Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif

Dostlara günaydın,

Sevgiye sevgi katmak için

yola çıkanlara günaydın.

Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.

Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.

Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.

Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.

Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.

Dağa taşa kurda kuşa günaydın.

Emekçiye, alınterini katık yapanlara günaydın.

Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.

Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terkedenlere günaydın.

Günaydın yokolmuşluğum,günaydın sahte varoluşlar.

Günaydın güzel insanlar,günaydın aydınlıktaki karanlıklar.

Günaydın güzellikler,günaydın sahtelikler.

Gönlü sevgi dolu dostlara günaydın.

Dostluğu dost gibi bilenlere günaydın.

Günaydın güzelliği sevgi ile yoğuran insanlar
jbgebm2bvbk.gif

Ne olur ne olmaz diyerek lapa diyeti yapıyorum bugün..
Kaldı bir haftam.. :18:

Cafemizin müdavimleri kayboldular. :44:
Kaybolan herkese şimdiden, yarın için güzel tartı anları diliyorum.. :KK34:

ne olur ne olmaz diyerek lapa diyeti yapıyorum bugün..

günaydın benim mazeretim var köyden gelen misafirlerim var taziye için gelmişlerdi onlar cuma gidicekler .c tesi kaynanamla kayınbabam gelicekler bütün kış bendeler arada kızlarına gidince burda olurum .buraya yazmadıgımda eksiklik hisediyorum

ne güzel bir günaydın olmuş akrebim :KK16:
eh bizdende bir günaydın :KK9:

2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif

Dostlara günaydın,

Sevgiye sevgi katmak için

yola çıkanlara günaydın.

Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.

Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.

Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.

Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.

Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.

Dağa taşa kurda kuşa günaydın.

Emekçiye, alınterini katık yapanlara günaydın.

Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.

Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terkedenlere günaydın.

Günaydın yokolmuşluğum,günaydın sahte varoluşlar.

Günaydın güzel insanlar,günaydın aydınlıktaki karanlıklar.

Günaydın güzellikler,günaydın sahtelikler.

Gönlü sevgi dolu dostlara günaydın.

Dostluğu dost gibi bilenlere günaydın.

Günaydın güzelliği sevgi ile yoğuran insanlar
jbgebm2bvbk.gif

günaydın benim mazeretim var köyden gelen misafirlerim var taziye için gelmişlerdi onlar cuma gidicekler .c tesi kaynanamla kayınbabam gelicekler bütün kış bendeler arada kızlarına gidince burda olurum .buraya yazmadıgımda eksiklik hisediyorum

ALLAH kolaylık versin fadime :KK37:

Ne olur ne olmaz diyerek lapa diyeti yapıyorum bugün..

afiyet olsun ,yaramasın ,yagları atsın inşallah püsküütüm .:KK16:
ben bugün ne yapacagıma kara veremedim .:44: normal hergünki gibi yapayım dedim ama yakın bir arkadaşın aradı ev toplantısı var gönlüm gitmek istiyor . hayır mübarek gün .ama işde ikramlarda ne yapayım bilemedim :26: çoçuklar geliyor diye erken kalksam ikramdan önce :44: yada orda tabagı tırlıklayıp sabahı ve öyleni hafif yapıp akşam aç yatsam :44:
banabir fikir verin . sabah kahvaltımda 1 br sebze meyve suyu . 1 dl avakado :KK37:

Kolay gelsin, biz de bütün kış buradayız zaten.. Bunaldıkça uğrarsın.. :KK34:

Günaydın günaydın günaydınnnnnnn

Valla kızlar yarın tartıda 70 çıkarmıyım bilmem ama belden incelmişim eliptik bisikletin yağ yakımına ne kadar faydası olduğunu cumartesi vücut analizim sonrası göreceğiz. Bu hafta hiç trambolin yapmadım eliptik çalıştım

Sizleri çok özledim ama aşırı bi iş yoğunluğu tek başıma çalışıyorum dellenecem ya hayatım iş oldu

ben bugün ne yapacagıma kara veremedim .:44: normal hergünki gibi yapayım dedim ama yakın bir arkadaşın aradı ev toplantısı var gönlüm gitmek istiyor . hayır mübarek gün .ama işde ikramlarda ne yapayım bilemedim :26: çoçuklar geliyor diye erken kalksam ikramdan önce :44: yada orda tabagı tırlıklayıp sabahı ve öyleni hafif yapıp akşam aç yatsam :44:
banabir fikir verin . sabah kahvaltımda 1 br sebze meyve suyu . 1 dl avakado :KK37:

Yarın Cuma olması zorluyor..
Bence dediğin gibi sabah ve öğleni hafif atlat, suya yüklen.. Orada da ikram zamanı "bugün biraz midem rahatsız, zorlamak istemiyorum" de..
Ben böyle yapıyorum zorda kaldığım toplantılarda.. Hatta "talcid var mı?" deyince daha da iyi oluyor..

Biliyorum yalan.. biliyorum yalan söylemek dünyanın en kirli şeyi.. Ama masum bir yalan olduğunu düşünüyorum.. :KK17:

Bir de o tip ortamlardaki tabaklar ucundna tırtıklansa bile zararlı yiyeceklerle dolu.. Adetlerimiz kötü.. Un, yağ, şeker.. Kimse meyve, salata ikram etmez, neden böyledir hiç kafam almaz.

bence yanında elma götür kuytu biryerde önce elmanı ye sonra tabagın yarısını ye saglıklı olanları seç hemen ardından elma sirkeli su içsen bence ucuz atlatırsın

Valla kızlar yarın tartıda 70 çıkarmıyım bilmem ama belden incelmişim eliptik bisikletin yağ yakımına ne kadar faydası olduğunu cumartesi vücut analizim sonrası göreceğiz. Bu hafta hiç trambolin yapmadım eliptik çalıştım

Sizleri çok özledim ama aşırı bi iş yoğunluğu tek başıma çalışıyorum dellenecem ya hayatım iş oldu

Arkadaş böyle olur mu yahu?
Bir cafe açtın bari işe eleman al..
Geliyoruz şuraya çay veren bile yok.. :KK37:

Şaka bi'yana kolay gelsin tubişim.. Bak, ben de merak ettim nasıl bir ölçüm çıkacağını.
Bu arada o düşük kalorili mönüye birebir uydun mu bu hafta?

tubişim iyi yönünden bak evde oturup sıkılmıyorsun :KK34: rabbım saglık ., agız tadı versin yeterki :KK16:

mezurada incelme yag kaybı demektir . benden giden her 1 cm, 1 kilo yaga eşittir yag ölçümü yapmama hiç gerek yok mezura bu işi görüyor .:KK9:
trombolim yerine yerimde zıpladım 2 gün :KK9::122::122: bacak arkasındaki farklı kaslarda çalıştı .. ama 2 gün fazla yürüdüm sanırım dizlerimi fazla yordum o yüzden biraz ara .

bence yanında elma götür kuytu biryerde önce elmanı ye sonra tabagın yarısını ye saglıklı olanları seç hemen ardından elma sirkeli su içsen bence ucuz atlatırsın

Ay ben buna koptum :KK60: :KK60:

Aeben bir köşeye saklanmış elma yiyor :KK60: :KK60:

Allahım ne hallere düştük biz böyle? :KK53:

tubişim iyi yönünden bak evde oturup sıkılmıyorsun :KK34: rabbım saglık ., agız tadı versin yeterki :KK16:

mezurada incelme yag kaybı demektir . benden giden her 1 cm, 1 kilo yaga eşittir yag ölçümü yapmama hiç gerek yok mezura bu işi görüyor .:KK9:
trombolim yerine yerimde zıpladım 2 gün :KK9::122::122: bacak arkasındaki farklı kaslarda çalıştı .. ama 2 gün fazla yürüdüm sanırım dizlerimi fazla yordum o yüzden biraz ara .

Pes! Bende de durum böyledir.. Genelde de böyle mi acaba merak ettim.

aebenim çok iyi yapmışsın.. benim zıplayınca başım ağrıyor, psikolojik belki de bilemiyorum..

Ama gözümün önünde birebir bir gerçek var. Eniştem. Adam şahane yemek yer. Öyle böyle değil.. İki tane kuralı vardır. Yemek aralarında asla bir şey yemez. Ve her öğünden sonra daha sofradan kalkar kalkmaz olduğu yerde 100 kere zıplar. Kendimi bildim bileli bunu yapar ve bu adam daha 1 kilo bile almadı..

Zıplamanın bilimsel açıklaması ne bilmiyorum ama işe yaradığı kesin.

evde otursam ben 100 kg olurum zaten haftasonları düzeni bozmasam şimdiye 6'lı kilolardaydım ama ödül günleri de olmasa ben bırakırdım :KK52:

Ayyy inşallahhhhh bu hafta iyi bi yağdan gitsin kilomda 70.5 veya aşağısı olsun açlıktan ölcem :KK52:

herkes incecik olsunn dünyada barış olsun herkes sağlıklı olsun lütfen lütfen lütfenn :KK52:

Son düzenleme:
Ay ben buna koptum :KK60: :KK60:

Aeben bir köşeye saklanmış elma yiyor :KK60: :KK60:

Allahım ne hallere düştük biz böyle? :KK53:

napalım dün kardeşimdeydim sofra gelince wc gidip biraz oyalandım sonra ucundan tırtıklayıp öteki kardeşime dedim birdaha benim gözümün önüne böyle şeyler getirmeyin .kilo alınca psikolojim bozuluyor dedim annem hemen kaldır dedi ucuz kurtuldum

elma ne içi fadimem :44: meyveleri yemege katmıyorum genelde. monti kuralı .
elme sirkeli suda telafi için dimi? onun yerine karbonatlı suda iş görürmü acep ? yanıma alıp götürsem .
ay amanın .. bugün perşembe olmasa sorun yokdu idare ederdim aslında ,ama işde yarın baskül iyi olsun istiyorum :26:

... seçeneklerin içince çok teşekkür ederim fadimem aklıma yazdım :KK19:

Pes! Bende de durum böyledir.. Genelde de böyle mi acaba merak ettim.

aebenim çok iyi yapmışsın.. benim zıplayınca başım ağrıyor, psikolojik belki de bilemiyorum..

Ama gözümün önünde birebir bir gerçek var. Eniştem. Adam şahane yemek yer. Öyle böyle değil.. İki tane kuralı vardır. Yemek aralarında asla bir şey yemez. Ve her öğünden sonra daha sofradan kalkar kalkmaz olduğu yerde 100 kere zıplar. Kendimi bildim bileli bunu yapar ve bu adam daha 1 kilo bile almadı..

Zıplamanın bilimsel açıklaması ne bilmiyorum ama işe yaradığı kesin.

a bana mantıklı geldi bizim bir akrabanın kızıda yapar kız çok zayıf demeki bunun faydası var dur ben gu günden başlıyorum

X