Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

püsküütçüğüm sorunlu bölgemi biliyor gibi yazmışsın :KK9::KK9: göbeğimi içime çekmezsem sığamayız zaten :KK9: benim göbeğim ve kollarım en sorunlu bölgem..herkesin tersine ben kollarımdan dolayı alt bedenime göre üst bedenimi daha büyük almak zorunda kalıyorum :KK14::KK14::KK14:

dikkat etmeye de başlayacağım en yakın zamanda, bazı arkadaşlar diyete başlamadan neden burada olduğumu merak edebilir mesele motivasyon ve ben beynimde başlayamadım daha...burada sizlerin sayesinde bir alt yapı çalışması yapıyorum bi nevi

kızlar beni de iddia listesine alabilir misiniz? motivasyona çok ihtiyacım var ve nete girecek vaktim olmasa bile bu iddia için kendimi şartlarım hiç olmazsa

püsküütçüğüm sorunlu bölgemi biliyor gibi yazmışsın :KK9::KK9: göbeğimi içime çekmezsem sığamayız zaten :KK9: benim göbeğim ve kollarım en sorunlu bölgem..herkesin tersine ben kollarımdan dolayı alt bedenime göre üst bedenimi daha büyük almak zorunda kalıyorum :KK14::KK14::KK14:

dikkat etmeye de başlayacağım en yakın zamanda, bazı arkadaşlar diyete başlamadan neden burada olduğumu merak edebilir mesele motivasyon ve ben beynimde başlayamadım daha...burada sizlerin sayesinde bir alt yapı çalışması yapıyorum bi nevi

mrbb bende üst bölgemden şikayetçiyim mide,göbek omuzlar hep kalın
ama alt ince kalça yok , basen yok
gel görki mide ve göbek benden önce gidiyor klaik elma tipliyim yani:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ben seni nerden hatılıryorum bilemedim:26::26::26::26:

gel görki mide ve göbek benden önce gidiyor klaik elma tipliyim yani:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canımmm aynı benim vücut tipim de böyle maalesef :KK14::KK14::KK14: dukan diyeti topiğinden olabilir mi canım?aeben abla ve Nazlı orada olduğundan orada yazmıştım montignac olabilir ..buarada eskiden 6.takımdaydım falan işte..kk ile uzun zamandır bir aradayım..Ama buradan uzaklaşanın sonuna da bir örneğim :2:

canımmm aynı benim vücut tipim de böyle maalesef :KK14::KK14::KK14: dukan diyeti topiğinden olabilir mi canım?aeben abla ve Nazlı orada olduğundan orada yazmıştım montignac olabilir ..buarada eskiden 6.takımdaydım falan işte..kk ile uzun zamandır bir aradayım..Ama buradan uzaklaşanın sonuna da bir örneğim :2:

ozaman monti topiginden hatırlıyorum yüzde yüz:)

Doğru söze denecek laf yok.. :KK9:
Lapa diyetini birdahaki takılma dönemine kadar rafa kaldırayım ben.. Tamam ertesi gün illaki tartıda güzel bir rakam görüyorum ama illaki verilen kilonun bir kısmı geri alınıyor.
Kaçamak çok mutlu etti beni sorma.. Bedelini ödemeye hazırdım. :KK53:
Bu ay bir tane kaçamak hakkım kaldı. O da yılbaşı gecesi. O zamana kadar tık yok. Söz. :KK45:

Ay ay ay... şımarırım bak. Demedi deme.. :21:
Ama arkadaşım burası hep tenha.. Bak dünden bu yana benim mesajdan sonra 2-3 mesaj yazılmış sadece.. Dolayısı ile uğrama sıklığım da bundan etkileniyor.

---

Diyet kardeşim de gözükmemiş ortada bugün.. Gelse de mesaj okusak kardeşim. :26:

Evet haklısın ben de hafta sonları kaçamak yapmamakta ısrarlıyım bu ay..Yılbaşında eşim evde olursa çerez kısmından kaçamak olabilir..Alkol kullanmıyorum artık o yüzden fazladan sıkıntı yok.. Eşim evde olmaz ise hiç sıkıntı yok çünkü hiç kaçamak yok..Tabii şimdiden konuşmak erken..Ben yinede temkinli yaklaşayom neme lazım kaçamak yok derim kaçamağın dibine vururum:21:

Şimdide aeben yok..Sanırım vakitsizliten ama aeben özletm kendini amaa:KK19:

Size bir fıkra yazayım sonra da kaçayım.. :KK55:

Kadına hastaneden telefon gelir:
- Hanımefendi kocanızın test sonuçları çıktı ama bir karışıklık yapmışız.
- Nasıl karışıklık?
- İki test var elimizde ve hangisinin kocanıza ait olduğunu bilmiyoruz.
- Nedir sonuçları?
- Birinde hastanın Aidsli olduğunu tespit ettik. Diğer teste göre ise Alzheimer hastası. Maalesef iki hastanın testleri karışmış.
- Yeniden yapamaz mısınız testleri?
- Yapamayız. Sigorta ödemez. Maliyeti de çok yüksek.
- Peki ne öneriyorsunuz?
- Efendim bunu düşündük biz. Şimdi siz eşinizle birlikte sokağa çıkın. Şehrin en kalabalık, evinize en uzak yerine gidin. Eşinizi orada bırakıp geri dönün.
- Ne faydası olacak ki bunun?
- Eğer eve dönerse bir daha onunla cinsel ilişki kurmayın.

:KK60: :KK60: Dün akşam kardeşim anlattı.. Çok sevdim ben.. Dilerim siz de beğenmişsinizdir.. :KK34:

:KK60::KK60: çok güzeldii:KK60:

alın size bi elma daha:KK1::KK1:aynen bendede aynı durum sözkonusu,bacaklar ince,toto dümdüz,basen yok ama göbek,mide,simit,sırt ,göğüs ne ararsan fazlasıyla mevcut:KK9::KK9:

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek. :nazar: Hedefe 3o Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 66.8

Akrep 60 kiloya inecek. :nazar: Hedefe ulaşılamadı. Güncel Kilo: 62.8

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:

Neslihan 78 kiloya inecek. :nazar:

Buffy26 60 kiloya inecek. :nazar:

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5) :nazar:

tubis87 71 kiloya inecek (Güncel Kilo: 74.0) :nazar: Hedefe 23 Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 70.9

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo: 73):nazar: Hedefe 22 kasimda ulasildi. Guncel kilo 69.3

Ecz.imis 66 kiloya inecek (Güncel kilo: 68,7) :nazar: Hedefe ulaşılamadı.. Hatta üzerine kilo alındı. :KK47: Güncel kilo 68,8 kg.

28 Aralık
tubis87 67 kiloya inecek (Güncel Kilo: 70.9) :nazar:

pegasus07 58 kiloya inecek (Güncel Kilo:61.5) :nazar:

ozgkrd 80 kiloya inecek (Güncel Kilo:86,5):nazar:

Ecz.imis 65,5 kiloya inecek (Güncel Kilo:68,8):nazar:

akrep33 60 kiloya inecek (Güncel kilo: 62,8 ) :nazar:

T_N 78,3 kiloya inecek (Güncel kilo 80,8 ) :nazar:

1 Mart
Püsküüt 62,3 kiloya inecek. :18:

akrep33 57 kiloya inecek. :18:

aeben 60 kiloya inecek (inşallah)

Ecz.imis 59,9 kiloya inecek. :18:

tubis87 60.0 kiloya inecek. :18:

T_N 72 kiloya inecek :18:

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek. :nazar: Hedefe 3o Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 66.8

Akrep 60 kiloya inecek. :nazar: Hedefe ulaşılamadı. Güncel Kilo: 62.8

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:

Neslihan 78 kiloya inecek. :nazar:

Buffy26 60 kiloya inecek. :nazar:

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5) :nazar: Hedefe ulaşılamadı. Güncel Kilo: 85 (1 kg ile kaçırdı :KK43:

tubis87 71 kiloya inecek (Güncel Kilo: 74.0) :nazar: Hedefe 23 Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 70.9

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo: 73):nazar: Hedefe 22 kasimda ulasildi. Guncel kilo 69.3

Ecz.imis 66 kiloya inecek (Güncel kilo: 68,7) :nazar: Hedefe ulaşılamadı.. Hatta üzerine kilo alındı. :KK47: Güncel kilo 68,8 kg.

28 Aralık
tubis87 67 kiloya inecek (Güncel Kilo: 70.9) :nazar:

pegasus07 58 kiloya inecek (Güncel Kilo:61.5) :nazar:

ozgkrd 80 kiloya inecek (Güncel Kilo:86,5):nazar:

Ecz.imis 65,5 kiloya inecek (Güncel Kilo:68,8):nazar:

akrep33 60 kiloya inecek (Güncel kilo: 62,8 ) :nazar:

T_N 78,3 kiloya inecek (Güncel kilo 80,8 ) :nazar:

spirochet 84 kiloya inecek (Güncel kilo 85 ) :nazar:

1 Mart
Püsküüt 62,3 kiloya inecek. :18:

akrep33 57 kiloya inecek. :18:

aeben 60 kiloya inecek (inşallah)

Ecz.imis 59,9 kiloya inecek. :18:

tubis87 60.0 kiloya inecek. :18:

T_N 72 kiloya inecek :18:

spirochet 79 kiloya inecek :18:

bende ekleyeyim kendimi hedeflere...

efet bende bir elmayım. kollarım berbat durumdaydı. bir ara akupunktur yaptırdığım doktorum kollarına başka birşeyler deneyelim dedi... lazer, IR, karboksiterapi işlemlerinden sonra biraz insan gibi oldum. spor salonlarında peşime takılan bücürüklerin üfff abla nasıl yaptın bu kasları sözlerini duymuyorum en azından :) aslında o işlemleri karnıma da denedik toparlanma konusunda ve motivasyon konusunda iyi geldi... size önerebilirim bunu güzellik salonlarının fırsatlarını okuyup rica edebilirsiniz ben göbek programı alayım ama kol yap bölüm daha az olduğundan kabul edeceklerdir. zira bu kolları indirmenin ben bir yolunu bulamadım 30 yaşıma değin. hatta bende etek giyememe problemi vardı. iç bacaklarımın doluluğundan (kalçada dar) oraya bile rica ettim. oda süper oldu eskisinden iyi 1-2 kez daha denk getirirsem o problemi tamamen kaldırabilirim....

hele göbek konusunda ne yaparsam yapayım en büyük etki sabah aç ve akşam aç yatarken çekilen mekikler... :KK43:

alın size bi elma daha:KK1::KK1:aynen bendede aynı durum sözkonusu,bacaklar ince,toto dümdüz,basen yok ama göbek,mide,simit,sırt ,göğüs ne ararsan fazlasıyla mevcut:KK9::KK9:

ne ararsan olması çokta kötü değil valla bazen salıyorum kendimi göbek şişiyor. göğüs 90/B yokmuş gibi duruyor. yaklaşık 10 aydır diyetteyim kadın gibi bakıyorum kendime aynada, inince göbek :))))

resimligunaydinmesajlari.jpg6aef8e9d631e4bb4ddeebc11e8769de9.jpg

Herkese günaydın.. :KK71:
ya geçsin artık bu muharrem ayı aşure yemekten bi hal oldum sonra vijdan azabıyla yürümekte cabası yürümek iyide vakit yok işten çıkıp topuklularla koşturuyorum. dün akşam eve girdiğimde resmen kapının önünde ayakkabımı çıkarıp 5 dk öyle yere bastım ayyyy dedim bu ne mutluluk 90 dk yürümüşüm (gördüğüm 1 market 2 ayakkabıcıda kısa süreli durakladım:) hala durmadan yeşil çay içip 10-15 dk da bir wc ye gidip geliyorum her wc ye gidişimde 50 kez zıplıyorum umarım wc yi dinleyen yoktur :)))

burdan da uzak kalmışım bayadır işler yoğundu gerçi yine yoğun ama pc ye format attırdık normalleşti tıkır tıkır hallederim şimdi hepsini...

size daha önce yazmışmıydım bilmem (geçmişi okuyamayacak kadar üşendim :) bizim burdaki depocu 115 kg dan 77 ye indi. 1 seneye yakın sürede adamı örnek almaya başladım. normalde kızmam lazım çünkü boş boş geziniyor üretim bölümünde idari kısımda ama kızamıyorsun çünkü adam kapı gibi vermiş 38 kiloyu... bende örnek aldım yinede patronla genel müdür olmadığı zamanlara denk getirerek geziniyorum koşuyorum zıplıyorum.... şirkete kamera sistemi gelmesi konusuna da şiddetle karşıyım :))))))))
Topuklularla 90 dakika koşmak nasıl bi'şey hayal bile edemedim.. En son bayramda giymiştim topuklu.. Gittiğimiz yerin önünde park edecek alan yoktu. Eşim park yeri aramaya başlayınca şöyle bir bakış atmışım.. Anladı. Sen burada in ben park edip geleyim dedi. O topuklularla yürüseydim neler olurdu kestiremiyorum.. Aslında ciddi kalori de yaktırmıştır eminim.
Depocuya bak sen! Ne güzel kilo vermiş? Nasıl olmuş peki? Diyetisyen yardımı mı? Kendince bir yöntem mi uygulamış?
Ya, ben zıplama işini oturtamadım. Baldırımda rahatsız edici bir basınç hissediyorum ve belki varise falan yol açar bu durum diye tedirgin oldum açıkçası.. Zıplamayı bıraktım pilatese daldım, bakalım nasıl gidecek.:44:
Kamera sistemine sonuna kadar karşı çıkmaya devam et.. Bakarsın seni zıplangaç departmanı müdürü falan yaparlar.. :KK34:
özellikle göbek bölgeme verilen kilo geri alınmaz yazasım var... aslında o yazıyı yazıp sıkıca ağzıma mı bantlasam ki telkin önemlidir :)))))))
Kiloma taktığım dönemlerde şöyle bir yöntem uydurmuştum: Sol elimin avuç içine kilomu yazıyordum. Canım ne zaman yemek çekse avcuma bakardım. Bir de evde buzdolabı kapağına en şişko en kötü görünen halimin fotoğrafını yapıştırmıştım. O da iyi bir telkin yöntemiydi benim için.
Selamlar kızlar, 9.takımdanım ben, beni de şu hedef listenize yazar mısınız, en azından hedefe odaklanır ona göre çaba harcarım :-)
Noracım aynen T_N nin yaptığı gibi kendi hedefini yazarak listeyi güncelleyebilirsin. Herkes kendi güncellemesini kendi yapıyor, listemiz herkese açık.. :KK34:

Ay desene içime doğmuş. :KK33:
İşte o zaman seninle kaşık pozisyonunda oturursak senin göbek çıkıntınla benim popo çıkıntım daha az yer kaplar, cam kenarına sığışıveririz kolayca :KK60:
Burası herkese açık ayrıca.. Kafa dağıtmak isteyen, grubunda o an kimseyi bulamayan..
Ayrıca dediğin önemli. Beyninde başlayacak ki başaracaksın.. Dilerim burası faydalı olur senin için..
kızlar beni de iddia listesine alabilir misiniz? motivasyona çok ihtiyacım var ve nete girecek vaktim olmasa bile bu iddia için kendimi şartlarım hiç olmazsa
Tatlım, yukarıda Nora ya yazdığım mesaj senin için de geçerli. :KK34:
Evet haklısın ben de hafta sonları kaçamak yapmamakta ısrarlıyım bu ay..Yılbaşında eşim evde olursa çerez kısmından kaçamak olabilir..Alkol kullanmıyorum artık o yüzden fazladan sıkıntı yok.. Eşim evde olmaz ise hiç sıkıntı yok çünkü hiç kaçamak yok..Tabii şimdiden konuşmak erken..Ben yinede temkinli yaklaşayom neme lazım kaçamak yok derim kaçamağın dibine vururum:21:

Şimdide aeben yok..Sanırım vakitsizliten ama aeben özletm kendini amaa:KK19:

:KK60::KK60: çok güzeldii:KK60:
Kaçamak da olsa sıkma canını.. O zamana kadar hiç kaçamak yapmazsan o gece bir nevi ödül gibi olur. Zaten bir günlük ara verirsek sadece, sonrasında en fazla en zor bünyede bile maksimum bir hafta sürüyor son alınan kiloyu atmak.
Alkolü sınırlı tüketiyorum ben de.. Bizim evdeki ortamda sosyal içiciliktir..
Şimdi düşünüyorum.. en son kardeşimle yaptığım romantik tatilde içmiştim. Eylül müydü, Ekim miydi öyle bi'şey.. Sonra da zaten biliyorsun kilo konusunda başıma gelenleri. :KK53:
Hakikaten yahu! Aeben nereye kayboldu.. Galiba en son Pazartesi girdi.. Bu 2 gündür ortada yok demektir.. İnşallah iştir, güçtür..

iddia listesine kendimide ekledim,hadi bakalım yarışta artık bende varımmm:KK23::KK23:
Hayırlı olsun T_N cim.. :nazar:
efet bende bir elmayım. kollarım berbat durumdaydı. bir ara akupunktur yaptırdığım doktorum kollarına başka birşeyler deneyelim dedi... lazer, IR, karboksiterapi işlemlerinden sonra biraz insan gibi oldum. spor salonlarında peşime takılan bücürüklerin üfff abla nasıl yaptın bu kasları sözlerini duymuyorum en azından :) aslında o işlemleri karnıma da denedik toparlanma konusunda ve motivasyon konusunda iyi geldi... size önerebilirim bunu güzellik salonlarının fırsatlarını okuyup rica edebilirsiniz ben göbek programı alayım ama kol yap bölüm daha az olduğundan kabul edeceklerdir. zira bu kolları indirmenin ben bir yolunu bulamadım 30 yaşıma değin. hatta bende etek giyememe problemi vardı. iç bacaklarımın doluluğundan (kalçada dar) oraya bile rica ettim. oda süper oldu eskisinden iyi 1-2 kez daha denk getirirsem o problemi tamamen kaldırabilirim....

hele göbek konusunda ne yaparsam yapayım en büyük etki sabah aç ve akşam aç yatarken çekilen mekikler... :KK43:
Bak hiç duymamışım böyle dışarıdan müdahalelerin sorunlu bölgede işe yaradığını.
Mekik çekerken üç önemli faktörün altını da çizelim yeri gelmişken:
1- Mekik sırasında karın çekilebildiği kadar içine çekilecek. Hatta bu içe çekip bırakma işlemi gün boyu akla geldikçe yapılsa tadından yenmez.
2- Mekik yavaş çekilecek.
3- Yatarken nefes alınacak, kalkarken verilecek. (diyafram nefesi alınacak)

Rutinde Cumadan Cumaya tartılıyorum.. Ekstra durumlar hariç.
Geçen Cuma 1.hedefime ulaşmanın sarhoşluğu ile o günü homini gırtlak günü ilan etmiştim. Ve tabii kilo almıştım.
Bu hafta arada tartılıp durumuma bakıyorum bu nedenle de..
Ve bu sabah tartıldığımda Cuma sabahı gördüğüm kiloya geri döndüğümü gördüm. :KK9:

Yeniden 66.8 olmuşum! :nazar:

İki şeye çok dikkkat ediyorum son zamanlarda.. İşe yarıyor demek için erken belki bilemiyorum ama yine de kulağınızda bulunsun..
İsterseniz kulağınızdan aklınıza çekiverirsiniz. :KK60:
1- Her gün 2 kupa yeşil çay (yaşasın hayat tarifi ile)
2- Mutlaka zencefil. Ya çayı ya şekeri.

Pardon! Eksik yazmışım. :KK17:
Toplamda 7 tane şey var dikkat ettiğim:
İki tanesini demin yazdım.

Geçiyorum diğerlerine:

3- Sabah ve gece sirkeli su.
4- Kahvaltı hariç her öğünde bir dolu kaşık yoğurt.
5- Gün boyu toplam 3 ana öğün, 1 ara öğün.
6- Sabah kahvaltım sabit. Kaşarlı tost. Ekmeği dönüşümlü seçiyorum. Bir hafta Uno Light yiyorum, bir hafta Uno çavdarlı.
Bu hafta tostumu geliştirdim. Kaşarın yanısıra içine domates, biber ekliyorum. Ve baharatlar: kırmızı ve karabiber, kekik.
7- 3 lt. su (nadiren de olsa 1 bardak eksik içebiliyorum ama)

Günaydın arkadaşlar :KK16::KK16:
Tamam kilomu öğrenir öğrenmez iddia listesinde yanınızda olacağım :21: ama bu aralar girdiğim kadar sık yazamayacağım maalesef şu sıralar yoğun değilim ve işe dönmeme az kaldı.

X