Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

arkadaslar az once gordugum bu haberi sizinle paylasmak istiyorum
belki siz daha once gormus olabilirsiniz ama gormeyen arkadaslara da gorsun istedim :KK50:
bundan sonra kesinlikle inş. "yiyip yiyip kilo almayanlardan nefret ediyorum" demeyecegim :KK14:
Rabbim butun hastalara sifa versin ve bize de sukretmeyi nasip etsin :KK14:

ayy olamaz ya o kadar yazmistim hepsi güme gitti neyse yeniden yazim bari
simdi size 2 sorum olacak

Soru 1

bir tane sac düzlestiri almisti esim hediye olarak markasi remington 9500 pearl
bende hevesle denedim hemen ve sacimdan duman cikti ve yanik kokusu geldi
aslinda benim saclarim zaten düz sadece dalga ve bukle yapmak icin istemistim
cok da güzel bukleler yapti ve kalici fakat ben rahat edemedim ve götürüp iade ettim
dün de gittim roventanin optiliss 230 serisini aldim benim saclar yapili oldugu icin kizimin sacinda denedim ve ondada ayni sekilde duman ve koku olodu cok güzel bukle yapti fakat kalici olmadi yani kisa süre sonra bozuldu
söylede bir durum var kizimn sacina hic bir sprey veya jöle sürmedim ve onun saclari da düzdür fönlü gibi bunun etkiside olmus olabilir
simdide pisman oldum ki eskisini götürdüm fakat bir yandanda götürmeseydim her zaman icimden acaba diyecektim
yani gelen gideni aratiyormus
birde size sorayim dedim acaba kullananiniz varmi bu markalardan fikir istiyorum sadece

Soru 2

bizde 2 tane pc var biri bana digeri esime ait
ben bana ait olandan giriyordum fakat artik giremiyorum ve esimden pc dilenmekte agrima gidiyor:KK9::KK9::KK9:
söyle giremiyorum
nik ve sifremi giriyorum ve kk ne hosgeldiniz,umariz formumuzda iyi vakit gecirirsiniz yazisi cikiyor
tamam her sey normal seyirde
fakat yazi gidiyor sonra benim nik ve sifrede gidiyor bir misafirden farkim kalmiyor yani
hic bir islem yapamiyorum tekrar giris yapiyorum ve ne kadar tekrarlarsam tekrarlayayim yazinin kaybolmasiyla birlikte benim bilgilerimde kayboluyor

ayni durumu yasayan oldumu hic aranizda

ve ne yapmam gerekli bu sorunu düzeltmek iciin :KK42::KK42:
simdiden tskrlr yardimlariniz icin
1. sorun hakkında fikrim yok ama 2. soruna hemen cevap veriyorum..Haft sonu itibariyle bende de oluyor o durum..İmim kaybolsada ben girmem gereken topiğe tıklıyorum ismim görünüyor..Tekrar tekrar girmiyorum bunu keşfettim..Önce senin gibi yapıyordum..Site de sorun var ondan sanırım..Mesela dün akşam tüm sayfaları okudum son 2 sayfada site bakımda dedi açılmadı..
Umarım düzelir bir an önce...
Geçmek şart oldu artık. :emir_bebek:
Nihayet fotoğraflarımı ekliyorum. Çok eminim fikrinin değişeceğinden.
Buyrun efem:
Kilo 86. Kucağımda da ilk kuyruklu meleğim. Gören de ben doğurdum sanacak. :KK60:

Burada 79 kiloyum.

Burada 67 kiloyum.

Burada 63 kilo. :KK53: :KK53: :KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53:
Vayy arkadaş yaa bir insan bu kadarmı değişir bu kadar mı güzelleşir gençleşir melekleşir
anlamadımki:KK69:

belki siz daha once gormus olabilirsiniz ama gormeyen arkadaslara da gorsun istedim :KK50:
bundan sonra kesinlikle inş. "yiyip yiyip kilo almayanlardan nefret ediyorum" demeyecegim :KK14:

Hamdolsun halimize

Çok haklısın canım bundan sonra asla şikayet etmek ve isyan yok:KK50:

Ayy çok fena oldum ben yaa..Neler var hayatta..

Buyrun efem:
Kilo 86. Kucağımda da ilk kuyruklu meleğim. Gören de ben doğurdum sanacak. :KK60:

Burada 79 kiloyum.

Burada 67 kiloyum.

Yok artık ya... :KK53:
Bir insan bu kadar mı değişir? :KK53:
Değişiyor işte...

Bir kez daha tebrikler Püsküütcüm...

site cok yavas ,acilmyior yazilmiyor ins yazim gider :)

aeben abla cok haklisin zaten senin beni anladigindan süphem yok ,ins bi düzen kurabilirim kendime kilolarimi geri almayacagim bi düzen..

püsküüt kelimelrin tükendigi yerdeyim bisey yazamiyorum :)

ama söylemeden gecemeyecegim bir gercek varki 67 kilodaki yüzün 63 kilodaki yüzüne nazaran cok daha güzel bu demek degilki 63 deki yüzün cirkin sadece 67 deki daha güzel :))

cu.jpg

günaydın . hayırlı haftalar dilerim :KK16:
burda elektrikler kesilecekmiş hemde 2 gün :KK52: gelmessem bilinki ondan :KK9:

püsküütüm resimlerini görmüştüm önceden ,hatta 63 lük halini boydanda hatırlıyorum . bence 65 senin için ideal :KK19: bu benim fikrim tabi..sen nasıl rahat edeceksen canım o kiloda ol:KK16:

Son düzenleme:
Merak edip bakmasaydım keşke..
Ne güzel haberim yoktu.. :KK53:
site cok yavas ,acilmyior yazilmiyor ins yazim gider :)

aeben abla cok haklisin zaten senin beni anladigindan süphem yok ,ins bi düzen kurabilirim kendime kilolarimi geri almayacagim bi düzen..

püsküüt kelimelrin tükendigi yerdeyim bisey yazamiyorum :)

ama söylemeden gecemeyecegim bir gercek varki 67 kilodaki yüzün 63 kilodaki yüzüne nazaran cok daha güzel bu demek degilki 63 deki yüzün cirkin sadece 67 deki daha güzel :))
Yok, yok rahat gel mumuşum.
Zaten ben de 67 de bitireyim bu iş diyorum.. :KK53: :KK76:
Destekçi topluyorum kendime.. Nasıl uyanıklık, iyi mi? :KK51:

günaydın . hayırlı haftalar dilerim :KK16:
burda elektrikler kesilecekmiş hemde 2 gün :KK52: gelmessem bilinki ondan :KK9:

püsküütüm resimlerini görmüştüm önceden ,hatta 63 lük halini boydanda hatırlıyorum . bence 65 senin için ideal :KK19: bu benim fikrim tabi..sen nasıl rahat edeceksen canım o kiloda ol:KK16:
Efenim size de mutlu, huzurlu haftalar.. :KK71:
Hmm ver elini anlaşalım 65 de! :KK60: :KK60:
Şaka bi'yana 60 olmak istemekle beraber, bu fikrim yanak dolgusu konusunda güvenilir bir işlem bulana kadar geçerli.
Yoksa böyle iskelet gibi gözüktükten sonra neden kilo vereyim şekerim a-aaaaa :KK53: :KK24:

Bu hafta kardesini geciyosun o zamannn:) puskuut ben iki gun yuzsem hemen fark belli oluyo gıdıma kadar calistiriyo vucudumu en cok yararini gordugum spor yani :) dun aksam acilmiyodu kk yada ben acamadim bilmiyorum ama resimlerini gorsemde eminim fikrim degismez .. Ama cok kararliysan yanaklari degistirelim:d

sana cok katiliyorum kalici bi diyet olmali yaptigimiz.. Ama sen disarda kendini hamurlardan cıslardan uzak tutmak zorundasin buna pek musade eden diyet varmi bilemiyorum.. Evet dukan yapiyorum biraz serbest yapiyorum ama ise yariyo:)

ben o zaman kahvaltidan 1saat sonra herhangi bi vakitte ve aksam yatarken icerim karbonat aliym ben:)
ananecim 1 hafta dene canım bak kilo vermen kolaylaşacak . sabah kalkınca aç ken 1 br içmeni öneririm
Kalan mesajları sonra gelip okuyayım.. Burası dün akşamdan beri eziyet.. Mesaj alıntıla beş saat, cevap gönder beş saat. Ay ruhum sıkıldı..
evet , dün bende son yazdıklarım gitmedi sandım .hatta tekrar okumadan göndermişim harf hatalarıyla dolu . :KK17::KK17:
Günde 1 çaybardağı kadar rahatlıkla yiyebilirsin canım..Faydalı yağlar özellikle omega3 içeriyor kavrulmamış ceviz fındık ve badem..

Teşekkür ederim canımm:KK16:

Senin ne ile alakan var hemen sööle bacımm özel olarak ilgilenirim senlede:KK53:

1 Aralıkda 60 olamazmıyım diyosun:KK23: hadi iddiaya gir benl hadi hadi hadii:KK33:
benim neyle alakam var diye söyleyimm .:KK33: ama ben senin neyle alakan oldugunu biliyorum sanırım kebabmı desem lavaş ekmekmi.:KK9:

akrebim bacım zaten idaada deyilmizyiz .:KK31: bence olamassın 60 :KK52::KK52::KK52: senin yerinde olsam bana inat olurum 1 aralıkda 60:KK23:

benim neyle alakam var diye söyleyimm .:KK33: ama ben senin neyle alakan oldugunu biliyorum sanırım kebabmı desem lavaş ekmekmi.:KK9:

akrebim bacım zaten idaada deyilmizyiz .:KK31: bence olamassın 60 :KK52::KK52::KK52: senin yerinde olsam bana inat olurum 1 aralıkda 60:KK23:

Kebabı severim evet:KK1: ama daha önce listede baklava, yaş pasta ve bilumum şekerli olan şeylerde vardı...

Şimdi kebap bol salata yeşillik ayran yada şalgamla kapatıyorum menüyü..Hem daha sağlıklı hem daha zayıf kalıyorum

bahattin.jpg

İşte menü budur günde 3 öğün yiyebilirimmmmmmmm

tabii önce üzerine birde bu yenilirdi

kunefe.jpg

ŞİMDİ YEMİYORUM AMA SİZ YİYEBİLİRSİNİZ:KK53:

Not: Sana inat görcen 1 Aralıkda zafer benim olucak:KK33:

Son düzenleme:
Akrebim sen güya bizi baştan çıkartmak için bu fotoğrafları paylaşıyorsun ama en çok da seni etkiliyor..
Geçen hafta kilo alma rekoru senin, yanlış bilmiyorsam :KK60: :KK60:

Yani.. demem o ki; keskin sirke küpüne zarar. :KK60:

Bu arada ben kilo veriyorum yine..
Pantolonumun düğmesinden çakozladım. :KK51:
Çatla da patla! :KK47:

Son düzenleme:
Akrebin yayımladığı fotoğrafların tekzibidir.

YA BUNU YERİZ..BÖYLE OLURUZ...

YA DA BUNU YERİZ.. BÖYLE OLURUZ.

Kebabı severim evet:KK1: ama daha önce listede baklava, yaş pasta ve bilumum şekerli olan şeylerde vardı...

Şimdi kebap bol salata yeşillik ayran yada şalgamla kapatıyorum menüyü..Hem daha sağlıklı hem daha zayıf kalıyorum

bahattin.jpg

İşte menü budur günde 3 öğün yiyebilirimmmmmmmm

tabii önce üzerine birde bu yenilirdi

kunefe.jpg

ŞİMDİ YEMİYORUM AMA SİZ YİYEBİLİRSİNİZ:KK53:

Not: Sana inat görcen 1 Aralıkda zafer benim olucak:KK33:
akrebim tamam bacım bana inad et 60 ool inşallah :KK16:
not . sen le ben böyle masalarda oturursak daha çokk 60 oluruz:KK37:

Akrebim sen güya bizi baştan çıkartmak için bu fotoğrafları paylaşıyorsun ama en çok da seni etkiliyor..
Geçen hafta kilo alma rekoru senin, yanlış bilmiyorsam :KK60: :KK60:

Yani.. demem o ki; keskin sirke küpüne zarar. :KK60:

Bu arada ben kilo veriyorum yine..
Pantolonumun düğmesinden çakozladım. :KK51:
Çatla da patla! :KK47:

vay ,vay ,vay ne cavap olmuş :KK9: akrebim ben bunun üstüne 58 olurdum :KK23:

....tebrikler püsküütüm .

Buyrun efem:

Burada 79 kiloyum.

Burada 67 kiloyum.

güzelim kilo değişimlerini değerlendiremeyeceğim bana nedense değerlendirilebilir nitelikte olan saç renkleri gibi geldi ben 79 u seçtim :KK70: sanırım hemen diyeti bırakıp 6 kg alman lazım benim hesaplarıma göre saç rengide otomatik değişir mi ki :p

Yemin Ederim o kebap resmini görünce canim cok cekti ya..

Birde yaninda bol slaata olacak... akrepcim dedigin gibi birde ayran...

Aslinda kebap okadarda fena bir yemek degilmis ya ekmek yemedigimiz sürece :KK1:

ayy olamaz ya o kadar yazmistim hepsi güme gitti neyse yeniden yazim bari
simdi size 2 sorum olacak

Soru 1

bir tane sac düzlestiri almisti esim hediye olarak markasi remington 9500 pearl
bende hevesle denedim hemen ve sacimdan duman cikti ve yanik kokusu geldi
aslinda benim saclarim zaten düz sadece dalga ve bukle yapmak icin istemistim
cok da güzel bukleler yapti ve kalici fakat ben rahat edemedim ve götürüp iade ettim
dün de gittim roventanin optiliss 230 serisini aldim benim saclar yapili oldugu icin kizimin sacinda denedim ve ondada ayni sekilde duman ve koku olodu cok güzel bukle yapti fakat kalici olmadi yani kisa süre sonra bozuldu
söylede bir durum var kizimn sacina hic bir sprey veya jöle sürmedim ve onun saclari da düzdür fönlü gibi bunun etkiside olmus olabilir
simdide pisman oldum ki eskisini götürdüm fakat bir yandanda götürmeseydim her zaman icimden acaba diyecektim
yani gelen gideni aratiyormus
birde size sorayim dedim acaba kullananiniz varmi bu markalardan fikir istiyorum sadece

Soru 2

bizde 2 tane pc var biri bana digeri esime ait
ben bana ait olandan giriyordum fakat artik giremiyorum ve esimden pc dilenmekte agrima gidiyor:KK9::KK9::KK9:
söyle giremiyorum
nik ve sifremi giriyorum ve kk ne hosgeldiniz,umariz formumuzda iyi vakit gecirirsiniz yazisi cikiyor
tamam her sey normal seyirde
fakat yazi gidiyor sonra benim nik ve sifrede gidiyor bir misafirden farkim kalmiyor yani
hic bir islem yapamiyorum tekrar giris yapiyorum ve ne kadar tekrarlarsam tekrarlayayim yazinin kaybolmasiyla birlikte benim bilgilerimde kayboluyor

ayni durumu yasayan oldumu hic aranizda

ve ne yapmam gerekli bu sorunu düzeltmek iciin :KK42::KK42:
simdiden tskrlr yardimlariniz icin
Ya ben remington duzlestirici kullanıyorum ıslak kuru .onda buhar cıkıyo ama aynı seymi bilemedim cokta memnunum sacım yıpranmadı 2 ay oluyo alalı
Buyrun efem:

Burada 79 kiloyum.

Burada 67 kiloyum.

evet hak verdim tamammm:) ama 67sende super duruyo ve saç rengi olaraakta oyle dusunuyorum dolgu falan yaptırmaddanda 65in altına inmemelisin haklısın:)
çok kötü ya :KK43:
ananecim 1 hafta dene canım bak kilo vermen kolaylaşacak . sabah kalkınca aç ken 1 br içmeni öneririm

evet , dün bende son yazdıklarım gitmedi sandım .hatta tekrar okumadan göndermişim harf hatalarıyla dolu . :KK17::KK17:

bugun basladım canım hadi hayırlısı :)
Akrebin yayımladığı fotoğrafların tekzibidir.

YA BUNU YERİZ..BÖYLE OLURUZ...

YA DA BUNU YERİZ.. BÖYLE OLURUZ.
üstteki fotoğrafı alıp evin heryerine yapıştırmak istiyorum hatta haftasonu babamın ofisine gidip yazıcıdan cıkarcam..

Yemin Ederim o kebap resmini görünce canim cok cekti ya..

Birde yaninda bol slaata olacak... akrepcim dedigin gibi birde ayran...

Aslinda kebap okadarda fena bir yemek degilmis ya ekmek yemedigimiz sürece :KK1:

Aynen öyle şekerim...

Üstüne tatlı yanında da bol ekmek yemediğin sürece zararlı değil faydalı protein deposu oluyor ayol:KK12:

günaydın :KK16:

Ya ben remington duzlestirici kullanıyorum ıslak kuru .onda buhar cıkıyo ama aynı seymi bilemedim cokta memnunum sacım yıpranmadı 2 ay oluyo alalı

evet hak verdim tamammm:) ama 67sende super duruyo ve saç rengi olaraakta oyle dusunuyorum dolgu falan yaptırmaddanda 65in altına inmemelisin haklısın:)

çok kötü ya :KK43:

bugun basladım canım hadi hayırlısı :)

üstteki fotoğrafı alıp evin heryerine yapıştırmak istiyorum hatta haftasonu babamın ofisine gidip yazıcıdan cıkarcam..
iyi fikir aneane resimdeki hali görürsek yemekden soguruz sanki.:KK9:
Aynen öyle şekerim...

Üstüne tatlı yanında da bol ekmek yemediğin sürece zararlı değil faydalı protein deposu oluyor ayol:KK12:

bak bu konuda katılıyorum akrebim ...:KK19:

dün yazdıklarımız neden cevap yazmadın bacım:KK33:

X