Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Eylüüüüülll seni dürüm yapar yerim Eylüüüülll

En sevdiğim çikolatayı yazdı yaaaa

Luluuut gel kap oğlum!

en sevdiğimiz bu demekk

yaşasın zayıf yanlar be yaa

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar:) tubisim canim ellerine saglik nede guzel dusunmussun ya super olmus:) kizlar ben dukanla light cikulatalarimi yiyebiliyorum cokta iyi oluyooo:)

günayydınnn bende şekersiz kahve alayım,kahveleri bitenlerede sevgi dol kahveler bendennnnn..

Çok güzel bir düşünce paylaşım alanı çok karışmıştı böyle çok güzel olmuş

Hayırlı olsun

Herkese günaydınlarrrrr

günaydın kızlar buyrun kahvelerrrr ama sade

yok iki gündür çikolata veriyolar yemiyorum Yemiycem kararlıyım ben Ay bitter bademli portakallı?
hele bi yeee

ya kizlar su bizim linkleri sabitleme konusnda yöetime kim mesaj atmisti,cevap gelmedimi?

bide ben cafe lighti yeni anladim desem
ben attım editöre ama cevap vermedi

ha gayret Püsküüt'ü delirtecez

trambolin sporcu tipi 1 metrekare yer kaplıyor zaten işim bitince duvara dayıyorum 102 cm benimki. hafif gıcırdıyo ama aşağı falan ses gitmiyor çünkü sen ortadaki kumaşın üzerinde zıplıyosun yere değmediğin için ses aşağı gitmiyo yoksa bizim alt komşu çok kıl çok eğlenceli ve bi saati 600 ila 900 kcal yaktırıyo ben 30 dk ancak dayanabiliyorum nefesim kesiliyo resmen su gibi terliyorum

ahanda resmi bu tabi bendeki kırmızısı

Şimdi hatırlamıyorum da bi'şey rica etmiştim onu yapmıştı.
Zırt pırt kapısını çalacak kadar tanımıyorum editörü..
Karar Defteri için mi istiyorsun Mumuşum?

Tubiscim sporla sen kilo durmasinda bile incelirsin yani masallah sana hergun yapiyosun ya helal olsun:) bende bugun yaparim insallah

Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama çikolata fotoğrafları beni daha da çok gaza getiriyor..
Devam edin iyi geliyor vallahi..
O çikolataları görünce, kilo almanın ne kadar kolay ama vermenin bir o kadar zor olduğunu düşünüyorum..

evet evet evet karar defterini yukarı istiyoruzzz

Tubiscim sporla sen kilo durmasinda bile incelirsin yani masallah sana hergun yapiyosun ya helal olsun:) bende bugun yaparim insallah
canım zaten tek tesellim o 100 gram verdiğim hafta da oldu ama 1 kg yağdan gitmiş ödem var dediğinde diyetisyen deli gibi seviniyorum ama 1 kg vermişsin ama 100 gram yağdan gitmiş dediğinde sevinmiyorum

şu ana kadar toplamda 12 kg verdim 10 kilosu yağdan gitti vücudumda 1.8 kg fazla yağ kaldı tek tesellim sağlıklı kilo veriyorum çok şükür geç olsun güç olmasın dimi

Mesajdan kesit:
şu ana kadar toplamda 12 kg verdim 10 kilosu yağdan gitti vücudumda 1.8 kg fazla yağ kaldı tek tesellim sağlıklı kilo veriyorum çok şükür geç olsun güç olmasın dimi
Süper başarı! 10 kilo yağı göndermişsin vallahi bravo!
Tek tesellim diyorsun ama en güzelini yapıyorsun, bu teselli değil, bildiğin başarı!

karar defteri ve bu topik icin ,sabit olsunda tasinma tehlikeside kalksin

ahhh ahhh işte benim nişanlım etide çalışıyo bana bundan getiriyodu hep.

Peki, benim yaptığım gibi Karar Defteri topiğine abone olsanız, o zaman ulaşması daha kolay oluyor..
Başkasına bağımlı olup, çözüm beklemekten iyidir..

Mesajdan kesit:

Süper başarı! 10 kilo yağı göndermişsin vallahi bravo!
Tek tesellim diyorsun ama en güzelini yapıyorsun, bu teselli değil, bildiğin başarı!
teşekkürler canım

bu hafta 1 kg daha yağdan verirsem 0.8 kg fazla yağ kalacak en azından üst sınıra az kalacak şu an 26.8 kg yağ vardı en son cumartesi gittim

vücudumda 13 ila 25 kg arasında yağ normalmiş benim hedefim 17-18 kg yağlara düşmek fazlasında gözüm yok

ooo süpermiş buu..plates topum dolabı beklerken bunu nerden aldın kuşum ve ne kadar ayy bunu alınca yeri nerde bulurumki ben evde kayınbabam varken üstelik:44:
olmadı banyoda yaparım canım yeterki spor olsun

pöff yaa pöff yaa
tubişş napcaz biz valla kanmıyor gizliden gizliden dolaplara kitap aralarına atmak lazım ama nasılll:26:
püsküütüm sen gelsene bana börekler açayım sanaa

Peki, benim yaptığım gibi Karar Defteri topiğine abone olsanız, o zaman ulaşması daha kolay oluyor..
Başkasına bağımlı olup, çözüm beklemekten iyidir..
biz yaptikda püsküütüm,diger üyeler icn istiyorum ben belki dikkatleirni cekerde bakarlar diye :)

Eylüüüüülll seni dürüm yapar yerim Eylüüüülll

En sevdiğim çikolatayı yazdı yaaaa

Luluuut gel kap oğlum!

niaşnlım saolsun koli koli getiriyo bana bundan pöffff

valla yedin
peki tüm cezaları yapıyomusun hergün
senin karın kasları baklavaya doğru gidiyodur yani kuşumm:44:

kambur oturamıyorum acıyo artık:26:

günaydın kızlar buyrun kahvelerrrr ama sade

hele bi yeee

ben attım editöre ama cevap vermedi

ha gayret Püsküüt'ü delirtecez

püsküütü değil ama beni delirttiniz yiyicem işte

Ya bi'şey diyeyim mi.. avatarıma grafik ekledim ya.. Nasıl gaza getiriyor beni baktıkça anlatamam..
Aklınızda olsun.. Gerçi ticker kullanmanın da öyle bir etkisi var ama ne bileyim işte bu değişik geldi. Bi'de benim gibi habire avatar değiştiren biri için ön ceza olsu resmen.. Şimdi bak dur grafiğe, sıkıl ama gaza gel durumu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…