Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

canım ben odamda pc başında yapıyorum çünkü çok güzel 2 video buldum birinci video ile ısınıp hafif tempolanıp ikinci video ile ki o ikinci video 7 dk ama fena halde tempolu ona geçiyorum şakır şakır terleyip iniyorum internetten aldım spor mağazalarında çok pahalı gittigidiyorda var, hepsiburadada var biçok sanal mağazada var fiyatları da çok pahalı değil 100 lira bile değil en azından

hah işte sen o grafiğe bakaraktan sıkılmamak için at ağzına bademlisinden bak gör sendeki değişikliği

hmm süper ama yaa bendeki ev değiştirme durumları netleşsin bakarım hemen bundan ohh zıpla zıpla terle ne hoş yahuu

akrep ben senin mesajlarini okuyamiyorum ya,su yazinin boyutunu büyütsen azcik

Canim sukretmeyi hani gecelim masallah kilonun bu derece yagdan gitmesi cidden cok buyuk bi basari :) cok sevindim ya bende yuzmeye basliyorum sonunda insallah senin gbi olabilirim:) idolum oldun suanda:)
Mesajdan kesit:

Süper başarı! 10 kilo yağı göndermişsin vallahi bravo!
Tek tesellim diyorsun ama en güzelini yapıyorsun, bu teselli değil, bildiğin başarı!
Evet katiliyorum:)
ahhh ahhh işte benim nişanlım etide çalışıyo bana bundan getiriyodu hep.
Amanin:) cok kotu bi durum bu iraden hep guclu olmali:)
:) yaa bende o noktalara gelmek istiyorum bide bu bilgilerle bi diyetisyene gitmek lazim aslinda biraz bilincsiz yapiyrum sanki ben
niaşnlım saolsun koli koli getiriyo bana bundan pöffff

kambur oturamıyorum acıyo artık:26:

püsküütü değil ama beni delirttiniz yiyicem işte
Mekik dik durmayimi saglar??:) bende dik oturunca sirtim aciyo o derece kamburum ya. Yemiceksin dmi cikolatalarii:)
hah işte sen o grafiğe bakaraktan sıkılmamak için at ağzına bademlisinden bak gör sendeki değişikliği
Bence cok guzel bi motive teknigi buldun inatla yememe sebebi olur bu:)

püsküüt hangi şehirdee mersindeyse ben seve seve evine giderim lavaboya gidiyorum bahanesiyle odasına girip gizli saklı yerlere çikolataları yerleştiririm

şaka bi yana bayramda alır zaten bence

hmm süper ama yaa bendeki ev değiştirme durumları netleşsin bakarım hemen bundan ohh zıpla zıpla terle ne hoş yahuu
valla tavsiye ederim çok eğlenceli bide öyle 1 saat 2 saat yapmıyorsun benim gibi çalışan ve üşengeç biri için muhteşem bi alet

gögüslere zarari olmuyormu??

benim cocuklar istiyor onlarin bahanesiyle kendime alirm belki

o çikolata yiyilecek Paylaşın paylaşın sonra sorun oldu çok foto paylaştılar şişicem 2 ısırık alcam ben

nasil yapiliyokii

gögüslere zarari olmuyormu??

benim cocuklar istiyor onlarin bahanesiyle kendime alirm belki
sütyenle yapmak lazım canım yoksa sarkar ben şahsen aire bra aldım sırf spor yaparken kullanmak için bissürü şey aldım zayıflama uğruna yaa

aire bra trambolin 9lu zayıflama çayı bide ab tronic

o çikolata yiyilecek Paylaşın paylaşın sonra sorun oldu çok foto paylaştılar şişicem 2 ısırık alcam ben
sen hele bi ye o çikolatayı bu hafta yine sonuncu olursan ölümlerden ölüm beğen

akrep ben senin mesajlarini okuyamiyorum ya,su yazinin boyutunu büyütsen azcik
ama benim karakter büyük zaten niye okuyamıyosunki:26:
kıs püsküüt başşehirde mersinde olan benimmm
aaa ben sana geliim iyisimi trambolinde hoplamaca ikram edersin bana ha ne dersin

seni uyanık seniiiiiiiii ama sen yine kaşınıyosun söyliim bak
sen hele bi ye o çikolatayı bu hafta yine sonuncu olursan ölümlerden ölüm beğen

aaa dedim dimi ben gördünmü şekerimm

Yedim valla çkoyu ohhhhh afiyet olsun.
boğazında kalsınnnnnnnnnnn lop lop et olsun da pişman ol yediğine dua et Ankaraya gelmim valla gelirsem dövecem

aaaaa hadi gell zıplayalım hemşeri çıktık iyi mii neresinden mersinin ben muğdat camii civarında oturuyorum karayollarında çalışıyorum.

ne büyügü kuu pire gibi yazilar :)

Mate çayının iştah kapatıcı özelliği olduğunu söylüyorlar..
Gerçeklik payı var mıdır?
Aldım bugün bakalım.. Akşam başlayayım içmeye, unutmazsam tabii..

Dalga geçiyon di mi?
Balık mevsimi başladı nasıl olsa..

yok kuu bilmiyom gercekten..

ayrica aklima ne geldi

diyorumki sen bir acip oraya üyelerin adini katilim tarihini ve hedefini yazsan.bizde yeni üye aldigimizda baksak daha önce yarismi diye daha sonra yeni üye aldigimzida senin mesajindan alinti yapip katilim tarihini ve hedefini yazsak nasil olur?yükünü hafifletirmi?

az önce yemek yerken,acaba takimdaki üyelerin hepsinin hedefi mevcutmu diye düsünürken aklima böyle bisey geliverdi :)

Tuzağa düştün yani öyle mi? Bari Cumayı atlatıp öyle yeseydin.. :44:
Yahu ben dimdik duruyoru şurada.. Satmışım çikolatayı.. Aklımda tek şey var: O da grafik!
:) hedefine ulascaksin iste boyle
Yedim valla çkoyu ohhhhh afiyet olsun.
Cik cik cik..ben tatli hastasi bi insanim ama tuttum kendimi yani
Mate çayının iştah kapatıcı özelliği olduğunu söylüyorlar..
Gerçeklik payı var mıdır?
Aldım bugün bakalım.. Akşam başlayayım içmeye, unutmazsam tabii..

Ben 9hayat cayi iciyorum mate var icinde ama pek oyle bi istahsizligim olmadi benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…