Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Tubişim mükemmel bir sonuç bu, bravo! :KK9:
Yalnız belirtmeden de geçmeyeyim.. bisiklet almak isteyenler demek ki eliptik olanından alacaklar..
Benimki düz bisiklet.. ve 17-18 dakikada 150 kcal yaktırıyor.
Süresini 30 dakikaya çıkartsam 300 kcal bile etmez.. Gördün mü Püsküüt, bu da sana kapak olsun.. Öyle elinde yok sudoku çözecem, yok balon patlatacam diyerek bi'yandan da kalori yakarım hesabın pek tutmuyomuş.. :KK53:

Masumcum limona bulaşma.. Alkaliyi bozma boş yere.. 1 çay bardağına 1 çay kaşığı elma sirkesi koy. Sabah akşam birer tane.
Ya da aebenimin uyguladığı karbonatlı su.
Limondaki asiti ne yapacan? :KK34:

Evet, doğru anladın. Lapa diyetini bu şekilde uyguluyorum. Haftada bir gün.. Nedense de o gün Perşembe! :23

Haklısın eczacım. Doğru söze boynum kıldan ince.. Ben şimdi kıvırıp bir sürü şey yazabilirim tabii ama ne desem havada kalır.
Sadece şunu söyleyeceğim.
Cafedeki konuşmalarımız sayesinde türk kahvesini şekersiz içmeyi başardım.
Şu anda kontrol edemediğim tek şey bitki çayları. O da günde 3 kupa, hadi bilemedin 4.
Her kupaya 1 adet tatlandırıcı atıyorum. Çok fazla almıyorum yani.
Amma velakin yeni aldığım Splenda bitene kadar (içinde 100 adet var, günde 3 taneden yaklaşık bir ay eder) böyle devam. Sonra ya şekersiz içmeye alıştıracam kendimi ya da baktım beceremiyorum 1 çay kaşığı bal koyup tüketecem.
Tanıyorum kendimi balın o gıcık kıvamına uzun süre dayanamam o zaman da şekere dönerim..
İlerleyen zamanda da baskı oluşur beynimde.. "bunu mu becremiyorsun, peh!" gibisinden..
Sonrası Allah kerim.. :KK4:

benn limonda akalli yapıyor diye içeyimd iye düşünmüştümm.
ama geçmiş sayfaları okuyunca senin yöntemi ögrendim bir bardagın içne kaşıgı koydum
gözümün önünd eolsun sabah diye 1 bardak suya 2çay kaşıgı sireke koydum içtim suyumada
karbonat attım yarım çay kaşıgıı
yallah aistler yallahh olsun inşallah
:KK1::KK1::KK1::KK1:

....

Evet, doğru anladın. Lapa diyetini bu şekilde uyguluyorum. Haftada bir gün.. Nedense de o gün Perşembe! :KK23:

....

Neden acaba. :KK9:

.....

Haklısın eczacım. Doğru söze boynum kıldan ince.. Ben şimdi kıvırıp bir sürü şey yazabilirim tabii ama ne desem havada kalır.
Sadece şunu söyleyeceğim.
Cafedeki konuşmalarımız sayesinde türk kahvesini şekersiz içmeyi başardım.
Şu anda kontrol edemediğim tek şey bitki çayları. O da günde 3 kupa, hadi bilemedin 4.
Her kupaya 1 adet tatlandırıcı atıyorum. Çok fazla almıyorum yani.
Amma velakin yeni aldığım Splenda bitene kadar (içinde 100 adet var, günde 3 taneden yaklaşık bir ay eder) böyle devam. Sonra ya şekersiz içmeye alıştıracam kendimi ya da baktım beceremiyorum 1 çay kaşığı bal koyup tüketecem.
Tanıyorum kendimi balın o gıcık kıvamına uzun süre dayanamam o zaman da şekere dönerim..
İlerleyen zamanda da baskı oluşur beynimde.. "bunu mu becremiyorsun, peh!" gibisinden..
Sonrası Allah kerim.. :KK4:

İyi şanslar. :nazar: Bence türk kahvesinden şekeri çıkarabildiysen zaten her şeyden çıkarabilme yetisine sahipsin demektir. :KK9:

pilates, pilates . püsküütüm dvd ler agır oluyor . tv başla. ilk günler zorlandıgın yerde bırak diger harete başlayınca tekrar başla .. aşk olsun 125368654432 soru sorsan yine cevap yazarım bu parmaklar cevap yazmakdan usanmaz:KK19:
küçük top çoçukların oynadıgı top ölçüsü kadar püsküütüm . sanırım lulut buna sevinir :KK9:
lastıkte hem 3'lü olarak satılıyor hemde tekli olarak . ben 2 sene önce 3'lüsünü almıştım 25 tl gibi bişiydi . tekli alırsan orta sertlikde al.
spor magzalarında mutlaka olur . anlarlar canım pilates lastigi de yeter .pilates yapan çok o yüzden satışıda çok .
2 gün olarak başla sonra insan bırakamıyor helede canlı canlı yapılınca . sabah yapma imkanın varsa tv'den canlı yapmanı öneririm . inan saati gelince insanı çagırıyor sanki:KK9:
başka sporları yapınca yorulur insan dimi, ama inan abartmıyorum halsiz başladıgım pilates bittiginde nasıl dinç oluyorum . tüm gün onun enerjisini taşıyor insan . şu ana kadaryapan tüm arkadaşlarında aynı etkiyi yaptı püsküütüm inşallah sanada yapar :KK34:

.. aynen ,1 aralık benide gerdi sonraki hedefi dedigin gibi ne gevşetip ne sıkalım makul bişi olsun .:KK31:

özgem nerelerdesin:KK4: ce diyip kaçıyosunuz yahu ..
hadi bakalım hayırlısı inaşlaha olusun hedefinde :KK19:

Ben plates için sadece top yeterli sanıyodum tamam aldım topu pompası ile birlikte bir de cd aldım..Yaparken hem lastik hem de çember de çıktı ortaya..
Ben de lastik yerine külotlu çorap, çeber yerine de baklava tepsisi kullanmıştım :KK53::KK53:

Hatamı :26: Neden ki ne hatası olabilirki???

Bu bir espride benmi anlamadım acaba:44:

Cnmcm, BMI değeri kilonun, boyunun karesine bölümü. Normali yani sağlıklı olanı 18-24 arası. Senin şimdiki BMI'n 17.1, hedef BMI 14.8 görünüyor. :44: Ne bilim, hata olduğunu düşünmüştüm ben. Gerçek mi? :KK53:

Cnmcm, BMI değeri kilonun, boyunun karesine bölümü. Normali yani sağlıklı olanı 18-24 arası. Senin şimdiki BMI'n 17.1, hedef BMI 14.8 görünüyor. :44: Ne bilim, hata olduğunu düşünmüştüm ben. Gerçek mi? :KK53:

Tmm cnm, şimdiki çizelgende normale döndü. :KK8: Ne yalan söyleyeyim rahatladım. :KK9:

Son düzenleme:

Nasıl bir hata yapmışıki böyle sonuç çıkmış şaşırdımm:KK1:

g%C3%BCnayd%C4%B1n+papatya+7.jpg

Ha bu arada diyetisyenimin verdiği yiyecek günlüğünün notlar bölümüne bu hafta yazdığım soru şuydu: Bu hafta diyetime çok dikkat ettim kaçamak hiç yapmadım akşamları salata yedim ve sporuma çok dikkat ettim neden hızlı kilo veremiyorum?

Aldığım cevap: Çık dışarı 100 kişiye sor 3,5 ayda 16 kg verdim bunun 13 kilosu yağdan gitti sizce bu yavaş mı diye sor bakalım ne cevap alacaksın dedi.

Gayet iyi gidiyorsun çok azimlisin dedi. Sağlıklı olanı bu zaten dedi.

Ay ben dün pek bi sevindirik oldum ama dişim de sızlamasaydı iyiydi. :KK52:
Yarışmadaki tarihçeni veriyorum gaz olmuyor da diyetisyen söyleyince gaz oluyor öyle mi? :KK9:
Sen, sen ol o soruyu özellikle burada kimseye sorma.. Ya da bi'kaç tane koruma görevlisi al, öyle sor.. :KK53:
Hep diyorum ama yine söyleyeceğim.. 100 kere, 1000 kere bravo! Azme bak, hizaya gel! :KK9: :nazar:
benn limonda akalli yapıyor diye içeyimd iye düşünmüştümm.
ama geçmiş sayfaları okuyunca senin yöntemi ögrendim bir bardagın içne kaşıgı koydum
gözümün önünd eolsun sabah diye 1 bardak suya 2çay kaşıgı sireke koydum içtim suyumada
karbonat attım yarım çay kaşıgıı
yallah aistler yallahh olsun inşallah
:KK1::KK1::KK1::KK1:
Sirkeyi bir kaşıktan iki kaşığa çıkarttığına göre bardak da büyüdür herhalde? :44:
Neden acaba. :KK9:

İyi şanslar. :nazar: Bence türk kahvesinden şekeri çıkarabildiysen zaten her şeyden çıkarabilme yetisine sahipsin demektir. :KK9:
Bu gaz da bana geldi, mesaj alınmıştır efem.. :KK34:
Ben plates için sadece top yeterli sanıyodum tamam aldım topu pompası ile birlikte bir de cd aldım..Yaparken hem lastik hem de çember de çıktı ortaya..
Ben de lastik yerine külotlu çorap, çeber yerine de baklava tepsisi kullanmıştım :KK53::KK53:
Ay çember almadım ki ben.. Yarın başlayacağım ben de aldığım DVD den.. Bizim evde tepsi yok, tencere olur mu? :KK60:

Yarışmadaki tarihçeni veriyorum gaz olmuyor da diyetisyen söyleyince gaz oluyor öyle mi? :KK9:
Sen, sen ol o soruyu özellikle burada kimseye sorma.. Ya da bi'kaç tane koruma görevlisi al, öyle sor.. :KK53:
Hep diyorum ama yine söyleyeceğim.. 100 kere, 1000 kere bravo! Azme bak, hizaya gel! :KK9: :nazar:

Sirkeyi bir kaşıktan iki kaşığa çıkarttığına göre bardak da büyüdür herhalde? :44:

Ay çember almadım ki ben.. Yarın başlayacağım ben de aldığım DVD den.. Bizim evde tepsi yok, tencere olur mu? :KK60:

günaydınnn:KK3::KK3::KK3:

evet bardagıda büyüttümm 1 su bardagı suya koydum ama bugün içermiyim bilmiyorum
fena şişirdi benii:18::18::18::18: daha önceki denemeleirmdede böyle olmuştu

Tencere olmaz kanımca:KK60: Yan durması lazım üzerine kolunu koyabilmen lazım..Börek tepsisi yokmu?? Ya da komşudan al..Haftada iki gün yapıcaksın zaten iki gün börek yapıyormuş gibi alırsın komşudan..

Yadaaaaaa 1 tepsi baklava al..

aebenle yiyin güzelce :KK53::KK53: tepsisi kalır işte :KK60:

evet bardagıda büyüttümm 1 su bardagı suya koydum ama bugün içermiyim bilmiyorum

Şişirdimi :KK53: tam aksine ödem attırıp indirmesi lazım ayol :KK12: Senin bünye terden çalışıyor galiba :KK39:

En iyisi ben nasıl uyguladığımı bir kez daha söyleyeyim.
Sadece 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı elma sirkesi.
Sabah kalkar kalkmaz ve gece uykudan önce.
Senin hem bardak ölçünü 3.5 kata falan çıkartman, sirkeyi arttırman ve karbonat eklemen başka bir kimyasal karışıma dönmüş zannımca.. :KK37:
Tencere olmaz kanımca:KK60: Yan durması lazım üzerine kolunu koyabilmen lazım..Börek tepsisi yokmu?? Ya da komşudan al..Haftada iki gün yapıcaksın zaten iki gün börek yapıyormuş gibi alırsın komşudan..

Yadaaaaaa 1 tepsi baklava al..

aebenle yiyin güzelce :KK53::KK53: tepsisi kalır işte :KK60:
Ben en iyisi çember alayım.. bu önerilerin hiçbirisi bana uymaz.. :KK60:
1- Börek tepsileri dikdörtgen. :KK33:
2- Komşu alışverişi hayatımda yapmadım, yapmam. :KK19:
3- Ancak silah doğrultulması lazım benim baklava yemem için. Düşününce bile midem kamaşıyor (ne demekse o) :KK50:

günaydınlar kaçak gibi giriyorum topige fazla zamanım olmuyor ,ne güzel özgürdüm şimdi evde misafirler olunca zor sabah misafirler uyurken gidip 1 saat yürüyüp geldim

En iyisi ben nasıl uyguladığımı bir kez daha söyleyeyim.
Sadece 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı elma sirkesi.
Sabah kalkar kalkmaz ve gece uykudan önce.
Senin hem bardak ölçünü 3.5 kata falan çıkartman, sirkeyi arttırman ve karbonat eklemen başka bir kimyasal karışıma dönmüş zannımca.. :KK37:

3- Ancak silah doğrultulması lazım benim baklava yemem için. Düşününce bile midem kamaşıyor (ne demekse o) :KK50:

birde böyle deneyimm, yok kb katmadım o suya
150 ml su bardagına 2 çk sirke koydum sadece
senin gibi az yapayım bende teşekür ederim:KK16::KK16:

Şişirdimi :KK53: tam aksine ödem attırıp indirmesi lazım ayol :KK12: Senin bünye terden çalışıyor galiba :KK39:

evet karnım şiştiii:KK43:
ama sirkenin gaz yapmaa gibi bir yan etkisida var
sanırımm oda beni buldu bi arkadaşımda kullanıyordu o demişti beni şişiriyor diye inanmamıştım ama dogruymuş

Mide kamaşmasına ben de takıldım, portakal limon gibi bir durum sanırsam..Sen baksan aeben yese de olurdu yani :KK53:

Tühhh yine başaramadık :KK23::KK60:

Haftasonu ne bulursam yedim :KK52: sabah 74 çıktımmm yuhh diyorum kendime :KK52: Ne güzel azim dimi püsküütümmmmm :KK52:

Haftasonu ne bulursam yedim :KK52: sabah 74 çıktımmm yuhh diyorum kendime :KK52: Ne güzel azim dimi püsküütümmmmm :KK52:

:KK53: Ha'di canım!
Dilerim bir sonraki mesajında bunun şaka olduğunu söylersin..
Nasıl yani ya?
Gazın da bu kadarı fazla kaçmış.. sen diyetisyenden çıktın gömüldün gittin demek ki..
Yok, yok şaka olmalı bu.. :44:

X