Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

valla billa şaka değil ama ben 2,5 kg tartıda fazla çıktığım haftalarda bile cumaya toparladım hep yine toparlıcam çünkü bu kilo değil şişlik

Kızlar öncelikle sohbetiniz bol olsun. Görüyorum ki burda epey bir platesçi var.
Bende heveslenip kendime 2 boy top, çember, lastik almıştım. Ara ara ancak yapabiliyorum işi bahane ederek ancak asıl sormak istediğim çemberin kullanımı ile ilgili ben hiç bir cd bulamadım. Ebru şallı cd leri de var aslında bende ama onlarda da yok. Benim bacaklarım kalın olduğundan çemberin bacakları inceltmekte faydalı olduğunu bir yerde okuyup hemen almıştım. Ama bacaklarımın arasına koyup sıkıştırmaktan başka bir şey yapamadım. Bilen var mı acaba kızlar

Ben daha acemisi bile değilim pilatesin.. Yarın hayatımın ilk pilatesini yapmayı düşünüyorum..
Aeben, aramızda pilatese hakkını verecek tek kişi olduğu için, en sağlıklı cevabı o verir, diye düşünüyorum sezencim.

Sanırım bende bri çok kişi gibi Aeben'e hayran oldum. Maşallah çok becerikli, çok bilgili, çok aktif, ve çok emek veriyor gerçekten. 10 parmağında 10 marifet.

iyi akşamlarr

bendee uzun zamandır dolapta bekleyen topumu şişirip platese yeniden başlıycam yarın

iyi akşamlar efem .

fırsat bulupda giremedim 2 gündür
nasılsınız ..
hafta sonum az kaçamaklı geçti ama ful sporlu
bugün başlıyorum tekrar aç yatmaya

alet edavat tamam püsküütüm . tencereye pardon çembere gerek yok
ben 45 dk yapıyorum püskütüm program okadar . yetiyorda 1 günlük . dvd den hiç yapmadım . püskütüm dvd aldınmı bilmiyorum ama gerek yok yanında pc oldumu ve net baglantısı yeter ..
bak link vereyim ordan gir istedigin an emrinde videolar .. bu sene sezon başı yeni başlayanlar için hafif başladı ebru.
http://www.google.es/url?sa=t&rct=j...zYGQBg&usg=AFQjCNHW_yRGW2_iy0_2kW85u3k6cfqfgQ

Kızlar diyetisyene gittim 2 kg yağdan vermişim demekki haftada 5 gün ortalama 30ar dk eliptik bisiklet (500 kcal yakana kadar kalıyorum) yağ yaktırıyor hemde çok güzel yaktırıyor bunu da denemiş olduk.
tubişim açkalmam pisikletyşnle beraber işe yaramış canım . maşallah
aben abla

ne güzel içiyorsun sen kb suyu ben bi alışamadım ya bi garip geliyor su
bird ekoku var gibi oluyorr
ama elma sirkesi ve limonlu suyu deniycem
bende onu içemiyorum yahu :120::120:
alıştım 2 ay olacak karbonatlı suya
pilates için nerde işe yaramıycak var onu almışsın akrep anacına ver en iyisi . çember yerine küçük topda iş görür
,

hangi dvd'yi aldın püsküütüm ?
akrebim sanırım sen tepside börekleyi yiyip öyle pilatese başlamışsın

Son düzenleme:
günaydınlar kaçak gibi giriyorum topige fazla zamanım olmuyor ,ne güzel özgürdüm şimdi evde misafirler olunca zor sabah misafirler uyurken gidip 1 saat yürüyüp geldim
ah fadimem canım isteyipde k.k giremek ne zordur bilirim . hayal ediyorum şu ande evdeki halini... evdekiler görmeden sezmeden :)
Mide kamaşmasına ben de takıldım, portakal limon gibi bir durum sanırsam..Sen baksan aeben yese de olurdu yani

Tühhh yine başaramadık
kaşınıyonmu akrebim .
Haftasonu ne bulursam yedim sabah 74 çıktımmm yuhh diyorum kendime Ne güzel azim dimi püsküütümmmmm
tubişim aldıgın nın 1'kilosu kalır verilecek iner şişlik .. ama devam edersen yemeye hepsi kalır sana umarım bugünlerde toparlamışsındır . bende 2 gün kaçamak yag olarak hemen depo olmaz ama 3 gün oldumu hemen mezroya rakamlar eklenir . birde senin geçen haftaki yaptıgın kıtlık rejiminin genelde sonu budur . hiç doymuyormuşsun gibi yemege saldırılır . yalnız deyilsin canım zamanında hepsini defalarca yaşadık bende çok bilirim 2 günde 2.3. kilo arttıgımı .
püsküütüm yukarda yazdıgım gibi çok az kl geçirilen günler arkasında böyle iştah patlamaları yaşanıyor . az tecrübe etmedim .halede karbondan yoksun geçirilen günlerden sonra

sezencim hoşgeldin ..
seni daha önceden hatırlıyorum sanki nerde karşılaştık monti topigine gelmiştin sanırım ?:44:
sezencim çember bildigim ve denedigim kadarıyla sadece iç bacagı çalıştırıyor . ama iç bacak için çember şart deyil lastikte çok güzel bacak için . çember kollar için güzel . ben çok kez çemberle yapılacak hareketleri küçük toplada yaptım . şart deyil çember almak yani. madem almışsın çember nerde kulanılır dersen yukarda verdigim ebrunun linkinden gir rasgele bir video tıkla genelde günlük yapılıyor . diz arasına yada kollar için .
Sanırım bende bri çok kişi gibi Aeben'e hayran oldum. Maşallah çok becerikli, çok bilgili, çok aktif, ve çok emek veriyor gerçekten. 10 parmağında 10 marifet.
ay ben utanırım böyle şeylerden emek ve bilgi paylaştıkça var ve güzel buda benim mutluluk ilacım
iyi akşamlarr

bendee uzun zamandır dolapta bekleyen topumu şişirip platese yeniden başlıycam yarın
süper haber banum .

girmişken mönümüde yazayım ..
hafta sonum gündüz aç gece çok yemekle geçti. önümüzdeki 4 gün aç yatılacak efem . çünki baskül öyle didi

sabah 1 dl ekmek . peynir . az omlet .
dom .sal .bib .mayd. 2 zeytin .

öyleyin
tavuk... yeşillik .turşu

akşam .
1 tr.hurması . 15 dk sonra 1 kase yogurt (tarçınlı )

yeşil çay . 7li çay .form çay .1 er kupa .

karbonatlu su 2 lt.

45 dk pilates . 20 dk yürüyüş .

Son düzenleme:
merhabalar kızlar,

bayadır yoğunum uğrayamıyordum akşamda giremiyordum. herkes pilatese sarmış ay valla canım çekti hemen topumu getirip dizimden sonra mekik çekeceğim :) 1 aralık sözümü unutmadım adım adım ilerliyorum 85 teyım. 1 kg kaldı 4 günüm kaldı inşallah başarırım... sanırım pirinç lapasıyla kırdım direncimi sonrasında kolay gitti kilolar yani en azından benim metabolizmama göre kolaylaştı :))) işler biraz durulsa kepekli pirinçle tekrar yapacağım :) çarş. kalite belgelerimiz için anlaşacağımız şirket gelecek sonra denetimler formaliteden evraklarla oyna dur sanırım daha sürer bu yoğunluk arada size selam vermek istedim özlemişim yahu konuşma tarzlarınızı bile öpüyorum sizleri iyi geceler...

.....

Sen, sen ol o soruyu özellikle burada kimseye sorma.. Ya da bi'kaç tane koruma görevlisi al, öyle sor..

....

Kessinlikle haklı.

Haftasonu ne bulursam yedim sabah 74 çıktımmm yuhh diyorum kendime Ne güzel azim dimi püsküütümmmmm

Bugün diyetine dikkat ettiysen yarın en fazla 73 çıkarsın.

valla billa şaka değil ama ben 2,5 kg tartıda fazla çıktığım haftalarda bile cumaya toparladım hep yine toparlıcam çünkü bu kilo değil şişlik

:128::128:

....

bende onu içemiyorum yahu :120::120:
alıştım 2 ay olacak karbonatlı suya

....

Ya ben de başlicam da yurtta kalışımla eş zamanlı olacak başlamam. Boşuna malzeme ziyan etmeyeyim yurtta. Sorayım size. :112:
Karbonatlı suyla sirkeli suyun etkinlik farkı var mı? Bir de sirkeli su, elma sirkesiyle ve ya üzüm sirkesiyle olması fark ediyor mu?

Son düzenleme:
Aeben evet bir ara monti topiğine gelmiştim ama ne yazık ki devam ettiremedim. Benim huyum zaten başlayıp da devam ettiremiyorum bir türlü. Keşke edebilsem.
Plates içinde hemen linke baktım çok teşekkürler. Benimde iç bacakta sıkılaşmaya ihtiyacım var zaten. Selülit savar cd si ve ilk cd leri var Ebru Şallı nın. Ama işte onu da çok yapamadım. Neyse ki düzenli yüzebiliyorum. İşten eve gelince küçük kızım sağolsun spor yapmama hiç fırsat vermiyor. Tabii bunların bahane olmaması lazım. Zamanı kendimiz bulucaz öyle değil mi?

Bir de sirkeli su, elma sirkesiyle ve ya üzüm sirkesiyle olması fark ediyor mu?

Karbonatlı suyu bilmiyorum ama sirkeli su da kesinlikle elma sirkesi olmalı. Hemde marketlerde satılanlardan alacaksan en doğalını bulmalısın. Ya da direk aktardan alıp yapmalısın. Diğerlerinin içine asiti dolduruyorlar.

DVD aldım aebenim.. Başlangıç ve orta seviye için olanlara yönelik olan ilk DVD sini aldım Ebru'nun..
45 dakika uzun süre.. Tek korkum var 45 dakika aralıksız ekrana bakacak olmak..
Dilerim istikrarlı olmayı becerebilirim. Çünkü bisklet hariç bütün sporları dizi ya da film izleyerek yapardım. Bakalım neler olacak..
En azından haftada 2 gün yapmayı becersem bana yetecek. Ama belki zamanla öğrenirim sonra yine tv izleyerek yapmaya devam edebilirim.. belki yani..
yogunlukdan püskütüm yogunlukdan .
hani geçen gün yazdımya ,aynen öyle devam .
ben mutluyum ama. öyle evde kös kös hiç oturmam .
Aman öyle olsun.. Alışmışım her gün mesaj yazmana.. Endişelenmedim desem yalan olur.
Oh oh yine silah gibi mönü vallahi bravo!
Ben lapa günü hariç hiç yapamıyorum böyle ağır diyetler..
Akşam hurma yiyorsun, yoğurdu 15 dakika sonra yiyorsun.. Bunun bir önemi mi var.. Merak ettim o 15 dakikalık aranın neden verildiğini..

Lapanın hızlandırıcı etkisini görmene çok sevindim.
4 günde 1 kilo verilebilecek gibi geliyor bana.. Olmadı bir lapa daha patlatırsın.. Gerçi yoğunluğun da varmış.. Kolay gelsin.
Mantık olarak aynı işi görüyorlar.. Ama seviye olarak farkları var mı bilemiyorum.. Diğer soruya sezen de cevap vermiş zaten. Sadece ve sadece elma sirkesi için geçerli bu sihir..

Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr

Dün sabah 74 geldim bugün sabah 72.3 geldim demekki neymişş şişlikmiş ve iniyo cumaya toplayacammm beni geçemezsiniz kiii

öptüm hepinizi

[/Cgünaydınnn

püsküttt
platesi hem dvd hemde tv den yapmış biri olarak keisnlikle tv dekinin daha akıcı oldugunuu söyleyebilirim
dvdler daha uzundu birde zaman olarakk ..

OLOR]

günaydınlar efem .

güneşli bir gün ne güzel .içimizdede güneş açsın inşallah .

eczacım ikisinin farkını tam bilmiyorum fakat ben ikisinide aynı şey için kulanıldıgını biliyorum . bünyeyi temizleyip alkali yapmak .
tabiki elma sirkesi sezeninde dedigi gibi akdardan almalışın marketekilerin adı sirke .
istedikden sonra zaman bulunuyor sezencim .
iç bacak için yere ayaklarını uzatarak otur çemberi iki ayak bileginin ortasına yerleştir . kendinide az geriye dogru yasla kollarınla dengede dur . ve bacaklarının arsında çemberi sıkıştır bırak . 100 kere buna devam et hiç ara vermeden . iç bacaklara birebirdir . bu hareket sanırım ebruda yok bunu calletiskde ögrenmiştim orda sandalye bacaklarıyla yapıyorlardı ama çemberle daha iyi oluyor
püsküütüm farzetki dizi seyrediyormuşun pcde yaparken şöyle yapıyordum .ekranın bir köşesinde plates kalanında tv izliyordum .

meyve migdede hazmolmoyur püsküütüm . direk bagırsaklara geçip orda sindiriliyor . yogurtsa baya kalıyor ikisini birden yiyince meyvede yogurtla birlikde kalıyor miğdede . ve asitleniyor .oda kan şekerini yükseltiyor .kısaca monti kuralı . meyve sade yenir diger yiyeceklere karıştırılmaz (tabi montide )

mönüm agır püskütüm fakat hafta sonum iyi geçmedi gerek nieytli oldugumdangerek dışarda oldugumdan gece hep geç yedim o yüzden şu 3 gün iyce sıkmam lazım en azından artı çıkmamak için yoksa bu hafta için hedef zaten hayal oldu ne verebilirsem artık .

esmer yada kabuklu pirinç aldıgınız belli bir yer varmı ? benim hiç gözüme çarpmadı .yada hiç dikatli bakmadım .:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…