Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

ooo süpermiş buu..plates topum dolabı beklerken:KK8: bunu nerden aldın kuşum ve ne kadar ayy bunu alınca yeri nerde bulurumki ben evde kayınbabam varken üstelik:44:
olmadı banyoda yaparım canım yeterki spor olsun:KK1:

pöff yaa pöff yaa
tubişş napcaz biz valla kanmıyor gizliden gizliden dolaplara kitap aralarına atmak lazım ama nasılll:26:
püsküütüm sen gelsene bana börekler açayım sanaa:KK53:
canım ben odamda pc başında yapıyorum çünkü çok güzel 2 video buldum birinci video ile ısınıp hafif tempolanıp ikinci video ile ki o ikinci video 7 dk ama fena halde tempolu ona geçiyorum şakır şakır terleyip iniyorum internetten aldım spor mağazalarında çok pahalı gittigidiyorda var, hepsiburadada var biçok sanal mağazada var fiyatları da çok pahalı değil 100 lira bile değil en azından :KK52:

Ya bi'şey diyeyim mi.. avatarıma grafik ekledim ya.. Nasıl gaza getiriyor beni baktıkça anlatamam..
Aklınızda olsun.. Gerçi ticker kullanmanın da öyle bir etkisi var ama ne bileyim işte bu değişik geldi. Bi'de benim gibi habire avatar değiştiren biri için ön ceza olsu resmen.. Şimdi bak dur grafiğe, sıkıl ama gaza gel durumu.. :KK24:

hah işte sen o grafiğe bakaraktan sıkılmamak için at ağzına bademlisinden:KK23: bak gör sendeki değişikliği:KK23:

canım ben odamda pc başında yapıyorum çünkü çok güzel 2 video buldum birinci video ile ısınıp hafif tempolanıp ikinci video ile ki o ikinci video 7 dk ama fena halde tempolu ona geçiyorum şakır şakır terleyip iniyorum internetten aldım spor mağazalarında çok pahalı gittigidiyorda var, hepsiburadada var biçok sanal mağazada var fiyatları da çok pahalı değil 100 lira bile değil en azından :KK52:

hmm süper ama yaa bendeki ev değiştirme durumları netleşsin bakarım hemen bundan ohh zıpla zıpla terle ne hoş yahuu:KK52:

akrep ben senin mesajlarini okuyamiyorum ya,su yazinin boyutunu büyütsen azcik :KK1::KK1:

evet evet evet karar defterini yukarı istiyoruzzz :KK52:

canım zaten tek tesellim o 100 gram verdiğim hafta da oldu ama 1 kg yağdan gitmiş ödem var dediğinde diyetisyen deli gibi seviniyorum ama 1 kg vermişsin ama 100 gram yağdan gitmiş dediğinde sevinmiyorum

şu ana kadar toplamda 12 kg verdim 10 kilosu yağdan gitti vücudumda 1.8 kg fazla yağ kaldı tek tesellim sağlıklı kilo veriyorum çok şükür :KK52: geç olsun güç olmasın dimi
Canim sukretmeyi hani gecelim masallah kilonun bu derece yagdan gitmesi cidden cok buyuk bi basari :) cok sevindim ya bende yuzmeye basliyorum sonunda insallah senin gbi olabilirim:) idolum oldun suanda:)
Mesajdan kesit:

Süper başarı! 10 kilo yağı göndermişsin vallahi bravo!
Tek tesellim diyorsun ama en güzelini yapıyorsun, bu teselli değil, bildiğin başarı! :nazar:
Evet katiliyorum:)
ahhh ahhh işte benim nişanlım etide çalışıyo bana bundan getiriyodu hep.:KK50::KK50:
Amanin:) cok kotu bi durum bu iraden hep guclu olmali:)
teşekkürler canım

bu hafta 1 kg daha yağdan verirsem 0.8 kg fazla yağ kalacak en azından üst sınıra az kalacak şu an 26.8 kg yağ vardı en son cumartesi gittim

vücudumda 13 ila 25 kg arasında yağ normalmiş benim hedefim 17-18 kg yağlara düşmek fazlasında gözüm yok :KK52:
:) yaa bende o noktalara gelmek istiyorum bide bu bilgilerle bi diyetisyene gitmek lazim aslinda biraz bilincsiz yapiyrum sanki ben
niaşnlım saolsun koli koli getiriyo bana bundan pöffff

kambur oturamıyorum acıyo artık:26:

püsküütü değil ama beni delirttiniz yiyicem işte:KK47::KK47::KK47:
Mekik dik durmayimi saglar??:) bende dik oturunca sirtim aciyo o derece kamburum ya. Yemiceksin dmi cikolatalarii:)
hah işte sen o grafiğe bakaraktan sıkılmamak için at ağzına bademlisinden:KK23: bak gör sendeki değişikliği:KK23:
Bence cok guzel bi motive teknigi buldun inatla yememe sebebi olur bu:)

ooo süpermiş buu..plates topum dolabı beklerken:KK8: bunu nerden aldın kuşum ve ne kadar ayy bunu alınca yeri nerde bulurumki ben evde kayınbabam varken üstelik:44:
olmadı banyoda yaparım canım yeterki spor olsun:KK1:

pöff yaa pöff yaa
tubişş napcaz biz valla kanmıyor gizliden gizliden dolaplara kitap aralarına atmak lazım ama nasılll:26:
püsküütüm sen gelsene bana börekler açayım sanaa:KK53:
püsküüt hangi şehirdee mersindeyse ben seve seve evine giderim lavaboya gidiyorum bahanesiyle odasına girip gizli saklı yerlere çikolataları yerleştiririm :KK52:

şaka bi yana bayramda alır zaten bence :KK52:

hmm süper ama yaa bendeki ev değiştirme durumları netleşsin bakarım hemen bundan ohh zıpla zıpla terle ne hoş yahuu:KK52:
valla tavsiye ederim çok eğlenceli bide öyle 1 saat 2 saat yapmıyorsun benim gibi çalışan ve üşengeç biri için muhteşem bi alet :KK52:

püsküüt hangi şehirdee mersindeyse ben seve seve evine giderim lavaboya gidiyorum bahanesiyle odasına girip gizli saklı yerlere çikolataları yerleştiririm :KK52:

valla tavsiye ederim çok eğlenceli bide öyle 1 saat 2 saat yapmıyorsun benim gibi çalışan ve üşengeç biri için muhteşem bi alet :KK52:

gögüslere zarari olmuyormu??

benim cocuklar istiyor onlarin bahanesiyle kendime alirm belki :KK1::KK1::KK1:

canim sukretmeyi hani gecelim masallah kilonun bu derece yagdan gitmesi cidden cok buyuk bi basari :) cok sevindim ya bende yuzmeye basliyorum sonunda insallah senin gbi olabilirim:) idolum oldun suanda:)

evet katiliyorum:)

amanin:) cok kotu bi durum bu iraden hep guclu olmali:)

:) yaa bende o noktalara gelmek istiyorum bide bu bilgilerle bi diyetisyene gitmek lazim aslinda biraz bilincsiz yapiyrum sanki ben

mekik dik durmayimi saglar??:) bende dik oturunca sirtim aciyo o derece kamburum ya. Yemiceksin dmi cikolatalarii:)

bence cok guzel bi motive teknigi buldun inatla yememe sebebi olur bu:)

o çikolata yiyilecek :KK47::KK47: Paylaşın paylaşın sonra sorun oldu çok foto paylaştılar şişicem 2 ısırık alcam ben :KK47::KK47:

Ya bi'şey diyeyim mi.. avatarıma grafik ekledim ya.. Nasıl gaza getiriyor beni baktıkça anlatamam..
Aklınızda olsun.. Gerçi ticker kullanmanın da öyle bir etkisi var ama ne bileyim işte bu değişik geldi. Bi'de benim gibi habire avatar değiştiren biri için ön ceza olsu resmen.. Şimdi bak dur grafiğe, sıkıl ama gaza gel durumu.. :KK24:

nasil yapiliyokii :KK1:

gögüslere zarari olmuyormu??

benim cocuklar istiyor onlarin bahanesiyle kendime alirm belki :KK1::KK1::KK1:
sütyenle yapmak lazım canım yoksa sarkar ben şahsen aire bra aldım sırf spor yaparken kullanmak için :KK52: bissürü şey aldım zayıflama uğruna yaa :KK52:

aire bra trambolin 9lu zayıflama çayı bide ab tronic :KK52:

o çikolata yiyilecek :KK47::KK47: Paylaşın paylaşın sonra sorun oldu çok foto paylaştılar şişicem 2 ısırık alcam ben :KK47::KK47:
sen hele bi ye o çikolatayı bu hafta yine sonuncu olursan ölümlerden ölüm beğen :KK47:

akrep ben senin mesajlarini okuyamiyorum ya,su yazinin boyutunu büyütsen azcik :KK1::KK1:
ama benim karakter büyük zaten niye okuyamıyosunki:26:

kıs püsküüt başşehirde mersinde olan benimmm
aaa ben sana geliim iyisimi trambolinde hoplamaca ikram edersin bana ha ne dersin:KK53:

seni uyanık seniiiiiiiii:KK20: ama sen yine kaşınıyosun söyliim bak:KK19:
sen hele bi ye o çikolatayı bu hafta yine sonuncu olursan ölümlerden ölüm beğen :KK47:

aaa dedim dimi ben gördünmü şekerimm:KK1:

Yedim valla çkoyu ohhhhh afiyet olsun.:KK53::KK53::KK53::KK53:
boğazında kalsınnnnnnnnnnn :KK47: lop lop et olsun da pişman ol yediğine :KK47: dua et Ankaraya gelmim valla gelirsem dövecem :KK52:

aaa ben sana geliim iyisimi trambolinde hoplamaca ikram edersin bana ha ne dersin:KK53:

aaaaa hadi gell zıplayalım :KK52: hemşeri çıktık iyi mii :KK52: neresinden mersinin ben muğdat camii civarında oturuyorum karayollarında çalışıyorum.

ne büyügü kuu pire gibi yazilar :)

Mate çayının iştah kapatıcı özelliği olduğunu söylüyorlar..
Gerçeklik payı var mıdır?
Aldım bugün bakalım.. Akşam başlayayım içmeye, unutmazsam tabii.. :KK34:

Dalga geçiyon di mi?
Balık mevsimi başladı nasıl olsa.. :KK34:

yok kuu bilmiyom gercekten..

ayrica aklima ne geldi

diyorumki sen bir acip oraya üyelerin adini katilim tarihini ve hedefini yazsan.bizde yeni üye aldigimizda baksak daha önce yarismi diye daha sonra yeni üye aldigimzida senin mesajindan alinti yapip katilim tarihini ve hedefini yazsak nasil olur?yükünü hafifletirmi?

az önce yemek yerken,acaba takimdaki üyelerin hepsinin hedefi mevcutmu diye düsünürken aklima böyle bisey geliverdi :)

Tuzağa düştün yani öyle mi? Bari Cumayı atlatıp öyle yeseydin.. :44:
Yahu ben dimdik duruyoru şurada.. Satmışım çikolatayı.. Aklımda tek şey var: O da grafik! :KK14:
:) hedefine ulascaksin iste boyle
Yedim valla çkoyu ohhhhh afiyet olsun.:KK53::KK53::KK53::KK53:
Cik cik cik..ben tatli hastasi bi insanim ama tuttum kendimi yani
Mate çayının iştah kapatıcı özelliği olduğunu söylüyorlar..
Gerçeklik payı var mıdır?
Aldım bugün bakalım.. Akşam başlayayım içmeye, unutmazsam tabii.. :KK34:

Ben 9hayat cayi iciyorum mate var icinde ama pek oyle bi istahsizligim olmadi benim

X