Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ben de oraliyim :) Sicak diye bahsedince guneyden diye dusunmustum :)
Gel burayaaaaa:KK4:hadi sana ilk hafta 150:KK66:
Aslinda dun cok heveslenmistim, 500 yapicaktim bebegi uyutunca, ama o beni uyuttu :rolleyes:, kaldi hic spor yapamadim :KK43:
Kesinlikle cook önemli ben normal zamanda suyu içmiyorum :KK43:
Diyette içerken cook faydasını gördüm burda oldugum için zorla 2 lt içiyordum simdi 1 anca içiyorum
Su konusunda ben de cok kotuyum, kendimi zorlamaz akisina birakirsam gunde 1-2 bardak iciyorum sadece :KK43:
Heryerim ağrıyor yaaa 😫😫
supersin :KK9: sen bizden once mezun olup gideceksin bu azimle :KK66:

Ben de oraliyim :) Sicak diye bahsedince guneyden diye dusunmustum :)

Aslinda dun cok heveslenmistim, 500 yapicaktim bebegi uyutunca, ama o beni uyuttu :rolleyes:, kaldi hic spor yapamadim :KK43:

Su konusunda ben de cok kotuyum, kendimi zorlamaz akisina birakirsam gunde 1-2 bardak iciyorum sadece :KK43:

supersin :KK9: sen bizden once mezun olup gideceksin bu azimle :KK66:
Ben eskiden hiç içmezdim,sevmem suyu,burası sayesinde öğrendim içmeyi,yani öyle bir refleksim yoktu:))

Merhabaaa... Zipzip- Zipzip- canım 500 ip atlamayı kesintisiz mi yapıyoruz? Normalde kesintisiz yani on saniyelik falan dinlenmelerle yapıyorum ama bugün 300 atladım 200 daha atlayıp yazıyomuyuz o_O
Ben 50 dinlen 50 dinlen yapabildiğim kadar şeklinde yapıyorum. bu şekilde 120-130 oluyor toplam 1 saat falan sonra tekrar yapıyorum henüz günlük 350 civarındayım ve bacaklarım çok ağrıyor. Zamanla olacak

X