok memnun olmuştuk .:KK16:

püsküütüm bugün benim oglanın beyblade zımbırtısının turnuvası vardı avm de. bende D&R girdim vaktim boş geçmesin diye . yer diyet bölümüne gelince duruldu tabisi :KK33: kan grubuna göre diyet gözmüme çarptı . oturdum 0 gurubunu okudum . ben daha önce ''can bogazdan çıkar ''kitabını okumuştum . bu kitap sanrım dahda kapsamlısı . genelde bilgiler aynıydı.
0 guruplarınının diyet yaparken yememesi gereken şeyleri okudum . bunlar ;ekmek türevi(içinde gluten oldugu içinmiş ) baklagiller özelikle mercimek , lahana, karnıbahar ve mısır .
bunları yerse çok zor kilo verir deniyor :44: bu hafta seninde 2 gün lahana yedigin aklıma geldi ve benim ekmek ve baklagil yiyince kilo verememem :44: kitabi almadıgıma pişman oldum. neyse onuda alıp diyet kütübanemi onsuz bırakmayım .:KK9::KK37:
Ya bilemiyorum ki aebenim.. Özellikle yaz mevsiminde mısırsız günüm geçmez benim.. ekstra etkisini görmedim olumsuz yönde. Karnabakarda da durum aynı. Ekmek direkt yanlış. Asıl ekmek yemezsem çalışmıyor bünye.
Bakliyat kesinlikle doğru.
Lahanaya hala şüpheyle bakıyorum.. Çünkü o 2 gün lahanadan ziyade üzerine koyduğum kıymalı sos etkilemiş olabilir diye düşünüyorum. Kırmızı et yediğimde de hep durur metabolizmam çünkü..
Sen o kitabı da al.. Sonra takip ettiğin bütün bu bilgileri toparla.. :KK34: Korkarım gün gelecek yiyeceğim hiçbir şey kalmamış olacak. :KK60: :KK60:

evet efenim geçen 2 ayın özetini yazma zamanı:KK9:
en güzelide dün misafirlerim gelince yaz başında aldıgın bir pantolonu giydim :KK52: ve sonuç ;pantolonu ikide birde düşmesin diye çekmek durumunda kaldım . sanırım belini yaptırmadan giyemiycem :KK9:

yaklaşık 2 ay önce . ve 1 aralık .

kilo ........ 67, 4.......... 63 ,4 - 4 kilo :KK42:

bel ........76 cm .........72 cm - 4 cm.:nazar:
göbek .....94 cm ........ 90 cm - 4 cm .:KK9::KK17:
üst bas....93 cm ........ 90 cm - 3 cm .
alt bas.....98 cm ........ 94 cm - 4 cm .:nazar:
gög.altı ...79 cm ...... ..77 cm - 2 cm .
gögüs......93 cm .........90 cm - 3 cm.:
bacak......53 cm .........51 cm - 2 cm .

ölçülerime bakınca kas yada sudan deyilde yagdan verdigimi görüyorum .:KK55:
neren baksam 1 beden inceldim .:KK9: çogunuzun verdigi kiloya göre az görünsede bu benim için harika bir sonuç .:KK31:

evet hedefime ulaşamasamda bu ölçüler benim için hedeftende önemliydi . ve çok mutluyum bu konuda :119::119:
püsküütüm özelikle sana teşekkürederim diyet kardeşim benim :KK19:

hadi bakalım darısı yeni hedeflere:KK16: yaza kimsede fazla kilolar kalmasın inşallah .:KK16:
Pantolon süper haber! Ben bayılıyorum böyle somut olaylara.. Daha bugün ben de siyah deri dar kabanımın bütün düğmelerini iliklemiş bulunuyorum. Geçen sene önünü kapatmaya kalktığımda en alt düğmesi kopmuştu, nedense?? :KK53:
Ölçülerin süper olmuş abenim! :nazar: Bence de hedeften çok daha önemli bir şey bu.
Ben de sana teşekkür ediyorum aebenim. Garip bir şekilde sana karşı sorumlulul hissediyorum. Normal mi bu? :KK49: :KK76:

Eveet, ben de çok beğendim linki. :KK52: Çok güzel düşünülmüş. :KK16: Benim gibi böyle yazdıkça gaza gelenler için çok ideal. :KK9: Takıma yazdığım yazıyı kopyalarım yakında oraya. :KK14:

SÜPER SÜPER SÜPEER! :KK52::KK52::KK52: Maş. :nazar::nazar::nazar: Ben 4 kiloda 4 cm incelemiyorum. O yüzden az da ne demek?! :KK53: Hoş ben 4 kilo da veremiyorum ya zaten, neyse. :KK9:

Vın vınnn.. Düt düütt.. :KK52:
Gaza geldim de noldu? Bu akşam 1 pkt negroyu indirdim mideye. :KK37: Bi de gaza gelmemiş olsam yani.. Allah muhafaza. :KK53:
Seninle benim gaza gelmemiz fena oluyor.. Negroyu dürüm yapıp yiyeydin! :KK52:

Buarada geç oldu kızlar ama cafemiz hayırlı olsun :21::KK9::KK16:
Ben sade kahvemi alıp cam kenarına geçiyorum :KK68:
Orada ben oturuyorum.
Zayıfladım ama gözden kaybolacak kadar da değil hani.. :KK53:
Püsküüt yok neden acaba??
Umarım iş yoğunluğudur:KK31:

bugün kimse yazmamış .:KK52:

.....püsküütüm yoksun .iyisindir inşallah .:26:
Beni merak eden dillerinizi yerim sizin.. :KK71:
Ama arkadaşlar pazar günü zaten buradaydım. Alt tarafı pazartesi gelmedim yahu..
Artık 2.dönemdeyim ya.. Biraz gevşemiş durumdayım. :21:

Ben de raporumu vereyim hemen..

Geçen Cumaki kilom hem lapa sonrası kilosu olduğundan hem de o gün uyku hariç kalan bütün zamanı homini gırtlakla geçirmiş olmam bakımında 2.hedef dönemimin ilk haftasında sadece 100 gr vermeyi hedeflemiştim.
İyi ki de öyle yapmışım.
Bahsettiğim detoksu yapıp yapmamaya karar verebilmek için bu sabah tartıldım. (Niyetim dündü ama işler yolundan çıktı, tartılmayı falan unuttum çıktım evden)
Sonuç olarak 900 gr. almış durumdayım.
Yukarıdaki iki faktör nedeniyle çok normal karşıladım.
Umurumda bile değil.
Geldiği gibi gönderirim ben o kiloyu.. :KK14:
Detoks diyetini düşündükçe midem kalktı. Yahu ben yapamam öyle listeli misteli işler. Beceremem, daralırım, yoldan çıkarım. Çocukluğumdan beri bana yap denilenin tersine çıkmayı borç bilmişimdir. :KK60: :KK60:

Beni engelleyin. Bu hafta lapa diyeti falan yapmayayım.
Cuma günü acı gerçeği kundağa sarıp kucağıma yatırıp bütün gün boyu onu pışpışlamak istiyorum. :KK76:

Ben de raporumu vereyim hemen..

Geçen Cumaki kilom hem lapa sonrası kilosu olduğundan hem de o gün uyku hariç kalan bütün zamanı homini gırtlakla geçirmiş olmam bakımında 2.hedef dönemimin ilk haftasında sadece 100 gr vermeyi hedeflemiştim.
İyi ki de öyle yapmışım.
Bahsettiğim detoksu yapıp yapmamaya karar verebilmek için bu sabah tartıldım. (Niyetim dündü ama işler yolundan çıktı, tartılmayı falan unuttum çıktım evden)
Sonuç olarak 900 gr. almış durumdayım.
Yukarıdaki iki faktör nedeniyle çok normal karşıladım.
Umurumda bile değil.
Geldiği gibi gönderirim ben o kiloyu.. :KK14:
Detoks diyetini düşündükçe midem kalktı. Yahu ben yapamam öyle listeli misteli işler. Beceremem, daralırım, yoldan çıkarım. Çocukluğumdan beri bana yap denilenin tersine çıkmayı borç bilmişimdir. :KK60: :KK60:

Beni engelleyin. Bu hafta lapa diyeti falan yapmayayım.
Cuma günü acı gerçeği kundağa sarıp kucağıma yatırıp bütün gün boyu onu pışpışlamak istiyorum. :KK76:

Bencede yapma o lapa diyetini..Sen yazdıkça benim içim fena oluyor.. En iyisi sağlıklı gıdalarla bol aktivasyonla ve tabiki pozitif düşünce ile kilo vermek..Düzenli sporla da süslersek tadından yenmez :KK9::KK9:

Kaçamağını yapmışsın ohh afiyet olsun iyide yapmışsın..Önemli olan bugünümüze bakmak..Yarına kilolu yada kilosuz uyanmak bugünün elinde çünkü:KK34:

Beni merak eden dillerinizi yerim sizin.. :KK71:
Ama arkadaşlar pazar günü zaten buradaydım. Alt tarafı pazartesi gelmedim yahu..
Artık 2.dönemdeyim ya.. Biraz gevşemiş durumdayım. :21:

:KK60: Gevşeme olayına çok güldüm :KK60: İşte acıcık kilo verdikten sonraki benim halim..İyiki şu hedefler var ve iyiki liste halinde herkeslerin gözü önünde yoksa hiçbir lastik sıkamayacak bu gevşemeyi:KK60:

Cidden sadece Pazartesimi gelmedin :26: ama yokluğun daha kocamandı sanki..

Bence sen buraya girmeyi hep sıkı tut, üşütme bizi:KK19:

Bencede yapma o lapa diyetini..Sen yazdıkça benim içim fena oluyor.. En iyisi sağlıklı gıdalarla bol aktivasyonla ve tabiki pozitif düşünce ile kilo vermek..Düzenli sporla da süslersek tadından yenmez :KK9::KK9:

Kaçamağını yapmışsın ohh afiyet olsun iyide yapmışsın..Önemli olan bugünümüze bakmak..Yarına kilolu yada kilosuz uyanmak bugünün elinde çünkü:KK34:
Doğru söze denecek laf yok.. :KK9:
Lapa diyetini birdahaki takılma dönemine kadar rafa kaldırayım ben.. Tamam ertesi gün illaki tartıda güzel bir rakam görüyorum ama illaki verilen kilonun bir kısmı geri alınıyor.
Kaçamak çok mutlu etti beni sorma.. Bedelini ödemeye hazırdım. :KK53:
Bu ay bir tane kaçamak hakkım kaldı. O da yılbaşı gecesi. O zamana kadar tık yok. Söz. :KK45:

tamam püsküütçüğüm ben de kahvem ile senin yanına otururum :KK16:
Gel yamacıma gel.. :KK16:
Hem gün geçtikçe zayıflayacağımız için daha da rahat sığacağız nasıl olsa.. Şimdilik sen göbeğini içine çek, ben de popomu sığışalım.. :nazar:
:KK60: Gevşeme olayına çok güldüm :KK60: İşte acıcık kilo verdikten sonraki benim halim..İyiki şu hedefler var ve iyiki liste halinde herkeslerin gözü önünde yoksa hiçbir lastik sıkamayacak bu gevşemeyi:KK60:

Cidden sadece Pazartesimi gelmedin :26: ama yokluğun daha kocamandı sanki..

Bence sen buraya girmeyi hep sıkı tut, üşütme bizi:KK19:
Ay ay ay... şımarırım bak. Demedi deme.. :21:
Ama arkadaşım burası hep tenha.. Bak dünden bu yana benim mesajdan sonra 2-3 mesaj yazılmış sadece.. Dolayısı ile uğrama sıklığım da bundan etkileniyor.

---

Diyet kardeşim de gözükmemiş ortada bugün.. Gelse de mesaj okusak kardeşim. :26:

Size bir fıkra yazayım sonra da kaçayım.. :KK55:

Kadına hastaneden telefon gelir:
- Hanımefendi kocanızın test sonuçları çıktı ama bir karışıklık yapmışız.
- Nasıl karışıklık?
- İki test var elimizde ve hangisinin kocanıza ait olduğunu bilmiyoruz.
- Nedir sonuçları?
- Birinde hastanın Aidsli olduğunu tespit ettik. Diğer teste göre ise Alzheimer hastası. Maalesef iki hastanın testleri karışmış.
- Yeniden yapamaz mısınız testleri?
- Yapamayız. Sigorta ödemez. Maliyeti de çok yüksek.
- Peki ne öneriyorsunuz?
- Efendim bunu düşündük biz. Şimdi siz eşinizle birlikte sokağa çıkın. Şehrin en kalabalık, evinize en uzak yerine gidin. Eşinizi orada bırakıp geri dönün.
- Ne faydası olacak ki bunun?
- Eğer eve dönerse bir daha onunla cinsel ilişki kurmayın.

:KK60: :KK60: Dün akşam kardeşim anlattı.. Çok sevdim ben.. Dilerim siz de beğenmişsinizdir.. :KK34:

ya geçsin artık bu muharrem ayı aşure yemekten bi hal oldum sonra vijdan azabıyla yürümekte cabası yürümek iyide vakit yok işten çıkıp topuklularla koşturuyorum. dün akşam eve girdiğimde resmen kapının önünde ayakkabımı çıkarıp 5 dk öyle yere bastım ayyyy dedim bu ne mutluluk 90 dk yürümüşüm (gördüğüm 1 market 2 ayakkabıcıda kısa süreli durakladım:) hala durmadan yeşil çay içip 10-15 dk da bir wc ye gidip geliyorum her wc ye gidişimde 50 kez zıplıyorum umarım wc yi dinleyen yoktur :)))

burdan da uzak kalmışım bayadır işler yoğundu gerçi yine yoğun ama pc ye format attırdık normalleşti tıkır tıkır hallederim şimdi hepsini...

size daha önce yazmışmıydım bilmem (geçmişi okuyamayacak kadar üşendim :) bizim burdaki depocu 115 kg dan 77 ye indi. 1 seneye yakın sürede adamı örnek almaya başladım. normalde kızmam lazım çünkü boş boş geziniyor üretim bölümünde idari kısımda ama kızamıyorsun çünkü adam kapı gibi vermiş 38 kiloyu... bende örnek aldım yinede patronla genel müdür olmadığı zamanlara denk getirerek geziniyorum koşuyorum zıplıyorum.... şirkete kamera sistemi gelmesi konusuna da şiddetle karşıyım :))))))))

özellikle göbek bölgeme verilen kilo geri alınmaz yazasım var... aslında o yazıyı yazıp sıkıca ağzıma mı bantlasam ki telkin önemlidir :)))))))

Selamlar kızlar, 9.takımdanım ben, beni de şu hedef listenize yazar mısınız, en azından hedefe odaklanır ona göre çaba harcarım :-)

X